Milzīgs paldies Ingunai un anthonydeep par ierakstiem čatā
@Inguna11 Labrīt! Uma 06.00, Jumis 06.37 ar brokastīm
@Inguna11 06.44 Uma izber nedaudz barību
@anthonydeep
09:30 Labrīt visiem! Jumis un Uma ir mājās.
@anthonydeep 09:30:23 Jumis ir aizlidojis, Uma baro
@Inguna11 09.50 kaimiņi ļoti klabinās, stārķēni vēro, kas augšā lidinās
10.44
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns