Šobrīd, kad stārķi ierodas ligzdā nekāda īpaša aktivitāte nav vērojama.
Volts ligzdā maz laika pavada, parasti pēc pāris minūtēm jau aizlido prom.
Fāze stāv, vēro apkārtni, paknibinās, atpūšas/guļ, piekārto zariņus, laiku pa laikam iestājas aizsargpozā un klabina, trauksmju iemesls nav redzams, tāpēc pieļauju, ka tā ir tikai skaļa paziņošana, ka e
s esmu šīs ligzdas saimniece, varbūt reizēm kāds putns nolido par tuvu..

Pierakstu tikai ielidošanas un izlidošanas laikus, jo visas klātbūtnes ligzdā ir samērā līdzīgas….