Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

Made
Posts: 9303
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Jā, un jebkura uzturēšana/tīrīšana/dziedināšana jāsāk ar to, ka sevi nostāda harmoniskā stāvoklī un tad sāk vienkārši "starot". Tad arī atsijājas nebūtiskais no būtiskā. (hmm... vai otrādi jāsaka... atsijājas - tas nozīmē, ka aiziet prom, ja? :roll: )
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Leo »

lianaliesma wrote: 08 Jun 2020 11:44
MĀRIS wrote: 08 Jun 2020 08:43 8.06.
Labrīt!
... Mēs esam vienā pasaulē, bet ne laivā. Laivā es būtu spiests kontaktēties ar sev nevēlamu personu, bet pasaulē savu dzīvi, cilvēkus ar kuriem kontaktēties vai nē, es izvēlos pats. ...
Šeit es Mārim piekrītu. Savu tuvāko vidi mums jāuztur harmonisku.

Labrīt. Lai nebūtu iebildumu komentēšu rīta pusē. Savās dzīvēs mēs katrs varam darīt kā gribam,ka saprotam,kā jūtamies. Forums nav atsevišķu tā biedru vai LDF pārstāvju kabatas klubs, kur sastrīdoties ar kādu, konflikta atrisināšana notiek,izmantojot savu teikšanu,ietekmi,autoritāti vai varu. Ir publiski pieejami foruma noteikumi, kurus var izlasīt katrs. Šobrīd noteikumos nav tādu punktu,kur kāds forumietis būtu pārāks par otru, kur kādam forumietim būtu obligāti ar kādu jākomunicē, obligāti jāatbild uz uzdotu jautājumu vai citādi.Lai atrisinātu konfliktsituācijas,foruma noteikumi ir jāmaina. Tam ir jānotiek korekti nevis '' man patīk, nepatīk, vēlos, nevēlos,'' līmenī. Viens saprot tā, otrs citādāk. Šodien draugi, rīt nedraugi,šodien daži drīkst pārkāpt noteikumus, daži nedrīkst. Visu laiku cenšos to paskaidrot,kā šī situācija izskatās no malas, bet iesaistīto aizvainojums ir tik liels, ka pat mani mēģina ievilkt kādā no "pusēm "'. Mēs- tie esam mēs visi, labi,labāki, ne tik labi. Visi.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Leo wrote: 08 Jun 2020 12:11 ...Forums nav atsevišķu tā biedru vai LDF pārstāvju kabatas klubs...
Es teiktu, ka ir jau gan. Brīvprātīgs brīvprātīgo klubs, kas ļauj sev pievienoties domubiedriem.


Leo ,
Ja vien Jūs zinātu, cik daudzi jaunpienācēji no visas pasaules ir bijuši ienākuši forumā, lai piepildītu kādu savu interesi (nevērtēšu, labu vai sliktu), un kuri ir bijuši jāslēdz, kam pateicoties dabas vērotāji var baudīt mierīgu saziņu. :)

P.S. Ne velti LDF ir devis šādas tiesības moderatoriem.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Piekrītu Leo gandrīz visiem Taviem spriedumiem, un ar Tevi labprāt atrastos "vienā laivā". Bet dēļ šīs personas, kura šeit tiek apspriesta nav noteikumi jāmaina, jo pirmos četrus punktus viņa pārkāpa šīs diskusijas sākumā nepārtraukti.
Mani izbrīna kaut kas cits. Mēs visi gribam būt labi, balti, pūkaini, gaidīti, un patiešām arī justies labi. Un labi saprotam, ka vietā kuru paši pietai..m nekad nebūsim gaidīti. NEKAD!
Ar varu mīlēts nekļūsi! /Krieviski labāk skan - силой любимым не станеш/.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Leo »

lianaliesma wrote: 08 Jun 2020 13:17 Es teiktu, ka ir jau gan. Brīvprātīgs brīvprātīgo klubs, kas ļauj sev pievienoties domubiedriem
Skumji.... Pseido saskaņa jeb vadoņu regulēta demokrātija diezin vai būs tas pareizākais ceļš. To pierāda gan latvāņi, gan jenotsuņi ar encefalītu pārnēsājošām ērcēm un vēl citi piemēri. Tie arī ir pārpalikumi no kāda brīvprātīgo kluba realizētajām idejām,kur netika pienācīgi izvērtēta, apspriesta,uzraudzīta.Tāpat kā ir bērnu vakcinācijas pretinieki, tāpat ir jābūt putnu gredzenošanas pretiniekiem. Šī daļa neļauj ieslīgt pašapmierinātības rutīnā.Elpai pakausī ir jābūt un ir jāseko modrām acīm. Tikai tā izdosies saglabāt līdzsvaru gan dabā, gan forumā.Iet vieglāko pretestības ceļu,tas nozīmē, iespēju palaist garām ko būtisku.
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Made wrote: 08 Jun 2020 00:22 Dīvaini, Feja, ka Tev tā liekas. Manas sajūtas tieši otrādas - ka Leo lieliski prot neievērot personiskus apvainojumus (un nevis norīt, bet miermīlīgi laist gar ausīm). :roll:
Gluži manas domas. Dzīvē daudz ko jāiemācās-arī "laišana gar ausīm". Tas ļoti labi palīdz.
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Leo »

MĀRIS wrote: 08 Jun 2020 13:26 Piekrītu Leo gandrīz visiem Taviem spriedumiem, un ar Tevi labprāt atrastos "vienā laivā". Bet dēļ šīs personas, kura šeit tiek apspriesta nav noteikumi jāmaina, jo pirmos četrus punktus viņa pārkāpa šīs diskusijas sākumā nepārtraukti.
Līdzsvara pēc arī cilvēku ar poētisku niku ( foruma vārdu ) vajadzētu izmest no foruma.Tāpat pārkāpa vismaz četrus noteikumu punktus. Pats brīnos, kā ar tik skaistu vārdu,var būt tik nešpetns. Tagad gan ir izdomāti piemērotāki apzīmējumi- mobings un bosings. Ja ne izmest tā pavisam ārā, varbūt nodot divu m pāraudzināšanā. :D
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Leo wrote: 08 Jun 2020 14:18 ...Tāpat kā ir bērnu vakcinācijas pretinieki, tāpat ir jābūt putnu gredzenošanas pretiniekiem. Šī daļa neļauj ieslīgt pašapmierinātības rutīnā.Elpai pakausī ir jābūt un ir jāseko modrām acīm. Tikai tā izdosies saglabāt līdzsvaru gan dabā, gan forumā.Iet vieglāko pretestības ceļu,tas nozīmē, iespēju palaist garām ko būtisku.
Pilnīgi piekrītu.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Es atzīšos. Pirmo reizi izlasīju foruma noteikumus tā pa īstam. :ugeek:
Sanotv
Posts: 7
Joined: 16 May 2020 18:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sanotv »

Sveiki. Atbalstu balsošanu. Būsim godīgi, lai saņemtu cieņpilnu attieksmi no citiem, arī pašam ir jāizturas ar cieņu. Šī persona forumā ienāca agresīvi, nepārtraukti kritizējot visu šī foruma un tiešraižu jēgu, norādot speciālistiem un pārējiem forumiešiem, ka viņi neko nesaprot. Tad, kad visi nolēma viņu ignorēt, viņa izdomāja citu veidu, kā "pakasīties". Nu nav grūti ievērot šo savstarpējo vienošanos. Ja man būtu iespēja likt bildes un komentēt notikumus ligzdās, es tos ievērotu, nevis spītīgi, citējot Raini, darītu kā labpatīkas un ignorējot citu lūgumus.
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Sanotv ! Kāpēc Tev nav iespēja komentēt un likt bildes no ligzdām ???????? :roll:
User avatar
Safri83
Posts: 696
Joined: 26 May 2015 10:44
Location: Rīga
Contact:

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Safri83 »

Pilnīgi piekritīšu Leo teiktam! Pateikts viss pareizs.
Mēs(Jūs un es rakstot šeit) paši tagad pārkapāt foruma noteikumus 1., 5., 6., 8. punktos. Jā! Cilvēks vienu reizi pārkāpa foruma noteikumus, bet pēc diskusijas, un saņemot brīdinājumu gandrīz izlabojas, un uzsāka rakstīt atbilstoši tematiem, līdz brīdim kāds atkal aizraidīja ka trauce tie "plkst." un tad sakas viss no jauna. Manifesta ir rakstīts par trim kļūdainam reizem, no ka var saprast ka var kļūdieties tris reizes. Veidot balsojumu par to kāds patīk vai ne ir ļoti nepareizi. Ir stingri noteikumu, ja cilvēks to pārkāp tad tiek dzests, nevis uz kāda balsojuma pamata un liela klubiņa velmem. Cilvēks uzbruka ornitologiem, bet kāpēc cilvēkam nevar būt cita skatījuma uz ornitologa teikta.
Domāju lielāka daļa atceras ka noteikumi paradijas var teikt manis dēļ, jo arī ierados ar saviem uzskatiem, toreiz par "liela kļubiņa" balsojumu mahinācijam. Ari joprojām esmu pret mazuļu negredzenošanu! Diemžēl pēc viena no neveiksmīga gredzenošanas, kad vecāki nelidoja ligzdā, ornitologi tagad baidas to gredzenot onlain kamera priekšā. Gan uzskatu, ka tieši onlain kameras vajag gredzenot pirmos lai atstatu vēsturi!
Dotajai bridi noteikumos ir viss pareizi teikts un tos mainit nav nepieciešams! Un jāturpina tos ieverot pilnīgi visiem!
P.S.: Ceru ka šita tema šodien tiks izdesta un vairs neatkārtosies un ja pat cilvēks paradisies ar citu niku mēs visi dzīvosim tālāk mierīgi!
Made
Posts: 9303
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Domāju, ka dzēst tēmu nevajag.

Pietiek slēgt un pārcelt uz Diskusiju sadaļu vai Arhīvu (kur visi mūsu kašķi, bet līdz ar tiem arī, manuprāt, vērtīgi un saglabājami komentāri - tāpat kā šajā diskusijā bija iespējams izpausties arī ar aizstāvības runām, argumentiem, labiem vārdiem utt.).

Ja nepieciešams un ja esam gatavi (njaa.. :roll: ), turpināt var jaunā tēmā, atsaucoties uz diskusijā jau minēto - par uzlabojumiem forumā (mīļā miera labad jau var par kādām nepatīkamām lietām kādu laiku nerunāt, bet parasti noklusētais samilzt un izlec pašā nepiemērotākajā brīdī).
Sanotv
Posts: 7
Joined: 16 May 2020 18:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sanotv »

skarleta wrote: 08 Jun 2020 14:45 Sanotv ! Kāpēc Tev nav iespēja komentēt un likt bildes no ligzdām ???????? :roll:
Man nav datora. Vēroju no mob.telefona.
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Sanotv wrote: 08 Jun 2020 16:15
skarleta wrote: 08 Jun 2020 14:45 Sanotv ! Kāpēc Tev nav iespēja komentēt un likt bildes no ligzdām ???????? :roll:
Man nav datora. Vēroju no mob.telefona.
Es arī caur mob.. 😪
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lavanda8 »

Māri, runāsim atklāti, jūs katrs, kam gribas ko atrast, vienmēr atradīsiet, kad tik kaut ko man pateikt vai iebilst, tas taču ir jūtams un acīmredzams. Pārlasot jūsu diksusijas tekstu, ko veltat viens otram vai forumā jokus un asprātības, ne tas vien atklājas...tā kā beigsim šo tēmu, lai iestājas miers un klusums. Jūs taču esat cienījama vecuma, vajadzētu būt saprātīgākam un gudrākam. Varbūt aiztaupīt liekos komentārus un labāk pievērsieties savam citam hobijam - auto remontam, vai nokrāsot kādu auto...
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lianaliesma »

Lavanda8, neatkarīgi no Jūsu vecuma, ieteikums ir ļoti piemērots Jums, ka vajadzētu būt saprātīgākai un gudrākai.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by MĀRIS »

Lavanda8 wrote: 08 Jun 2020 17:27 ... Varbūt aiztaupīt liekos komentārus un labāk pievērsieties savam citam hobijam - auto remontam, vai nokrāsot kādu auto...
Tas nav mans hobijs, bet darbs.
Sena gudrība stāsta - neaiztiec sūdu - smird! Pārliecinājos! :lol:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Nekaunībai šeit laikam nav robežas.
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”