
Pirmajā video vispār nesapratu kas tas tāds - melna vāvere ar garu, tievu asti

Otrajā video tas resnais sākumā izskatījās tā kā pēc kaķa, bet nav astes un arī ausis mazākas kā mājas kaķim un kažoka spalva spīdīgāka.

Nekas dīvains tas nav - parasta melanistiska pelēkā vāvere. Amerikā vietām tādas ir sastopamas samērā bieži un ir populāras iedzīvotāju vidū.
pati nezinu kas šamie īsti ir,ķēru visu kas kustējāsVērotāja wrote:Ligzdas gariņ, tu nu gan esi saķērusi radījumus, par kuriem nav ne nojausmas, kas tie tādi![]()
Pirmajā video vispār nesapratu kas tas tāds - melna vāvere ar garu, tievu asti
Otrajā video tas resnais sākumā izskatījās tā kā pēc kaķa, bet nav astes un arī ausis mazākas kā mājas kaķim un kažoka spalva spīdīgāka.
Uz maiņām laikam, vakar bija vīrieša rokaSandra L. wrote:Roka pabļaustās, pasvilpj un ieber ņammu
Tie divi bija foršieVērotāja wrote: Pēdējā bilde sasmīdinājaŠorīt komentāros viens tāds ir piefiksēts, bija krēslā, kad kamera vēl bija nakts režīmā.
Vērotāja wrote:Interesants apkopojums par pie barotavām redzētajiem putniem un dzīvniekiem. Mēs laikam pagaidām ne pusi neesam redzējuši
https://www.zooom.no/hagefuglene/195252 ... n-sa-langt
Pēdējā bilde sasmīdinājaŠorīt komentāros viens tāds ir piefiksēts, bija krēslā, kad kamera vēl bija nakts režīmā.
Te kaut kas ir par to gredzenošanuroosaluristaja wrote:Iespējams kaut kur netālu no barotavas ir uzstiepts tīkls, tur visus čupā saķer un apgredzeno. Kaut kā diezgan neticami, ka vismaz trīs dažādi putni ir apgredzenoti kaut kur dažādās vietās un tagad satikušies vienā barotavā.
Kas attiecas uz zīlīšu gredzenošanu, lielākā problēma ir nevis viņu tievās kājas, bet asais knābisun negantais raksturs.