Sarunas par dažādām tēmām

Discussions
Post Reply
Pūrulis
Posts: 9
Joined: 06 Jun 2020 18:19

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Pūrulis »

Labdien!
Sekoju līdzi putnu dzīvēm vairākus gadus un vairākās ligzdās, pavasarī, protams, pastiprināti. Bija brīdis, kad forumā saspīlējās atmosfēra un, MANUPRĀT, tika izrādīta klaja necieņa pret daudzu forumiešu nesavtīgu darbu un ieguldījumu. Tāpēc toreiz reģistrējos, jo nevarēju pieļaut šādu necieņu.
Šogad atkal forums "šūmējas" un es (ja jau esmu reģistrējusies) arī gribu izteikties.
Man ļoti žēl, ka ir izveidojusies situācija, kad atkal cilvēki sadalās kaut kādās nometnēs. Katram mums ir savas domas, katrs drīkst izteikties... bet... tas ir jādara ļoti korekti. Katrs vārds jāpārlasa vairākas reizes, jo rakstītam tekstam pietrūkst intonācija un žesti, kas palīdz mutvārdos paustai informācijai. Cik atceros, kādreiz lasīju, ka ornitologi priecājas par katru komentāru, katru bildi, katru vismazāko detaļu. Ir jauki, ja forumu dokumentē pēc kaut kādiem noteiktiem priekšrakstiem, bet jāsaprot, ka citi var rakstīt arī savādāk. Iepriekšējā gadā tika pat pārspriests laika atainojums. Šogad to visu forumā redzu- gan laiks minēts, gan bildes neatkārtojas. Nu super! Bet... kādam atkal kaut kas neiepatīkas! Nu, mīļie, vai tiešām jāstrīdas atkal? Paldies cilvēkam, kas nepaliek vienaldzīgs un katru rītu dokumentē visu! Bet ir jāmāk atbildēt citiem toleranti. Un to, pēc manām domām, vislabāk dara tikai viens cilvēks (priecājos par atgriešanos! Un, lūdzu, nepazūdiet atkal!). Žēl, ka jūras ērgļu forumā ir pazudis cilvēks, kurš vienmēr ar tādu jauku, tikai viņam piemītošu šarmu komentēja un lika forumā daudzus video...
Bet ir viena tēma, kurā es iegūstu ļoti jauku garīgu baudījumu par to, cik mīļi un amizanti var aprakstīt putnu dzīvi! Paldies Tev (13), tur valda gaiša, sirsnīga gaisotne! Tu esi brīnišķīga!
Lai Jums visiem jauka, draudzīga sadzīvošana! Lai putnu vērošana nes daudz prieka, daudz zināšanu un apziņu, ka viss notiek tā, kā tam dabā jābūt! Lai nomierinās prāts un dvēsele rod prieku! Es sekošu līdzi, cik varēšu, un atbalstīšu, kad jutīšu- vajag!😊
User avatar
Vērotāja
Posts: 46703
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

Pūrulis wrote: 22 Apr 2021 19:52 Un, lūdzu, nepazūdiet atkal!
Paldies par viedokli :P
Laikam esmu pārāk jūtīga publiskai dzīvei, man sāp... vienkārši elementāri ļoti, ļoti sāp, ja uzbrēc vai aizvaino. Nevienam neko sliktu neesmu vēlējusies nodarīt. Ir grūti apmeklēt vietu, pēc kuras ir tik gauži un ilgi jāraud...
Sakožu zobus, lai pabeigtu to vārda došanu, lai gan arī par to tiek pārmests.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Pūrulis
Posts: 9
Joined: 06 Jun 2020 18:19

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Pūrulis »

Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 20:15
Pūrulis wrote: 22 Apr 2021 19:52 Un, lūdzu, nepazūdiet atkal!
Paldies par viedokli :P
Laikam esmu pārāk jūtīga publiskai dzīvei, man sāp... vienkārši elementāri ļoti, ļoti sāp, ja uzbrēc vai aizvaino. Nevienam neko sliktu neesmu vēlējusies nodarīt. Ir grūti apmeklēt vietu, pēc kuras ir tik gauži un ilgi jāraud...
Sakožu zobus, lai pabeigtu to vārda došanu, lai gan arī par to tiek pārmests.

Jums ir ļoti, ļoti daudz atbalstītāju un Jūs esat mums visiem vajadzīga! Saprotu, ka publiski forumi nes sevī arī smeldzi, bet ļoti ceru, ka Jūs tiksiet tam pāri un būsiet ar mums! Pozitīvais lai pārvar negatīvo!🐦
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Paldies, Pūruli, par jaukiem, sirsnīgiem, atbalstošiem vārdiem cilvēkiem, kas daudz iegulda, lai pievērstu arī plašākas sabiedrības uzmanību dabai un smalkajiem procesiem tajā, lai dalītos savās izjūtās un vērojumos. Nu nevar būt tie, kas mīl putnus/dzīvniekus/dabu, nejauki cilvēki, jo ir ar bagātu dvēseli, ar spēcīgu iztēli un asu novērošanas spēju. Un forums ir vieta, kurā mums visiem tikties un savu sirds dāsnumu dot arī viens otram.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by d.e. »

Pūrulis wrote: 22 Apr 2021 20:25 Jums ir ļoti, ļoti daudz atbalstītāju un Jūs esat mums visiem vajadzīga! Saprotu, ka publiski forumi nes sevī arī smeldzi, bet ļoti ceru, ka Jūs tiksiet tam pāri un būsiet ar mums! Pozitīvais lai pārvar negatīvo!🐦
Piekrītu! :) Domāju, ka daļa forumiešu, kuri vēro notikumus salīdzinoši nesen, nenojauš, ka kādreiz Durbes forums bija pavisam citādā formātā. Ikviens komentētājs bija gaidīts, bija daudz viedokļu, diskusijas, tikšanās, talkas u.t.t., jā, reizēm arī pa kādam kašķim. Kāds, kurš cēlās agrā rītā, fiksēja notiekošo, cits to darīja pa dienu, vēl kāds vakarpusē, forums bija kolektīvs. Mega2 protams ir veltījusi ļoti daudz savu laiku aprakstot notikumus ik dienu un par to paldies! Arī es esmu to lasījusi. Bet... Kāpēc ir tā, ka praktiski visi seko, bet neraksta? Iemesli katram savi, bet man šķiet, ka mega2 ir darījusi visu, lai paliktu tur viena. Es priecājos ieraugot Vērotājas atgriešanos, jo ne mega2, ne daudzi citi, nav un nebūs tik kompetenti un zinoši kā viņa! Ir ļoti žēl, ka šādiem cilvēkiem tiek "atsista" vēlme dalīties pieredzē ar zināšanām sevišķi tagad, kad tik daudz jaunpienācēju.Putniem ir vienalga kā mēs viņus saucam vai nesaucam un mēs varam rakstīt, varam nerakstīt, tas viņu dzīvi nemaina, tas maina mūs pašus! Man bija milzīgs prieks redzēt forumā bezmaz visus "vecos" vārdus un saprast, ka mēs tepat vien esam. Ceru, ka tiksimies, kad beigsies visi ierobežojumi un mēs varēsim ar prieku atcerēties šo tik interesanto Durbes ērgļu sezonu!
Sarmīte
Posts: 8860
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Sarmīte »

d.e. wrote: 22 Apr 2021 21:11
Pūrulis wrote: 22 Apr 2021 20:25 Jums ir ļoti, ļoti daudz atbalstītāju un Jūs esat mums visiem vajadzīga! Saprotu, ka publiski forumi nes sevī arī smeldzi, bet ļoti ceru, ka Jūs tiksiet tam pāri un būsiet ar mums! Pozitīvais lai pārvar negatīvo!🐦
Piekrītu! :) Domāju, ka daļa forumiešu, kuri vēro notikumus salīdzinoši nesen, nenojauš, ka kādreiz Durbes forums bija pavisam citādā formātā. Ikviens komentētājs bija gaidīts, bija daudz viedokļu, diskusijas, tikšanās, talkas u.t.t., jā, reizēm arī pa kādam kašķim. Kāds, kurš cēlās agrā rītā, fiksēja notiekošo, cits to darīja pa dienu, vēl kāds vakarpusē, forums bija kolektīvs. Mega2 protams ir veltījusi ļoti daudz savu laiku aprakstot notikumus ik dienu un par to paldies! Arī es esmu to lasījusi. Bet... Kāpēc ir tā, ka praktiski visi seko, bet neraksta? Iemesli katram savi, bet man šķiet, ka mega2 ir darījusi visu, lai paliktu tur viena. Es priecājos ieraugot Vērotājas atgriešanos, jo ne mega2, ne daudzi citi, nav un nebūs tik kompetenti un zinoši kā viņa! Ir ļoti žēl, ka šādiem cilvēkiem tiek "atsista" vēlme dalīties pieredzē ar zināšanām sevišķi tagad, kad tik daudz jaunpienācēju.Putniem ir vienalga kā mēs viņus saucam vai nesaucam un mēs varam rakstīt, varam nerakstīt, tas viņu dzīvi nemaina, tas maina mūs pašus! Man bija milzīgs prieks redzēt forumā bezmaz visus "vecos" vārdus un saprast, ka mēs tepat vien esam. Ceru, ka tiksimies, kad beigsies visi ierobežojumi un mēs varēsim ar prieku atcerēties šo tik interesanto Durbes ērgļu sezonu!
Es ari piekrītu katram d.e.rakstītajam vārdiņam.Esmu un vienmēr būšu to skaitā,kas ļoti priecājas par Vērotājas atgriešanos. Cik bieži forumā ir bijuši brīži,kad nodomāju"būtu bijusi Vērotāja un viss tiktu ļoti taktiski salikts pa vietām,paskaidrots neskaidrais."Par vārdu ir mazliet smieklīgi to visu lasīt,jo tam putnam jau pilnīgi vienalga kā viņu sauks.Bet cīņas kā īstā karā,kad nerēķinās ne ar cilvēkiem ,ne viņu jūtām. ;)
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Feja »

d.e. wrote: 22 Apr 2021 21:11
Pūrulis wrote: 22 Apr 2021 20:25 Jums ir ļoti, ļoti daudz atbalstītāju un Jūs esat mums visiem vajadzīga! Saprotu, ka publiski forumi nes sevī arī smeldzi, bet ļoti ceru, ka Jūs tiksiet tam pāri un būsiet ar mums! Pozitīvais lai pārvar negatīvo!🐦
Piekrītu! :) Domāju, ka daļa forumiešu, kuri vēro notikumus salīdzinoši nesen, nenojauš, ka kādreiz Durbes forums bija pavisam citādā formātā. Ikviens komentētājs bija gaidīts, bija daudz viedokļu, diskusijas, tikšanās, talkas u.t.t., jā, reizēm arī pa kādam kašķim. Kāds, kurš cēlās agrā rītā, fiksēja notiekošo, cits to darīja pa dienu, vēl kāds vakarpusē, forums bija kolektīvs. Mega2 protams ir veltījusi ļoti daudz savu laiku aprakstot notikumus ik dienu un par to paldies! Arī es esmu to lasījusi. Bet... Kāpēc ir tā, ka praktiski visi seko, bet neraksta? Iemesli katram savi, bet man šķiet, ka mega2 ir darījusi visu, lai paliktu tur viena. Es priecājos ieraugot Vērotājas atgriešanos, jo ne mega2, ne daudzi citi, nav un nebūs tik kompetenti un zinoši kā viņa! Ir ļoti žēl, ka šādiem cilvēkiem tiek "atsista" vēlme dalīties pieredzē ar zināšanām sevišķi tagad, kad tik daudz jaunpienācēju.Putniem ir vienalga kā mēs viņus saucam vai nesaucam un mēs varam rakstīt, varam nerakstīt, tas viņu dzīvi nemaina, tas maina mūs pašus! Man bija milzīgs prieks redzēt forumā bezmaz visus "vecos" vārdus un saprast, ka mēs tepat vien esam. Ceru, ka tiksimies, kad beigsies visi ierobežojumi un mēs varēsim ar prieku atcerēties šo tik interesanto Durbes ērgļu sezonu!
Paldies d.e., ka esi vēl te pat vien netālu. Arī piekrītu katram vārdam. :)
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Mīļie Feja, d.e., Raganiete, vai jums nešķiet, ka tie jau ir pārmetumi par apzinātu vēlmi "atsist" pārējiem vēlēšanos būt forumā? Par konkrētu vēlmi sacensties un pārspēt foruma dibinātāju (viņa bija pirmā, kam šis forums rūpēja!) Vērotāju kompetencē un stilā? Tiešām jūs to redzat tā??
P.S. Un tāpēc vairs nekomentējat forumā?
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
sandra3006
Posts: 10647
Joined: 23 Apr 2015 09:10
Location: Valmiera

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by sandra3006 »

lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 01:25 Mīļie Feja, d.e., Raganiete, vai jums nešķiet, ka tie jau ir pārmetumi par apzinātu vēlmi "atsist" pārējiem vēlēšanos būt forumā? Par konkrētu vēlmi sacensties un pārspēt foruma dibinātāju (viņa bija pirmā, kam šis forums rūpēja!) Vērotāju kompetencē un stilā? Tiešām jūs to redzat tā??
P.S. Un tāpēc vairs nekomentējat forumā?
Labrīt!
Lianaliesma, vai tad tā nav??
Te jau arī jaunajiem komentētājiem ir bijuši "uzbraucieni"!
Pareizi jau meitenes saka! Forums tiešām vairs nav tāds kāds bija kādreiz, kad tur gribējās komentēt!!
Prieks, ka ir atgriezusies Vērotāja, :P bet...
... jūtu, ka tūlīt varētu arī pazust! :cry:
Laikam jau nevaram "nolikt pie vietas" vienu foruma maitātāju.
Protams, novērtēju, to ko viņa dara, bet par kādu cenu ??? ...
Hildiņa
Posts: 842
Joined: 05 Apr 2020 09:38

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Hildiņa »

Labrīt !

Bet man pavisam piezemētāka problēma .Varbūt esmu palaidusi gar ausīm vai arī neprotu atrast informāciju par lielo gauru tiešraidi no dobuma .Atrodu tikai video, paldies par tiem, bet nevaru uzķert pašu tiešraidi......Varbūt ir zināmas stundas, kad tiešraide pieslēgta ? Gauras priekš manis ir kautkas jauns un gribētu palūrēties :D
Cukurvāvere
Posts: 25
Joined: 13 Jul 2014 13:26

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Cukurvāvere »

Labrīt, putnu draugi! Vērojot pēdējo dienu diskusijas par"kurš mežā galvenais", gribēju izteikt arī savas domas. Esmu reģistrējusies šeit jau vairākus gadus, tomēr nekad neesmu bijusi aktīva komentētāja. Tagad arī ilgi būros, kamēr sapratu, kur jāraksta. Ceru, ka sapratu pareizi :D Tāpēc nevarēšu objektīvi spriest, kurš te komentē vairāk, kurš mazāk, kurš pareizāk un kurš ne tik ļoti, BET!!! Milzīgs paldies tiem, kuri to dara! Ērgļu gaitām sekoju līdzi es, tad ieinteresēju vīru, nu jau arī draugu bērnus. Tā ir mūsu rīta rutīna- paciemoties visās ligzdās. Un katru reizi izlasu arī forumu, lai zinātu, kas aktuāls, izstāstītu bērniem.Jo pašai man tam nav laika. Godīgi-es pat neatšķiru, kura mamma, kurš paps :roll: :D Bet tāpēc ir forums un paldies par to visiem, kuri aktīvi komentē un datē notikumus ligzdā priekš tādiem hobijamatiervērotājiem kā mēs. Par vārda došanas traci, būšu īsa - man jūsu problēmas... :lol:
Bella
Posts: 5
Joined: 22 Apr 2021 13:58

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Bella »

Kur mega2 palikusi? Man patika viņas pieraksti. Tikai dēļ tā lasu un pieteicos forumā. :cry:
Esenga
Posts: 7
Joined: 18 Apr 2021 19:08

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Esenga »

Bella wrote: 23 Apr 2021 08:58 Kur mega2 palikusi? Man patika viņas pieraksti. Tikai dēļ tā lasu un pieteicos forumā. :cry:
Es arī tikai dēļ mega2 nāku un te lasu. Man patīk viņas pieraksti. Viss skaidri, saprotami un hronoloğiski. Paldies mega2 😘
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

sandra3006 wrote: 23 Apr 2021 06:39 ...
Laikam jau nevaram "nolikt pie vietas" vienu foruma maitātāju.
Protams, novērtēju, to ko viņa dara, bet par kādu cenu ??? ...
Cik saprotu, tad daudzi vēlas komentēt tieši Mildiņas ligzdas notikumus.

Tieši Vērotājas lūguma pēc mega2 uzsāka skrupulozi pierakstīt visu ligzdā notiekošo. Vērotāju tas apmierina joprojām (pirms dažām dienām runājām par to), tāpat kā daudzus citus vērotājus.

Tad nu mans ieteikums risinājumam ir - izveidot vēl vienu tēmu (tā jau esam darījuši) sarunām par šo tēmu.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Ievisx
Posts: 4
Joined: 21 Apr 2021 17:45

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Ievisx »

Paldies mega2 par notikumu atspoguļojumu, katru dienu ar prieku lasu :).
User avatar
Vērotāja
Posts: 46703
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 09:55 Vērotāju tas apmierina joprojām (pirms dažām dienām runājām par to), tāpat kā daudzus citus vērotājus.
Labrīt.

Apstiprinot sandras3006 rakstīto - par kādu cenu tas tiek darīts?
Ja būtu izlaista kāda zara atnešana, tas nemainītu notikumu uztveri, bet svarīgos pavērsienus mūsu forumā piefiksēju, ka tādi eksistē, bet pēc detalizētas analīzes šīs vietas gāju lasīt uz LK.
Tēmu tikai bagātinātu, piemēram, amanetas ļoti analītiskais skatījums vai Māra reālais prāts un video vai Ligzdas gariņa spēja pamanīt katru niansi. Ja starp fona komentāriem, būtu palikusi analītika, vairāk uzticētos mūsu forumam. Tagad jāiet svešumā, jo tur ir video.

Un vēlreiz par sandras3006 rakstīto - ... jūtu, ka tūlīt varētu arī pazust! :cry:
Man tiešām ir grūti atrast argumentu, lai nāktu vietā, kurā nolamā, aizvaino, pazemo, tad visu dienu raudāt un naktī pārdzīvot sāpes sirdī.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Sanio
Posts: 1
Joined: 22 Apr 2021 01:08

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Sanio »

Paldies mega2 par notikumu atspoguļojumu, katru dienu ar prieku lasu :).
Tieši tā! Ne visi ir takstnieki un ne visiem ir tik daudz pacietības, lai katru dienu pētītu ierakstus! Liels paldies visiem par iespēju ieskatīties dabas dzīlēs!(vēroju, lasu komentārus un galvenokārt klausos tiešsaistes kopš 2014.g., gan ārzemju kamesās, gan DD, bet reğistrējos gan tikai tagad).
Raimis/ Čips un Milda ir labāki par visiem seriāliem. :D
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 10:50 ...
Ja būtu izlaista kāda zara atnešana, tas nemainītu notikumu uztveri, bet svarīgos pavērsienus mūsu forumā piefiksēju, ka tādi eksistē, bet pēc detalizētas analīzes šīs vietas gāju lasīt uz LK.
Tēmu tikai bagātinātu, piemēram, amanetas ļoti analītiskais skatījums vai Māra reālais prāts un video vai Ligzdas gariņa spēja pamanīt katru niansi. Ja starp fona komentāriem, būtu palikusi analītika, vairāk uzticētos mūsu forumam. Tagad jāiet svešumā, jo tur ir video.
Protams, ka pietrūkst tieši dažādo skatījumu un individuālā šarma, tāpēc jau reiz to sarunu uzsākām, bet nesekmīgi, un daudzi attālinājās... bet nevienu nevar piespiest komentēt tiešraides ligzdas...
Un jāsaprot, ka jo vairāk Latvijas iedzīvotāju iesaistītos forumā, jo nekontrolējamāks tas kļūtu.
Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 10:50 ...
vietā, kurā nolamā, aizvaino, pazemo, tad visu dienu raudāt un naktī pārdzīvot sāpes sirdī.
Varbūt nezinu aizkulises, Vērotāj, taču forumā nudien nesaskatu ko tādu. Jā, ir dažiem mazāk korekts izteiksmes stils, vai kā citādi savdabīgs, bet tas ir neizbēgami, ja vien negribam tukšu forumu.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46703
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

Hildina wrote: 23 Apr 2021 06:47 Labrīt !

Bet man pavisam piezemētāka problēma .Varbūt esmu palaidusi gar ausīm vai arī neprotu atrast informāciju par lielo gauru tiešraidi no dobuma .Atrodu tikai video, paldies par tiem, bet nevaru uzķert pašu tiešraidi......Varbūt ir zināmas stundas, kad tiešraide pieslēgta ? Gauras priekš manis ir kautkas jauns un gribētu palūrēties :D
Citu kameru tēmā ieliku projekta FB adresi, var tur pajautāt.
Un ir otrs variants - abonē to GaGa projekta Youtube kanālu un pēc tam nospied zvaniņu (atverot jebkuru no kanāla video, tas ir lejā, labajā stūrī un parādās tikai pēc abonēšanas). Tādā veidā informācijai par jebkuru jaunu video vajadzētu parādīties Tavā YT kanālā profila augšā. Bet Tev jānoregulē arī savā profilā, lai saņemtu tieši šī kanāla paziņojumus.
Gaga Ikšķilē kanāls https://www.youtube.com/channel/UCCkleJ ... P4B1s_GHWg

Vēl var abonēt LOB kanālu, tur arī gauras varētu parādīties. LOB kanāls https://www.youtube.com/channel/UC5XBYy ... zF8KOFOWbA

Tomēr, šķiet, vieglāk būtu nemudrīt, bet pajautāt Gagas Feisbukā https://www.facebook.com/GAGA-Ik%C5%A1% ... 7555265608
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46703
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 11:01 Varbūt nezinu aizkulises, Vērotāj, taču forumā nudien nesaskatu ko tādu. Jā, ir dažiem mazāk korekts izteiksmes stils, vai kā citādi savdabīgs, bet tas ir neizbēgami, ja vien negribam tukšu forumu.
lianaliesma, vienmēr esmu par to, ka DRĪKST diskutēt par manu viedokli, bet es neļaušu apvainot sevi kā cilvēku.
Foruma noteikumu 5. un 6.punkts viewtopic.php?f=15&t=2386
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Post Reply

Return to “Diskusijas”