Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

Sarmīte
Posts: 8816
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sarmīte »

Parsley wrote: 09 Jun 2020 16:21 Atpūsties vajag visiem, bet pēc atpūtas gaidīšu Vērotāju atpakaļ, kā jau lielākā daļa ^_^
Atpūsties mazliet vēlāk,tagad uzrakstīt kaut vienu komentāru,Vērotāja,lai nebūtu šī tukšuma sajūta forumā. ;)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46453
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Sveiki, draugi :P

Dažādi apstākļi sakrita kopā, diemžēl tas beidzās ar veselības problēmām :(

Par to personu - tāds ir forumiešu balsojums un tas ir jāpieņem.
Uz šī notikuma fona redzam, cik gan ļoti nenozīmīgas un mīļi tuvas ir katra no mums mazās īpatnības :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: 10 Jun 2020 09:23 Sveiki, draugi :P

Dažādi apstākļi sakrita kopā, diemžēl tas beidzās ar veselības problēmām :(
...
Veseļojies, un zini ka kaut kur Tevi gaidīja, gaida un gaidīs!!! :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46453
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 09:43
Veseļojies, un zini ka kaut kur Tevi gaidīja, gaida un gaidīs!!! :P
Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
schwarzstorch
Posts: 405
Joined: 30 Apr 2020 11:29

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by schwarzstorch »

Vērotāja wrote: 10 Jun 2020 09:23 Sveiki, draugi :P

Dažādi apstākļi sakrita kopā, diemžēl tas beidzās ar veselības problēmām :(

Par to personu - tāds ir forumiešu balsojums un tas ir jāpieņem.
Uz šī notikuma fona redzam, cik gan ļoti nenozīmīgas un mīļi tuvas ir katra no mums mazās īpatnības :P
Labdien! Prieks Jūs atkal te redzēt/lasīt, lai veselība! 🙂
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote: 10 Jun 2020 09:23 ...redzam, cik gan ļoti nenozīmīgas un mīļi tuvas ir katra no mums mazās īpatnības :P
Tik tiešām! :D - un cik tas ir cilvēcīgi.

P.S.
Vērotāj,
Tā kā mums visiem gadu gaitā ir izrādījies ērts un pārskatāms pieraksts komentāram "Ligzdas laiks - komentāra teksts - momentuzņēmums", varbūt jāieraksta kaut kur noteikumos? Lai nav kādam jāskaidro atkal un atkal. :roll:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Vērotāja, veseļojies! ♥️👌
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Klinšu ērgļi, 2020 (Spilve un Virsis)

Post by Lianaliesma »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 09:13 Nedomāju, ka šī bilde papildus prasīja vēl laika pierakstu, jo tiek turpināta runa par to pašu barības piegādi kas iepriekšējajos komentāros, pie tam uz pašas bildes virsū ir laiks. :roll:
Made wrote: 10 Jun 2020 11:37 ...Ja prasījām no viņas, tad arī paši liekam. Tas, ka šajā kamerā laiks ir labi redzams, protams, atšķir to no citām, bet tāpat pie teksta ir skaidrāk.
Ak, dies... Nebūtu neko minējusi, ja neredzētu, ka Jamsim piemirsies pievienot laiku pēc kārtas daudzos komentāros. :lol:
Jau sen esam vienojušies, ka katra komentāra sākumā ieliekam laiku, jo:

1. tad, ritinot diskusiju, ir pārskatāmi redzams, par kuru laikposmu ir runa.
2. turklāt - veidojas ieradums rakstīt ligzdas laika datumu, jo citām kamerām laika spiedogs ir ļoti mazs.
3. un protams, ka, ja tajā pašā komentārā seko citi uzņēmumi tai pat laikā, var nepievienot laiku.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

lianaliesma wrote: 10 Jun 2020 11:17 ...
P.S.
Vērotāj,
Tā kā mums visiem gadu gaitā ir izrādījies ērts un pārskatāms pieraksts komentāram "Ligzdas laiks - komentāra teksts - momentuzņēmums", varbūt jāieraksta kaut kur noteikumos? Lai nav kādam jāskaidro atkal un atkal. :roll:
Sapratu par ko runa. viewtopic.php?p=255265#p255265
Tad jau turpmāk no šādām bildēm vispār jāatsakās? Laika ta nav! viewtopic.php?p=254503#p254503
Saprotu, ka jebkurā bardakā ir sava kārtība, bet katrai kārtībai ir arī robežas. Neatbalstu, un nekad neatbalstīšu tik kategorisku uzstādījumu!!!, kādam ir jābūt katram komentāram!!!
Man nebija pretenzijas arī pret Lavanda8 komentāriem Jūras ērgļu tēmā. Man bija pretenzijas pret viņas attieksmi pret forumu, foruma dalībniekiem.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 11:52 ...
Man nebija pretenzijas arī pret Lavanda8 komentāriem Jūras ērgļu tēmā. Man bija pretenzijas pret viņas attieksmi pret forumu, foruma dalībniekiem.
Man pašai arī nelikās tik nozīmīgi, uzsāku sarunu tikai pēc tam, kad redzēju, ka Zintai tas ir nozīmīgi un viņa to vairākkārt lūdza darīt (likt laiku komentāra sākumā, tikai ciparus). Kā moderatoram likās, ka ir svarīgi ņemt to vērā. (P.S. Parasti iekuļos nepatikšanās ar to, ka gribas aizlikt vārdu par kādu klusu/kautrīgu un neatbildētu lūgumu/cilvēku ;) ) Un nav jau mums daudz šādu vienošanos. :roll: :D

P.S.
Mākslas bildēm nav jāliek laiks, ja negribas. Es parasti lieku.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

LL, Made, Vērotāja, Zinta, ....... visi foruma dalībnieki! Vai tad patiešām jāpaliek par tādiem sausiņiem?!!! Šeit taču ir forums, ne kaut kāds zinātniskais traktāts!!!
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Made
Posts: 9303
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 11:52 Tad jau turpmāk no šādām bildēm vispār jāatsakās? Laika ta nav! viewtopic.php?p=254503#p254503
Iedomājos, ka šīs Māra dienas bildes varētu izdot kā kartiņu komplektu (un otrā pusē laiku) :P

Tad, kad es Tev teicu, ka neatbalstu piekasīšanos Lavandai8, kad viņa raksta par jūras ērgļu tēmu, Tu pats viņai vēl uzbrauci visai netaktiski (par rīkli un guzu)... tagad plūcam augļus - visu, ko prasījām no viņas, prasām arī no sevis :lol:

Vispār - kā tur ir ar tām sistēmiskām lietām - ar katru jaunu sistēmas elementu mainās arī pati sistēma, nu vai kaut kā tā.. reizēm pat sabrūk.. oho! :roll:
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Oj ! Vērotāja atpakaļ !!!
Image
puke
Posts: 932
Joined: 09 Jan 2011 11:01

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by puke »

Vērotāja, prieks ka ieskaties! Lai laba veselība un atpūta. :-)

Kad ir vēlme kaut ko padarīt forumā, priecāšos, ja iereģistrēsi zaļvārnu tēmas svarīgajos faktos viņu 3 olas un ALa sliktās izdarības. Gudrs gan tas putns ir... Māk skaitīt tos 9 mēnešus :D
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Made wrote: 10 Jun 2020 12:03 ..Tad, kad es Tev teicu, ka neatbalstu piekasīšanos Lavandai8, kad viņa raksta par jūras ērgļu tēmu, Tu pats viņai vēl uzbrauci visai netaktiski (par rīkli un guzu)... tagad plūcam augļus - visu, ko prasījām no viņas, prasām arī no sevis :lol:
...
Pārskatīju Made vēlreiz to vietu, un neuzskatu, ka būtu netaktiski izrīkojies pret Lavanda8. viewtopic.php?p=254929#p254929 Varbūt mēs vienkārši patiešām runājam par 9 un 6, vai pareizāk sakot redzam lietas katrs savādāk...
Es jau gadiem ilgi esmu rakstījis, runājis, kliedzis, ka katrs šis striktais ierobežojums uzliek katram no mums žņaugu, un ne katrs ar to var samierināties. Protams ka nekad neatbalstīšu bardaku vai anarhiju, pieļauju kaut kādu "rekomendēto ziņas karkasu", bet nekad neatbalstīšu "laiks, apraksts, bilde" formātu, jo tad jau sanāk ka Emotion_ , Hildiņai,... vispār nav tiesības komentēt.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Zinta »

Tagad neatradu, kurš to pieminēja, bet es arī pārskatu tēmas atverot Nelasītās ziņas un ja ir piefiksējies kāds notikums, kas ieinteresē, skatos ieraksta laiku un skatos tiešraides arhīvā palēnināti. Tāpēc ir ērti, ja pirms bildes vispirms ir laiks ciparos, nevis teksts ar paša notikuma aprakstu.
Man nekādi netraucē, ja ir tikai bilde bez laika, jo telefonā ligzdas neskatos, (man monitors redzes dēļ ir krietni liels), bet mazajos ekrānos laiku skatīt no pašas bildes droši vien ir neērti.
Lasot diskusijas, atvēru vienu Jāņa Ķuzes komentāru par bilžu atkārtošanos un, ka laika norādīšana palīdz viņam pārskatot piefiksētos notikumus. Galu galā mēs taču varam atļauties pierakstīt cipariņus tā, lai ir ātri un viegli atrast to, kas interesē un darīt to no "brīvas gribas un pie pilnas saprašanas" ;) bez obligātuma piešķiršanas.

Kopumā šī izšūmēšanās ir arī mani izkustinājusi no ērtās "es jau nemāku" pozīcijas :) Izrādās bildes ielikt ir viegli :)
Prieks, ka forums atdzīvojās, skat, pat es uzrakstīju veselu sacerējumu. :P
Made
Posts: 9303
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 13:43 Varbūt mēs vienkārši patiešām runājam par 9 un 6, vai pareizāk sakot redzam lietas katrs savādāk...
Es par to "eksāmenu", kas jānoliek, pirms drīkst runāt.. ("Vispirms lai runātu, vajag kaut minimāli iepazīties ar tematu - šoreiz putna anatomiju.") es noteikti pieļauju kļūdas, jo neesmu iepazinusies.. bet neviens man tā nav uzbraucis..

Turklāt rīkle putnam arī ir un viņa varbūt domāja tieši to - kā var tajā rīklē iedabūt tādus kaulus. Es vakar skatījos video par kaijām - kā viņas rij baložus, lielas zivis un trusēnus, un tur runāja, ka rīkle kaijām var plaši atplesties un knābis arī..

Protams, ne mazāk es apbrīnoju - kā tas viss var ietilpināties putnā pēc tam :P
Last edited by Made on 10 Jun 2020 13:59, edited 1 time in total.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Zinta wrote: 10 Jun 2020 13:51 ...ir ērti, ja pirms bildes vispirms ir laiks ciparos, nevis teksts ar paša notikuma aprakstu.
...
Lasot diskusijas, atvēru vienu Jāņa Ķuzes komentāru par bilžu atkārtošanos un, ka laika norādīšana palīdz viņam pārskatot piefiksētos notikumus. Galu galā mēs taču varam atļauties pierakstīt cipariņus tā, lai ir ātri un viegli atrast to, kas interesē un darīt to no "brīvas gribas un pie pilnas saprašanas" ;) bez obligātuma piešķiršanas.
...
Par kādu gan obligātumu var būt runa domubiedru forumā, vai ne, katram tak saprotams... Tas ir lūgums/ieteikums, ar pamatojumu, kāpēc tā ir ērtāk.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 13:43 ... Protams ka nekad neatbalstīšu bardaku vai anarhiju, pieļauju kaut kādu "rekomendēto ziņas karkasu", bet nekad neatbalstīšu "laiks, apraksts, bilde" formātu, jo tad jau sanāk ka Emotion_ , Hildiņai,... vispār nav tiesības komentēt.
...
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9303
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

MĀRIS wrote: 10 Jun 2020 13:43 Protams ka nekad neatbalstīšu bardaku vai anarhiju, pieļauju kaut kādu "rekomendēto ziņas karkasu", bet nekad neatbalstīšu "laiks, apraksts, bilde" formātu, jo tad jau sanāk ka Emotion_ , Hildiņai,... vispār nav tiesības komentēt.
Tas ir labs paņēmiens - novest argumentāciju līdz galējībai :lol: (patiesībā neatbalstīsi tāpēc, ka gribi būt brīvs, vai ne?)

Nu labi, mīkstināsim un dosim izvēles iespējas "laiks, apraksts, bilde" vai "laiks, apraksts, video" vai "laiks, apraksts" vai "laiks, emocijzīme" vai "laiks bez nekā" :lol: nu, bez laika nekas nesanāk taču :roll: (jokoju :P )
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”