Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Triine ! 100% Tev piekrītu ,būtu mana teikšana jau sen būtu šo DĪVAINO lietotāju dzēsusi .................
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Kad Lavanda8 raksta par tēmu, ir pat labi, manuprāt (tikai tiešām gribas tekstu virs bildes, kaut kā labāk tad uztveras bilde).

Drīz tā turpinot tēmai būs jāmaina nosaukums - diskusijas ar un par Lavandu8 (jokoju par mums visiem) :P Vienā ziņā viņas parādīšanās ir izsaukusi ne tikai negribētas emocijas, bet arī konstruktīvus komentārus un tikšanos ar sen nerakstošiem forumiešiem :)
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Made, paldies, vismaz kāds ko labu pasaka. :)
Bet pārējie tik agresīvi uzbrūk, un nav slinkums un nav miera, vēl un vēl...asinskāra publika jūs esat, varat taču vienreiz mest mieru!
Jūs tiešām daudzi sev piešķirat ''svēto'' lomu paši sev.
Latviešiem ir tāds sakāmvārds: ''Kas cits sunim asti cels, ja ne pats?''
Made, ja sakāt, ka labāk uztveras, tad varam arī uz bildes, man vienkārši ir pierasts savos darbos, nevis ''kopēt citus'', bet darīt savādāk, jo katrs cilvēks ir personība. Tā esmu mācīta...
Last edited by Lavanda8 on 25 May 2020 21:27, edited 1 time in total.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Sanotv
Posts: 7
Joined: 16 May 2020 18:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sanotv »

Made wrote: 25 May 2020 21:19 Kad Lavanda8 raksta par tēmu, ir pat labi, manuprāt (tikai tiešām gribas tekstu virs bildes, kaut kā labāk tad uztveras bilde).

Drīz tā turpinot tēmai būs jāmaina nosaukums - diskusijas ar un par Lavandu8 (jokoju par mums visiem) :P
Rodas haoss, kad viņa ieposto to, ko mega2 jau sen ir ielikusi. Forums paliek nebaudāms.
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Made wrote: 25 May 2020 21:19 Kad Lavanda8 raksta par tēmu, ir pat labi, manuprāt (tikai tiešām gribas tekstu virs bildes, kaut kā labāk tad uztveras bilde).

Drīz tā turpinot tēmai būs jāmaina nosaukums - diskusijas ar un par Lavandu8 (jokoju par mums visiem) :P Vienā ziņā viņas parādīšanās ir izsaukusi ne tikai negribētas emocijas, bet arī konstruktīvus komentārus un tikšanos ar sen nerakstošiem forumiešiem :)
Nu tad jau labi :D ,lai tik tādā garā turpina :D Visiem jautri :lol: HAOSS ,tūlīt ieradīsies Lavanda 8 ,un sāksies viss no gala ,visi dabūsim :lol:
Last edited by skarleta on 25 May 2020 21:31, edited 1 time in total.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Jā, esam jau labu laiku pieraduši skatīties uz mega2 reportāžām un paši neko nelikt.. LK forumā vienā otrā tēmā aicina visus izteikties, nebaidoties no atkārtojumiem.. mums jau bildes tā kā neatkārtojas, tikai viens ātrāk, otrs vēlāk ieliek notikumu..
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Es jau sekoju līdzi, ko Mega 2, cenšos vai nu pirms, vai arī pēc viņas, lai nekas neatkārtojas. Katrs foto kadrs ar putniem ir unikāls. Bet skatos, ka daudziem atkārtojas...bet visādi jau var gadīties...katrs jau to dara savā vietā...
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Paldies Dievam ! Lavanda8 beidzot ir piezemējusies :D ASINSKĀRĀ PUBLIKA :shock: tagad varbūt liks mieru Āmen :D
Last edited by skarleta on 25 May 2020 22:05, edited 1 time in total.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Paldies, Lavanda8!
Es tikai vēl mazliet paskaidrošu par laikiem - sākumā es arī neliku kameras laiku komentārā, jo "uz bildes taču ir"... man tad paskaidroja, ka reizēm forumu skatās no mazākiem datoriem, vai telefoniem, vai ar sliktāku redzi, un tad to laiku bieži vien neiespējami saburtot. Tagad jau tā iegājies, ka citādi komentāru nesāku, izņemot ar bildi nesaistītas lietas.

(skarleta, Tu mani iedresēji arī datumus likt jaunas dienas sākumā.. visu atceros, paldies! :D )
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Skarleta, nepiesaucat Dievu nevietā!
Piezemējas tikai lidmašīnas lidlaukā :lol:
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Made wrote: 25 May 2020 21:59 Paldies, Lavanda8!
Nu jums attiecības kā cirkā dresējat viens otru :shock:
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Labu nakti visiem sakarsušiem prātiem arī vajadzīga atpūta :roll:
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Runa nav par to, ka mēs esam asinskāra publika, bet tā kā patīk teicieni iz dzīves, tad nu atkārtošu ko gan jau kāds bija reiz teicis. Katrā vietā ir savi nerakstīti likumi. (Un rakstīti) Ne velti jauns boss darbā no malas nevar ienākt un uzreiz ieviest pārmaiņas. Viņš mācās iekšējo kultūru un tā arī ir šeit. Šeit ir sava iekšējā kultūra un prortams uzreiz skatīsies ar šķību aci, ja kāds sāks darīt kaut ko savādāk.
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Parsley, likumi tā ir attieksme vispirms, visam jābūt līdzsvarā.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46716
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 25 May 2020 20:10 Par burtiem, es jau mēģināju, es taču redzu, kādi ir formāti, nu nesanāk man mazāki, vairākas reizes mēģināju.
1. Tāpēc rakstīju komentāru, lai parādītu kā var nomainīt burtu izmēru ne no piedāvājuma, bet tā kā pašam patīk!

2. Un otrs - mani neinteresē Jūsu emocijas, skaidrs?
Varat komentāros, kurus adresējat man, neizplūst savās izjūtās, tāpat netaisos tos murgus lasīt.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Jā, attieksme cienīt citus un to, kas šeit jau ir bijis. Gadiem būvēts.
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Vērotāja wrote: 25 May 2020 10:18 Burtu izmēra maiņa
Vēl jāņem vērā, ka liela daļa skatītāju (tai skaitā es) putnu kameras vēro caur mob.ierīcēm, tāpēc šie norādījumi nederēs.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46716
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Emotion_ wrote: 25 May 2020 22:54 Vēl jāņem vērā, ka liela daļa skatītāju (tai skaitā es) putnu kameras vēro caur mob.ierīcēm, tāpēc šie norādījumi nederēs.
Tie, kas skatās no mobilajiem, parasti neliek sev milzīgus parakstus.
Šis komentārs bija adresēts konkrētai personai.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Made wrote: 25 May 2020 21:19 Kad Lavanda8 raksta par tēmu, ir pat labi, manuprāt (tikai tiešām gribas tekstu virs bildes, kaut kā labāk tad uztveras bilde).

Drīz tā turpinot tēmai būs jāmaina nosaukums - diskusijas ar un par Lavandu8 (jokoju par mums visiem) :P Vienā ziņā viņas parādīšanās ir izsaukusi ne tikai negribētas emocijas, bet arī konstruktīvus komentārus un tikšanos ar sen nerakstošiem forumiešiem :)
Man arī nav pretenzijas pret papildus info no citiem komentētājiem, megai ir ļoti perfekti izkārtota struktūra, bet reizēm ātrumā lasot kaut kas palaižas garām un nav pa sliktu, ja kāds cits atkārto. Bet, jā, prasās tekstu virs bildes, tad tiešām labāk uztverās 😀
Kaimiņiene
Posts: 167
Joined: 25 May 2015 12:16

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Kaimiņiene »

Ir tāds skaists padomju laika un padomju domāšanas dzejolis:
A.Artavs "Atbildība"
Kad māmiņa mani modina
Un saka - cisu, cisu...
Es ilgi stāvu pie podiņa
Un domāju par visu:
Kāpēc pavasarī zeme rūgst,
Kapēc traktoriem detaļu trūkst,
Kapēc Āfrikā zāle kalst,
Kāpēc Arktikā lāčiem salst,
(Kapēc Durbē ērgļi ēd...)
Tu māmiņa mani nesteidzini
Ar to cisu, cisu...
Es esmu atbildīgs par pasauli visu!
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”