Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lavanda8 »

Var redzēt no čata, ka cilvēki priecājas, ka ir zivju sāga atgriezusies un ir neziņā par šodienas Raimja zivju lomu, un ir liela interese par zivju skaitu.
Ir izskanējuši visādi minējumi...lai tie tiktu novērsti un, lai būtu pilnīga skaidrība, un tiem, kam tas interesē redz to forumā, šodien ligzdā tika atnestas kopā 6 ZIVIS!
Pēdējā zivs, ko atnesa Raimis bija plkst. 19:38. :)
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by aijucis »

karliiina_13, neņem neko galvā un dari to, ko visu laiku esi lieliski darījusi. Šodien Latv. radio1 bija raidījums, kurā kāds ārsts teica: "Kas piedzimis par zābaku, nekad nekļūs par čībiņu". Vislabāk nereaģēt un neatbildēt uz provokācijām, jo citādi forums vairs nepilda savu uzdevumu - piefiksēt ligzdās notiekošo.

Šis komentārs netiek labots, jo tajā ir vispārīgs, nevis kādu konkrēti aprakstošs citāts.
Moderators Vērotāja
User avatar
Vērotāja
Posts: 47419
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 20 May 2020 22:04
Lavanda8, Jums tiek izteikts brīdinājums par nepieļaujamu komunicēšanas stilu.
Jūs nevis komentējat ligzdā notiekošo, bet nepārtraukti uzbrūkat citiem komentētājiem, izsakiet aizskarošas piezīmes.
Ir pārkāpti foruma noteikumi (5.,6.punkts) viewtopic.php?p=33556#p33556

Ir saglabāti Jūsu komentāri pirms rediģēšanas!
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47419
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 20 May 2020 21:27 Sekojot notikušajam čatā, cilvēki moderatoriem jautā par zivju skaitu dienā, tā lūk un tas ir aktuāli.
Lavanda8, čats ir pilnīgi nodalīta vienība no foruma.
Ja liekas svarīgi informēt čata dalībniekus sev saprotamā uzskates stilā, lūdzu dariet to čatā.


Forumā piegādātās barības kopsavilkuma tabulās tiek veikta uzskaite pēc laika, nesēja, barības veida, nevis pēc kārtas numuriem.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lavanda8 »

Es jau runāju par to barības veidu - medījumu un lomu.
Pēc cilvēku ierosinājuma tika aizsākta zivju skaitīšana un tas tika atbalstīts, un to Mega 2 dara, un tas notika visu laiku līdz brīdim, kad tas pārvērtās par barībasskaitu un veidojās sajukums cik ir medījumu un cik lomu.
Es skaidri norādu zivju skaitu un iekavās barību, kas nav zivs. Vienkārši tiek precizēts.
Čatā moderatori jau pagurst no mūžigiem skaidrojumiem un liek norādi uz forumu un forumā viss ir redzams.
P.s. Ļoti jauki, ka atrakstījāt tieši Jūs un sarunas ar Jums ir pavisam citā līmenī, tikai neskaidra ir šī pretestība.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47419
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Vērotāja »

Cilvēki čatā, ievērojot ļoti ierobežoto zīmju skaitu (t.i. 200 burti), nevar, un varbūt arī pat nepadomā par to, ka var pajautāt par atnesto barības vienību skaitu, tāpēc vienkārši pajautā - cik zivis? Taču šajā jautājumā ieliekot plašāku domu - cik atnests barības, vai bērni ēduši?

Skaitīt tikai zivis, blakus nenorādot citu atnesto pārtiku, manuprāt, lauž objektīvo patiesību.
Jo, piemēram, var būt situācija, ka atnesti 10 putni un 5 lapsēni un ērglēni ir pieēdušies. Bet zivis tajā dienā nav.
Izlasot forumā informāciju, ka zivju ir nulle, cilvēks uztver to kā informāciju, ka bērni badā. Taču norādot pilnu atnestās pārtikas spektru, lasītājs uztver objektīvu un pilnu informāciju.


Pērn rakstīju atnesto pārtiku šādā formātā, piemēram:
( apzīmējumi: M-ir Milda, R-Raimis)

Kopā dienā: 3 barības vienības: 2 zivis, 1 lapsas mazulis (1-M; 2-R)
viewtopic.php?p=223261#p223261

Kopā dienā: 6 barības vienības: 4 zivis, 1 stirnas āda, 1 neidentificēts (0-M; 6-R)
viewtopic.php?p=223271#p223271

Ja Jūs, Lavanda8, megas vai karliinas ierakstus papildinātu ar paplašinātu uzskaiti no dienas sākuma pa barības veidiem, piegādātājiem, tas bagātinātu forumu, bet jucekļa radīšana ar dažādiem sarkaniem numuriem, tas rada tikai haosu.

Par forumu kopumā - vērot, fiksēt notikumus ligzdās un tos pierakstīt, tas ir hobijs. Fiksēt laiku, taisīt bildes, video, aprakstīt - tas prasa laiku un darbu. Daudz laika!
Ja kādam noder šie pieraksti, tas ir patīkami. Taču forums netiek rakstīts tādēļ, lai kādu apkalpotu. Foruma rakstītāji iegulda pa 8-10 un vairāk stundām dienā, tāpēc nav daudz prasīts, ja lasītājam ir jāpāršķirsta dažas foruma lapas un jāiepazīstas ar notikumu aprakstu.



p.s. Lai ir viens likums visiem!
Tā ir laba doma. Sākam no nulles un neturpinam pagātnes iztirzāšanu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47419
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 12:57 Tas ir lielisks jaunums! Tikai kāds, kas darbojas, pasakiet un ieprieciniet tautu čatā...
Šī ziņa čatā bija un tika plaši apspriesta. Tagad redzat cik īss mūžs ir jebkam, kas tur rakstīts. Taču nedomāju, ka viena un tā pati ziņa ir jāatkārto neskaitāmas reizes. Cilvēki prot lasīt un saite uz forumu tiek likta regulāri.

(kāpēc pati neejat rakstīt čatā? Vai Jūsu vārds ir nobanots? )
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Vērotāja wrote: 21 May 2020 13:27
Lavanda8 wrote: 21 May 2020 12:57 Tas ir lielisks jaunums! Tikai kāds, kas darbojas, pasakiet un ieprieciniet tautu čatā...
Šī ziņa čatā bija un tika plaši apspriesta. Tagad redzat cik īss mūžs ir jebkam, kas tur rakstīts. Taču nedomāju, ka viena un tā pati ziņa ir jāatkārto neskaitāmas reizes. Cilvēki prot lasīt un saite uz forumu tiek likta regulāri.

(kāpēc pati neejat rakstīt čatā? Vai Jūsu vārds ir nobanots? )
Ar manu vārdu viss ir kārtībā. Man arī ir savi darbi darāmi...es jau neesmu vēl pensijā.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 13:29 ...
Ar manu vārdu viss ir kārtībā. Man arī ir savi darbi darāmi...es jau neesmu vēl pensijā.
Nu Jūs arī man uzspļāvāt! Un ne tikai. Paldies!
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Hildiņa
Posts: 842
Joined: 05 Apr 2020 09:38

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Hildiņa »

Izrādās, ka te nāk tie , kam nav ko darīt ...
Last edited by Hildiņa on 04 Oct 2020 10:53, edited 3 times in total.
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Labdien, Māri, neskaidrs, kas atkal Jums nav tā paticis, kas ir atgadījies , es ar Vērotāju runāju.
Kas Jums vienai daļai ar utzveri? Es jau nesaku, kapēc Vērotāja man ''uzspļāva'' un azvainoja ar ''vai Jūsu vārds ir nobanots''. Skaidrs, ka katram sava sāpe personiska, bet nevajag jau tagad pie katra vārda personiski uztvert.
Tad jau kam šis forums, ka nevienu teikumu nevar uzrakstīt, kāds vienmēr katrā vārdā personiski kaut ko uztvers pa savai gaumei.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lavanda8 »

Vērotāja wrote: 21 May 2020 01:01 Cilvēki čatā, ievērojot ļoti ierobežoto zīmju skaitu (t.i. 200 burti), nevar, un varbūt arī pat nepadomā par to, ka var pajautāt par atnesto barības vienību skaitu, tāpēc vienkārši pajautā - cik zivis? Taču šajā jautājumā ieliekot plašāku domu - cik atnests barības, vai bērni ēduši?

Skaitīt tikai zivis, blakus nenorādot citu atnesto pārtiku, manuprāt, lauž objektīvo patiesību.
Jo, piemēram, var būt situācija, ka atnesti 10 putni un 5 lapsēni un ērglēni ir pieēdušies. Bet zivis tajā dienā nav.
Izlasot forumā informāciju, ka zivju ir nulle, cilvēks uztver to kā informāciju, ka bērni badā. Taču norādot pilnu atnestās pārtikas spektru, lasītājs uztver objektīvu un pilnu informāciju.


Pērn rakstīju atnesto pārtiku šādā formātā, piemēram:
( apzīmējumi: M-ir Milda, R-Raimis)

Kopā dienā: 3 barības vienības: 2 zivis, 1 lapsas mazulis (1-M; 2-R)
viewtopic.php?p=223261#p223261

Kopā dienā: 6 barības vienības: 4 zivis, 1 stirnas āda, 1 neidentificēts (0-M; 6-R)
viewtopic.php?p=223271#p223271

Ja Jūs, Lavanda8, megas vai karliinas ierakstus papildinātu ar paplašinātu uzskaiti no dienas sākuma pa barības veidiem, piegādātājiem, tas bagātinātu forumu, bet jucekļa radīšana ar dažādiem sarkaniem numuriem, tas rada tikai haosu.

Par forumu kopumā - vērot, fiksēt notikumus ligzdās un tos pierakstīt, tas ir hobijs. Fiksēt laiku, taisīt bildes, video, aprakstīt - tas prasa laiku un darbu. Daudz laika!
Ja kādam noder šie pieraksti, tas ir patīkami. Taču forums netiek rakstīts tādēļ, lai kādu apkalpotu. Foruma rakstītāji iegulda pa 8-10 un vairāk stundām dienā, tāpēc nav daudz prasīts, ja lasītājam ir jāpāršķirsta dažas foruma lapas un jāiepazīstas ar notikumu aprakstu.

Jā, Jūsu ierakstu paskatījos nav peļams variants, bet beigās ir tā pati doma, kā es jau rakstīju. Bet vai tad obligāti jākopē Jūs, katram jau var būt savs variants un ierosinājums. Vai Jūs esat foruma Priekšniece un visam jābūt kā Jūs sakāt, tad tā arī pasakiet, ka tikai Jūsu viedoklis ir noteicošais.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 16:45 Labdien, Māri, neskaidrs, kas atkal Jums nav tā paticis, kas ir atgadījies , es ar Vērotāju runāju.
Kas Jums vienai daļai ar utzveri? ...
Man ar uztveri viss ir kārtībā. Un kā Jūs pati atzīmējāt, tad šis ir forums, nevis personiskā sarakste. Tāpēc es atļaujos Jums pateikt, ka šie ir pēdējie mani teikumi adresēti Jums. Turpmāk es personīgi Jūs ignorēšu.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

MĀRIS wrote: 21 May 2020 17:29
Lavanda8 wrote: 21 May 2020 16:45 Labdien, Māri, neskaidrs, kas atkal Jums nav tā paticis, kas ir atgadījies , es ar Vērotāju runāju.
Kas Jums vienai daļai ar utzveri? ...
Man ar uztveri viss ir kārtībā. Un kā Jūs pati atzīmējāt, tad šis ir forums, nevis personiskā sarakste. Tāpēc es atļaujos Jums pateikt, ka šie ir pēdējie mani teikumi adresēti Jums. Turpmāk es personīgi Jūs ignorēšu.
Es vispār ar Jums Māri nerunāju un par Jums neviena vārda neminēju, kur tāds satraukums bez pamata?!'
Es Jums neko neesmu adresējusi. Lasiet vērīgi, ko es Vērotājai un par kādu tēmu rakstu.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47419
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 16:58
Jā, Jūsu ierakstu paskatījos nav peļams variants, bet beigās ir tā pati doma, kā es jau rakstīju. Bet vai tad obligāti jākopē Jūs, katram jau var būt savs variants un ierosinājums. Vai Jūs esat foruma Priekšniece un visam jābūt kā Jūs sakāt, tad tā arī pasakiet, ka tikai Jūsu viedoklis ir noteicošais.
Lavanda8, kurā vietā es rakstīju, ka jāraksta tā kā es to darīju pērn???
Vai saprotat, ko nozīmē vārds - piemēram?
Un atkal komentārs tiek pabeigts ar cita komentētāja kritizēšanu, ar ko tiek pārkāpti Foruma noteikumi.

Un tagad, Lavanda8, nopietni:
1. Internets nav anonīms!

2. LDF raksta: viewtopic.php?f=27&t=4064&p=251148#p251148
IlzeP wrote: 20 May 2020 10:21 LDF seko līdzi notikumiem un mēģina skaidrot svarīgākos jautājumus gan čatā, gan forumā, gan sociālajos medijos.
Taču mēs nevadām un nekontrolējam forumu, tas ir izveidots skatītājiem, un to vada paši skatītāji. Forums ir vieta brīvām diskusijām, lietotāju "īpašums”- pēc definīcijas vārds "forums" nozīmē "tautas sapulce".
3. Forumam nav jābūt vietai, kuru jāatver panikā un negatīvās emocijās tādēļ, ka Lavanda8 atkal uzbrūk un aizvaino citus forumiešus.
Tāpēc, tā kā mēs esam paši sev noteicēji un, ja aktīvie rakstītāji izlems, ka Jūs ir jābano, tad tas tiks izdarīts un pieeja forumam Jums tiks liegta.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Sarmīte
Posts: 8995
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Sarmīte »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 16:58 Jā, Jūsu ierakstu paskatījos nav peļams variants, bet beigās ir tā pati doma, kā es jau rakstīju. Bet vai tad obligāti jākopē Jūs, katram jau var būt savs variants un ierosinājums. Vai Jūs esat foruma Priekšniece un visam jābūt kā Jūs sakāt, tad tā arī pasakiet, ka tikai Jūsu viedoklis ir noteicošais.
Labvakar! Laikam jau vajadzēja ienākot forumā izlasīt pašu pirmo sadaļu,kur ir vairāki punkti,kas tiek nemitīgi pārkāpti.
Par Vērotāju runājot,īsti nesaprotu tādu apzīmējumu "Priekšniece",bet galvenā persona viņa šeit ir jau daudzus gadus un tāda ar paliks.
Ja ir vēlēšanās būt forumietei,tad vajadzētu kaut nedaudz cienīt visus pārējos forumiešus. Lasot komentārus,var izdarīt secinājumu,ka šeit visi ir ar "seklu domāšanu",bez "uztveres".Čats ir izdevīgāks šādiem rakstītājiem,jo pēc laiciņa viss aiziet nebūtībā.
Tagad jau arī es izmantoju nelietderīgi foruma sadaļu,kas paredzēta pilnīgi citam mērķim:Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020
Sanotv
Posts: 7
Joined: 16 May 2020 18:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sanotv »

Lavanda8 Jūsu centieni uzskaitīt barības vienības ir pilnīgi lieki. Pieļauju domu, ka visi, kuri seko līdzi forumam, ir pieraduši, kā šeit tiek pasniegta informācija. Pietam uzskatāmi- ar bildēm un video. Šī Jūsu pārgudrība ir vienkārši kaitinoša.
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Nu tad diskutējam brīvi, kā teica LDF!
Un nevaj man nemitīgi aizrādīt, ka visu ko rakstu, viss ir slikti un ir pārkāpums, tā nav taisnība, jūs to labi zinat, jūs paši sevi nejūtat un neredzat! Ja man ir jāskaidrojas par katru vārdu, piedodiet, tas ir absurds un tā nav brīva diskusija, bet sankcijas vērstas pret mani acīmredzama. Kur jūs daži tik emocionāli jūtīgi, ka vārdu pateikt nevar, kā mazi bērni, kuram saka vienu vārdu un viņš sāk gauži raudāt, jūs taču esat pieauguši cerams, cilvēki jau gados, bet uztverat teikto kā mazi bērni. Atkal teiksiet kautkas ne tā, bet tas izsklausās pēc infantilisma no malas, kas ir kaitinoša.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Sanotv wrote: 21 May 2020 19:13 Lavanda8 Jūsu centieni uzskaitīt barības vienības ir pilnīgi lieki. Pieļauju domu, ka visi, kuri seko līdzi forumam, ir pieraduši, kā šeit tiek pasniegta informācija. Pietam uzskatāmi- ar bildēm un video. Šī Jūsu pārgudrība ir vienkārši kaitinoša.
''Visi pieraduši'', Jūs sakāt, bet nevajag jau runāt visu vārdā, mēs esam dažādi, ir jaunpienācēji, kuri ir arī jāņem vērā, viņu ierosinājumi, ir jaiemācās otru uzklausīt nevis ātri nolinčot.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Vērotāja, Tu esi lieliska "priekšniece"  vai "mamma", vai kā arī nosauktu to, ko Tu dari savā moderatora statusā :) Tava klātbūtne ļoti sajūtami dod "mājās viss ir kārtībā" patīkamo mieru. Tas laiks, darbs, sirds un prāts, ko esi šeit ieguldījusi, raisa cieņu un uzticību. :D  Mūsu foruma noteikumi ir kopīgos pārdzīvojumos un sāpīgās diskusijās izauklēti, tēmu iekārtojums, tehniskais risinājums, visādi sīki knifiņi nāk par labu kopējai foruma atmosfērai un parasti pretestību neizsauc, ja tos atgādina. Domāju, ka tautas sapulce var arī kādu izbanot, ja tas neprot uzvesties mājā, kurā ir ienācis.
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”