Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote: 08 May 2020 01:31 ...

Par MS - ja būtu tiešām vajadzība, tad caur LDF noorganizēt ieraksta saglabāšanu tehniski būtu iespējams, ja atrisinātu datu nesēju problēmu ieraksta saglabāšanai. Nezinu kādēļ jau gadien netiek izmantots šis vienkāršākais variants.

Par notikumu pierakstiem un aiziešanu nebūtībā - tā ir vislielākā problēma. Mēs esam pārāk maz un paliekam aizvien mazāk. Daži no pēdējiem, kas no tehniski varošiem un uzticamiem bija palikuši, pēc pēdējām diskusijām nu ir prom.... Manī tas viss izsauc asaras un skumjas. Un cenšanās paspēt pierakstīt to, kas tūlīt aizies nebūtībā, bieži izsauc pilnīgu bezspēcības sajūtu.
Vērojot forumu šajos gados, ir skaidrs, ka "viss nav tā, kā izskatās".
Liekas, ka cilvēki, kas mīl un tur raizi par dabu Latvijā un pasaulē, ir uz viena viļņa, līdzīgi domājoši, pretstatā vienaldzīgajai un egoistiskajai attieksmei pret dabu visapkārt, arī vienam pret otru. Ka viņi redz un izjūt smalkāk ne tikai savvaļas dabu, bet arī izprot dzīvi un viens otru plašāk un dziļāk, jo tam visam taču ir nepieciešams zināms viedums, labvēlība, takts, citādu skatupunktu pieņemšana.
Pagaidām ne. Bet gan jau. Viss taču nemitīgi mainās.
P.S. Nekritizēju, tikai prātoju.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Made »

14.aprīlis

Mēs patiešām protam būt pacietīgi ar lietām, ko nevaram ietekmēt.. :P Vai varbūt varam? :roll:
Man jau ilgi ir šī zebra. Ja pierod nekaitināties, tad man tas netraucē citās tēmās, izņemot šo tēmu Melno stārķu migrācija 2015-2021 Kad ielieku komentāru, rāda foruma sabrukumu, bet komentārs ir ielikts, tikai skatīties jāsāk par jaunu.


Image

Izdod tādu paziņojumu (šodien)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_messenger.php on line 506: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 1836: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3268)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Sveika, Made!

Pamēģini iztīrīt kešatmiņu.
Esmu gājusi forumā no dažādām ierīcēm, tāda problēma nav manīta. Tāpēc domāju, ka varētu būt divi iespējamie iemesli - vai nu kešatmiņa vai nepieciešams kāds atjauninājums Tavā datorā.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Trešais variants ir, ka varbūt Tavam profilam "pieķēries" kāds vīruss. Tad jāraksta tehniskajam administratoram memberlist.php?mode=viewprofile&u=2946

Pamēģini iztīrīt un, ja nepāries, tad jāraksta specam.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Made »

Paldies, Vērotāja, tagad jādomā, kā tas ir - tīrīt kešatmiņu :P

Tas man ir no tiem laikiem, kad forums laikam pēdējoreiz nobruka... un tikai tajā tēmā.. Jamsi, Tu esi rakstījusi nesen tur, vai Tev viss bija OK?
Jamsis wrote: 10 Apr 2021 14:47 Mare nemaz nesteidzas uz ligzdošanas vietu.
Ak, jā - svētdien man nebija datorā interneta un es gāju no telefona - tas pats! Tur tad kešatmiņa nez vai ietekmē, vai ne? :roll:

Ja nevienam citam nav, tad laikam pie lietotājvārda pieķēries (varbūt biju nobrucinājusi forumu :shock: :lol: :roll: :oops: )
Last edited by Made on 14 Apr 2021 15:09, edited 1 time in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Nupat pārbaudīju, tēmā nav nekādu uzrakstu

Image

Made, vai no datora skaties izmantojot Chrome pārlūku?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Made »

Jā, Chrome. (Vispār es jau var paciest arī tālāk, ja nevienam nav nekas.)

Atradu saiti ar pamācībām, vēlāk pamēģināšu :P
https://support.google.com/accounts/ans ... ktop&hl=lv
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Vienalga ik pa laikam jātīra, citādi sākas visādi traucējumi un gļuki, tā kā ... pie darba!

Augšējā labajā stūrī pārlūkam ir trīs vertikāli punktiņi > nospied
Izvēlies sadaļu > vairāk rīku
Uzbrauc uz tā uzraksta un atversies izvēlne > izvēlies Notīrīt pārlūkprogrammas datus.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Sarmīte
Posts: 8861
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Sarmīte »

Labdien,Vērotāja!Bija neizsakāms prieks ieraudzīt Tavu niku :) :) :)
Par to ķēpu,kas parādās atverot forumu katru reizi.
Reiz jau rakstīju Dabasdatiem,bet nekas jau nav mainījies un nu jau pierasts,ka tie hieroglifi tur rēgojas. :)
Image
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Made »

Vērotāja, paldies!

Man no vietnes dabasdati.lv bija tikai 5 objekti, es tos izdzēsu un par jaunu ienācu forumā.

Bet problēma pa pusei atrisināta - komentārs aizgāja normāli kā citās tēmās, bet zebra palika.
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by mega2 »

Sveika,Vērotāja-prieks Tevi atkal redzēt forumā-cerams uz palikšanu?! :P

man tā pati ķibele,kas Madei un jau ļoti ilgu laiku-esmu pieradusi un vairs nepievēršu uzmanību!
prasīju savam datoriķim,teica,ka nav līdz galam padarīts darbs atjaunojot dabasdatu mājas lapu-vairs neatceros,kad tas bija,bet sen,kad forums nestrādāja pusi dienas...
droši,ka nepareizi izteicos-neko nesaprotu datorlietās,kur nu vēl nosaukumos-mēģināšu aprakstīt,kad tas ''mudžeklis'' izlec un tā...
-1) ieeju galvenajā lapā-viss OK
-2) uzspiežu ''tiešās saistes ''kreisajā augšējā stūrī-viss OK
-3) tālāk spiežu uz ''aktīvie temati'' un ba-bāc-izlec šis! :mrgreen:
Image
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Made »

Oho, jā, ieejot vispārīgi nav, bet jebkurā no augšējās kreisās izvēles - "Tiešās saites" pogas 5 opcijām - parādās zebru ganāmpulks un tikai pie "Jaunās ziņas" ir 3 zebras :lol:
Es vienmēr atvēru ar Aktīvajiem tematiem, tāpēc nemanīju to, ko saka mega2 par atšķirībām.
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Zinta »

Tās zebras ir arī man. Es parasti veru vaļā Tiešās saites - Nelasītās ziņas un augšā virs meža ir Zebras. ;)
puke
Posts: 932
Joined: 09 Jan 2011 11:01

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by puke »

Tāds prieks redzēt Verotāju atkal forumā... :-)))

Man šī garā šļura ir jau labu laiku, brīžiem tā liekas, ka aug garāka. Vienīgā vieta gan man kur tā parādās ir uzspiežot Aktīvie temati. Kaut kad sen atpakaļ teicu arī Ilzei P, ka ir šāda problēma.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Sveiki visiem! :D

Par problēmu nosūtīju ziņu Tehniskajam administratoram un IlzeiP. Ceram uz to, ka salabos 8-)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Tagad no jūsu komentāriem ir skaidrs - šie uzraksti parādās, ja izmanto izvēlni augšējā kreisajā stūrī > Tiešās saites. Ja ver nevis no tiešajām saitēm, bet pa taisno, tad nekādu uzrakstu nav.

Image


Es pati nekad šo izvēlni neizmantoju, jo vienkārši atverot forumu, neizlasītajiem tematiem ir tumšāki kvadrātiņi, bet temati, kuri izlasīti ir gaišāki.
Taču tas nemaina lietas būtību, ka tas gļuks Tiešajās saitēs ir jānovērš :roll: :!:

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Made »

Vērotāja wrote: 08 May 2020 11:02 Made, pontu arhīvs diemžēl ir izdzēsts. Man bija saglabāta saite, bet nupat atvēru un redzu, ka tā ir tukša http://193.40.124.24/
LDF, kā saprotu, vispār nesaglabā tiešraides, tās parādās kā "sabiedrību izglītojošs" produkts un izkūp gaisā.
Nesen LK forumā uzgāju, ka šis arhīvs joprojām ir atrodams - gan Tava pieminētā saite to uzrāda (varbūt tobrīd bija vēl tukša bez failiem), gan LK forumā dotā https://lkarhiiv.eenet.ee/
Es gan nepamēģināju atvērt failus visās mapēs, bet gan jau ir..

Tur blakus igauņu ligzdām var paskatīties atsevišķas mūsējās (ja nu kāds nav vērojis agrāk vai vēlas atkal pabaudīt):

2014.gada jūras ērgļu ligzdu (Lubāna)
2015.gada Durbes ligzdu, kur Durbei un Robertam izauga meita Durberta
2015.gada lielā dumpja ligzdu
2015.gada melnā stārķa ligzdu (Ozols, Zīle un divi Zīļuki, meitene Zīļuka pēc iesvētīšanas ar raidītāju ir ceļotāja Upene, kuras pēdas izgaisa Dinderas upes līčločos Sudānā)
2016.gada zivju ērgļa ligzdu 
2016.gada vistu vanaga ligzdu
2016.gada melnā stārķa ligzdu (turpat "Olzolmuižā", negredzenotos vecākus arī saucām Ozols un Zīle, izauga Raivis un Raitis/Rasa, kura ar raidītāju pazuda Nīlas deltā)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Vērotāja »

Made, paldies :P
Atvēru, jā, tur ir faili apakšā. Video gabali mkv formātā.

(p.s. IlzeP pārsūtīja informāciju par vakar apspriesto tehnisko problēmu IT administratoram. Tā kā domājams, ka drīz tā tiks novērsta)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Simoninna
Posts: 4906
Joined: 16 Apr 2021 11:44

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Simoninna »

Lianaliesma wrote: 08 Apr 2022 09:59
Simoninna wrote: 08 Apr 2022 09:11
Ja nav iebildumu es labprāt izveidošu šim pārītim 2022. gada tēmu, vai varbūt Triine vai Lote vēlas ?
Simoninna, biju domājusi, ka nav vēl tik plaša tēma, tāpēc to varētu turpināt, bet, ja vēlies, ļoti priecāšos, ja izveidosi jauno tēmu! :P

Ja tēma "neaiziet" tad vēlāk apvienot divas tēmas vienā ir sarežģīti ?
Viens mieru nesošs vārds īstajā vietā ir labāks par vienu tūkstoti gaistošu vārdu virknējumu.

Dhammapada
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Pļāpas par dažādām tehniskām lietām

Post by Lianaliesma »

Simoninna wrote: 08 Apr 2022 10:26 Ja tēma "neaiziet" tad vēlāk apvienot divas tēmas vienā ir sarežģīti ?
Nē, nav problēmu.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Post Reply

Return to “Tehniski jautājumi par forumu”