Diskusijas

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Nu tā, lai ar līdz pēdējam domāju, ka izkārtošu visu tā, lai brauktu, tomēr netikšu šoreiz. Bet domās būšu ar jums, noteikti būs jauki. Izklaidējieties uz nebēdu un ieliekat forumā daudz bilžuku :D

Jā, Mīce, kad brauksi gar Ādažiem, uzzvani, iedošu līdzi savu artavu pasākumam - papīra dvieļus, salvetes un tualetes rullīšus, ... :D
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

lianaliesma, ļoti žēl, ka Tu netiec ! Tāpat žēl, ka daudzi citi netiek uz šo pasākumu...
Kāda tur artava...labāk, ja nu kaut kas pēkšņi tomēr pamainās un vari tikt, rausies pati Mīces mašīnā un pievienojies !
Bet nu šā kā tā..gan būs mums vēl kopīgi pasākumi ar visiem ! ;)
Mīce
Posts: 456
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Diskusijas

Post by Mīce »

lianaliesma wrote:Nu tā, lai ar līdz pēdējam domāju, ka izkārtošu visu tā, lai brauktu, tomēr netikšu šoreiz. Bet domās būšu ar jums, noteikti būs jauki. Izklaidējieties uz nebēdu un ieliekat forumā daudz bilžuku :D

Jā, Mīce, kad brauksi gar Ādažiem, uzzvani, iedošu līdzi savu artavu pasākumam - papīra dvieļus, salvetes un tualetes rullīšus, ... :D
Ļoti žēl,Lianaliesma,ka nebūsi man ceļabiedros :( Tad laikam būs jābrauc caur Cēsīm- Madonu, tur laikam drusku ērtāka un īsaka braukšana...Gan jau tiksimies! :)
Mīce
Posts: 456
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Diskusijas

Post by Mīce »

Made wrote:Ja kas, paskatījos Googlē ceļu no Mētrienas tālāk, te ir bildītes :P
No Jurjāniem pa to ceļu Google tālāk nebrauc, bet nevar arī nekur citur aizbraukt kā tikai uz Medņuriestiem, ja tam Jurjānu māju pudurim tiek garām.
Ceru, ka pareizi sapratu.

Te ir 5 bildes :)

https://failiem.lv/u/2p3ff7vv

Ceļa bildes no tām vietām, kur sarkanie punktiņi - izbrauciens cauri Jurjāniem.
Mīļā Made, paldies, es bildes safotogrāfēju, un orientēšos pēc tām! Uz tikšanos! Pierakstīju Vērotājas tel. ja iestrēgšu, zvanīšu! :P
Pūka
Posts: 1513
Joined: 14 Apr 2011 10:49

Re: Diskusijas

Post by Pūka »

Labs rīts!! Esam jau ceļā, izbraucām no Jelgavas. Virzamies pie Ligzdas gariņa, un pēc tam pie Mades. Ar pārējiem tiekamies Liepkalnos.PŪKA un MĀRIS.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46687
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Mīce, pieraksti arī d.e. numuru noteikti!
Ja es stūrēju pa šoseju, es telefonu neceļu. d.e. ir pieredzējušāka braucēja, viņa telefonu varbūt var pacelt.

d.e., izbraukšu 12.15., domāju, ka Pļaviņās būšu vēl pirms 14.00.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Vērotāja wrote:Mīce, pieraksti arī d.e. numuru noteikti!
Ja es stūrēju pa šoseju, es telefonu neceļu. d.e. ir pieredzējušāka braucēja, viņa telefonu varbūt var pacelt.

d.e., izbraukšu 12.15., domāju, ka Pļaviņās būšu vēl pirms 14.00.
Mēs ar Madaru pa divām gan jau kaut kā uz zvaniem atbildēsim ;) Domāju, ka arī būšu mazliet pirms diviem Liepklanos ! :) ui , citi jau brauc, bet man tik brokastis tagad un soma nav sakrāmēta :lol:
Pūka
Posts: 1513
Joined: 14 Apr 2011 10:49

Re: Diskusijas

Post by Pūka »

Made uzņemta. Mašīna nokomplektēta. Vietas pašiem tik tikko pietiek....salons smaržo pēc siltiem pīrāgiem
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas

Post by Parsley »

Manējais pēc marinādes gaļas. :D
Aniways. Var jau laicīgi pieteikties uz vietu gultā? Pamanījos aizmirst matraci.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Ļoti esmu ar jums! Super laiciņš jums! :) :P
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Ģeogrāfs
Posts: 409
Joined: 01 May 2015 17:40

Re: Diskusijas

Post by Ģeogrāfs »

Pūka wrote:Made uzņemta. Mašīna nokomplektēta. Vietas pašiem tik tikko pietiek....salons smaržo pēc siltiem pīrāgiem
Ak vai! Man tikai makaroni ar gaļu(it kā)... Jauku jums visiem pasākumu!
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Diskusijas

Post by Zinta »

Sveicieni visiem putnutusētājiem!
Jauku pasākumu, siekalas jau pāri lūpai par līdzpaņemtajiem labumiem no lasīšanas vien, ļoti ceru, ka padalīsieties arī ar "garīgo barību" un bildēm no pasākuma.
Gaidīšu ar nepacietību.
Lai Jums visiem saulīte no mākoņiem un varavīksnes loki,
ar sveicieniem no Cēsīm! Zinta
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Laikam Medņuriesti ir galīgā nezonā :?: Neviena pati bildīte vēl nav :roll:
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Sandra L. wrote:Laikam Medņuriesti ir galīgā nezonā :?: Neviena pati bildīte vēl nav :roll:
Iepriekš LaMarie bija ar ārkārtīgi veikliem pirkstiem, kas no fotoaparāta prata šeit ievietot bildes :) Viņas šoreiz nav, līdz ar to mums atliek vien gaidīt :D
Bet! Viņiem visiem tur iet ļoti jauki - tikko saņēmu zvanu, kurā dzirdēju kopējas dziesmas Māra ģitārspēles pavadībā, ugunskura sprakšķus un esošais sirdssiltums, pozitīvā noskaņa un jaukā atmosfēra arī bija manā aparāta pusē jūtama, un caur šo ziņu ceru, ka mazdrusciņ arī šeit tas iespīd :P
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Simba wrote: Bet! Viņiem visiem tur iet ļoti jauki - tikko saņēmu zvanu, kurā dzirdēju kopējas dziesmas Māra ģitārspēles pavadībā, ugunskura sprakšķus un esošais sirdssiltums, pozitīvā noskaņa un jaukā atmosfēra arī bija manā aparāta pusē jūtama, un caur šo ziņu ceru, ka mazdrusciņ arī šeit tas iespīd :P
:D
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Labvakar šeit ! ;) Jā, nekādas kārtības, neesam atskaitīnušies it nemaz šo 2 dienu laikā...zona, kam bija, kam nebija, atkarībā no pieslēguma, bet nu nesanāca mums neko daudz noziņot par to kā iet, kaut kā nonstopā bijām aizņemti :D Būs bildes, noteikti būs ! Gan vilka pēdas, gan āpša garo nagu nospiedumi, gan viss cits .Tik mazliet vēlāk, tagad mazliet jāatpūšas pēc garā brauciena. Paldies visiem par lielisko kopā būšanu ! :)
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas

Post by Parsley »

Sveiki, Esmu mājās, izgulējusies(jā tagad pamodos) un saku milzīgu paldies par šo burvīgo laiku. Vislabākais moments bija vakar. Pie ugunskura un dziedāt dziesmas Māra ģitāras pavadībā.
Bildes no manis nebūs. Tur ir jāgaida kāds cits kam ir bildes. (Manas ir tikai pie galda) :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 46687
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Paldies par jauko kopābūšanu, par smiekliem, par dziesmām zem zvaigžņu debesīm!

Vēlāk būs Ligzdas gariņa video ar šo bēdubrāli (jo viņš nekad neizveseļosies un nekad nelidos)

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Labdien, mīlīši!
Labu brīdi braucot atceļā pa Ļaudonas puses ceļiem, Māris man teica, lai piezvanot Simbai un pasakot - Viss, ko Tu varēji nokavēt, ir jau piepildījies. Braucam mājās. :P Es no savas puses gribēju piebilst, ka tad jau ne viss jaukais, kas ar šiem braucieniem saistīts, ir beidzies :)) Atceļš un atvadīšanās un laba ceļa novēlējumi tālākbraucējiem ir netņemama jaukuma daļa! Mīļi sveicieni visiem, kas jau ir mājās un vēl ceļā! :D

Ar bildēm man arī tā pašvaki (bet pacentīšos pēc laiciņa), visas cerības uz Pūkas reportāžu, uz d.e. bildēm no telefona un ugunskura video, uz Raganietes tālo aci un Ligzdas gariņa reportāžu no Jūras ērgļa pašas mājas (viņas abas - Ligzdas gariņš un ērgliene - bija tur iekšā un mēs visi ārā - tas tāpēc, ka jau ceļā viņa pateica, ka bildē jābūt putnam cik vien tuvu var (un domāja, ka Uģis to turēs rokās). Bet ērglienes kundze tāpat jutās labi (jo parunājās) un visādi pozēja. Nu re, Vērotāja visātrāk cerības attaisnoja, lai gan nemanīju viņu bildējot :D

Image

Es tagad pa druskai kaut ko stāstīšu ar mazām bildītēm (jo tad viņas izskatās labāk :P), vispirms par tām, kas ar putniem :D
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Tā kā stāsts sākās jūras ērgli, tad es ar to arī turpināju. Pie viena - kas bija klāt, kas Uģim tika pajautāts, kā šo meiteni sauc? Es nedzirdēju atbildi...
Mēs bijām divās mājās. Kartupeļu talka, rehabilitācijas stacija un palaišanai gatavu putnu barošanas un palaišanas tornis ir Uģa dzīves vietā, bet vakar mēs atbraucām uz "meža māju".

Medņuriests tur tiešām ir bijis nedaudz tālāk, tagad mazliet paputējis (vitrāžas autors E.Ēmanis, 1999)

Image
Last edited by Made on 17 Sep 2017 19:44, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”