Komentāri DD galerijā

Locked
User avatar
CerambyX
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2011 18:03
Contact:

Komentāri DD galerijā

Post by CerambyX »

Man te radās viens ieteikums saistībā ar komentāriem galerijā. Šobrīd rāda tikai pēdējos 10, bet brīžiem, kad ir kaut kāda lielāka aktivitāte, tad varbūt var palaist garām kaut kādus interesantus komentārus - it īpaši, ja tie tiek pierakstīti zem kādas senākas bildes, ko nevar tā uzreiz noķert pirmajās galerijas lapās komentāru skatā. :)

Nezinu, administratori varbūt redz vairāk tos komentārus, bet reizēm arī viņiem tomēr paslīd garām tie komentāri, kur zem bildes tiek iekomentēts kādas nezināmas sugas nosaukums vai kļūdainas sugas labojums, piemēram. Vismaz šad tad gadās uzskriet arī vecajām bildēm, kur sugai ir nepareizs nosaukums, kaut gan apakšā zem bildes jau sen kā stāv iekomentēts pareizais nosaukums :)

Pieļauju, ka nekādas lielas modifikācijas lapas kodā vairs nav iespējamas, bet, ja piemēram, vienkārši to skaitu nomainīt uz nedaudz lielāku kaut vai 25-30, piemēram, tad tas jau būtu pietiekams ieguvums un domājams, ka varētu būt vienkāršākais risinājums.

P.S. - Tieši kā uzrakstīju, tā piefiksēju, ka problēmu teorētiski var apiet klikšķinot uz interesējošo organismu grupu filtriem lapas kreisajā pusē. Tā teikt, ja ieklikšķina tikai putnus, tad var vismaz pārējos komentārus atfiltrēt... Bet tur jau arī var kādā aktīvā dienā var gadīties, ka 10 komentāri savācās zem kādas grupas. Tā, piemēram, nevaru apskatīt visus komentārus, kur Savenkovs ir noteicis tauriņus, kas būtu ļoti interesanti...
dziedava
Posts: 49
Joined: 29 Aug 2011 13:57
Contact:

Re: Komentāri DD galerijā

Post by dziedava »

Jā, jā, par šo es ar sen esmu domājusi, it sevišķi, ja nosaka sen ievietotas bildes, tad to, kas jauns noteikts, praktiski nav iespējams uzķert, ja attiecīgajā brīdī neesi pie datora. Pēc tam pārskatīt visus 800 manis ievadītos datus pat ar visu filtrāciju diezin kas nav (vairākkārt esmu mēģinājusi).
Kā minimums vajadzētu darīt iespējamu redzēt visus vienas dienas komentārus, bet optimāli vajadzētu kaut vai kādu linku, kur var aiziet uz visiem komentāriem, kas bijuši.
Vai kur būtu komentāri konkrēta lietotāja bildēm.
User avatar
Sintija
Posts: 10
Joined: 07 Feb 2012 17:43
Contact:

Re: Komentāri DD galerijā

Post by Sintija »

Piekrītu, un vēl labāk būtu, ja lietotājam parādītos paziņojums, ka ievietotajam novērojumam ir pievienots komentārs. Tad arī lūgumi par paildus informāciju interesantiem novērojumiem nepaliktu bez atbildes, piemēram, kā lielā samteņa gadījumā ;)
NoraR
Posts: 268
Joined: 16 Jan 2012 20:25
Location: Rīga

Re: Komentāri DD galerijā

Post by NoraR »

Jā, pati arī saskaros ar šo problēmu, ka paiet kas garām, ja tiek aktīvi komentēts kādā dienā. Parunāšu ar programmētāju kā šo lietu varētu risināt. Protams, ideāli būtu, ja vismaz bildes, novērojuma ielicējam izlektu paziņojums, ka ir pievienots jauns komentārs. Kā arī iespēja apskatīties visus pēdējo, piemēram, 10 dienu komentārus, vai kaut kā tā.
reeta
Posts: 1
Joined: 01 Oct 2014 06:40

Re: Komentāri DD galerijā

Post by reeta »

paldies. Es patiešām jau nobijos, ka varētu būt pazudusi tāda informācijas bagātība :o . Labi, ka tikai pārkārtošanās :)
NOOR
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”