Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Zaksis
Posts: 2
Joined: 23 Apr 2021 12:52

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Zaksis »

Es arī par Čipu
__
Man jautājums Jums, Feja- vai mega2 Jums ir ko nodarījusi reālajā dzīvē, ka pieminat viņu visos savos komentāros saistībā ar putna vārdu? Jo tas, kā Jūs viņu neciešat spiežas ārā pilnīgi visās rindiņās, un tur pat vairs nav sakars ar ērgļiem
Sigulda
Posts: 2
Joined: 23 Apr 2021 10:37

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Sigulda »

FILIPS
Pilnīgi noteikti Filips.
Filips tādēļ, lai sitprinātu Latvijas un Lielbritānijas attiecības, un nesem mūžībā devies princis FILIPS bija Karaliskās flotes militārists - tātad arī ar jūru saistīts kā Jūras ērglis. Un uzradās p;ēc īstā filipa aiziešanas.
Sigulda
Posts: 2
Joined: 23 Apr 2021 10:37

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Sigulda »

FILIPS
Pilnīgi noteikti Filips.
Filips tādēļ, lai sitprinātu Latvijas un Lielbritānijas attiecības, un nesem mūžībā devies princis FILIPS bija Karaliskās flotes militārists - tātad arī ar jūru saistīts kā Jūras ērglis. Un uzradās p;ēc īstā filipa aiziešanas.
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Feja »

Jenna wrote: 23 Apr 2021 15:32 Konkrēti es nerakstu, jo esmu pilnīgi jauniņā putnu lietās un labāk pasmeļos gudrības no tiem, kas jau ilgāk seko putniem.
Es forumā piereģistrējos 2016. gadā. Pirms tam gadu biju tikai vērotāja. Neko nesapratu par putniem, kur nu vēl datorlietas, bet kad iesāk, tas aizrauj. Tā kā aicinājums nākt pulciņā un darboties. Nedaudz jāiepazīstas ar foruma formātu, kā rakstīt komentāru. Tur ir dažas nianses. Un uz priekšu... Ja ir tuva Mildas ligzdas un pēc Jūsu skatījuma redzat kaut interesantu, ierakstiet tēmā. Ir arī citas un mierīgākas ligzdas. Ja kaut ko nesapratīsiet, te būs, kas paskaidro. :)
Jenna
Posts: 16
Joined: 22 Apr 2021 21:33

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Jenna »

Feja wrote: 23 Apr 2021 15:50
Jenna wrote: 23 Apr 2021 15:32 Konkrēti es nerakstu, jo esmu pilnīgi jauniņā putnu lietās un labāk pasmeļos gudrības no tiem, kas jau ilgāk seko putniem.
Es forumā piereģistrējos 2016. gadā. Pirms tam gadu biju tikai vērotāja. Neko nesapratu par putniem, kur nu vēl datorlietas, bet kad iesāk, tas aizrauj. Tā kā aicinājums nākt pulciņā un darboties. Nedaudz jāiepazīstas ar foruma formātu, kā rakstīt komentāru. Tur ir dažas nianses. Un uz priekšu... Ja ir tuva Mildas ligzdas un pēc Jūsu skatījuma redzat kaut interesantu, ierakstiet tēmā. Ir arī citas un mierīgākas ligzdas. Ja kaut ko nesapratīsiet, te būs, kas paskaidro. :)
Paldies par iedrošinājumu - ņemšu vērā! ;) Jāsaka, ka vēl pat neesmu apskatījusies citas ligzdas. Sāku vērot Mildu un Raimi, jo bija kāds raksts medijos par viņiem. Pēc tam apskatījos forumā citu gadu jūras ērgļu gaitas - protams, nejau visu diskusiju lasīju, bet kopsavilkumus par svarīgākajiem notikumiem. Interesanta putnu pasaule :)
Reivena
Posts: 13
Joined: 22 Apr 2021 13:38

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Reivena »

Feja wrote: 23 Apr 2021 15:50
Jenna wrote: 23 Apr 2021 15:32 Konkrēti es nerakstu, jo esmu pilnīgi jauniņā putnu lietās un labāk pasmeļos gudrības no tiem, kas jau ilgāk seko putniem.
Es forumā piereģistrējos 2016. gadā. Pirms tam gadu biju tikai vērotāja. Neko nesapratu par putniem, kur nu vēl datorlietas, bet kad iesāk, tas aizrauj. Tā kā aicinājums nākt pulciņā un darboties. Nedaudz jāiepazīstas ar foruma formātu, kā rakstīt komentāru. Tur ir dažas nianses. Un uz priekšu... Ja ir tuva Mildas ligzdas un pēc Jūsu skatījuma redzat kaut interesantu, ierakstiet tēmā. Ir arī citas un mierīgākas ligzdas. Ja kaut ko nesapratīsiet, te būs, kas paskaidro. :)
Tā Feja,ja jau uzprasījies :lol: mēģinu tev atbildēt, pagaidām īsti nevaru iebraukt, kā kādam atbildēt, kur nu vēl bildi pievienot :lol:
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Feja »

Reivena wrote: 23 Apr 2021 16:14 Tā Feja,ja jau uzprasījies :lol: mēģinu tev atbildēt, pagaidām īsti nevaru iebraukt, kā kādam atbildēt, kur nu vēl bildi pievienot :lol:
Atbilde tak ir skaisti izdevusies. :) Pamazām iemācīsieties izdzēst lieko, ja garš komentārs un varēs atstāt to daļu, kuru grib citēt. Šīs visas tehniskās lietas ļoti vienkārši māk paskaidrot Vērotāja. Bilžu likšanu es iemācījos, atverot foruma pirmo lapu, jāparullē uz leju, uz tēmu - Tehniski jautājumi par forumu. Es mācījos pēc šajā tēmā dotajām pamācībām. :)
Gundega_B
Posts: 1
Joined: 22 Apr 2021 16:20

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Gundega_B »

Čips Lauvassirds
Leny
Posts: 3
Joined: 23 Apr 2021 12:58

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Leny »

Čips
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by skarleta »

Biki nesaprotu :oops: ,vai vārdu došanas tēma vēl ir aktuāla vai visi čipojamies tālāk :roll: Vērotāja ! ūū
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Tālis »

skarleta wrote: 23 Apr 2021 19:41 Biki nesaprotu :oops: ,vai vārdu došanas tēma vēl ir aktuāla vai visi čipojamies tālāk :roll: Vērotāja ! ūū
Tēmas sākuma lapā taču visi balsošanas noteikumi - vārdu pieteikšana beigsies svētdien 25. aprīlī 19:00. (2. punkts!). Tad sāksies nākamais etaps...
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
sissydra3
Posts: 257
Joined: 20 Apr 2021 18:04

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by sissydra3 »

Vārda nozīme latviski ? Nopietni?
Ko latviski nozīmē Inga , Fredis vai Raimonds?😂
Personvārdi nav jāpaskaidro...
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by d.e. »

sissydra3 wrote: 23 Apr 2021 20:34 Vārda nozīme latviski ? Nopietni?
Ko latviski nozīmē Inga , Fredis vai Raimonds?😂
Personvārdi nav jāpaskaidro...
Cien.Sissydra3! Jau gadiem ilgi tiešraidēs vērotajiem putniem tiek doti vārdi, nevis iesaukas.Ja Jums vēlamais balsošanā būs vistīkamākais vairākumam, tad tāds arī būs putna vārds. Nopietni!
sissydra3
Posts: 257
Joined: 20 Apr 2021 18:04

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by sissydra3 »

d.e. wrote: 23 Apr 2021 20:47
sissydra3 wrote: 23 Apr 2021 20:34 Vārda nozīme latviski ? Nopietni?
Ko latviski nozīmē Inga , Fredis vai Raimonds?😂
Personvārdi nav jāpaskaidro...
Cien.Sissydra3! Jau gadiem ilgi tiešraidēs vērotajiem putniem tiek doti vārdi, nevis iesaukas.Ja Jums vēlamais balsošanā būs vistīkamākais vairākumam, tad tāds arī būs putna vārds. Nopietni!
Es zinu. Ne pirmo gadu sekoju.Viss ir galvā,jeb individuāli uztverē, manuprāt... kas vienam skan kā iesauka, otram liekas normāls vārds.
Protams, kā nobalsos- tā būs. Bet tā ņemšanās...Man personīgi Čips patīk labāk nekā Fāze un Volts stārķiem, bet tāpēc jau es neizpildos forumā, ka stārķiem nepiemēroti vārdi.
Dzintra
Posts: 14
Joined: 05 Apr 2021 20:10

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Dzintra »

Hermanis
Dzintra
Posts: 14
Joined: 05 Apr 2021 20:10

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Dzintra »

Hermanis
ile
Posts: 1
Joined: 24 Apr 2021 17:31

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by ile »

Čips
marina_dt
Posts: 2
Joined: 23 Apr 2021 09:57

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by marina_dt »

Čips ir labs!
Stach
Posts: 3
Joined: 26 Mar 2010 11:10

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Stach »

Lai tak paliek Čips.Audžutēva vārds ir kļuvis populārs .
Libuše
Posts: 6
Joined: 21 Apr 2021 22:47

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Libuše »

Chips!!!!
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”