Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Sanotv wrote: 25 May 2020 21:27 ...
Rodas haoss, kad viņa ieposto to, ko mega2 jau sen ir ielikusi. Forums paliek nebaudāms.
Tas ir tās daudzkārt pieminētās hronoloģijas trūkums. Un ierastais ligzdas laiks komentāra sākumā ar sekojošu komentāru, ja vēlas.
Kad ir kādreiz jāsameklē konkrēta situācija, ir grūti izsekot/ieraudzīt/atrast, tas no pieredzes.

Tie, kas skatās tikai foruma tēmu vakarā, tiešām labāk uztver dienas hronoloģisku stāstījumu virkni, kaut arī tie būtu vairāki komentētāji. Un man ļoti patika megas2 sarkanais lielais cipars pie barības vienības, uzreiz sirds mierīga, ka tas nav pirmais...Man tas pietrūkst! :D
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Made wrote: 25 May 2020 21:19 Kad Lavanda8 raksta par tēmu, ir pat labi, manuprāt (tikai tiešām gribas tekstu virs bildes, kaut kā labāk tad uztveras bilde).

Drīz tā turpinot tēmai būs jāmaina nosaukums - diskusijas ar un par Lavandu8 (jokoju par mums visiem) :P Vienā ziņā viņas parādīšanās ir izsaukusi ne tikai negribētas emocijas, bet arī konstruktīvus komentārus un tikšanos ar sen nerakstošiem forumiešiem :)
Made, kāpēc lai nebūtu labi? Kā jebkurš jauns forumietis, visi ir te gaidīti. Bet vai par to bija runa? Tikai par "iešanu svešā baznīcā ar savu bībeli" un nerēķināšanos ar forumiešu sarunāto kārtību, apzināti ignorējot ... :lol:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Lavanda8 wrote: 25 May 2020 22:07
Made wrote: 25 May 2020 21:59 Paldies, Lavanda8!
Es tikai vēl mazliet paskaidrošu par laikiem - sākumā es arī neliku kameras laiku komentārā, jo "uz bildes taču ir"... man tad paskaidroja, ka reizēm forumu skatās no mazākiem datoriem, vai telefoniem, vai ar sliktāku redzi, un tad to laiku bieži vien neiespējami saburtot. Tagad jau tā iegājies, ka citādi komentāru nesāku, izņemot ar bildi nesaistītas lietas.

(skarleta, Tu mani iedresēji arī datumus likt jaunas dienas sākumā.. visu atceros, paldies! :D )
Nu jums attiecības kā cirkā dresējat viens otru :shock:
;) Madei divdomīgs izteiksmes veids/ joki dažreiz.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

lianaliesma, vispār jau tā gandrīz bija - es esmu iesākusi dienu un priekā, skarleta saka: "Made, ieliec datumu!".. un tā nez cik reizes, kamēr iegājās. Es to rakstīju tāpēc, ka skolotājus ir jāgodā un jāpateicas (nopietni un labā nozīmē). Un ka nav kauns paklausīt labam padomam :)

Man dažreiz gribas sacelties pret hronoloģiju. Jo tā diktē - kurš ātrāks, tas dabūs..

Nu jā, tagad izlasīju :)
lianaliesma wrote: 26 May 2020 01:11
Made wrote: 25 May 2020 20:26 Atkal nojaukšu hronoloģiju, bet man bija interesanti ierakstīt lielo līdaku :P
...
Nav ne vaina, galvenais - iesākt ar kādu raksturojošu piezīmi, piem.- Mazliet iepriekš....
Tiešām nav nepieciešama atvainošanās vai savu iemeslu izklāsts, jo ja ir interesanta situācija bijusi, ir taisnīgi padalīties savos iespaidos par to ar citiem, tāpēc jau ar prieku vērojam tiešraides. :P
Last edited by Made on 26 May 2020 01:31, edited 1 time in total.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Jā, saprotu par to hronoloģiju, īpaši sākot azartiski vērot tiešraides. Man tieši tad arī bija īpaši svarīga tā notikumu secība. Esmu sākusi aprakstīt kādu situāciju, kas man liekas svarīga vai humorīga, ielieku vienu komentāru un jau gatavojos likt nākamo, kas skaidro iepriekšējo, kad kāds iespraucas ar kadru no citas "operas"... uhhhh... :mrgreen: :lol:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Labdien, meitenes, bet ir taču starp jums noteikti guru un ar programmām uz ''Tu'', jo ir programma, kas saregulē secību, piemēram, katrs no savas vietas liek notikumus, un programma saliek pēc kārtas..un tad nav tā kā vakar, manīju, es ieliku par līdaku, ka tikko lido, bet mega 2 uzreiz, ka ir jau paēsts un :D
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46738
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 26 May 2020 13:25 Labdien, meitenes, bet ir taču starp jums noteikti guru un ar programmām uz ''Tu'', jo ir programma, kas saregulē secību, piemēram, katrs no savas vietas liek notikumus, un programma saliek pēc kārtas..un tad nav tā kā vakar, manīju, es ieliku par līdaku, ka tikko lido, bet mega 2 uzreiz, ka ir jau paēsts un :D
Komentāri nostājas hronoloģiski publicēšanas secībā, nevis komentāra satura secībā.
Foruma formāts ir neskarams un aizsargāts, nav tiesību iejaukties Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46738
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Ja komentārs sākas ar skaidri saprotamu pulksteņa laiku (bez nevajadzīgiem papildinājumiem tipa plkst. ), tad lasītājam ir saprotams par kādu notikuma brīdi ir runa, pat ja īsti nav ieturēta hronoloģija.


Man, tāpat kā Madei, striktas hronoloģijas ieturēšana nedaudz satrauc. Esmu lēnīga, patīk pētīt detaļas, tāpēc ar saviem tempiem man vienmēr kāds ir priekšā un tāpēc kā minimums 50% savu komentāru izdzēšu.
Ja ir precīzi norādīts laiks, mani netraucē, ka hronoloģija netiek ievērota.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Vērotāja wrote: 26 May 2020 14:22 Ja komentārs sākas ar skaidri saprotamu pulksteņa laiku (bez nevajadzīgiem papildinājumiem tipa plkst. ), tad lasītājam ir saprotams par kādu notikuma brīdi ir runa, pat ja īsti nav ieturēta hronoloģija.


Man, tāpat kā Madei, striktas hronoloģijas ieturēšana nedaudz satrauc. Esmu lēnīga, patīk pētīt detaļas, tāpēc ar saviem tempiem man vienmēr kāds ir priekšā un tāpēc kā minimums 50% savu komentāru izdzēšu.
Ja ir precīzi norādīts laiks, mani netraucē, ka hronoloģija netiek ievērota.
Nu nedzēs gan savus komentārus, tie kādam (man) var likties interesanti. Šeit viss ir interesants.
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Vērotāja wrote: 26 May 2020 14:22
Droši vien jāsaka paldies Vērotājai, jo ne visiem šeit lemts cita profilā ielūkoties un atļauties palabot.
Es tā mēģināju darīt, lai sanāk tādi burti, man neizdevās! Jauki!
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46738
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 26 May 2020 20:20
Vērotāja wrote: 26 May 2020 14:22
Droši vien jāsaka paldies Vērotājai, jo ne visiem šeit lemts cita profilā ielūkoties un atļauties palabot.
Es tā mēģināju darīt, lai sanāk tādi burti, man neizdevās! Jauki!
Nekad neizmantoju savas pilnvaras un nerokos pa citu komentētāju profiliem, taču šajā gadījumā bija saņemtas lasītāju sūdzības par traucējošu parakstu. Starp citu, arī no čata lasītājiem. Tāpēc aizvakar iesniedzu komentāru ar aprakstu kādā veidā var samazināt burtus.
Komentārs nedeva vajadzīgos rezultātus, tāpēc ķēros pie tā, ko nekad nedaru - iegāju profilā un samazināju šo uzrakstu.

Atvainojos, bet šoreiz daudzu lasītāju intereses ir augstāk par viena cilvēka nevēlēšanos padarīt savu parakstu mazāk traucējošu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Biker »

Labdien!
Piesardzības nolūkos es arī noņemu savu parakstu, lai gan sūdzību nebija.
Vorsichtshalber habe ich meine Unterschrift entfernt, obwohl es bisher keine Beschwerden gab.
As a precaution, I removed my signature, although so far there have been no complaints.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46738
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Biker wrote: 26 May 2020 21:01 Labdien!
Piesardzības nolūkos es arī noņemu savu parakstu, lai gan sūdzību nebija.
Vorsichtshalber habe ich meine Unterschrift entfernt, obwohl es bisher keine Beschwerden gab.
As a precaution, I removed my signature, although so far there have been no complaints.
Paldies, Biker, Jums tas nebija jādara :P
Par Jums nekad nav bijis ne mazāko sūdzību un mēs esam ļoti priecīgi Jūs redzēt mūsu pulciņā :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Biker »

Liels paldies. :D

Bet: vienlīdzīgas tiesības / pienākumi visiem.
Vielen Dank.
Aber: gleiche Rechte / Pflichten für alle.
Thank you very much.
But: Equal rights/obligations for all.

edit

manējais bija ļoti... uzkrītošs
meine Signatur war sehr ... auffällig
mine was very ... striking/flashy :oops:
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Vērotāja wrote: 26 May 2020 20:33
Lavanda8 wrote: 26 May 2020 20:20
Vērotāja wrote: 26 May 2020 14:22
Droši vien jāsaka paldies Vērotājai, jo ne visiem šeit lemts cita profilā ielūkoties un atļauties palabot.
Es tā mēģināju darīt, lai sanāk tādi burti, man neizdevās! Jauki!
Nekad neizmantoju savas pilnvaras un nerokos pa citu komentētāju profiliem, taču šajā gadījumā bija saņemtas lasītāju sūdzības par traucējošu parakstu. Starp citu, arī no čata lasītājiem. Tāpēc aizvakar iesniedzu komentāru ar aprakstu kādā veidā var samazināt burtus.
Komentārs nedeva vajadzīgos rezultātus, tāpēc ķēros pie tā, ko nekad nedaru - iegāju profilā un samazināju šo uzrakstu.

Atvainojos, bet šoreiz daudzu lasītāju intereses ir augstāk par viena cilvēka nevēlēšanos padarīt savu parakstu mazāk traucējošu.
Atkal vecā dziesma skan...Jūs nelasat, ko rakstu, nu nesanāca man tā izveidot. Ar nevēlēšanos nav it nekāda sakara!
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Emotion_ »

Made wrote: 17 May 2020 23:44 Jā, Odrija2020, tā ir kā raksti.. un vissāpīgāk ir vērot, kad māte tā.. mani ļoti ļoti ietekmēja viena reize melno stārķu ligzdā.. :cry:
Vai Tu domā Karulas ligzdu?
Kur Kati izmeta mazuli?
(atvainojos, ka pēkšņi izraku šo komentāru, mēģinu atrast Māra ievietoto linku uz baltērgļu ligzdu un Spankiju(?)- klijāna mazuli, kuru ērgliene beigās adoptēja )
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Par Spankiju, Var ierakstīt youtube Hawk raised by eagle. Būs vairāki video. Lejup viens no tiem
https://www.youtube.com/watch?v=M0O1Dp2cocQ
(Ja nav pareizā vieta, atvainojos)
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Atradu, paldies 😁👌
User avatar
Vērotāja
Posts: 46738
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Nav vienīgais gadījums ar Spankiju.
2018.g. klinšu ērgļu ligzdā bija sarkanastes klijāns viewtopic.php?p=239805#p239805
Te vēl viens gadījums baltgalvas ērgļu ligzdā, sarkanastes klijānu mazulis Tuffy (vairāki komentāri ar bildēm un video) viewtopic.php?p=224927#p224927
Un te laikam ir Spankijs (komentāri uz daudzām lapām ar video un foto), rossaluristaja piemin vēl dažus zināmus gadījumus viewtopic.php?p=141476#p141476


Par melnajiem stārķiem, laikam vieglāk atcerēties kurā gadā "liekais bērns" nav izmests :cry:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Te no šī komenta visa tēma par Spankiju, 2017.gadā viewtopic.php?p=141476#p141476
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”