Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8, jā, mēs esam jūtīgi!
Vai Jums tiešām nav vēlēšanās apmeklēt citu vietu, kur vingrināties retorikā? Laikam pati redzat, ka tik agresīvs un rupjš komunikācijas stils šajā pulciņā nav iederīgs.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Jums viss, ko rakstu liekas savā iztēlē kā rupjš stils, man žēl, ka ir tāda uztvere, bet jūs ļoti kļūdāties. Jūs pat nedzirdat manu balsti, esmu labā garastāvoklī un sēžu un smaidu, un nesaprotu, kur tāda jūtība pret katru vārdu. Tikai paši sevi gan neredzat un nav ne kripatiņas paškritikas.
Kur tad jūsu jūtība, vai jau aizmirsāt par Mazo putniņu (ērglēnu) tik ātri? Ir taču, skatos forumā, tauta, kas atceras un skaistus foto liek piemiņai...
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Sanotv
Posts: 7
Joined: 16 May 2020 18:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sanotv »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 19:27 Jums viss, ko rakstu liekas savā iztēlē kā rupjš stils, man žēl, ka ir tāda uztvere, bet jūs ļoti kļūdāties. Jūs pat nedzirdat manu balsti, esmu labā garastāvoklī un sēžu un smaidu, un nesaprotu, kur tāda jūtība pret katru vārdu. Tikai paši sevi gan neredzat un nav ne kripatiņas paškritikas.
Jūs pati par sevi tādu priekšstatu radījāt, ienākot šajā forumā un norādot ornitologiem kā viņiem ir jārīkojas, ka tiešsaistes kameras ir vardarbīgas utt.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 19:27 Jums viss, ko rakstu liekas savā iztēlē kā rupjš stils, man žēl, ka ir tāda uztvere, bet jūs ļoti kļūdāties. Jūs pat nedzirdat manu balsti, esmu labā garastāvoklī un sēžu un smaidu, un nesaprotu, kur tāda jūtība pret katru vārdu. Tikai paši sevi gan neredzat un nav ne kripatiņas paškritikas.
Atkal!
Lavanda8, vai tiešām Jūs neredzat, ka ATKAL pēdējais teikums ir kritisks uzbrukums!

Labi, labi, Jūs esat ideāla, mēs te visi jūtīgi pensionāri. Izmantojiet iespēju apmeklēt citu vietni, kur ir citi tikpat ideāli.

Varbūt te varat izpausties?
http://www.sarunuforums.lv/forums/index ... urvhaknb91
http://www.motopower.lv/forum.php
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Raganiete, Made - paldies, draugi :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Vai, vai Lavanda! Nu jau runa ir piezemētāka. Jūs pati šeit ienācāt ar augsprātīgiem, pašpārliecinātiem, uzbrūkošiem tekstiem ornitologiem, arī pārējiem nepaliekat atbildi parādā. Pārlasot Jūsu komentārus, sajūta, ka zem šī nika raksta dažādi cilvēki. Vai dažādas Lavandas. :) Došu padomu - varbūt uz brīdi ieturat pauzi. Iemācieties sekot līdzi tiešraidēs notiekošajam un uzskaitīt savus personīgos vērojumus. Pēc tam iemācieties taisīt un likt šeit bildes un pavisam apsveicami būs, ja veidosiet skaistus video. ;) Vēlu veiksmu!
p.s ienākot svešās mājās vispirms ir jāmāk uzvesties un iemantot cieņu. Uzbrukuma pretreakcija vienmēr būs pretuzbrukums. Vispār man vēl tālu līdz pensijai. :)
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Vērotāja wrote: 21 May 2020 19:39
Lavanda8 wrote: 21 May 2020 19:27 Jums viss, ko rakstu liekas savā iztēlē kā rupjš stils, man žēl, ka ir tāda uztvere, bet jūs ļoti kļūdāties. Jūs pat nedzirdat manu balsti, esmu labā garastāvoklī un sēžu un smaidu, un nesaprotu, kur tāda jūtība pret katru vārdu. Tikai paši sevi gan neredzat un nav ne kripatiņas paškritikas.
Atkal!
Lavanda8, vai tiešām Jūs neredzat, ka ATKAL pēdējais teikums ir kritisks uzbrukums!

Labi, labi, Jūs esat ideāla, mēs te visi jūtīgi pensionāri. Izmantojiet iespēju apmeklēt citu vietni, kur ir citi tikpat ideāli.
Oho, tagad jau Jūs noteikumus pārkāpjat, Jūs mani līdz irds dziļumiem aizvainojāt, un ko tagad ar Jums darīt, kam sūdzēties? :D Var būt katrs burts no manas puses jau agresija, tikai tapēc kā esmu es :D
Kāds vispār te sakars ar pensionāriem, hmmm...
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Teikšu kā te viens otrs forumā izteicās, un tad jau būs labi, vai ne, tas taču nebija atzīmēts kā cieņu aizskarošs un tika atstāts, tātad der pret visiem, bet nevienu konkrēti ;)
"Kas piedzimis par zābaku, nekad nekļūs par čībiņu".
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8, nu pietiek varbūt?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Es patiešām priecājos par katru jaunpienācēju forumā, cerēdams ka ienāks forumā kaut kādas jaunas vēsmas, aktivitātes, pozitīvas domu apmaiņas. Bet tas nekad nevar notikt ar lielgabalu nolīdzinot visu sev apkārt, sagraujot visu kas šeit ir jau "uzcelts". Kritika ir laba lieta, ja viņa ir radoša nevis graujoša, jebkurš radošs ierosinājums ir apsveicams, bet viņš var būt tikai ierosinājums nevis likums, jo lūk - es tā gribu. Šeit vairāk vai mazāk jau ir izveidojies kolektīvs, kurā var vai nu iekļauties, vai...
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Šis cilvēks (-i) uzjautrinās. Vienkārši izklaidējas. Nezinu, vai būs liels zaudējums, ja no šejienes pazudīs.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 20:14

Oho, tagad jau Jūs noteikumus pārkāpjat, Jūs mani līdz irds dziļumiem aizvainojāt, un ko tagad ar Jums darīt, kam sūdzēties? :D Var būt katrs burts no manas puses jau agresija, tikai tapēc kā esmu es :D
Kāds vispār te sakars ar pensionāriem, hmmm...
Kurš vārdiņš tad būtu pārkāpums, a?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Made wrote: 21 May 2020 19:18 Vērotāja, Tu esi lieliska "priekšniece"  vai "mamma", vai kā arī nosauktu to, ko Tu dari savā moderatora statusā :) Tava klātbūtne ļoti sajūtami dod "mājās viss ir kārtībā" patīkamo mieru. Tas laiks, darbs, sirds un prāts, ko esi šeit ieguldījusi, raisa cieņu un uzticību. :D  Mūsu foruma noteikumi ir kopīgos pārdzīvojumos un sāpīgās diskusijās izauklēti, tēmu iekārtojums, tehniskais risinājums, visādi sīki knifiņi nāk par labu kopējai foruma atmosfērai un parasti pretestību neizsauc, ja tos atgādina.


Tas netiek apšaubīts vispār no manas puses, ja cilvēks šeit velta laiku, tātad tā ir sirds lieta un tā tam būt.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Feja wrote: 21 May 2020 20:21 Šis cilvēks (-i) uzjautrinās. Vienkārši izklaidējas. Nezinu, vai būs liels zaudējums, ja no šejienes pazudīs.
Jā, Feja, zaudējums tas noteikti nebūtu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Hildiņa
Posts: 842
Joined: 05 Apr 2020 09:38

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Hildiņa »

Visi man labi bija
Kad es pati laba biju !
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Vērotāja wrote: 21 May 2020 20:20 Lavanda8, nu pietiek varbūt?
Ja Jūs vērosiet visus, ko dara un saka, ne tikai mani, tad tas būs godīgi un būs miers. Un ņemsiet vērā mierīgi uztverot ierosinājumus un priekšlikumus, nevis saskatot katrā vārdā uzbrukumu. Nu redz, Hildina ir uzkarsusi, un labprāt turpina...redziet!
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by aijucis »

Gadu gaitā forumā ir izveidojušās tradīcijas un katram jaunpienācējam būtu jāciena tie, kas velta savu laiku, lai arī citi saprastu, kas notiek ligzdās. Tas ir lielisks izglītojošs darbs, kad mazliet vieglā un humorīgā stilā, patiesībā tiek palīdzēts ornitologiem vākt ziņas, kuras pašiem zinātniekiem nav laika savākt. Tiek apsveikts katrs jaunpienācējs, kas, ievērojot tradīcijas, pievienojas forumiešiem. Var apbrīnot mega2, Karliina_13, Liaanaliesma, Madi, Māri, Hildiņu um citus (piedodiet visi tie, kurus nepieminēju). Bet VĒROTĀJA pāri visam. Nav reize, kad viņa nepamācītu kādu, kam tas vajadzīgs. Viņa ir apkopojusi tik daudz datus, ka droši var nosaukt par zinātnieci. Ja kāds kļūdās, tiek ļoti taktiski pamācīts. Katrs viņas izteikums ir pamatots ar saiti, kurā var pārliecināties par izteiktā apgalvojuma pareizību.
Paldies, Vērotāja un neņem galvā cilvēkus, kuri nezina, ko viņi runā.
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

MĀRIS wrote: 21 May 2020 20:21 Es patiešām priecājos par katru jaunpienācēju forumā, cerēdams ka ienāks forumā kaut kādas jaunas vēsmas, aktivitātes, pozitīvas domu apmaiņas. Bet tas nekad nevar notikt ar lielgabalu nolīdzinot visu sev apkārt, sagraujot visu kas šeit ir jau "uzcelts". Kritika ir laba lieta, ja viņa ir radoša nevis graujoša, jebkurš radošs ierosinājums ir apsveicams, bet viņš var būt tikai ierosinājums nevis likums, jo lūk - es tā gribu. Šeit vairāk vai mazāk jau ir izveidojies kolektīvs, kurā var vai nu iekļauties, vai...
Māri, man nebija nodoma šeit nākt un panākt šādu rezultātu, bet redzu, ka cilvēki vienkārši neiedziļinās un saklausa, ko grib saklausīt-to nepareizo pusi...
Šeit ir forums, katrs izsaka viedokli, bet sākās sacelšanās diemžēl. Kolektīvs ir tad, kad uzklausa viens otru, un katrs pretī liek savu argumentētu viedokli. Kaut ko lemjot katrs izsakās, savus ierosinājumus, priekšlikumus, sniedz atsauces... bet tapēc jau tas nav jāuztver ar uzbrukumu, tikai tapēc, ka es šeit ienācu un izteicu savu viedokli. Visiem nevar būt vienāds viedoklis, ir taču jāvalda, manuprāt,demokrātijai. Jūs tagad ar mani rīkojaties pēc zvēru likumiem, nevis kā cilvēki.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 20:41 Jūs tagad ar mani rīkojaties pēc zvēru likumiem, nevis kā cilvēki.
:o
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by aijucis »

Lavanda8 wrote: 21 May 2020 20:41 Kolektīvs ir tad, kad uzklausa viens otru,
Tiešām. Un mazākums ņem vērā vairākuma viedokli.
Last edited by aijucis on 21 May 2020 21:34, edited 3 times in total.
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”