Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Pūruli, prieks, ka pievienojies komentētājiem ar savu sirds siltumiņu ne tikai uz putniem tiešsaistē, bet arī forumiešiem! :P
Tas ir tik jauki, ka mūsu piefiksētie vērojumi noderējuši arī Tev! Vairosim kopā pozitīvo! Vairosim mīlestību uz dabu, to dziļāk vērojot un izprotot. Ir tik labi redzēt, ka forumam pievienojas jauni vērotāji.

Un patiess prieks, ka šī diskusija pamudinājusi arī vecos forumiešus - Leo, Murkjeli, La Marie, Parsley, Sauli un visus pārējos - izteikt savas domas. Mūsu viedokļi var atšķirties, tomēr Latvijas un pasaules dabas draugu diskusiju forums ir mūsu visu liels sasniegums.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Leo »

Lavanda8 wrote: 06 Jun 2020 20:56 Turpinot izteikt savu viedokli…
Paldies tiem, kas atbalsta mani – Made, Leo, La Marie, Emotion un citiem..

Neatceros gan, kad es būtu iestājies atbalstītājos.... . Norobežošos no necieņas izrādīšanas,pārlieku lielas emocionalitātes un nepamatotiem uzbrukumiem gan foruma cilvēkiem, gan ārpus tā. Izteicu savu viedokli par savstarpējo komunikāciju un to, kā tā tiek vadīta.

Brīvība nav visatļautība....
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Leo, Jūsu viedoklis ir atbalstāms un vērā ņemams.
Bet kā jau bija arī viedoklis, katram vienam šeit sevi arī jāpakritizē un jānovērtē ko un kā viņš saka, lai nesanāk arī situācija kad sākts runāts par stārķi, bet tēma novirzās uz vardi...un aizziet un nevar apstāties.
Esmu par mierīgu gaisotni.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Labvakar!
Šodien pārlasīju vēlreiz šo tēmu, un viennozīmīgi sapratu , ka nevēlos atrasties "vienā istabā" ar šo cilvēku zem nika Lavanda8! Jo tādu divkosību, demagoģiju, manā īsajā mūžiņā vēl nebija nācies sastapt.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

MĀRIS wrote: 07 Jun 2020 19:38 Labvakar!
Šodien pārlasīju vēlreiz šo tēmu, un viennozīmīgi sapratu , ka nevēlos atrasties "vienā istabā" ar šo cilvēku zem nika Lavanda8! Jo tādu divkosību, demagoģiju, manā īsajā mūžiņā vēl nebija nācies sastapt.
Māri ! Es tikai nesaprotu tos ,kuri šo visu atbalsta NESAPROTU !
Šis cilvēks ir daudz par daudz "pāršāvis pār strīpu " attiecībā pret visu ,nemaz nerunājot par ornitalogiem !!
Vienkārši NESMUKI :roll:
Last edited by skarleta on 07 Jun 2020 22:06, edited 2 times in total.
Sarmīte
Posts: 8860
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Sarmīte »

skarleta wrote: 07 Jun 2020 21:51
MĀRIS wrote: 07 Jun 2020 19:38 Labvakar!
Šodien pārlasīju vēlreiz šo tēmu, un viennozīmīgi sapratu , ka nevēlos atrasties "vienā istabā" ar šo cilvēku zem nika Lavanda8! Jo tādu divkosību, demagoģiju, manā īsajā mūžiņā vēl nebija nācies sastapt.
Māri ! Es tikai nesaprotu tos ,kuri šo visu atbalsta NESAPROTU !
Labvakar! Mārim piekrītu par visiem 100% un arī nesaprotu daudz lietas šajā spēlītē. ;) Tāpat kā Māris vairākas reizes esmu pārlasījusi šos" gara darbus" ,pat gribēju vienkopus iekopēt forumā,bet nav vērts vēlreiz pieķēzīt(atvainojiet)forumu.Kāda doma tomēr neliek mieru,ļoti gribētos redzēt šī balsojuma listi ar visiem mūsu foruma vārdiņiem.Nekā slēpjama taču nav. ;)
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Nedomāju ka vajag atklāt lai nesāktos kaut kas līdzīgs linču tiesai. Man vienkarši gribas pārliecināties ka visi konti kas balsojuši tiešām ir forumieši nevis pēdējās dienās piereģistrējušies.
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Biker »

daudz jaunu dalībnieku pēdējās dienās...
Pūrulis
Posts: 9
Joined: 06 Jun 2020 18:19

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Pūrulis »

Parsley wrote: 07 Jun 2020 22:12 Nedomāju ka vajag atklāt lai nesāktos kaut kas līdzīgs linču tiesai. Man vienkarši gribas pārliecināties ka visi konti kas balsojuši tiešām ir forumieši nevis pēdējās dienās piereģistrējušies.
Labvakar!
Jau labu laiku vēlējos piereģistrēties, bet kaut kā kautrējos. Tad nu vakar to izdarīju, jo, kā jau rakstīju, šis šķiet piemērots brīdis, lai paustu savu atbalstu un cieņu forumiešiem.
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Biker wrote: 07 Jun 2020 22:29 daudz jaunu dalībnieku pēdējās dienās...
Varbūt kļūdos (cerams ,ka tā ,) ,bet varu iedomāties kāpēc .............
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Rīt beidzas balsošanas laiks. Tā kā cilvēks nav pat mēģinājis forumam atbildēt un atvainoties, mums viņš nav jāuzņem šajā slēgtajā forumā, ne velti uzņemšanu apstiprina moderators. Pilnīgi visiem ir iespējams piedalīties tiešsaistes kameru čatā un izbaudīt ligzdu dzīvi, tomēr arī tur netiks atbalstīta pārējo aizvainošana.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by skarleta »

Pūrulis wrote: 07 Jun 2020 22:38
Parsley wrote: 07 Jun 2020 22:12 Nedomāju ka vajag atklāt lai nesāktos kaut kas līdzīgs linču tiesai. Man vienkarši gribas pārliecināties ka visi konti kas balsojuši tiešām ir forumieši nevis pēdējās dienās piereģistrējušies.
Labvakar!
Jau labu laiku vēlējos piereģistrēties, bet kaut kā kautrējos. Tad nu vakar to izdarīju, jo, kā jau rakstīju, šis šķiet piemērots brīdis, lai paustu savu atbalstu un cieņu forumiešiem.
Sveiks forumā :)
Image
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Parsley »

Pūrulis wrote: 07 Jun 2020 22:38 Labvakar!
Jau labu laiku vēlējos piereģistrēties, bet kaut kā kautrējos. Tad nu vakar to izdarīju, jo, kā jau rakstīju, šis šķiet piemērots brīdis, lai paustu savu atbalstu un cieņu forumiešiem.
Sveiciens forumā. Arī es ilgu laiku (ktkādu pusgadu) sēdēju aiz durvīm līdz saņēmos piereģistrēties kad dzima zivjērgļu mazuļi :D

šeit es šo biju domājusi mazliet savādākā kontekstā.
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Leo »

MĀRIS wrote: 07 Jun 2020 19:38 Labvakar!
Šodien pārlasīju vēlreiz šo tēmu, un viennozīmīgi sapratu , ka nevēlos atrasties "vienā istabā" ar šo cilvēku zem nika Lavanda8! Jo tādu divkosību, demagoģiju, manā īsajā mūžiņā vēl nebija nācies sastapt.
Mēs visi esam vienā lielā laivā,ko sauc par pasauli. Esam tik dažādi un tas pasauli padara īpašu. Nav nekādas jēgas visus padarīt pēc viena ģīmja un līdzības. Labāk lai verbālie un virtuālie kautiņi,strīdi un nesaskaņas norimst šeit, forumā, kas daļēji arī tam tika radīts. Šis projekts tiek finansēts arī no valsts budžeta līdzekļiem, tātad visu, dažādu viedokļu, izglītības, audzinātības līmeņu un galu galā arī dažādu attīstības pakāpju cilvēku līdzekļiem. Visiem šeit būtu vieta un šajos strīdos dzims patiesība. Atraidot kādu vai paziņojot, ka viņš šeit ir nevēlams, nekas taču neatrisinās. Atradīs citu vietu un turpinās tur, vairojot puspatiesības, sējot šaubas vai apvainojumus. Kā teica klasiķis: " Kad neesmu klāt, variet mani kaut kājām spārdīt ". Apšaubīt publisku personu rīcību nav grēks, sašutumu izraisa forma un veids, kā šīs šaubas tika izpaustas. Pēdējā laika cilvēku aktivitāte forumā, tajā skaitā arī manējā, nav par šīs skandalozās personas uzvedību vai attiecībām ar forumu. Runa ir par foruma attīstību, kā tam būtu jāattīstās,jāmainās. Daļēji to parāda sen neredzētu cilvēku ieraksti,kā arī balsošanas rezultāti ....
P.S. Balsošanā nepiedalījos un nepiedalīšos, neaģitēju nevienu,vien aicinu aizdomāties.
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Leo, lasot Jūsu komentārus nu jau gandrīz katru vakaru, man paliek iespaids, ka Jūs personīgi esat ļoti aizvainots par kaut ko, kaut kad uz šo forumu, vai konkrētu cilvēku, varbūt LDF.🤔Un šis ir īstais brīdis šo aizvainojumu “ izkliegt.”
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Dīvaini, Feja, ka Tev tā liekas. Manas sajūtas tieši otrādas - ka Leo lieliski prot neievērot personiskus apvainojumus (un nevis norīt, bet miermīlīgi laist gar ausīm). :roll:
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Made, būtu dīvaini, ja mums liktos vienādi.😉
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Aha! :lol:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

8.06.
Labrīt!
Leo wrote: 07 Jun 2020 23:24 ...
Mēs visi esam vienā lielā laivā,ko sauc par pasauli...
Šim apgalvojumam es nevaru piekrist! Mēs esam vienā pasaulē, bet ne laivā. Laivā es būtu spiests kontaktēties ar sev nevēlamu personu, bet pasaulē savu dzīvi, cilvēkus ar kuriem kontaktēties vai nē, es izvēlos pats. Un ja man kāda cilvēka kompānija nepatīk, tad es to parasti esmu centies arī pateikt.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

MĀRIS wrote: 08 Jun 2020 08:43 8.06.
Labrīt!
... Mēs esam vienā pasaulē, bet ne laivā. Laivā es būtu spiests kontaktēties ar sev nevēlamu personu, bet pasaulē savu dzīvi, cilvēkus ar kuriem kontaktēties vai nē, es izvēlos pats. ...
Šeit es Mārim piekrītu. Savu tuvāko vidi mums jāuztur harmonisku.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”