Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

schwarzstorch
Posts: 405
Joined: 30 Apr 2020 11:29

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by schwarzstorch »

Man kaut kā smiekli nenāk par šādu ņirgāšanos. Citādāk to nenosaukt.

Atvainojos par komentāru. Ceru, tas tiks “novietots”, kur tam vieta.
User avatar
mega2
Posts: 56417
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by mega2 »

MĀRIS wrote: 05 Jun 2020 09:17 Labrīt!
andriksons wrote: 05 Jun 2020 09:12
skarleta wrote: 04 Jun 2020 23:09 Pulkstenis :lol: :lol: :lol:
Arī sasmējos :lol:
Man sen vairs smiekli nenāk. Skumji, ka viens/a var taisīt visiem virsū, bet mēs - kā jau latvieši...
Pilnībā pievienojos-varētu pasmieties,ja nebūtu tik stulbi-visi redz un saprot, kas šeit notiek,bet neviens neko nedara-tas gan ir skumji! :mrgreen:
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by aijucis »

MĀRIS wrote: 05 Jun 2020 09:17 Man sen vairs smiekli nenāk. Skumji, ka viens/a var taisīt visiem virsū, bet mēs - kā jau latvieši...
Forumiešus viņa uzskata par "baru". Izlasiet uzmanīgi Z.Mauriņas citātu. Es domāju, ka tādi cilvēki nav ārstējami.
User avatar
mega2
Posts: 56417
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by mega2 »

schwarzstorch wrote: 05 Jun 2020 09:20 Man kaut kā smiekli nenāk par šādu ņirgāšanos. Citādāk to nenosaukt.
Atvainojos par komentāru. Ceru, tas tiks “novietots”, kur tam vieta.
iekopēšu šeit komentu no YT čata,jo tur viņš ātri pazudīs:
Iveta Ence
​Piedodiet, veltījums Lavandai forumā! Pulkstenis ir ierīce laika mērīšanai, savukārt pulksten ir nelokāms apstākļa vārds, ko lieto, runājot par laiku. Grūti lasīt bez zosādas!
Vērotāja,lūdzu pārliec šos komentus,kas ir svarīgi,jo cilvēki izsaka savu viedokli,bet neattiecas uz ligzdu uz diskusiju lapu,paldies! :roll:
schwarzstorch
Posts: 405
Joined: 30 Apr 2020 11:29

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by schwarzstorch »

Vairāk par gramatiskajām kļūdām kremt attieksme...
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Zinta »

schwarzstorch wrote: 05 Jun 2020 09:20 Man kaut kā smiekli nenāk par šādu ņirgāšanos. Citādāk to nenosaukt.
MĀRIS wrote: 05 Jun 2020 09:17 Man sen vairs smiekli nenāk. Skumji, ka viens/a var taisīt visiem virsū, bet mēs - kā jau latvieši...
Pievienojos, jo tik klaja necieņas demonstrēšana pret pārējiem jau pārsniedz jebkuras robežas.
Hildiņa
Posts: 842
Joined: 05 Apr 2020 09:38

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Hildiņa »

Ak, tā letiņ' tauta, kas nesaprot, ka tas ir pulkstentiņš ar mūziku sirdij un dvēselei.....
Last edited by Hildiņa on 04 Oct 2020 11:00, edited 1 time in total.
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Varbūt tomēr jānoliek malā emocijas un neviens šeit mums nav jāizaudzina kā uzvesties,vispirms ienākot ciemos, kur cilvēki darbojas gadiem un tad kļūstot par vienu no tiem, bet foruma moderatori šo niku (Lavanda) dzēš. Esam aizmirsuši, ka forumu lasa arī ārzemju viesi.
No čata-
San O
​Sveiki! Savāds ir fakts, ka šī Lavandpersona tik dedzīgi argumentēja, ka tiešsaistes vajag izbeigt, jo redzama vardarbība utt. bet tagad pati tik sirsnīgi seko līdzi ligzdas notikumiem😀
Last edited by Feja on 05 Jun 2020 12:19, edited 1 time in total.
User avatar
mega2
Posts: 56417
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by mega2 »

dažādi viedokļi par šo pašu tēmu no YT čata...
Ai R
​Sveiki! Piekrītu Ivetai🤗 un, lai vasarā visu laiku nebūtu ar zosādu, esmu sen pārtraukusi lasīt tās personas rakstīto. Visiem jauku dienu! 🌞
Digna125
​hmmmm..... es tiko no foruma......
Ruta Zērvena
​Sveiki šajās mājās! Jau daudzas reizes lūgts rakstīt koncentrētāk, bet neņem vērā. Par tādiem bieži saka(atvainojos).... auna galva.
Ai R
​Ruta, piekrītu! 👍
Digna125
​robeža trausla - konstruktīva kritika un "raganu medības"..... kā lai nepārkāpj robežu?
mega2
Digna125 -sveika,te nu līdz ''raganu medībām'' gan ir stipri patālu,šī ''persona'' pārkāpj foruma noteikumus,ignorē aizrādījumus un klaji ņirgājās par visiem,kas ilgu gadu garumā ir pūlējušies,lai forums būtu acij un sirdij baudāms-nu jau drīz būs mēnesis,ka tas vairs tā nav-ļoti žēl,bet fakts!🙄
Iveta Ence
​daudzi vienk. "brauc pāri", tā man teikuši!
Ai R
​mega2 👍, forums, diemžēl, ir "smagi inficēts"..
mega2
​Iveta Ence-ne vienmēr visam var ''pārbraukt pāri'',kaut ļoti gribas-šai ''personai'' ir tikai viņai zināmi mērķi,ko grib panākt un skaidrs ir viens,ka putni jau nu viņu interesē vismazāk!🤔
Digna125
​ja vēlreiz par forumu.... lai vai kā, bet forumiešu rakstītais tieši par šiem ērgļiem vakar un aivakar veido tīri labu kopainu un labi sazobējas savā starpā....
Ai R
​Žēl, ka personām, kas "spļauj" visiem virsū, vienmēr atrodas aizstāvji...
Feja
​Digna125 neiet runa par šo ērgļu tēmas kopskatu, bet par attieksmi pret tiem, kas lasa šo tēmu. Es nespēju vairs lasīt 10 kārtīgu - pulkstenis.
ikmm100
​man nav pretenziju, es forumā ieeju, lai redzētu, kas noticis pa dienu. kādā formātā tas uzrakstīts - man ir otršķirīgi.. galvenais, ko uztveru - fakti un bilde
Ai R
​Mani atkal "bērnišķīgu nezinīšu" komentāri neinteresē...
Digna125
​Ai R diezgan skaudri - "vienlīdzīgāki par vienlīdzīgiem forumieši" no vienas puses un "bērnišķīgi nezinīši" no otras puses...
mega2
nu izskatās,ka gribētais ''efekts'' ir panākts-''tauta šūmējās",ja tāds bija mērķis? :mrgreen:
Last edited by mega2 on 05 Jun 2020 12:26, edited 2 times in total.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Feja wrote: 05 Jun 2020 10:35 Varbūt tomēr jānoliek malā emocijas un neviens šeit mums nav jāizaudzina kā uzvesties,vispirms ienākot ciemos, kur cilvēki darbojas gadiem un tad kļūstot par vienu no tiem, bet foruma moderatori šo niku (Lavanda) dzēš. Esam aizmirsuši, ka forumu lasa arī ārzemju viesi.
...
?
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

lianaliesma wrote: 05 Jun 2020 12:21
Feja wrote: 05 Jun 2020 10:35 Varbūt tomēr jānoliek malā emocijas un neviens šeit mums nav jāizaudzina kā uzvesties,vispirms ienākot ciemos, kur cilvēki darbojas gadiem un tad kļūstot par vienu no tiem, bet foruma moderatori šo niku (Lavanda) dzēš. Esam aizmirsuši, ka forumu lasa arī ārzemju viesi.
...
?
lianaliesma, kāpēc- ? Kam jālūdz - LDF? Varbūt nesaprati manu lūgumu - LAI foruma moderatori šo niku dzēš (drukas kļūda)
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Feja wrote: 05 Jun 2020 12:23 ...
lianaliesma, kāpēc- ? Kam jālūdz - LDF?
Es domāju, ka mēs nedaudz pārspīlējam. Un pārāk šūmējamies (īpaši čatā), ļaujot personai ieņirgt par apkārtējiem.
Redzu, ka tā ir cilvēka apzināta rīcība, man vairs nav svarīgi tie "pulkstenis" ieraksti, drīzāk gribētos, lai cilvēki vairāk atpazīst šādus tipus, kas izņirdz kolēģus un apkārtējos reālajā dzīvē, un neļauj tiem uzkundzēties. Dzīvē bieži vien padotie viņiem pakļaujas un pat piespēlē. No dzīves neizmet, kā to var izdarīt forumā; neatsakās spiest roku, neizrāda savu neatbalstošo attieksmi.

Par izslēgšanu no foruma - moderators var izteikt brīdinājumu būt atsaucīgam pārējo forumiešu lūgumiem, ja tas nelīdz un ja vairums forumiešu izsaka tādu vēlmi, var izslēgt.

P.S. Tās ir tikai manas personiskās domas.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

lianaliesma wrote: 05 Jun 2020 12:35
Feja wrote: 05 Jun 2020 12:23 ...
lianaliesma, kāpēc- ? Kam jālūdz - LDF?
Es domāju, ka mēs nedaudz pārspīlējam. Un pārāk šūmējamies (īpaši čatā), ļaujot personai ieņirgt par apkārtējiem.
Redzu, ka tā ir cilvēka apzināta rīcība, man vairs nav svarīgi tie "pulkstenis" ieraksti, drīzāk gribētos, lai cilvēki vairāk atpazīst šādus tipus, kas izņirdz kolēģus un apkārtējos reālajā dzīvē, un neļauj tiem uzkundzēties. Dzīvē bieži vien padotie viņiem pakļaujas un pat piespēlē. No dzīves neizmet, kā to var izdarīt forumā.

Par izslēgšanu no foruma - moderators var izteikt brīdinājumu būt atsaucīgam pārējo forumiešu lūgumiem, ja tas nelīdz un ja vairums forumiešu izsaka tādu vēlmi, var izslēgt.
Skaidrs. Būs balsošana, balsošu. Man ir grūti atrasties tur, kur kāds mani neciena. Es varu pieņemt diskusijas, strīdus, bet šī persona truli " ieņirdz". Katram teikumam ir pretatbilde. Virtuālā vidē ir izvēle - būt vai nebūt tur kur esi.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

lianaliesma wrote: 05 Jun 2020 12:35 ...
Par izslēgšanu no foruma - moderators var izteikt brīdinājumu būt atsaucīgam pārējo forumiešu lūgumiem, ja tas nelīdz un ja vairums forumiešu izsaka tādu vēlmi, var izslēgt.
Jo foruma noteikumos jau nav stingra norāde, kādam jāizskatās komentāram, kādā formā pierakstītam.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Feja wrote: 05 Jun 2020 12:41 ... Man ir grūti atrasties tur, kur kāds mani neciena. ...
Man arī nepatīk, ja kāds no malas pārkārto manu istabu bez manas atļaujas. Varbūt pat arī labāk, pareizāk, bet saimnieks šajā istabā esmu es. Un uzskatu, ka šoreiz tas jau ir principa jautājums.
Tāpēc brīdinu gan Lavanda8, gan LDF administrāciju. Ja Lavanda8 turpinās visu iesāktā garā, tad rīt es viņu bloķēšu. Un mani vairāk neinteresēs Lavandas "baltie cimdi", man būtiskāk ir sadzīvot ar savu sirdsapziņu.
Ja tas neatbilst LDF administrācijas lēmumam, tad lūdzu atņemiet man šīs iespējas viņu bloķēt.

P.s. Vienkārši nespēju šo ņirgāšanos vairāk paciest.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Biker »

Labdien!

So far i hadn't participated in the discussion. Each day i tried it, but i don't dared because of GT).
Therefore please excuse that i choose english this time.

Accepting a few rules without great discussions is easy.
Making mistakes happens and being corrected is not a desaster.
But the post "bērnudārzs" was questionable and even somewhat offending.
Really not easy to deal - for us and also not for moderators.

Paldies.
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Māri, ja pareizi sapratu, LDF administrācija nejaucas foruma lietās, tā ir "tautas sapulce" ar moderatoriem priekšgalā (tos gan laikam saskaņo, ja?).

Biker, es arī pamatā ar GT, bet sapratu Tevi tā (tikai to "bērnudārza" postu nesameklēju):
Līdz šim es neesmu piedalījies diskusijā. Katru dienu es to mēģināju, bet tomēr neuzdrošinājos (GT dēļ).
Tāpēc, lūdzu, atvainojiet, ka šoreiz es izvēlējos angļu valodu.
Ir viegli pieņemt dažus noteikumus bez lielām diskusijām.
Kļūdas gadās un to labošana nav nekāda katastrofa.
Bet komentārs "bērnudārzs" bija diskutabls un pat nedaudz apvainojošs.
Tiešām nav viegli tikt galā – ne mums un arī ne moderatoriem.
Man pašai ir viegli - jo man nepietiek laika jūras ērgļiem, ieeju kādas reizes un ātri pārskatu bildes, tik tajā trakajā laikā biju iekšā notikumos. Redzēju arī vēlākos Lavandas8 komentārus par tēmu, kādi nu tie bija, un manī nekas nešūmējās. Laikam nodalīju personīgo no tēmas nost, YT čatu neskatījos. Bet es nezinu, kā būtu, ja būtu tur iekšā visu laiku. Un pieņemu, ka var gadīties mazāk pacietības - ja kur kasās, tad miera nav, kamēr līdz asinīm.. šajā aspektā varam pamēģināt paskatīties uz sevi kā uz ērglēniem ligzdā :twisted: :P
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Piekrītu, made, Tev. Arī netraucē, jo maz esmu.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by MĀRIS »

Made wrote: 05 Jun 2020 14:44 ... Laikam nodalīju personīgo no tēmas....
Emotion_ wrote: 05 Jun 2020 16:59 Piekrītu, made, Tev. Arī netraucē, jo maz esmu.
Made! Emotion_! Jūs patiešām akceptējat Lavanda8 izdarības šeit, forumā?!!! Tas liekas normāli?
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Made »

Es pateiktu vienu stipru teicienu, bet lai nu paliek :lol:

Es vienkārši pateicu, ka staigāju pa citiem ceļiem un nesatieku viņu. Man Feja ieteica jau sen - likties mierā - un es arī atbildēju, ka varu nereaģēt. Bet saprotu, ka citi varbūt nevar nereaģēt. Tāpēc teikšana ir tiem, kas ciešāk ar to saskaras. (Es tikai iesaku pavisam godīgi sev atbildēt, vai neesam uzvedušies kā "bosi" nevietā. Ja atbilde ir "nē", tad zaļā gaisma uz izbanošanu. Un viņai zaļā gaisma sākt jaunu dzīvi ar jaunu niku :roll: )
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”