Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Vai ir jāslēdz komentētājas Lavanda8 piekļuve forumam?

Poll ended at 08 Jun 2020 21:59

1. Jā
29
63%
2. Nē
17
37%
 
Total votes: 46

Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Emotion_ »

Vērotāja wrote: 31 May 2020 17:51 Nav vienīgais gadījums ar Spankiju.
2018.g. klinšu ērgļu ligzdā bija sarkanastes klijāns viewtopic.php?p=239805#p239805
Te vēl viens gadījums baltgalvas ērgļu ligzdā, sarkanastes klijānu mazulis Tuffy (vairāki komentāri ar bildēm un video) viewtopic.php?p=224927#p224927
Un te laikam ir Spankijs (komentāri uz daudzām lapām ar video un foto), rossaluristaja piemin vēl dažus zināmus gadījumus viewtopic.php?p=141476#p141476


Par melnajiem stārķiem, laikam vieglāk atcerēties kurā gadā "liekais bērns" nav izmests :cry:
Paldies, Vērotāja! Skatīsimies kas ar Karulas ligzdas mazuļiem būs šogad. Ja viss veiksmīgi, tad vajadzētu būt 2gb. Kati bija ļoti kategoriska pret 4gb, šoreiz tur cita mātīte.
Sarmīte
Posts: 8995
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Sarmīte »

Zinta wrote: 02 Jun 2020 19:14 Lavanda8,
lūdzu nelietojiet laika apzīmējumu: plkst., komentāri kļūst nepārskatāmi un grūti uztverami, jo piefiksētais laiks "pazūd" tekstā.
Par cik gribēju palasīt komentārus un esmu iereģistrējusies,tad arī izteikšos.
Bija tāds miera periods,bet atkal sākas darbības,lai tikai neizdarītu,ko tādu,kas darīts gadiem forumā.
Būtu smieklīgi,ja tomēr nebūtu skumji.Kā var kāds var tik ļoti necienīt cilvēkus,kas forumā ieskatās un darbojas gadiem.
Pievienojos Zintai un vēlams arī laiku ērgļu barošanām un lidojumiem veikt pareizi, piem.," 18:12"u.t.t.Vai tiešām tik grūti darīt tā kā ir pareizi un saprotami.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lianaliesma »

Raganiete wrote: 02 Jun 2020 22:30
....
Būtu smieklīgi,ja tomēr nebūtu skumji.Kā var kāds var tik ļoti necienīt cilvēkus,kas forumā ieskatās un darbojas gadiem.
...
Atvainojos par tiešumu, bet liekas, ka forumam pievienojies cilvēks, kurš radis savā profesionālajā darbībā manipulēt ar citiem, un arī šeit forumā tam ir grūti respektēt apkārtējo vēlmes un vienoties par sadarbību. Skumji, bet tā vēl joprojām ir Latvijas realitāte. Psiholoģijā šādus cilvēkus novērtē kā cilvēkus ar pazeminātu pašvērtību, kuri ar pārākuma izrādīšanu pret padotajiem vai līdzcilvēkiem mēģina celt savu vērtību, un apkārtējiem tas redzams ar neapbruņotu aci. Tomēr - tas esot ārstējams.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Leo »

Cilvēki ir dažādi, gan ar augstu, gan zemu pašvērtējumu un pilnīgi visiem ir vienādas tiesības izteikties. Nav pieņemams tāds kā klubiņa variants,.... mēs te tā, mums vajag šādi, mēs te bijām pirmās, es te esmu ilgāk, bet man,savukārt, nopelnu vairāk vai statuss ir augstāks. Iecietības trūkums?

Starp citu, pulksteņa laika pierakstā, gramatiski pareizi būtu lietot punktu nevis kolu. Patīk tas kādam vai nepatīk, bet jāraksta šādi: tiekamies šodien pulksten 18.00; sapulce sākas pulksten 9.00.

P.S. Subjektīvs viedoklis, nepretendējot uz patiesību pēdējā instancē....
Emotion_
Posts: 1016
Joined: 24 May 2018 11:43

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Emotion_ »

Vai obligāti vajadzīga personības ķidāšanu putnu forumā? Ir iespēja lekt komentāram pāri-vienkārši nelasīt.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lianaliesma »

Leo wrote: 03 Jun 2020 00:02 Cilvēki ir dažādi, gan ar augstu, gan zemu pašvērtējumu un pilnīgi visiem ir vienādas tiesības izteikties. Nav pieņemams tāds kā klubiņa variants,.... mēs te tā, mums vajag šādi, mēs te bijām pirmās, es te esmu ilgāk, bet man,savukārt, nopelnu vairāk vai statuss ir augstāks. Iecietības trūkums?
Starp citu, pulksteņa laika pierakstā, gramatiski pareizi būtu lietot punktu nevis kolu. Patīk tas kādam vai nepatīk, bet jāraksta šādi: tiekamies šodien pulksten 18.00; sapulce sākas pulksten 9.00.
P.S. Subjektīvs viedoklis, nepretendējot uz patiesību pēdējā instancē....
Zinta wrote: 02 Jun 2020 19:14 Lavanda8,
lūdzu nelietojiet laika apzīmējumu: plkst., komentāri kļūst nepārskatāmi un grūti uztverami, jo piefiksētais laiks "pazūd" tekstā.
Leo, Protams, ka visiem tiesības izteikties, un uz to forumieši, t.s. "klubiņš" vienmēr ir pastāvējis un to pat esam vienojušies ierakstīt foruma noteikumos viewtopic.php?f=15&t=2386
Leo, Jūs droši vien ar savu komentāru reaģējāt tā, nezinot diezgan garu vēsturi šādai attieksmei...
Jau vairākkārt Lavandai8 forumieši ir lūguši turēties pie vienota pieraksta, ko ievērojam visi, respektējot viens otru. Vai mums pārējiem nav šādu tiesību? :roll:
Taču gan agrāk, gan pēc Zintas komentāra Lavanda8 demonstratīvi lieto visu ko, tikai ne to... :) vai pavisam bez laika norādes.
Lavanda8 wrote: 02 Jun 2020 21:00 Pulkstenis ir divdesmit un četrdesmit deviņas minūtes. Milda aizlido...
P.S.
Protams, tā nav mirstamā vaina, gan būs labi. :D
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9359
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Made »

Leo wrote: 03 Jun 2020 00:02 Starp citu, pulksteņa laika pierakstā, gramatiski pareizi būtu lietot punktu nevis kolu. Patīk tas kādam vai nepatīk, bet jāraksta šādi: tiekamies šodien pulksten 18.00; sapulce sākas pulksten 9.00.
P.S. Subjektīvs viedoklis, nepretendējot uz patiesību pēdējā instancē....
Leo ir taisnība. Es to zinu un vienmēr atceros, kad lieku kolu (kā pieķerta grēkā) :oops: bet man tas kols tik ļoti patīk :P vai varbūt ir ierasts.. (nepapētīju - vai vienmēr ir bijis punkts). Es te necīnos ne par ko, vienkārši patīk skaidroties par valodu..
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lianaliesma »

Made wrote: 03 Jun 2020 01:45 Leo ir taisnība. Es to zinu un vienmēr atceros, kad lieku kolu (kā pieķerta grēkā) :oops: bet man tas kols tik ļoti patīk :P vai varbūt ir ierasts.. (nepapētīju - vai vienmēr ir bijis punkts). Es te necīnos ne par ko, vienkārši patīk skaidroties par valodu..
:lol: Es atkal nezināju! Taču mani kavē kola likšana ar papildus taustiņa lietošanu un tāpēc sāku likt tikai punktu. :lol: Izrādās, pareizi daru. Forši!
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Safri83
Posts: 698
Joined: 26 May 2015 10:44
Location: Rīga
Contact:

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Safri83 »

Man liekas Jūs paspīlējat. Un uzbrukot vienam cilvēkam paši parkapjat noteikumus.
:!: Pilnīgi netrauce tie "plkst."

Bet punkta likšana koda vieta gan apgrutiņas uztveri, jo var sajaukt ar daudz citiem cipariem(piemēram datumu)
(saprotu ka LV valoda pareizak ir ar punktu)

P.s. atkaļ ielienam kaut kādos nevajadzīgos sīkumos, nevis lai apspriest notiekošo kameras.
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

:)
Last edited by Feja on 03 Jun 2020 11:26, edited 1 time in total.
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Lavanda8 wrote: 02 Jun 2020 21:00 Pulkstenis ir divdesmit un četrdesmit deviņas minūtes. Milda aizlido...
Katram sava humora izjūta, spīts, čakarēšana, principi, neatlaidīga savas taisnības pierādīšana, izklaide utt. Man atkal gribās par šo pasmaidīt. Autors vēl piemirsa uzrakstit - trisdesmit viena sekunde. :lol:
Last edited by Feja on 03 Jun 2020 11:34, edited 1 time in total.
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Zinta »

Gramatiski likt punktu ir pareizi un labi, tikai tiešraides kameras darbojas elektroniskā vidē, kur laiku un datumu parāda citā formātā, tāpēc pieturos pie tāda veida laika rakstīšanas kā redzu kameras laiku tiešraidēs. :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 47419
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Vērotāja »

Safri83 wrote: 03 Jun 2020 11:15 P.s. atkaļ ielienam kaut kādos nevajadzīgos sīkumos, nevis lai apspriest notiekošo kameras.
.... un savu ir panākusi, atkal diskusijas :cry:
Jo mazāk pievērsīs uzmanību, jo viņai vieglāk būs piemēroties, bet tagad darīs jebkā, tikai ne tā kā viņu lūdz.

https://www.delfi.lv/calis/enciklopedij ... d=50058317
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Feja wrote: 03 Jun 2020 11:25 Katram sava humora izjūta, spīts, čakarēšana, principi, neatlaidīga savas taisnības pierādīšana, izklaide utt. Man atkal gribās par šo pasmaidīt. Autors vēl piemirsa uzrakstit - trisdesmit viena sekunde. :lol:
Malacis, Feja! Cepuri nost! Īgns cilvēks bez humora izjūtas, ir '' miris'' cilvēks ;)
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
Kaimiņiene
Posts: 167
Joined: 25 May 2015 12:16

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Kaimiņiene »

Ļaujiet taču, lai cilvēks var iztukšot no sava kausa, citādi Lavanda8 dzīvo tikai pusdzīvi, un viņas garīgā seja arvien vairāk izbālēs.
Nevar taču aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgoties baram.
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Feja »

Lavanda8 wrote: 03 Jun 2020 19:42 Malacis, Feja! Cepuri nost! Īgns cilvēks bez humora izjūtas, ir '' miris'' cilvēks ;)
Nez kā ar to cepuri... bet Lavanda, es Tavus komentārus Mildas tēmā izlaižu, vienkārši nelasu. Tavs niks rakstās ar daudz burtiem un "kliņģeris" galā, kurš ātri pamanāms un tik pat ātri aizslīd garām. Un tam ir tikai viens iemesls - nepārskatāms dēļ Tavas " māžošanās" ar tiem pulksteņiem, bez pulksteņiem. Sākumā mēģināju lasīt, komentāri nav slikti un arī bildes esi iemācījusies ielikt. Nezinu, cilvēk, kas Tev ir par problēmām - iespējams mentālas.
Vērotāj, ja šis komentārs ir nekorekts, droši izdzēs. Varbūt vispār dzēst šo diskusiju tēmu un atvērt jaunu. Šeit par daudz pievērsta uzmanība Lavandai, kas vispār ir skaisti un smaršīgi ziedi. :)
Lavanda8
Posts: 210
Joined: 15 May 2020 15:55

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lavanda8 »

Feja wrote: 03 Jun 2020 20:14 Vērotāj, ja šis komentārs ir nekorekts, droši izdzēs. Varbūt vispār dzēst šo diskusiju tēmu un atvērt jaunu. Šeit par daudz pievērsta uzmanība Lavandai, kas vispār ir skaisti un smaršīgi ziedi. :)
Jā, pilnīgi pievienojos par nekorektu ierakstu, uzbrūkošu un agresīvu ;)
Un vispār tāda arī esmu kā šis zieds savā ikdienā, mani tā sauc, un patīk ļoti šie ziedi, un viss man ir kārtībā, pa visu laiku neesmu saņēmusi tik daudz ''jaukas uzmanības'' kā šeit. Es vispār nesaprotu, kapēc ir jārunā par to nabaga laiku, viss ir kārtībā un pareizi. Tas, ka vienkārši tas ir iemesls un rada vēlmi šeit pievērst nemitīgi man uzmanību, tas cits jautājums. Es uzskatu, ka diskusijai par to ir jābūt slēgtai. Kaut kāds ''bērnu dārzs'', patiesi sanāk.
Cilvēks,dzīvojot barā,neviļus aiz pašuzturēšanās dziņas pielāgojas baram.Dvēseles dziļuma dimensija paseklinās.Ja cilvēks nevar dienu iztukšot no sava kausa,viņš dzīvo tikai pusdzīvi,viņa garīgā seja arvienu vairāk izbāl./Z.Mauriņa/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas par jūras ērgļa ligzdu 2020

Post by Lianaliesma »

Lavanda8 wrote: 04 Jun 2020 15:30 Pulkstenis 15.23. ...
Par formas "pulkstenis" un "pulksten" lietojumu https://valoda.lv/wp-content/uploads/Pa ... /06/05.htm

Cik pulkstenis?....................Cikos?
Pulkstenis ir 16.00...............Pulksten 16.00.

:mrgreen:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
andriksons
Posts: 11
Joined: 03 Nov 2015 11:49

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by andriksons »

skarleta wrote: 04 Jun 2020 23:09 Pulkstenis :lol: :lol: :lol:
Arī sasmējos :lol:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by MĀRIS »

Labrīt!
andriksons wrote: 05 Jun 2020 09:12
skarleta wrote: 04 Jun 2020 23:09 Pulkstenis :lol: :lol: :lol:
Arī sasmējos :lol:
Man sen vairs smiekli nenāk. Skumji, ka viens/a var taisīt visiem virsū, bet mēs - kā jau latvieši...
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”