Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

Man personiski ļoti patīk vārdi - Zīle-Ozols, Priede-Virsis.
Tāpat Bo kundze un Bubo kungs arī skan ļoti labi.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lote
Posts: 13275
Joined: 17 Mar 2016 17:43

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Lote »

Man personīgi patīk vārdi:

1.Meituks un Puiks
2. Čirka un Čalis
3. Lote un Imis
4. Tīna un Teo
andrisb07
Posts: 173
Joined: 11 Apr 2017 21:16

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by andrisb07 »

Labrīt!
Man patīk vārdiņi:
1. Čiepa un Zellis
2. Tīna un Teo.
Kaimiņiene
Posts: 167
Joined: 25 May 2015 12:16

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Kaimiņiene »

Laikam savus dotos vārdus šodien ir jāpareklamē :lol:
SESILE un RŪDIS
Variet ieiet Googles kartē un apskatīt vietu, ir pat vecās muižas foto.
Paldies Jamsim, ka visu pārējo vārdu vietā atzīmēja arī manu. Bet nebūšu sapūtusies, ja visi forumieši izvēlēsies citu, kaut vai Chiepu, lai ārzemnieki varētu saprast. Bet Rūdi vajadzētu atstāt puikam.
Šopavasar Jumja ligzdas vietā LMT tornis uztur ļoti zemu sakaru līmeni. Vakaros noslīd pat līdz zemākai iedaļai, līdz ar to viss kompī bremzējas un attēli neielādējas. :cry:
Made
Posts: 9303
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Made »

Nu, re, Kaimiņiene pamudināja un es paskatījos kartē, vārdiņš kā vietvārds ieguva asociācijas un piesaistes, bet sameklēja sev citu pāri - Sesile un Sātiņš :lol: (es joprojām tikai spēlējos ar vārdiem - kā skan? :P ). Nu vismaz miers, ka, ja ne Lašupītē, tad dīķos ēdamo dabūt varēs :)
Sesili un Rūdi atbalstu, lai tiek balsošanas sarakstā (laikam par vēlu, ja?).
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

1. Ieviņa un Rūdis (Murkjelis)
- atbalsta: lianaliesma, Vērotāja, Māris, Jamsis, Murkjelis, pelce, Ligzdas gariņš

2. Nāra un Pirāts (Ligzdas gariņš)
- atbalsta: Raganiete

3. Čiepa un Zellis (Sunshine)
- atbalsta: Murkjelis, pelce, Māris, Sunshine, Sandra L., Raganiete, andrisb07

4. Meitene un Kovbojs (Tchibo)

5. Jete un Enriko (Jamsis)
- atbalsta: Jamsis

6. Rina un Riks (Tālis)

7. Rita un Pauls (Kabanos)
- atbalsta: Jamsis

8. Tīna un Teo (skarleta)
- atbalsta: Jamsis, Inge, skarleta, TasPatsFans, andrisb07

9. Meitene un Puika (Sunshine)
- atbalsta: Viky, Made,

10. Peciņa un Puikucis (Viky)

11. Čiepa un Rūdis (Pavasare, Sunshine)
- atbalsta: Inge, pelce, Sunshine, Sandra L.

12. Sesile un Rūdis (Kaimiņiene)
- atbalsta: Jamsis, Kaimiņiene, Made

13. Meituks un Puiks (MĀRIS)
- atbalsta: Murkjelis, Raganiete, TasPatsFans

14. Lība un Suits (Inge)
- atbalsta: Jamsis, Inge, skarleta, Ligzdas gariņš

15. Daila un Dāvis (skarleta)
- atbalsta: skarleta

16. Lote un Imis (TasPatsFans)
- atbalsta: Inge, Murkjelis, skarleta, TasPatsFans

17. Zeltene un Edgars (Anjuks)

18. Čirka un Čalis (TasPatsFans)
- atbalsta: Murkjelis, Raganiete, TasPatsFans

19. Čiepa un Pičuks (Sandra L.)
- atbalsta: pelce, Sandra L., skarleta, Raganiete

20. Tīne un Pičuks (skarleta)
- atbalsta: Sandra L.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

Pēc Kaimiņienes un Mades atbalsta Sesilei un Rūdim, šis pāris iekļūst balsošanas sarakstā, bet pāris Meitene un Puika vēl no rīta bija sarakstā ar divām atbalstošam balsīm, tagad no tā ir izslēgts, jo Sesilei un Rūdim ir trīs atbalstītāji.

Balsošanas sarakstā iekļūst:

1. Ieviņa un Rūdis
2. Čiepa un Zellis
3. Tīna un Teo
4. Čiepa un Rūdis
5. Sesile un Rūdis
6. Meituks un Puiks
7. Lība un Suits
8. Lote un Imis
9. Čirka un Čalis
10. Čiepa un Pičuks

Tūlīt uztaisīšu balsošanas sarakstu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

Tēmas sākumā ir aptaujas tabula, balsošana notiek līdz 2.maija 11.00 t.i. divas dienas. Balsošana noslēgsies automātiski.

https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=30&t=3756
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Sunshine »

Vērotāja, man ir liels lūgums.. Vai nevaram tomēr šoreiz balsot atsevišķi, par vārdiņu Puikam un Meitenei?
Jo tā ir daudz lielāka iespēja, ka tiks katram izraudzīts tieši tas vārdiņš, kuru vairākums atbalsta....

Ja balsojam par pāriem, balsis "izkaisās" pa vārdu pāriem.. Jo, piemēram, varbūt lielajam vairumam vislabāk patiktu meitenei konkrēts vārdiņš, bet tas vārdiņš ir vairākos vārdu pāros. Balsis tā "izkaisīsies"...
Mēs taču arī citiem putniem, jūras ērgļiem u.c., balsojām atsevišķi puikam un meitenei! Vai tā nevar arī šoreiz?

Man liekas, tas būtu daudz, daudz labāk - tad tiešām precīzāk zināsim un nodrošināsim, ka tiek dots tas vārdiņš, kuru atbalsta vairākums..
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by MĀRIS »

Sunshine wrote:Vērotāja, man ir liels lūgums.. Vai nevaram tomēr šoreiz balsot atsevišķi, par vārdiņu Puikam un Meitenei?
Jo tā ir daudz lielāka iespēja, ka tiks katram izraudzīts tieši tas vārdiņš, kuru vairākums atbalsta....

Ja balsojam par pāriem, balsis "izkaisās" pa vārdu pāriem.. Jo, piemēram, varbūt lielajam vairumam vislabāk patiktu meitenei konkrēts vārdiņš, bet tas vārdiņš ir vairākos vārdu pāros. Balsis tā "izkaisīsies"...
Mēs taču arī citiem putniem, jūras ērgļiem u.c., balsojām atsevišķi puikam un meitenei! Vai tā nevar arī šoreiz?

Man liekas, tas būtu daudz, daudz labāk - tad tiešām precīzāk zināsim un nodrošināsim, ka tiek dots tas vārdiņš, kuru atbalsta vairākums..
Jau sen gribēju par šo klaigāt, bet es jau tā brīžiem šeit uzvedos kā zilonis trauku veikalā. Šādā /dalītā/ variantā es balsotu par Čiepu un Puiks, bet nezinu, vai šoreiz tas kuģītis nav jau par tālu aizpeldējis. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

Vai to nevajadzēja pateikt tad, kad mēs sākām ieteikt vārdu pārus?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Simba »

Vērotāja wrote:Vai to nevajadzēja pateikt tad, kad mēs sākām ieteikt vārdu pārus?
Vērotāj, a mums bardaku gribās :lol:
Bet šobrīd te būs tā, ka nekādīgi nebūs labi... Jo būs vai nu protests par balsošanu pa vienam vārdam vai arī par balsošanu pa pārim :roll:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote:Vai to nevajadzēja pateikt tad, kad mēs sākām ieteikt vārdu pārus?
Laikam jau, ka ar to vajadzēja sākt. Diemžēl. Nav godīgi mainīt spēles noteikumus spēles laikā, tad ir jābūt ļoti stipram atbalstam jaunajiem noteikumiem. Bet te jau agrāk izskanēja ļoti spēcīgs atbalsts gan Čiepai, gan Pičukam, tā kā ... es nezinu...! Pagaidīsim nedaudz ko mums tūlīt sarakstīs forumieši. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

Nesaprotu, kāpēc šajā vietā https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.p ... 64#p131564
nevarēja pateikt - davaj balsojam atsevišķi????

Jebkurā gadījumā:
Ikviens forumietis var atvērt jaunu tēmu, tēmas sākumā ir balsošanas tabulas šablons un var izveidot jaunas balsošanas tabulas.

Personiski es bardakā piedalīties nevēlos :(
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Murkjelis
Posts: 1211
Joined: 29 May 2015 20:56

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Murkjelis »

Mīļie, labie, nu nevajag to bardaku, lūdzu! Nevajag tam, kas domāts priekam, uzkrāmēt virsū deķi, kam nu raus katrs segas stūri uz savu pusi. Cienīsim Vērotāju, kura tērē savu laiku, lai to visu liktu kopā un tieši pār viņas galvu iet šis bardaks. Un nekā jautra un smieklīga tur nav.
Tas bija jāatrunā sākumā. Manuprāt, kaut kad agrāk jau diskusiju ceļā tika izlemts par labu balsošanai pa pāriem... Bet es varu kļūdīties.

Tīri mans personiskais viedoklis ir nemainīgs no sākta gala - nevajag nekādu balsošanu. Vai nu vārdi izkristalizējas paši un pielīp putniem. Vai arī tos ir gods dot aktīvākajiem vērotājiem, vai ornitologiem. Un viss. Nekāda bardaka, nekādu apbižošanos.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote:Nesaprotu, kāpēc šajā vietā https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.p ... 64#p131564
nevarēja pateikt - davaj balsojam atsevišķi???? ... Personiski es bardakā piedalīties nevēlos :(
Lai vai kā man patīk bardaki, bet šoreiz jānolaiž austiņas, un Vērotājai jāpiekrīt. :oops:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Sunshine »

Vērotāja, ja godīgi, vienkārši nesapratu balsošanas noteikumus. Man likās, mēs izvirzām 2 vārdiņus, katram zivjērglim pa vienam, un pēc tam beigās balsojam par puiku un meiteni atsevišķi.

Kāpēc tas ir bardaks, tagad nobalsot par katru atsevišķi?
Likās, tā ir vienmēr, jūras ergļiem arī tā bija..
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Feja »

Sunshine wrote:Vērotāja, ja godīgi, vienkārši nesapratu balsošanas noteikumus. Man likās, mēs izvirzām 2 vārdiņus, katram zivjērglim pa vienam, un pēc tam beigās balsojam par puiku un meiteni atsevišķi.

Kāpēc tas ir bardaks, tagad nobalsot par katru atsevišķi?
Likās, tā ir vienmēr, jūras ergļiem arī tā bija..
Negribēju maisīties, bet bez bardaka un apvainošanās..... Dzīvē diemžēl darbojas teiciens, ka strīdos rodas taisnība un ja reiz sanākušas domstarpības..... vai tas būs nopietns likumpārkāpums, ja uz ātro, kamēr vēl rīts un diena iesākusies, uztaisa 2 tabulas ( meitenei un puikam) no jau 1. kārtā iebalsotajiem vārdiem. Kuri vārdi savāc vairāk balsis, tie veido pāri. Protams nezinu, cik tas ir sarežģīti izdarīt un cik laiku tas prasa. Par atsevišķu vārdu vienmēr ir vieglāk balsot, kā par pāri. Ja jau tādi strīdi, tad lai paliek puika un meitene un miers mājās. Kāds sauks par puiks, tētis, papiņš utt. Meiteni arī interpretēs. Vēl jau nezin, kā šī ligzdošana beigsies.
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Simba »

Man jau liekas, ka te vairāk ir jautājums par mūsu attieksmi pret Vērotāju. Šis balsošanas balagāns jau ir sataisīts tādēļ, lai pēc iespējas pasaudzētu Vērotāju no nesaudzīgas kritikas par to, cik viss ir negodīgi un cik viss ir slikti. Ir sataisīti noteikumi tādi, lai par maz neliktos. Un tas ir ar mērķi novērst jebkādus pārpratumus. Tai skaitā, lai pasargātu mūsu moderatoru no liekām asarām un kreņķiem. Un šobrīd mēs Vērotāju nedaudz plēšam uz pusēm, liekot viņai spēles vidū mainīt spēles noteikumus, jo... un attaisnojumi ir un būs vienmēr.
Par vārdiem - manuprāt, mēs pieņemsim jebkuru vārdu šim pārim. Vai vārds būs dots pārī vai nepārī - mēs to pieņemsim. Tāpēc manuprāt nav šobrīd jēga skriet pakaļ tam vilcienam, kurš ir aizgājis.
Murkjelis
Posts: 1211
Joined: 29 May 2015 20:56

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Murkjelis »

Klau, ļaudis, Vērotāja taču teica:
"Jebkurā gadījumā:
Ikviens forumietis var atvērt jaunu tēmu, tēmas sākumā ir balsošanas tabulas šablons un var izveidot jaunas balsošanas tabulas."
Taisiet augšā. Negrūdiet visu uz vienu cilvēku un negaidiet visu no viena cilvēka.

Bet nevaru noturēties neiestarpinājusi - jūs tikai sevī paklausāties - kaut kur tālu Kurzemē dzīvo zivjērgļu pāris, kuriem var būt veiksmīgs, var būt neveiksmīgs ligzdošanas gads. Kuriem ir tā laime vai nelaime atrasties "zem objektīva" un kurus jūs visticamāk dzīvē nekad nesatiksiet un pilnīgi noteikti ar tiem kopā nedzersiet kafiju, kur jūs varēt apgrūtināt tas, ka jāsauc viņš vārdā, kurš jums nepatīk. Nē, tā ir ļoti iespējams viena sezona ar vienu no daudziem putnu pāriem šogad, kurus iespējams pat nākošo gadu kamerā neredzēsiet, jo 100% pārliecības, ka tie ir tie paši nebūs pat, ja kamera tur būs. Putni ir būs un dzīvos tik ilgi, cik būs lemts neatkarīgi no tā, kādus vārdus foruma augšgalā tiem ieliks. Bet bariņš tā saucamā "radības kroņa" lauž šķēpus ap viņu vārdiem.. es tiešām esmu vienīgā, kam tas liekas ēēē'.. ne īpaši gudri?
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”