Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Locked
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Jamsis »

Ui, kāda ņemšanās faktiski ne par ko ......
Es "bradāju" pa kamerām un skatos neviena vērotāja nav, domaju, laikam visi šēptē pa āru, dārzu, mežu utt, bet izrādās visi šeit :P
Draugi, vai tad par tādiem sīkumiem ir "jākašķējas"?!
Mēs vērojam caur kameru putnus un priecājamies vai skumstam, pētam un daudz jauna uzzinām, tas taču arī ir galvenais. Putnam ne silts ne auksts kā mēs viņu dēvēsim :)
pelce
Posts: 245
Joined: 04 Jun 2015 08:47

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by pelce »

Ak jē kas te par kaislībām :O

Vērotāja
Mieru tikai mieru. 100% apmierināts nekad nebūs tāds bars :D Tev vismazāk jāņem tas viss pie sirds. Nu pakomentēja, nu padalījās viedokļi.... Visiem mīļš nebūsi :D Ieturi savu nostāju līdz galam un miers. Kam nepatiks ,lai pukst, bet katra barā jābūt noteikumiem, kas jāievēro :D

Es vairāk klusais lasītājs. Visam sekoju(vismaz cenšos, bet reizēm kas pasprūk garām vai ne tā ko saprotu), bet rakstos mazāk.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Lianaliesma »

Murkjelis wrote:Nu re simtiņu pārsniedz četri gabali un mums ir gatava vārda došanas komisija ar Lianuliesmu kā priekšsēdi :)
Es laikam atsakos no tādas iespējas, jo citiem cilvēkiem ir svarīgi, lai ieliktu tieši viņu ieteiktos vārdiņus, man nudien ne tik ļoti, galvenais, lai vieglāk nosaukt, kurš ir kurš :D Ja kādam dikti gribās, tad lūgtum, man ļoti patīk visi Raganietes ierosinātie vārdiņi.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by MĀRIS »

Nedomāju, ka vārdiņu došana būtu jāiesaldē, jo viņus gaidām ne tikai mēs, bet arī LK, čatā sekotāji no visas pasaules. :roll:
Kā jau rakstīju, labprāt uzticētu šoreiz to izdarīt Sunshine, un izlūdzos piedošanu TasPatsFans. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46453
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Vārda došana Kurzemes zivjērgļu pārim

Post by Vērotāja »

Uzskatu, ka vārda došanas diskusija uz laiku ir jābeidz.

Kolektīvais prāts ir stiprāks par visu!
Ja kāds tēmā "pamet" veiksmīgu vārdu, tas pielīp un aiziet.
Ja vārds kolektīvam nepatīk, pat ja tas ir oficiāli dots, tad tas aizies dabīgā ceļā. Vai daudzi atceras, ka vistu vanagu tēviņš ir Misters Y? Kurš viņu tā sauc? Papiņš ir Papiņš.

Šodien un tuvākajā laikā neko mēs neizspriedīsim. Jo jebkurš variants, kurš tiks piedāvāts, kādam nepatiks.
Domāju, ka viedokļi ir izteikti un tēmu var slēgt.
Norimsies kaislības, tad jau redzēs.


Tēma slēgta.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”