Diskusijas

User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Mīce wrote:Sāku bažīties- mana mašīna- VW Golf Plus ir zema, vai būs iespējams izbraukt? Un ap cikiem varētu tais Pļaviņās satikties? Man telefonā ir uzstādīts Waze, ar to ir labi braukt.Tikai- kura būs tā adrese,kas būtu jānorāda? Medņuriests diemžēl nerādās...
Paskaties tajā adresē, augšā virs kartes labajā pusē ir koordinātes, tās Waze neder?

Ja neder, tad Mārim jāprasa, viņš ir GPS specs.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Mīce wrote:Sāku bažīties- mana mašīna- VW Golf Plus ir zema, vai būs iespējams izbraukt? Un ap cikiem varētu tais Pļaviņās satikties? Man telefonā ir uzstādīts Waze, ar to ir labi braukt.Tikai- kura būs tā adrese,kas būtu jānorāda? Medņuriests diemžēl nerādās...
Pļaviņās mēs varētu satikties, bet jāpagaida d.e. un Māris, viņi saprot cik ilgi jābrauc.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Pūka
Posts: 1513
Joined: 14 Apr 2011 10:49

Re: Diskusijas

Post by Pūka »

Mīce - skati manu iepriekšējo ierakstu.
Parsley
Posts: 118
Joined: 08 Jun 2017 13:58

Re: Diskusijas

Post by Parsley »

Gaļu šovakar iemarinēšu. Kopā ir pie 2kg. Tāpat būs līdzi arī arbūzs.
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas

Post by Feja »

Arī man būs 3 kg cepamā gaļa. :) Tad jau cerams pietiks.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Vērotāja wrote:
Mīce wrote:Sāku bažīties- mana mašīna- VW Golf Plus ir zema, vai būs iespējams izbraukt? Un ap cikiem varētu tais Pļaviņās satikties? Man telefonā ir uzstādīts Waze, ar to ir labi braukt.Tikai- kura būs tā adrese,kas būtu jānorāda? Medņuriests diemžēl nerādās...
Paskaties tajā adresē, augšā virs kartes labajā pusē ir koordinātes, tās Waze neder?

Ja neder, tad Mārim jāprasa, viņš ir GPS specs.
Ieliku GPS maršruta demonstrāciju ar Raganietes norādīto apdzīvoto vietu - Jurjāņi. Šo vietu aparāts saprata :D
No no Jurjāņiem līdz Medņuriestam Pūka ceļu parādīs.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Vērotāja wrote: Pļaviņās mēs varētu satikties, bet jāpagaida d.e. un Māris, viņi saprot cik ilgi jābrauc.
Labdien visiem ! ;)
Liepkalnu maiznīca, ko minēju, ka varam tur satikties, atrodas mazliet pirms Pļaviņām.
Ja liekat GPS, tad - Liepkalni kafejnīca, Klintaines pagasts, tur Liepkalni vairāki "izlec".
No Rīgas līdz Liepkalniem ceļā paiet apmēram pusotra stunda, ja brauc pa Tīnūžu - Kokneses šoseju, ja brauc pa veco ceļu gar Daugavu, tad jārēķina kādas 20 minūtes klāt.
No Liepkalniem līdz Medņuriestam apmēram stunda ceļā. ;)
Mīce
Posts: 456
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Diskusijas

Post by Mīce »

Vērotāja wrote:
Vērotāja wrote:
Mīce wrote:Sāku bažīties- mana mašīna- VW Golf Plus ir zema, vai būs iespējams izbraukt? Un ap cikiem varētu tais Pļaviņās satikties? Man telefonā ir uzstādīts Waze, ar to ir labi braukt.Tikai- kura būs tā adrese,kas būtu jānorāda? Medņuriests diemžēl nerādās...
Paskaties tajā adresē, augšā virs kartes labajā pusē ir koordinātes, tās Waze neder?

Ja neder, tad Mārim jāprasa, viņš ir GPS specs.
Ieliku GPS maršruta demonstrāciju ar Raganietes norādīto apdzīvoto vietu - Jurjāņi. Šo vietu aparāts saprata :D
No no Jurjāņiem līdz Medņuriestam Pūka ceļu parādīs.
Jurjāņus rāda!
Vēl paliek nesaņemta atbilde par ceļa stāvokli un iespējamo tikšanos Liepkalnos
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

:lol: :lol: :lol: Atraduši specu! Es vienkārši ieliku tomiņa kartē punktu, /kur apmēram atrodas tusa vieta/ un viss, jo man arī neņem "medņriestus". :P
Pēc Pūkas teiktā no Rīgas braukšana ap 3 st. Mūsu maršruts pagaidām šāds:
~9.30. Esmu Jelgavā pie Pūkas,
~10.30. Esam pēc Ligzdas Gariņa,
~11.00. Esam pēc Mades.
Pēc tam no turienes kā muļķītis /tomiņš/ vedīs uz Medņriestiem. Tā kā Uģis atslēgas ir uzticējis Pūkai, jo pats ieradīsies ap 18.00, tad Viņa uztraucas, lai mēs būtu līdz 14.00. jau galā. Pa ceļam varam sazvanīties, varbūt arī saskrieties..., kaut kā tā. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Klau, bet es tagad kaut ko putrojos varbūt, Made gadījumā nedzīvo man kaut kur tuvumā ? (Purvciems) Es varētu paķert, lai Mārim mazāk jālikumo.
Mīce
Posts: 456
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Diskusijas

Post by Mīce »

Man tik agri nesanāks, plānoju no Limbažiem izbraukt ap 11-12- iem.Rīgā, tātad +/-12.5-13.5, + 3 stundas, tad galā esam ap 16.30. Īstenībā normāli, tikai Pūka var atstāt savu tel. Nr., lai mēs ar lianaliesmu varam sazvanīties, kā jābrauc no Jurjāniem
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Mīce, diemžēl es šoreiz nevarēšu braukt :? :roll: , tā ka plānojiet braucienu bez manis - mašīna ar būs vieglāka :)
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Mīce wrote:Vēl paliek nesaņemta atbilde par ceļa stāvokli un iespējamo tikšanos Liepkalnos
Pūka wrote:Ceļi ir izbraucami ar zemu auto. Neliela danga ( mežinieku mašīnas izsitušas) ir gandrīz pirms paša Medņuriesta. Bet esot izbraucama. Jā, Jurjāni ir pirms Medņuriesta.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

d.e. wrote:Klau, bet es tagad kaut ko putrojos varbūt, Made gadījumā nedzīvo man kaut kur tuvumā ? (Purvciems) Es varētu paķert, lai Mārim mazāk jālikumo.
Par vēlu - Madi un Ligzdas Gariņu vedīšu es, bet mēs varam kaut kur tajā rajonā satikties, un tālāk braukt kopā. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

MĀRIS wrote:
d.e. wrote: Par vēlu - Madi un Ligzdas Gariņu vedīšu es, bet mēs varam kaut kur tajā rajonā satikties, un tālāk braukt kopā. :P
Nu Tu arī pateici ! :lol: Es ap to laiku būšu citā pusē...Tevi gps visticamāk pa apvedceļu uz Tīnūžnieku aizvedīs, es tur no Ikšķiles puses uzgriezīšu. Domāju, ka tiekamies Liepkalnos. Vispār man bezmaz visi tel.nr. pazuduši,,atsūti lūdzu savu nr. pm.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Pašlaik ar Simbu pārspriežam jaunas FB lapas izveidi sakarā ar goriem.

Iedomājos, vai nebūtu labāk nevis dublēt goris.lv informāciju Feisbukā, bet izveidot mūsu, putnu vērotāju FB lapu, kur mēs ievietotu dažādu informāciju par visām tiešraides ligzdām gan no vērotāju, gan no ornitologu skatupunkta, ar ievietotām bildēm, video, komentāriem...
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Mīce wrote: Vēl paliek nesaņemta atbilde par ceļa stāvokli un iespējamo tikšanos Liepkalnos
Mīce, paskaties komentārus, Pūka atbildēja par ceļu stāvokli :P Tas ir labs.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

lianaliesma, vai Tu rīt uz pasākumu nebūsi? :roll:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote:Pašlaik ar Simbu pārspriežam jaunas FB lapas izveidi sakarā ar goriem.

Iedomājos, vai nebūtu labāk nevis dublēt goris.lv informāciju Feisbukā, bet izveidot mūsu, putnu vērotāju FB lapu, kur mēs ievietotu dažādu informāciju par visām tiešraides ligzdām gan no vērotāju, gan no ornitologu skatupunkta, ar ievietotām bildēm, video, komentāriem...

Vai tiešām MS piekrita, ka viņa raksti no gora nonāk FB?

Kas attiecas uz Latvijas ligzdām, Dabasdati interesantāko publicē gan FB, gan Twitter
https://www.facebook.com/Dabasdati.lv
https://twitter.com/dabasdati
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46690
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Braucēji uz pasākumu!

14.00 tiekamies pie Liepkalnu kafejnīcas Pļaviņās. Tālāk braucam kopā.

http://www.liepkalni.lv/index.php/aicinam-ciemos

Tie, kas brauks vēlāk, vai brauks no citas puses, ja nevarat atrast Medņuriesta māju - mans numurs 29252891.
Ja stūrēšu, tad uz zvanu nevaru atbildēt, zvaniet pēc 15.00
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”