Diskusijas

Florans
Posts: 50
Joined: 18 Nov 2015 14:14
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Florans »

Florans wrote:
d.e. wrote:Jā, ir vēl viena vieta, varu tad to norezervēt, bet iepriekš jāaizpilda reģistrācijas forma, ko NoraR tepat augstāk ir ielikusi. ;) Lūdzu ņemt vērā, ka atpakaļ uz Rīgu braucu tās pašas dienas vakarā.
Liels paldies, D.e :) ! Lūdzu šo vietu norezervēt, uz Rīgu es arī braukšu vakarā. Reģistrācijas formu esmu aizpildījusi.

D.e. grību pajautāt par sestdienas braucienu : kur un cikos man jābūt , lai jums piebiedroties?
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Ja kāds no Vidzemes nepiesakās tādēļ, ka nav transporta, tad mašīnā vēl viena vieta brīva Valmieras šosejas tuvumā (kaut vai no pierobežas).
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Florans wrote: D.e. grību pajautāt par sestdienas braucienu : kur un cikos man jābūt , lai jums piebiedroties?
Florans un ladida, dodiet kādu ziņu te diskusiju sadaļā vai PM, kurā Rīgas pusē atrodaties, lai varam saskaņot maršrutu kā braukt. Domāju, ka no Rīgas jāizbrauc ap 9 am. ;)
ladida
Posts: 578
Joined: 20 Jul 2013 10:03

Re: Diskusijas

Post by ladida »

Laba diena!
d.e. , dzīvoju Ķengaragā, bet nav problēmu aizdoties uz kādu no tikšanās vietām, kur Tev vieglāk mūs paķert ;)
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

ladida wrote:Laba diena!
d.e. , dzīvoju Ķengaragā, bet nav problēmu aizdoties uz kādu no tikšanās vietām, kur Tev vieglāk mūs paķert ;)

Sagaidīšu ziņu no Florans, tad saštukosim maršrutu :)

Rādās, ka visērtākais ceļš mums sanāk braucot pa Vanšu tiltu Pārdaugavas virzienā, jo mēs ar Vērotāju, tad no Sarkandaugavas puses varētu izbraukt, neriņķojot pa Rīgu.
Varbūt Tu varētu mūs gaidīt tramvaja pieturā, kas pie Nacionālā teātra tieši pie Valsts tehnikuma, tur es varētu labi piebraukt.
Last edited by d.e. on 04 Aug 2016 15:24, edited 1 time in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47463
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

d.e. wrote:
ladida wrote:Laba diena!
d.e. , dzīvoju Ķengaragā, bet nav problēmu aizdoties uz kādu no tikšanās vietām, kur Tev vieglāk mūs paķert ;)

Sagaidīšu ziņu no Florans, tad saštukosim maršrutu :)
d.e. vai brauksi no Garciema? Tad 9.00 būšu uz Garciema ielas un šosejas stūra autobusa pieturā.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Vērotāja wrote: d.e. vai brauksi no Garciema? Tad 9.00 būšu uz Garciema ielas un šosejas stūra autobusa pieturā.
Jā, es no Garciema braukšu, es tak ierullēšu Tev pakaļ tur 2 minūšu brauciens, atsūti pm adresi, īsti neatceros, kura iela Tev bija. Tad ap pusdesmitiem varētu orientēties Rīgā kaut kur tikties un doties tālāk jau četratā. ;)
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Man par lielu nožēlu, es netieku uz sestdienas pasākumu... :( Tā ka atbrīvojas viena gulta nakšņotājiem.
Un domās būšu pasākumā. :)
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 47463
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote:Man par lielu nožēlu, es netieku uz sestdienas pasākumu... :( Tā ka atbrīvojas viena gulta nakšņotājiem.
Un domās būšu pasākumā. :)
:cry: :cry: :cry:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

lianaliesma wrote:Man par lielu nožēlu, es netieku uz sestdienas pasākumu... :( Tā ka atbrīvojas viena gulta nakšņotājiem.
Un domās būšu pasākumā. :)
La Marie, iedomājos, varbūt atkal varam sarīkot skype konferenci, lai mājās palikušie varētu sekot līdzi ornitologu stāstītajam?
Pēdējā reizē tas ļoti labi strādāja. Kā tur Engurē ir ar interneta pieslēgumu?..

Tā kā lianaliesma netiek, mēs labprāt varam paņemt vienu cilvēku savā automašīnā. Vienīgi izbrauksim no Rīgas centra mazliet vēlāk, ap 11.30 vai 12.00.
Lūdzu, droši rakstiet man, ja kādam nepieciešama aizvešana.

Lianaliesma, veseļojies! Image
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Sunshine wrote:
lianaliesma wrote:Man par lielu nožēlu, es netieku uz sestdienas pasākumu... :( Tā ka atbrīvojas viena gulta nakšņotājiem.
Un domās būšu pasākumā. :)
La Marie, iedomājos, varbūt atkal varam sarīkot skype konferenci, lai mājās palikušie varētu sekot līdzi ornitologu stāstītajam?
Pēdējā reizē tas ļoti labi strādāja. Kā tur Engurē ir ar interneta pieslēgumu?..

Tā kā lianaliesma netiek, mēs labprāt varam paņemt vienu cilvēku savā automašīnā. Vienīgi izbrauksim no Rīgas centra mazliet vēlāk, ap 11.30 vai 12.00.
Lūdzu, droši rakstiet man, ja kādam nepieciešama aizvešana.

Lianaliesma, veseļojies! Image
Vērotāj, Sunshine, paldies!

Skype konference tiešām būtu laba iespēja sekot līdzi sarunām pasākumā. Vai varbūt video ieraksts.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
La Marie
Posts: 2160
Joined: 02 Jun 2015 11:21

Re: Diskusijas

Post by La Marie »

Sunshine wrote:
lianaliesma wrote:Man par lielu nožēlu, es netieku uz sestdienas pasākumu... :( Tā ka atbrīvojas viena gulta nakšņotājiem.
Un domās būšu pasākumā. :)
La Marie, iedomājos, varbūt atkal varam sarīkot skype konferenci, lai mājās palikušie varētu sekot līdzi ornitologu stāstītajam?
Pēdējā reizē tas ļoti labi strādāja. Kā tur Engurē ir ar interneta pieslēgumu?..

Tā kā lianaliesma netiek, mēs labprāt varam paņemt vienu cilvēku savā automašīnā. Vienīgi izbrauksim no Rīgas centra mazliet vēlāk, ap 11.30 vai 12.00.
Lūdzu, droši rakstiet man, ja kādam nepieciešama aizvešana.

Lianaliesma, veseļojies! Image
Labi, paņemšu līdzi datoru. Ja būs kaut cik stiprs LMT signāls, tad izdosies. Tas tāpat kā pie ligzdām - vajag stabilu datu trafiku. :D
Lūdzu visus Skype gribētājus rakstīt man PM (private message) ar saviem Skype vārdiem, kas jāpievieno grupai.
Esmu iepriekšējo grupu izdzēsusi, šķiet, jo ikdienā Skype neizmantoju.

Veseļojies, lianaliesma!
Florans
Posts: 50
Joined: 18 Nov 2015 14:14
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Florans »

d.e. wrote:
ladida wrote:Laba diena!
d.e. , dzīvoju Ķengaragā, bet nav problēmu aizdoties uz kādu no tikšanās vietām, kur Tev vieglāk mūs paķert ;)

Sagaidīšu ziņu no Florans, tad saštukosim maršrutu :)
D.e. es dzīvoju Imantā , bet nu protāms būšu tur , kur tev ērtāk. Paldies!
NoraR
Posts: 268
Joined: 16 Jan 2012 20:25
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by NoraR »

Sunshine wrote: Kā tur Engurē ir ar interneta pieslēgumu?..
Pie Engures ezera diezgan švaki ar i-netu, wifi nav pieejams, tad vienīgais caur mob. operatoriem - caur LMT ir izdevies pieslēgties, bet var pārtrūkt, jo zona nav stabila.
Prizhs
Posts: 145
Joined: 21 Apr 2015 19:40

Re: Diskusijas

Post by Prizhs »

lianaliesma wrote:Vai varbūt video ieraksts.
Šis būtu perfekti, jo sestdienā daudz darāmā, lai tiktu pie tiešraides klausīšanos + var samontēt to video tieši priekš publikas, kas viņiem būtu jāredz un jādzird. Ja gadienā atkal ir kāda info, ko nevar visām ausīm rādīt, to var izgriezt :)
User avatar
La Marie
Posts: 2160
Joined: 02 Jun 2015 11:21

Re: Diskusijas

Post by La Marie »

Prizhs wrote:
lianaliesma wrote:Vai varbūt video ieraksts.
Šis būtu perfekti, jo sestdienā daudz darāmā, lai tiktu pie tiešraides klausīšanos + var samontēt to video tieši priekš publikas, kas viņiem būtu jāredz un jādzird. Ja gadienā atkal ir kāda info, ko nevar visām ausīm rādīt, to var izgriezt :)
Man diemžēl nav tādu resursu - ne tehnisko, ne laika, lai veiktu video ierakstu + apstrādi.
Pat maza klipiņa montāža neprofesionālim un nezinātājam aizņem tik daudz visa kā, ka vieglāk ir pamest sestdienas vakara darbus (manā gadījumā - izlaist skaisto mūzikas festivālu Ad Lucem) un doties uz Enguri klātienē. :)
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Florans wrote:
d.e. wrote:
ladida wrote:Laba diena!
d.e. , dzīvoju Ķengaragā, bet nav problēmu aizdoties uz kādu no tikšanās vietām, kur Tev vieglāk mūs paķert ;)

Sagaidīšu ziņu no Florans, tad saštukosim maršrutu :)
D.e. es dzīvoju Imantā , bet nu protāms būšu tur , kur tev ērtāk. Paldies!
Florans, mēs brauksim pa Vanšu tiltu pāri Jūrmalas virzienā.
Es Pārdaugavu praktiski nepārzinu, tur noteikti sanāk kādi lielveikali mums pa ceļam, kāds Tev sanāk visērtāk ? Tad es tajā varētu iebraukt stāvvietā.

ladida, Visērtāk būtu, ja gaidītu mūs Kronvalda bulvārī, tramvaja pieturā pie Nacionālā teātra, tieši pie Valsts tehnikuma ir pietura, tur es varētu piestāt.
ladida
Posts: 578
Joined: 20 Jul 2013 10:03

Re: Diskusijas

Post by ladida »

d.e. wrote: ladida, Visērtāk būtu, ja gaidītu mūs Kronvalda bulvārī, tramvaja pieturā pie Nacionālā teātra, tieši pie Valsts tehnikuma ir pietura, tur es varētu piestāt.
d.e., man der ideāli! :D
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

ladida wrote:
d.e. wrote: ladida, Visērtāk būtu, ja gaidītu mūs Kronvalda bulvārī, tramvaja pieturā pie Nacionālā teātra, tieši pie Valsts tehnikuma ir pietura, tur es varētu piestāt.
d.e., man der ideāli! :D
Tas jauki, tad sestdien 9.30 am tur satiekamies ! ;)
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

La Marie wrote: Labi, paņemšu līdzi datoru. Ja būs kaut cik stiprs LMT signāls, tad izdosies. Tas tāpat kā pie ligzdām - vajag stabilu datu trafiku. :D
Varbūt kādam ir bezlimita LMT interneta pieslēgums? Ar to laikam būtu jāsāk. Tad skype konference laikam ir labākais variants, pagājušajā pasākumā tas strādāja ļoti labi! :)
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”