Diskusijas

Locked
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Mīļie cilvēki - kur tās 90 unciktur bildes pazudušas....vairs nevaru atrast ! Varbūt man tas no čiekuriem ? :shock:
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

La Marie wrote:Tā kā paldies vislabāk saku ar savu darbu, vārdi ne vienmēr var izteikt visu, tad kā dāvana no manis - dažas vakardienas bildītes :)
Bās pieejamas uz servera 2 mēnešus, skaitot no šodienas.
http://www.failiem.lv/u/ubychmx#

Lai mums visiem spēcīgi spārni un skaisti lidojumi!
Pilns komentārs ir šīs tēmas 62.lapā :P
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Made wrote:
La Marie wrote:Tā kā paldies vislabāk saku ar savu darbu, vārdi ne vienmēr var izteikt visu, tad kā dāvana no manis - dažas vakardienas bildītes :)
Bās pieejamas uz servera 2 mēnešus, skaitot no šodienas.
http://www.failiem.lv/u/ubychmx#

Lai mums visiem spēcīgi spārni un skaisti lidojumi!
Pilns komentārs ir šis tēmas 62.lapā :P
Paldies - atradām vienlaicīgi ! Es jau domāju, ka man blakusparādība tikai šodien ..... :lol:
Viktorij , -bildēs Tu arī esi !
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Facebook-ā ir LK ielikts ,kā ērglis pievāc Zīles olas.....arī āpšu ala
Last edited by Hildina on 03 Aug 2015 15:39, edited 1 time in total.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Maz-ko-zinu wrote:Es arī labi, ja pusi no personāžiem pēc sejas un tēla varu atpazīt :(
Apskaužu Tevi! Laikam vecs palieku, nav tās jaunās smadzenes. Speciāli šķirstīju La Marie bildītes, un sarakstīju, cik cilvēkus varu atpazīt. Bez ornitologiem kopā sanāca divpadsmit! TIKAI!!! ĀrprāC!!! Uzdodas jautājums- ko es esmu tur darījis?! Un vispār, man tāda aizdoma, ka šis saiets bija tikai tāds mēģinājums. Tas īstais saiets vēl tikai stāv priekšā, un kā teica Maz-ko-zinu- vienalga kur, -mani pierakstiet. Bija ļoti, ļoti patīkami būt kopā ar tik daudziem pozitīviem cilvēkiem! Forši! :P
Last edited by MĀRIS on 28 Aug 2015 18:08, edited 2 times in total.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
VIKTORYja
Posts: 603
Joined: 03 Aug 2015 14:49

Re: Diskusijas

Post by VIKTORYja »

Ja,es arī tikko sevi atrodu bildēs :geek: Ļoti jauki atkal jūs visus atpazīst!
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Aha, vajadzēja katru nobildēt individuāli un ar identifikatoru - pretskatā un no sāniem :)))
Es arī tagad paskatījos vēlreiz - gribas aizskriet un pasēdēt galda otrā galā, vai uzrunāt kādu - lai būtu tas mirklis acu, smaidu, vārdu kontaktam :)
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Iespaidojos no Māri un arī skaitīju - 10 varētu pazīt arī ar citām drēbēm , 2 -tikai ar tām, kas bija sestdien mugurā.......tātad vajag " atkāzas " ! ;)
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

VIKTORYja wrote:Ja,es arī tikko sevi atrodu bildēs :geek: Ļoti jauki atkal jūs visus atpazīst!
Nu redzi , varēsi pa laikam paskatīties - ja kaut kas aizmirsīsies !
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Hildiņa wrote:Iespaidojos no Māri un arī skaitīju - 10 varētu pazīt arī ar citām drēbēm , 2 -tikai ar tām, kas bija sestdien mugurā.......tātad vajag " atkāzas " ! ;)
:lol: :lol: :lol: :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
VIKTORYja
Posts: 603
Joined: 03 Aug 2015 14:49

Re: Diskusijas

Post by VIKTORYja »

Tagad meģināju iziet pāri movebankā datiem pār putnu ceļojumiem.Izskatas, kā mūsu Upene šobrīd aktīvi un agstū līdoooo!!!Atkal pārdzīvojums :?: :!: Gaidīsim signālu no viņas :shock: .
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Uh, kādu līkumu izlaidusi! Grib pa centrāl- vai rietumeiropu laisties :lol:
User avatar
La Marie
Posts: 2160
Joined: 02 Jun 2015 11:21

Re: Diskusijas

Post by La Marie »

MĀRIS wrote:
Maz-ko-zinu wrote:Es arī labi, ja pusi no personāžiem pēc sejas un tēla varu atpazīt :(
Apskaužu Tevi! Laikam vecs palieku, nav tās jaunās smadzenes. Speciāli šķirstīju La Marie bildītes, un sarakstīju, cik cilvēkus varu atpazīt. Bez ornitologiem kopā sanāca divpadsmit! TIKAI!!! ĀrprāC!!! Uzdodas jautājums- ko es esmu tur darījis?! Un vispār, man tāda aizdoma, ka šis saiets bija tikai tāds mēģinājums. Tas īstais saiets vēl tikai stāv priekšā, un kā teica Maz-ko-zinu- vienalga kur, -mani pierakstiet. Bija ļoti, ļoti patīkami būt kopā ar tik daudziem pozitīviem cilvēkiem! Forši! :P
Iedomājos tikai vēlāk, kad bija jau par vēlu - mēs taču kopbildi neuztaisījām! :shock: :o :(
Visi bijām tā saviļņojušies un iespaidiem bagāti, ka nevienam pat prātā neienāca...
Kā Māris saka - būs vien jāorganizē nākamais pasākums un jāsatiekas atkal! :)
rapaskalns
Posts: 35
Joined: 02 Aug 2015 22:25

Re: Diskusijas

Post by rapaskalns »

labdien! ;) Tikko izkāpu no skapja, kad visas ligzdas jau tukšas! :oops: Bet esmu kopā ar jums no brīža ,kad vārna sabojāja ērgļa olu.No tā brīža arī sapratu ,ka dzīvē esmu izvēlējusies ne to profesiju, kas man būtu patiesībā bijusi sirdslieta.Daba,putni, zvēri man mīļi no bērnības.Bet no skapja ātrāk nevarēju izkāpt,jo mazbērni,kā īstie "IT speciālisti", gribēdami man palīdzēt, katrs ierakstija savu paroli un niku un ne forumā bet dabasdatos.lv.Tāpēc, šeit ielogoties nesanāca un klusējot vēroju ligzdas. :o Visi agrie rīti un vēlie vakari veltīti mazajām Pētermeitiņām, Zīļukiem un Durbertiņam, vai kā ornitologi salidojumā teica- jaunkundzei Bertai Durbis- :lol:jā, arī man jau labu laiku ir nojauta ka Durberts ir meitene,par to liecina viņas uzvedība,tā brēkšana un "maigošanās" ligzdā, kad ielido atpūsties.Manas mājas ir dziļos laukos un sadzīvojam kaimiņos ar dzērvēm,bet staba galā ir baltā stārķa ligzda.Šogad stārķēni ir tik mazi, ka baidos vai viņi paspēs līdz izlidošanas laikam uzņemt pietiekoši daudz barības, lai būtu spēks aizlidot.Mūsu pusē ļoti maz varžu.Varbūt salidojumā šai tēmai kāds pieskārās? :?:
rapaskalns
Posts: 35
Joined: 02 Aug 2015 22:25

Re: Diskusijas

Post by rapaskalns »

Vai, pašu galveno sakāmo aizmirsu pateikt: Paldies ,Vērotājai,par izpalīdzēšanu :!: :!: :!:
User avatar
Vērotāja
Posts: 47233
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Sveicināta, rapaskalns :D Priecājos, ka beidzot tiki iekšā :D

Salidojumā par vardēm nedzirdēju sarunas, taču sezonas sakumā ornitologs Dr. Uģis Bergmanis informēja, ka šogad ir bada gads varžu ziņā. Aukstā pavasara dēļ, cik sapratu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
VIKTORYja
Posts: 603
Joined: 03 Aug 2015 14:49

Re: Diskusijas

Post by VIKTORYja »

OOO!Var būt šodien āri pareizā laikā atvēru skapja durvis... :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 47233
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

rapaskalns, ja vajag palīdzību orientēties, droši jautā.

Jebkurā gadījumā, lai kur tu forumā atrastos, ja gribi tikt ārā un iet citur, vienmēr spied uz uzraksta Forums un nonāksi galvenajā satura lapā. Tad no turienes atkal vispirms izvēlies Sadaļu, tad tēmu un tā tālāk...

Image

Blakus zem šīs ir Ārvalstu tiešsaistes kameru Sadaļa, kad Latvijā jau ligzdas patukšas, var palūkoties kas notiek pasaulē.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Hildina
Posts: 2638
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

VIKTORYja wrote:OOO!Var būt šodien āri pareizā laikā atvēru skapja durvis... :P
Nekad nav par vēlu - varbūt vēl kāds/kāda sadūšosies ?
rapaskalns
Posts: 35
Joined: 02 Aug 2015 22:25

Re: Diskusijas

Post by rapaskalns »

Vērotāja, paldies! man noteikti būs vēl jautājumi,bet tagad, kur var skatīt Zīļukas-Upenītes lidojuma ceļu?
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”