Diskusijas

Locked
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

Marite U wrote: Ir prieks slimot ar to pašu slimiibu, ko ir izraisiijies, ups, ak nee ... precizaak izraisiijUSI (Dur)Berta. Bet Baltezeraa taču nebija slimniica, vai ne? Taa bija iistaa SPA. ;) Durbertologijas un visu citu ***logiju SPA! Par to SUUR AITÄH! LIELS PALDIES! :D
:D :D :D prieks, ka pievienojies mums arī Forumā, ne tikai klātienē :D :D :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Made wrote: Varbūt parunāsim par spilgtākajām bērnības putnu sajūtām - ja ne grāmatas, tad varbūt paši putni vai dziesmas :)
Mana pirmā putnu grāmata bija Konrāda Lorenca "Viņš runāja ar zvēriem, putniem un zivīm".
Image

Pieejama elektroniski http://gramataselektroniski.blog.com/20 ... s-lorencs/

Bet spilgtākā sajūta ir mazs, piķī ielipis zvirbulēns, laikam biju kādus gadus 7 veca. Nomūrējoties piķī līdz ausīm, izvilku zvirbulēnu un plaukstās nesu mammai. Abas tīrījām ar škīdinātājā samērcētu vati viņam spārnus, tad ar mitru dvieli. Beigās ar mammu izgājām ārā un, kas par brīnumu un prieku, zvirbulēns aizlidoja.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Ragana neparastā
Posts: 447
Joined: 01 May 2015 19:14

Re: Diskusijas

Post by Ragana neparastā »

Un tagad par sajūtām.Fantastiski.
Pirmkārt jau paldies mūsu Viedajiem Ornitologiem un tehniskai daļa,Vērotājai par prezentāciju,par laiku,ko atrada priekš mums.Tai telpā laikam Putnu Dieviņš ar bija iesoļojis. Un kur Putnu Dieviņš iesoļo,tur paši jau redzējāt un sajutāt -gaisā virmo tikai labestība,iejūtība un sirsnība.
Un tur jau nebija tikai Putnu Dieviņš,ārpusē arī Suņu Dieviņš bija kārtīgi piestrādājis-skats tikai vienā virzienā,hm.... arī ozolus pētīja?
P.s.Nedaudz žēl,ka neiznāca ar galda otrā galā sēdošajiem iepazīties,jo kur palika laiks?Aizskrēja.
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Made, arī mana pati pirmā grāmata, ko izlasīju 4 gadu vecumā bija "Nilsa Holgersona brīnišķīgais ceļojums"- ne nu apzināti par putniem lasīju, bet tā sanāca. Otrā grāmata bija Dz.Rinkules-Zemzares "Dzimusi brīvībai" un tad jau nāca arī Doktors Aikāsāp... Mīļi ir ne tikai putni, bet visi: "tie, kas rāpo, tie, kas lido, tie, kas taisni, tie, kas klibo..
."
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Par grāmatām runājot...
Man bērnībā patika pilnīgi visas Džeralda Darela grāmatas ! :)
Fantastiski, dzīvnieku, putnu, dabas apraksti un novērojumi un visam tam cauri neizsīkstošs humors ! :D
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Ar man šīs Jūsu nosauktās grāmatas nav svešas, bet viņas tomēr drīz vien nomainīja vispirms Ž.Ronī "Vamirehs", "Alu lauva". Pēc tam jau Kūpera "Zvērkāvis", Rīda "Jātnieks bez galvas"...! :P
Last edited by MĀRIS on 02 Aug 2015 22:12, edited 1 time in total.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

Marite U wrote:Tagad arii Igaunijas neoficiaalais paarstaavis :roll: Baltezeraa ir naakusi aara no skapja un veelas pateikt paaris vaardus, t.i. pateikties visiem, kuru vaardi / niki jau vairaakas reizes te ir tikuši mineeti, bet iipaši pasaules pirmajam (= Nr 1) )durbertologam, zilukulogam un paareejiem ***logiem pluss organizatorologiem ar un bez slotaam. Bija liels prieks redzeet cilveekus, kuru ierakstus (gan faktus gan suliigus komentaarus) esmu lasiijusi ar milziigu hazartu.
Ir prieks slimot ar to pašu slimiibu, ko ir izraisiijies, ups, ak nee ... precizaak izraisiijUSI (Dur)Berta. Bet Baltezeraa taču nebija slimniica, vai ne? Taa bija iistaa SPA. ;) Durbertologijas un visu citu ***logiju SPA! Par to SUUR AITÄH! LIELS PALDIES! :D
Tere, Marite! Prieks Tevi redzēt ārā no skapja!
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

d.e. wrote:Par grāmatām runājot...
Man bērnībā patika pilnīgi visas Džeralda Darela grāmatas ! :)
Fantastiski, dzīvnieku, putnu, dabas apraksti un novērojumi un visam tam cauri neizsīkstošs humors ! :D
Mana ilgus gadus mīļākā grāmata "Mana ģimene un citi zvēri" :)
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Lieliski, apkopojot otrā bilde ir tāda :P
Image

Citas Džeralda Darela grāmatas redzamas te:
http://bookscafe.net/author/darels_dzeralds-47783.html
Maz-ko-zinu
Posts: 1940
Joined: 23 Apr 2015 09:14

Re: Diskusijas

Post by Maz-ko-zinu »

Labvakar!
Prieks jūs visus šeit lasīt, piedomājot sejas. :D
Par nelaimi ne visas sejas saistās ar konkrētiem vārdiem. Laika noteikti bija par maz. Izteikta mazuma piegarša. (Tas nav par klāto galdu. Ar galdu viss bija kārtībā :lol: )
Sākšu pēc kārtas
1. Vērotāja! Par bilžu kopēšanu, ierāmēšanu un iestiklošanu samaksājām 75,- EUR. Saņēmu visu līdz pēdējai kapeikai.
2. Ornitologiem tika uzdāvinātas šīs bildes:
a) Jānim Ķuzem -

http://193.40.124.24/2015-juras-erglis/ ... -14-57.JPG

ar labajā apakšējā stūrī iekadrēto

http://193.40.124.24/2015-juras-erglis/ ... -13-30.JPG

b) Mārim Strazdam -

http://193.40.124.24/2015-melnais-stark ... -07-09.JPG

c) Jānim Reihmanim -

http://193.40.124.24/2015-lielais-dumpi ... -20-26.JPG

d) Aigaram Kalvānam -
http://mail.inbox.lv/view?msgmailbox=IN ... 8c776f2684

e) Jānim Rudzītim - visas augstāk uzskaitītas bildes, saliktas kolāžā.

3. Par grāmatām Es taču teicu, ka Jāņa Baumaņa grāmatai bija dzelteni supervāki virsū audekla vakiem. :D
Vēl ir ievērības cienīgs autors, kas raksta par dzīvniekiem - Džeimss Herriots. Es tagad nerakņāšos grāmatu plauktā. Piedodiet, pāris dienās Rīgā nevar paspēt izdarīt visu ieplānoto. Man vēl darbiņi šovakar pēc tam, kad beigšu lasīt, ko sarakstījāt un sabildējāt.
Un vēlreiz - paldies! Nākamreiz skriešu kaut vai uz Liepāju, lai jūs satiktu. :D
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Paldies, Maz-ko-zinu :) tikai inbox bildītei laikam nav pieeja atļauta... :roll:
Maz-ko-zinu
Posts: 1940
Joined: 23 Apr 2015 09:14

Re: Diskusijas

Post by Maz-ko-zinu »

Made wrote:Paldies, Maz-ko-zinu :) tikai inbox bildītei laikam nav pieeja atļauta... :roll:
Tā it tā Murkjeļa kolāža, kur zivjērgļu bērni domā, šodien jau bija publicēta. Man viņa vienkārši veras vaļā. Tādas gudras lietas par pielaidēm, es pat īsti nesaprotu.
Emotion
Posts: 1438
Joined: 21 May 2015 18:14

Re: Diskusijas

Post by Emotion »

Milzīgs prieks un saviļņojums bija visus jūs redzēt klātienē. Tikai jāpiekrīt Maz-ko-zinu - bij liela mazuma piegarša - laika ziņā. Nu nekas, vēl jau priekšā ir visādas interesantas tikšanās, būs prieks atkal redzēt pazīstamas sejas! Image :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Jūs te visi tā kā lāči bradājiet pa manu dvēseli! Visas šīs grāmatas atceroties es pats drīz bērna prātā palikšu!
Maz-ko-zinu! Mazuma piegarša! Zelta vārdi! Man laikam jāsaka- kaut uz Daugavpili, bet lai Jūs visus vēlreiz satiktu! Tas bija tā vērts, bet nedabūju ar daudziem aprunāties, kā gribētos! Cilvēciskā kautrība liedz pieiet it kā svešam cilvēkam klāt! Bet nākamreiz centīšos laboties! :P
:lol: :lol: :lol: Emotion! Tā nē!!! :lol: :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Maz-ko-zinu
Posts: 1940
Joined: 23 Apr 2015 09:14

Re: Diskusijas

Post by Maz-ko-zinu »

Es arī labi, ja pusi no personāžiem pēc sejas un tēla varu atpazīt :(

Viktorija!
Nāc ārā no skapja!
Tu labi iederies mūsu sabiedrībā :D

P.S. d.e.
Tev bija taisnība - Multibau ir pie Lielā Baltezera. Bet no otrā krasta izskatās līdzīgas visas mājas :?
Hildina
Posts: 2634
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Maz-ko-zinu wrote:Es arī labi, ja pusi no personāžiem pēc sejas un tēla varu atpazīt :(

Viktorija!
Nāc ārā no skapja!
Tu labi iederies mūsu sabiedrībā :D

P.S. d.e.
Tev bija taisnība - Multibau ir pie Lielā Baltezera. Bet no otrā krasta izskatās līdzīgas visas mājas :?
Arī es pievienojos aicinājumam - Viktorija, nāc mums tuvāk ! :DPirmais un otrais solis jau bija - nekautrējies ! :D
User avatar
Ģeogrāfs
Posts: 409
Joined: 01 May 2015 17:40

Re: Diskusijas

Post by Ģeogrāfs »

Sveiciens visiem redzētajiem (satiktajiem) forumiešiem un virtuālajiem arī! Paldies par jauko pasākumu Baltezerā! :) :) Un šis Paldies ir ne tikai rīkotājiem, bet arī dalībniekiem- jo bija taču iespēja sastapt jaunus, interesantus cilvēkus, ar saviem viedokļiem un skatu uz dzīvi vispār. Arī man šis "neformālais" laiks šķita par īsu... Bet viss jau vēl priekšā, vai ne?!
Tā īsti pie jaunumu apskata tiku tikai šodien, un, jāsaka, noritēja ne viena vien asariņa, skatoties Murkjela slaidus un kaimiņu video... Arī es no sirds novēlu mūsu Zīļukai Upenei un pārējām ceļotājām (nu labi, labi- jaunekļiem arī! :) ) vieglu vēju zem spārniem un putnu Dieviņa labvēlību.
Image
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Maz-ko-zinu wrote:Made, tu arī agrāk tik lieliskus gifus liki?
Pēc tikšanās klātienē viss ir palicis daudz komplicētāks. Jaucās vārdi ar nikiem, izveidotie priekšstati par Foruma dalībniekiem izrādās... ne gluži precīzi :lol: Ups! Šito laikam Diskusijās bija jāraksta. :lol:
MĀRIS wrote: :lol: :P Iet mums kā pa ķīseli! :P
Jā jā, kā pa ķīseli :lol: man šodien pirmā darbadiena pēc atvaļinājuma, bet es vēl joprojām esmu tusiņa iespaidos :D man šķiet, ka mēs tagad (Māri, laboju jau laboju - joprojām! :P ) būsim savstarpēji ļoti uzmanīgi un draudzīgi - jo redzam, ka viss nav tik precīzi, kā bijām iedomājušies, t.i., cilvēka emocionālo izpausmi, izteiksmes veidu smaidiņi vien nevar precīzi attēlot, kur nu vēl teksts :)

Mani Vērotāja iemācīja gifus taisīt, bet es tikai dažus esmu likusi, jo nebiju iemanījusies uzlikt kameru pa visu ekrānu, lai nav pēc printscreen bildes jāizgriež no pārējā fona, kas ir darbietilpīgi.
VIKTORYja
Posts: 603
Joined: 03 Aug 2015 14:49

Re: Diskusijas

Post by VIKTORYja »

Paldies par TĀDU publisku uzaicinājumu!!!Protams,kā šitājā situācija kauns kluset.NĀKU ĀRA!
Hildina
Posts: 2634
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

VIKTORYja wrote:Paldies par TĀDU publisku uzaicinājumu!!!Protams,kā šitājā situācija kauns kluset.NĀKU ĀRA!
Mēs Tevi j a u gaidām !!! :D
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”