Diskusijas

Locked
Hildina
Posts: 2640
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Madara_Ozola wrote:
Hildiņa wrote:
Madara_Ozola wrote:Vērotāja, ne jau man ar 10.datumu problēmas. Ļoti aktīvi lietoju gan twitter, gan facebook, gan endomondo, bet šis izskatās mega sarežģīti- vismaz mobilajai microsoft versijai. Meklēju, kā nosūtīt Vērotājai PrivateMessage vai DirectMessage- neatradu. Vienvārdsakot- es piedalos +1.
Tur ir 1 āķis - tiem, kas pagaidām vēl ir maz rakstījuši komentārus, nav iespēju rakstīt privātās vēstules. Nezinu gan to skaitli, cik reizes jāiekomentē, kad var sūtīt arī privātu vēstuli....Es arī saskāros ar to pašu , tā kā nekreņķējies :D ......varbūt, ka 30 reižu jāuzraksta " Laidiet mani iekšā ! " :lol:
Paldies, Hildiņa! ;) No datora viss strādā.
Nu tad labi , ka es nepaspēju galīgi sajaukt galvu :o
Made
Posts: 9383
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Madara_Ozola wrote:Vai vienkāršu tusiņu viesu namā vērtīgāk nebūtu aizstāt ar kopīgu ekskursiju ornitologu pavadībā uz apkārtni, kur atrodas šī gada ligzdas? Tā sacīt- apskatīt dzīvē, kur dzīvo mūsu spārnotie draugi- un mums vienlaikus tas būtu piedzīvojums apceļojot dzimto zemi. Protams, tas ir darāms pēc tam, kad visi mazie būs izlidojuši. Ja būsim gana daudz ~40 cilvēku, tad autobusa noma nebūs dārgs prieks. Šis ir tikai ierosinājums un variants.
Vērtīgi gan :) Tiesa, uz ligzdām es tā kā baidos (respekts), bet uz kādu putnu novērošanas torni gan - turklāt, ja kopā ar ornitologiem, tad gribētos uz putnu vietām (tāpēc minēju Enguri, Kaņieri, Ķemerus), bet labs labu nemaitā un viens neizslēdz otru. Un tā kā mums arī Rīgā ir putni visvisādi, varbūt arī viesu mājā būs..
Ragana neparastā
Posts: 447
Joined: 01 May 2015 19:14

Re: Diskusijas

Post by Ragana neparastā »

Made wrote:
Madara_Ozola wrote:Vai vienkāršu tusiņu viesu namā vērtīgāk nebūtu aizstāt ar kopīgu ekskursiju ornitologu pavadībā uz apkārtni, kur atrodas šī gada ligzdas? Tā sacīt- apskatīt dzīvē, kur dzīvo mūsu spārnotie draugi- un mums vienlaikus tas būtu piedzīvojums apceļojot dzimto zemi. Protams, tas ir darāms pēc tam, kad visi mazie būs izlidojuši. Ja būsim gana daudz ~40 cilvēku, tad autobusa noma nebūs dārgs prieks. Šis ir tikai ierosinājums un variants.
Vērtīgi gan :) Tiesa, uz ligzdām es tā kā baidos (respekts), bet uz kādu putnu novērošanas torni gan - turklāt, ja kopā ar ornitologiem, tad gribētos uz putnu vietām (tāpēc minēju Enguri, Kaņieri, Ķemerus), bet labs labu nemaitā un viens neizslēdz otru. Un tā kā mums arī Rīgā ir putni visvisādi, varbūt arī viesu mājā būs..
Man liekas daudzi jau bijuši uz tām vietām,un vai tagad būtu gudri kaut ko mainīt.Nu nezinu lai lemj vecāka-jie.
Vērotāja,lūdzu vēl pieraksti vienu saindēto,kas sadzērās no mana travkas katla un seko visam līdz.Tātad pie Raganas-vēl neparastāka Raganiņa,vai -iņš.Intriga,intriga. :lol:
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Viky »

Vērotāja, mani zem jautājuma zīmes lūdzu ieliec.
ladida
Posts: 578
Joined: 20 Jul 2013 10:03

Re: Diskusijas

Post by ladida »

Laba diena, visiem! ;)
Uzteicama operativitāte Vērotājai & Co par organizēšanos, un pārējiem par atsaucību! :P

Diemžēl, nevarēšu piedalīties, jo došos atvaļinājumā ārpus Lv.
Jācer uz vēl vienu tikšanos rudenī! ;)
User avatar
Vērotāja
Posts: 47680
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Aktuāls saraksts uz 11.20 - 15.07.15

1,2,3, Jānis Ķuze ar biedriem (apmēram 3 cilvēki?)??

4. d.e.
5. Vērotāja
6. Jamsis
7. Seruka
8. Māris
9. Madara Ozola
10. Maz-ko-zinu
11. Hildiņa
12. Ģeogrāfs
13. lianaliesma
14. Atspole
15. Ragana neparastā
16. Saule (2 cilv)
17. Saule (2 cilv)
18. Made
19. Agy
20. Agy mazais
21. Raganas neparastās pavadonis



Zem jautājuma:
1. Safri83
2. Viky

No melisas komentāra nesapratu jā vai nē.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47680
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Madara_Ozola wrote:Vai vienkāršu tusiņu viesu namā vērtīgāk nebūtu aizstāt ar kopīgu ekskursiju ornitologu pavadībā uz apkārtni, kur atrodas šī gada ligzdas? Tā sacīt- apskatīt dzīvē, kur dzīvo mūsu spārnotie draugi- un mums vienlaikus tas būtu piedzīvojums apceļojot dzimto zemi. Protams, tas ir darāms pēc tam, kad visi mazie būs izlidojuši. Ja būsim gana daudz ~40 cilvēku, tad autobusa noma nebūs dārgs prieks. Šis ir tikai ierosinājums un variants.
Ekskursija ir ekskursija un tuss ir tuss. Viens otru neizslēdz.

Putnu vērošanas ekskursijas parasti notiek vai nu rudenī vai pavasarī (pirms/pēc liogzdošanas). Tagad putni vēl ligzdo, viņus nedrīkst traucēt. Mēs kamerās labi redzam cik jūtīgi putni uztver traucējumu, pat vienkārši cilvēku balsis mežā. Tādus traucējumus varējām vērot gan pērn Lubānas ligzdā, gan 2013.gadā maza ērgļa Ehas ligzdā. Mēs kā dabas mīļotāji un kā cilvēki, kas saprot putnu vajadzības, nedrīkstam darīt viņiem pāri.

Šis ir vienkārši vasaras saiets, lai atpūstos, papļāpātu, iepazītos. Brīvā un neformālā gaisotnē :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47680
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Agy wrote:uhhh....cik sen te nav būts... tik labi visus "satikt" :) ;)
MĀRI - es pāris dienas atpakaļ redzēju Tevi sapnī.. :D :D :D kā TU gāji meklēt koku, pie kura tas akumulators jānes... ;)

cik laicīgi esam atgriezušies no laukiem! :D kā reiz uz tusiņu :D
mēs ar labprāt pievienotos.. tiem, kam mazi bērni - ņemsiet līdzi???
100% atbildi, gan varēšu dot tuvāk datumam..

Protams, kāpēc gan ne?
Bet ņem vērā, ka viesu nams ir ezera krastā, nekādi nožogojumi nav.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Diskusijas

Post by Zinta »

Zem jautājuma pagaidām arī es piesakos tusiņam.
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Vērotāja- es tieši rakstīju, ka pēc izlidošanas būtu jauki sarīkot ekskursiju, nevis tagad un tūlīt doties traucēt putnus ligzdās. Ierosināju, jo diez vai visi saorganizēsimies uz vairākiem pasācieniem. Viss kārtībā- ja tusiņš, tad tusiņš.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote:Šis ir vienkārši vasaras saiets, lai atpūstos, papļāpātu, iepazītos. Brīvā un neformālā gaisotnē :P
Un satiktos ar aktīvajiem darītājiem...
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7741
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Diskusijas

Post by Ligzdas gariņš »

mīļās meitenes vai kāds var/kas piereģistrējies/aizstaigāt uz Igauņu forumu,liekas tur iet augstos toņos/cik nu es sapratu/ :o :shock: :? pateikt no mūsu visu vārda paldies Liz par viņas darbu un ka mēs visiem Igauņu forumiešiem un administrācijai esam ļoti pateicīgi/es neprotu angliski/
http://www.looduskalender.ee/forum/view ... start=3220
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

LK forumā Latvijas Melno stārķu tēmā http://www.looduskalender.ee/forum/post ... 7&p=409218 mazliet notiek "burbuļošana", kā jau daždien gadās, ja ar sirdi un dvēseli ar kaut ko aizraujas, un tad nu ieliku siltus pateicības vārdus no mums visiem Liz un amei... ka patiesi novērtējam, gaidam un priecājamies par foto un video komentāriem gan Durberta, gan Zīļuku ligzdās... ka tāpat priecājamies arī par citu forumiešu komentāriem, ko visi aicināti pievienot, jo būtībā jau - visi mēs vērojam tiešraides kameras savam priekam, informācijas gūšanai par putnu dzīvi... Ka mīlam visus, kas vēro un mīl dabu ... :P

__________________
Dear Liz, Image

on behalf of dabasdati.lv forumers I can assure you that your comments, photos and videos are really appreciated, welcommed and waited for.

And everybody can report their own observations here and would be welcommed as well.

Because we do observe, comment, document our observations, study and become more well-informed about what is happening in the wild world.

We are doing this not so much for others as for the sake of ourselves and for the sake of the wildlife.

And at the same time - I am thankfull to all those who make their notes here in the forum.
And I really love you for doing it and for loving the wildlife.
Image

Added: the same referrs to ame in WTE Durbert's topic ... You both are just wonderful!!!

Image
________________________

Ligzdas gariņ, mums bijusi viena doma... ;)
Last edited by Lianaliesma on 15 Jul 2015 15:27, edited 1 time in total.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Izlasīju gan LK /caur googli/, gan te! Paldies, meitenes! Labo vajag atcerēties! :P
Last edited by MĀRIS on 15 Jul 2015 15:21, edited 1 time in total.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
čiekurs
Posts: 70
Joined: 28 Apr 2015 11:07

Re: Diskusijas

Post by čiekurs »

Būtu super aizbraukt, bet saprotu, ka ar mazu puiku un sabiedrisko transportu 250 km būtu traks piedzīvojums :lol: Gaidīšu nākotnē vēl kādu pasākumu. ;)
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7741
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Diskusijas

Post by Ligzdas gariņš »

lianaliesma wrote:Ligzdas gariņ, mums bijusi viena doma... ;)
Paldies,Lianaliesma! ;) :)
Cerams zibenīgā Liz nemetīs plinti krūmos un nepazudīs,bet turpinās tikpat cītīgi priecēt mūsu ačes ar zibenīgiem video un komentiem 8-) /tā man gribas viņu dēvēt,jo nu ļoti fiksi reaģē meitēns uz visiem notikumiem ligzdās un visur paspēj/
sanda
Posts: 176
Joined: 30 May 2015 11:04

Re: Diskusijas

Post by sanda »

LK foruma Liz "kritiķis " jau negribēja neko sliktu, ja pareizi sapratu - tikai piedāvāt augstākas kvalitātes video (prasa laiku), '"mūžīgais " jautājums - kas svarīgāk - operativitāte vai kvalitāte :?:
Ekstrēmos gadījumos kvalitāte ir otrā vietā, bet pēc tam :?:
Protams arī es esmu pateicīga Liz :) , jo jūtūbē zīļuka kritiena video skatījos (mazliet nomierinājos - spārni plivinājās :D ), bet pēc tam kādam droši vien gribētos labas kvalitātes video.
Katram video faktiski būtu sava vieta - vispirms vienu, pēc tam, ja vajag (spilgtākos momentus) - otru.
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7741
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Diskusijas

Post by Ligzdas gariņš »

sanda wrote:LK foruma Liz "kritiķis " jau negribēja neko sliktu, ja pareizi sapratu - tikai piedāvāt augstākas kvalitātes video (prasa laiku), '"mūžīgais " jautājums - kas svarīgāk - operativitāte vai kvalitāte :?:
Ekstrēmos gadījumos kvalitāte ir otrā vietā, bet pēc tam :?:
Protams arī es esmu pateicīga Liz :) , jo jūtūbē zīļuka kritiena video skatījos (mazliet nomierinājos - spārni plivinājās :D ), bet pēc tam kādam droši vien gribētos labas kvalitātes video.
Katram video faktiski būtu sava vieta - vispirms vienu, pēc tam, ja vajag (spilgtākos momentus) - otru.
škandāls protams izsūkts no nekā :mrgreen: /bet tā jau ir katram savs viedoklis/mēs taču visi zinām video autorus jebkurā laikā var aizstaigāt un paskatīties,kas kur ir ielikts jauns,nevienam netiek liegts dublēt un taisīt skaistāk,kvalitatīvāk,kam sanāk var gifot/katrs var izpausties/bet cilvēks ir tīši vai netīši aizvainots/cerams ka atties no trača un ar vēsu galvu izanalizēs situāciju/daudz laika un pūļu taču ir patērēts/ :( jāaizsūta mūsu raganiņa ar zāļu travku ciemā un пусть раскурят трубку мира/ ;)
vabolīte
Posts: 125
Joined: 15 Jul 2015 15:55

Re: Diskusijas

Post by vabolīte »

Labadiena forumiešiem!
Nākšu es arī laukā no tā maģiskā skapja un mēģināšu jums piebiedroties.
Visas ligzdas esmu vērojusi no apmēram olu rašanās brīža (pērn - šad tad paskatījos igauņu tiešraides kameras). `Mans jaunākais bērns arī seko līdz notikumiem ligzdās, vecākais - dažreiz paskatās un pārzin galvenos notikumus :D .
Forši ka ir izveidotas šādas tiešraides, tās vairo cilvēkos sapratni par dzīvo dabu!
Paldies!
Ragana neparastā
Posts: 447
Joined: 01 May 2015 19:14

Re: Diskusijas

Post by Ragana neparastā »

Ligzdas Gariņ,tu labāk gatavojies ligzdu tusam,kaut kā neredzu tevi sarakstos.
Un paldies visiem,kas no skapjiem un kumodēm nāk ārā-Vabolītes,Čiekuriņi un visādi citādi jaukumiņi.
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”