Diskusijas

Locked
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Ņemot vērā to, ka uz putnu vērotāju pasākumu "drīkst" laikam pieteikties tikai tie, kuri reģistrējušies, tad nācās to darīt arī man. Lai gan... šīs bija un ir ļoti privātas attiecības putns-cilvēks. Ja par dosjē- vēroju pasen- Durberta ola nebija izperēta un citas kameras bija tikai nākotne. Biju uz lekciju Dabas muzejā, kurā bijām daži un Vērotāja (paldies, Tev) saņēma mazu suvenīriņu par moderēšanu. Starpcitu, tajā pasākumā, kas ievilkās līdz tumsai- bija varen gardas biezpienmaizītes un bērzu sula.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47445
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Tātad atskaite par šodienas braucienu:
Tas viesu nams, uz kuru cerējam, ir bankrotējis un slēgts. Paplašinājām meklējumus apbraukājot apkārtni.

Sākām ar viesu namu Kadagā. Atrodas ļoti nomaļā vietā, Gaujas krastā. It kā jau viss jauki - divas pirtis, baseins, ūdens kubls ar skatu uz Gauju, mājiņa ar numuriem nakšņošanai.
Divi mīnusi - ļoti nomaļa vieta, līdz tuvākajam sab.transportam/šosejai 4 km kājām. Un cena (lai gan jārunā ar saimnieci) aptuveni 500 eiro par visu kompleksu.
http://www.labapirts.lv/par-mums/

Turpinājām apbraukāt viesu namus, līdz atpakaļceļā uzdūramies šim

http://www.vneiropa.lv/foto-galerija/

Mums ļoti patika šī vieta. Atrodas Baltezera krastā, teritorijā ir četras mājiņas un lielā māja, kurā ir kafejnīca un banketu zāle.
Mājiņas ir diezgan mazas, ar tualetēm, dušu, virtuves zonu, otrajā stāvā guļvietas. Var noīrēt divas un sēdēt ārā, ezera krastā, pie lielā galda. Lietus gadījumam ir kafejnīca un banketu zale. Pie kafejnīcas ir ārā galdiņi ar lietussargiem.
Cenas:
Banketu zale 20 eiro stundā, ja pasūta ēdienu 10 eiro stundā. Alkoholu ienest tur nedrīkst.

Mājiņa - 100 eiro. Ja vairāk par XX cilvēkiem (aizmirsu), tad bez nakšņošanas + 5 eiro par cilvēku, ar nakšņošanu + 15 eiro par cilvēku.
Ja izmantosim banketu zāli, tad papildus naudu par cilvēkiem neņems, tikai 100 eiro par mājiņu.
Ja īrējam divas mājiņas un sēžam pie galda, tad taisam groziņu vakaru ar līdznesto ēdienu un dzērieniem. Tas ir atļauts. Ja vajag, var papildināties kafejnīcā.

Viesu nams atrodas šosejas malā, Baltezera krastā. Līdz šosejai pārsimts metri. Autobusu pietura "Baltezers" blakus. Ja sametas vairāki cilvēki, taksis līdz Rīgai nemaksās pārak dārgi un var aizbraukt jebkurā laikā. Var makšķerēt zivis. Ezerā peld gulbji un pīles.
Mums tur ļoti patika, laba aura un patīkama saimniece.

Rezervējām divas mājiņas, rīt līdz pusdienlaikam jādod apstiprinājums. Ja pretenziju nav - pasākuma laiks varētu būt 1.augusts. Vieta http://www.vneiropa.lv/foto-galerija/
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

Es arī, es arī ... vēlos ņemt dalību :P pasākumā. Man tikai ne visi datumi der, bet jāgaida kāds tad tiks noteikts un kur.
Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Diskusijas

Post by Madara_Ozola »

Kā būtu ar 8.augustu? Domājot par forumiešiem, kuriem algas izmaksā līdz 10.datumam.
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

1.augusts.... :? , bet cikos plānojam sākumu?
User avatar
Safri83
Posts: 698
Joined: 26 May 2015 10:44
Location: Rīga
Contact:

Re: Diskusijas

Post by Safri83 »

Personigi biju vairakas reizes Labapirti. Reali diezgan jauka vieta! No Baltezera tikai 10km starpiba.
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

Madara_Ozola wrote:Kā būtu ar 8.augustu? Domājot par forumiešiem, kuriem algas izmaksā līdz 10.datumam.
Ir jau arī forumieši, vismaz viens, kuram izmaksā 10.datumā ;) Man personīgi pieņemams būtu 26.07. vai 16.08., bet skaidrs viens, ka iespējams būs jāpielāgojas vairākumam, jo nav iespējams ņemt vērā visu vēlmes.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47445
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Sākumu domājams kaut kur dienas vidū. Lai uz pievakari tie, kas grib braukt prom, jau ir gana izballējušies.
Bet nav jau teātra izrāde, var taču nokavēt.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Seruka
Posts: 132
Joined: 27 Apr 2015 19:16

Re: Diskusijas

Post by Seruka »

Paldies, Vērotāja un d.e., par tik operatīvu rīcību :) Ieplānošu mūsu ballīti!
User avatar
Vērotāja
Posts: 47445
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Svarīgi ir zināt cik mēs esam.
Ja mēs esam ap 20, tad labāk Baltezers.
Ja mēs esam pāri 30 un vairāk, tad jāņem Labupirti. Baltezerā neievietosimies. Bet tad ir jādomā par transportu no/uz šoseju un sabtransportu, ja kādam tas ir nepieciešams.
Taksi var arī uz šejieni pasūtīt, pārmērīgi dārgāk par Baltezeru nebūs, īpaši, ja brauc vairāki kopā.
Abas vietas labas.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47445
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Ja mūs būs vairāk, tad pasākumu rīkojam te (atvērt Pirts māja) http://www.labapirts.lv/par-mums/
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Diskusijas

Post by Jamsis »

Es ļoti ceri, ka būšu, domāju, ka mani var pieskaitīt.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Zibensskaitīšanās! Mani jau pieskaiti!
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Safri83
Posts: 698
Joined: 26 May 2015 10:44
Location: Rīga
Contact:

Re: Diskusijas

Post by Safri83 »

Diemzel, ar manu darbu uzzinasu tikai pedeja bridi vai varu tikt!
User avatar
Vērotāja
Posts: 47445
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Saraksts:

1,2,3, Jānis Ķuze ar biedriem (apmēram 3 cilvēki?)??

4. d.e.
5. Vērotāja
6. Jamsis
7. Seruka
8. Māris
9. Madara Ozola (uzraksti man PM, 10.datuma problēmas atrisināsim)
10. Maz-ko-zinu


Zem jautājuma:
1. Safri83
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Hildina
Posts: 2639
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Uz Baltezeru piesakos , ja Kadagā, tad nē - bez nakšņošanas
Last edited by Hildina on 14 Jul 2015 23:11, edited 1 time in total.
Linda
Posts: 298
Joined: 05 Apr 2014 10:38

Re: Diskusijas

Post by Linda »

Es nu noteikti netikšu, man ne 18, ne 16 gadu! :roll: Kur es, bērns, tikšu uz Rīgu, 150 km attālums starpā! Gribētos jau visus redzēt ar acīm, bez nika, un bez komentāra blakus! :lol:
User avatar
Vērotāja
Posts: 47445
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Linda wrote:Es nu noteikti netikšu, man ne 18, ne 16 gadu! :roll: Kur es, bērns, tikšu uz Rīgu, 150 km attālums starpā! Gribētos jau visus redzēt ar acīm, bez nika, un bez komentāra blakus! :lol:
Linda, Tu taču vari ņemt līdzi vecāku.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Maz-ko-zinu
Posts: 1940
Joined: 23 Apr 2015 09:14

Re: Diskusijas

Post by Maz-ko-zinu »

Raksti mani, Vērotāja. Tikai visdrīzāk - bez nakšņošanas.
1.augustā.
melisa
Posts: 252
Joined: 26 May 2015 22:44

Re: Diskusijas

Post by melisa »

Es arī labprāt piedalītos pasākumā! Bet Baltezers - tā kā patālu! :cry: Vislabāk bija izvēlēties vietu kaut kur pa vidu (piem. ap Saldu pameklēt kādu vietiņu). Tas būtu tā godīgāk. Cik garš ceļš no Rīgas puses braucams, tik pat apmēram no mūsu - Durberta puses. Mums, kas dzīvojam Durberta tuvumā, jāceļo ap 200 km! ;)
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”