Diskusijas

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Viedokļi par forumu...
lianaliesma wrote:
MĀRIS wrote:
lianaliesma wrote:Šie abi ir tik foršiņi... Nez, kā tas gadījies, ka šiem neesam iedevuši vārdiņus, arī tak mūsējie, un vēl tik mīļi :D
Labprāt Jums ar Megu arī uzticētu šo smago pienākumu! :P
Es ierosinu - Kate un Krišs :)
Vērotāja wrote: mega bija ielikusi vārdus Līga un Jānis, bet lietoja tos īsu brīdi.
Vai var būt vēl latviskāka un simboliskāka ligzda par šo?
Vērotāja wrote:
lianaliesma wrote:Tas man paslīdējis garām :D
Rīt megai būs jāpieņem lēmums: Līga un Jānis vai Kate un Krišs.
mega katru rītu mostas kopā ar šiem stārķiem un ir viņiem kā foruma mamma :P
Nē, Vērotāja, lēmumu jau pieņēmu - atsaucu savu priekšlikumu, ja vārdi jau tikuši iedoti agrāk, tātad vienkārši esmu aktualizējusi vārdiņu lietošanu šim jaukajam stārķu pārim.

P.S. Par tituliem - manuprāt, nav pārāk forši piekabināt tos vienam forumietim un riskēt aizvainot citus, kas katrs dod ieguldījumu atbilstoši savām iespējām, lai forums izskatītos pēc foruma. Kā izteicies viens otrs forumietis, daži nepievieno savu komentārus vien tādēļ, lai neizjauktu kāda cita, kas pasteidzies ātrāk, redzējumu. Arī es tā daru bieži vien, kāpēc gan liegt vēl kādam izbaudīt to prieku :)
Tomēr, tikai kopā veidojas interesants novērojumu, komentāru, viedokļu kopums. Jo vairāk komentētāju, jo labāk.
Bet ir labi, ka forumā ir katrai tiešraidei katrai sezonai vai īsākam laika posmam savi šefi, kas uzņemas virzīt ligzdas stāstu uz priekšu, sasaistot notikumus.
Man ir žēl zaudēt ikvienu no komentētējiem - Murķeli, Ligzdas gariņu, Sunshine, Ladidu, visus visus pārējos...
Mīlīši, atgriezieties :P
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

lianaliesma wrote:
Man ir žēl zaudēt ikvienu no komentētējiem - Murķeli, Ligzdas gariņu, Sunshine, Ladidu, visus visus pārējos...
Mīlīši, atgriezieties :P
Piekrītu :D
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Diskusijas

Post by Tālis »

Man jau gan liekas, ka vismaz nedaudzi no Jums jau vēro, bet vienkārši kļuvuši pakūtri uz aktīvu komentēšanu. Pieklusuši. Piekrītat? ;)
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

lianaliesma wrote: Man ir žēl zaudēt ikvienu no komentētējiem - Murķeli, Ligzdas gariņu, Sunshine, Ladidu, visus visus pārējos...
Mīlīši, atgriezieties :P
Es arī pievienojos ! :) ;)
Hildina
Posts: 2634
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by Hildina »

Tālis wrote:Man jau gan liekas, ka vismaz nedaudzi no Jums jau vēro, bet vienkārši kļuvuši pakūtri uz aktīvu komentēšanu. Pieklusuši. Piekrītat? ;)
Piekrītu....savā vārdā :D
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Labdien!
Zinu, esmu naivs ar visu savu sirmo bārdu, bet tomēr ceru vēl kādreiz ieraudzīt mūsu forumā arī Neparasto Raganiņu, Maz-ko-zinu,...., gan daudzus daudzus citus! Arī Jūs bijāt baigi forši! Ļoti ceru, ka Durbertvillā sāksies kāda veiksmīga sezona, kas tomēr sasauks kopā atkal kaut daļu no "manas klases"! Un ne tikai! :roll:
Liels lūgums. Ja šo izlasiet, tad lūdzu ielieciet šeit kaut "plus" zīmīti, lai sirds iesilst Jūsu niku atkal redzot! :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

:) :D
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Diskusijas

Post by Sandra L. »

MĀRIS wrote: Liels lūgums. Ja šo izlasiet, tad lūdzu ielieciet šeit kaut "plus" zīmīti, lai sirds iesilst Jūsu niku atkal redzot! :P
;)
Bitite
Posts: 51
Joined: 10 Jul 2015 15:22

Re: Diskusijas

Post by Bitite »

Sveiki, forumieši!
Manuprāt, ļoti daudzi no Durbertas "iesaukuma", tāpat kā es, ik pa laikam aplūko jaunākos notikumus ligzdās, bet forumā "neatzīmējas" sev vien zināmu iemeslu dēļ.
Es ligzdās "sēžu" tik daudz, cik atļauj laiks, bet dienas notikumu un video apskatīšana gan šeit, gan Looduskalenderī ir mana ikvakara neatņemama sastāvdaļa. Te nu lielumlielais paldies jums, aktīvie notikumu komentētāji!
Ziņas ievietoju ļoti reti, jo tam ir vajadzīgs laiks, gan atjaunotas iemaņas - gribēju reiz ielikt bildi, bet ņēmos tik ilgi, ka kāds cits to bija izdarījis ātrāk!
Cerībā, ka melns kaķis nepārskries pāri maniem plāniem tikties ar jums visiem klātienē pie Ērgļu Uģa - Bitite
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Bitite wrote: Sveiki, forumieši!.........
...Cerībā, ka melns kaķis nepārskries pāri maniem plāniem tikties ar jums visiem klātienē pie Ērgļu Uģa - Bitite
Sveika, Bitīte ! :) Prieks Tevi te redzēt ! Image Būtu lieliski, ja sanāktu satikties arī klātienē ! ;)
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas

Post by skarleta »

Kādā datumā ir paredzēts pasākums pie Ērgļu Uģa ? Atgādiniet plīīīz :oops:
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

skarleta wrote:Kādā datumā ir paredzēts pasākums pie Ērgļu Uģa ? Atgādiniet plīīīz :oops:
Sveiki visapkārt :P
Mēs gaidām no Jāņa Ķuzes informāciju ar datumu, kurš nav vēl zināms. Kad pēdējo reiz tikāmies Engurē, viņš apņēmās būt galvenais atbildīgais par datuma saskaņošanu ar Uģi :D
ladida
Posts: 578
Joined: 20 Jul 2013 10:03

Re: Diskusijas

Post by ladida »

MĀRIS wrote:Labdien!
Zinu, esmu naivs ar visu savu sirmo bārdu, bet tomēr ceru vēl kādreiz ieraudzīt mūsu forumā arī Neparasto Raganiņu, Maz-ko-zinu,...., gan daudzus daudzus citus! Arī Jūs bijāt baigi forši! Ļoti ceru, ka Durbertvillā sāksies kāda veiksmīga sezona, kas tomēr sasauks kopā atkal kaut daļu no "manas klases"! Un ne tikai! :roll:
Liels lūgums. Ja šo izlasiet, tad lūdzu ielieciet šeit kaut "plus" zīmīti, lai sirds iesilst Jūsu niku atkal redzot! :P
Labdien, mīļie forumieši!
Uz Māra saucienu nespēju nereaģēt, - tad arī steidzami darbi var mirkli pagaidīt.... :P
Tiešām no sirds saku, man žēl, ka nav iespējas būt aktīvai forumā un pat uz kopējiem tikšanās pasākumiem nebija iespējas aizbraukt... :( Man tiešām tā visa pietrūkst! Jūs visi esat tik jauki, pozitīvi un dzīvelīgi, ka šaubu nav - tādi cilvēki pievelk! :)
Bet šobrīd manu laiku paņem gan darbs, tā ka par datoru gribu aizmirst mirklī, kad izeju no darba... :? , un otrs mans aizņemtības iemesls ir ļoti pozitīvs - mazdēliņš. Un viņam neiespējami atteikt komunikāciju!... :)
Forums un kāda no kamerām man atvērti katru dienu, bet, diemžēl, tikai kā lūriķim-klusētājam....fona noskaņai. :)
Piedodiet man par to!
Domās un sirdī vienmēr ar jums!
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Ladida, sveika! paldies, ka piemeldējies te, priecājos kopā ar Tevi, Omes priekus izbaudot :)

Bitīte, jauki!
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Bitīt, Ladida!!! :P :P :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Sveika Ladida ! ;) Prieks Tevi redzēt ! Image
Tikai es nepiekrītu Tevis teiktajam >
ladida wrote:.... Jūs visi esat tik jauki, pozitīvi un dzīvelīgi, ka šaubu nav - tādi cilvēki pievelk! :)...
Nav nekādu - Jūs, ir - Mēs ! Tu taču pati redzi, ka Tu arī te esi ! :) Tas ir tikai loģiski, ka katram ir savas iespējas būt klāt vairāk vai mazāk, rakstīt, nerakstīt u.t.t. , bet mēs visi kopā te esam un katram sava reize būs, kad iznāks vairāk kopā būt gan te virtuāli, gan dzīvē klātienē ! ;)
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Labdien!
Esmu te, mazliet pa brītiņam ieskatos. Bet kaut kā šīs vasaras notikumi savirknējās tā, ka nolēmu aiziet uz igauņu forumu. Vienkārši patīk tur valdošā atmosfēra, draudzīgums, jaukais dialogs, aprunāšanās vienam ar otru komentāros.
Šeit pie Irmiņas&Ivo kādu vienu brīdi likās, ka ar sandra3006 esam teju vienīgās, kas tur ieskatās, kaut ko komentē. Bet gribas dalīties skaistajos mirkļos, apspriest to ar pārējiem, aprunāties.
Par zivjērgļu vārdiņiem arī kaut kā bija pārāk bēdīgi bija tas viss. Tad kādam dodam to prieku ielikt kaut vai vienu no vārdiem, jo viņi ir "kā mamma", bet citiem ne? Pēc kā to izvērtējam?
Visam galīgi pielika punktu tās Photobucket nelaimīgi izdzēstās bildes, četru gadu “darbs”, kas vējā. Kad ieliku šo ziņu, kaut ko atbildēja Vērotāja un varbūt vēl viens komentētājs... Pārsteidza, cik ļoti patiesībā maz te viens otru interesējam.

Ļoti pietrūkst tās pirmo gadu foruma sajūtas, kad attiecības starp forumiešiem bija daudz ciešākas, draudzīgākas.

Katrā ziņā šobrīd atiešu malā uz igaunīšiem. Bet daļiņa sirds noteikti paliks te.
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Diskusijas

Post by mega2 »

skalbe
Posts: 4
Joined: 20 Jun 2015 16:55

Re: Diskusijas

Post by skalbe »

Sveiki draugi!
Piederu pie " skapja " lūriķiem ( diemžēl nekomentēju), bet ar info, kas tiek ierakstīta šajās lapās iepazīstos katru dienu kopš mūsu Durbetīnes laikiem. Manu kūtrumu rakstīt visprecīzāk aprakstīja Bitīte. Saprotu, ka to visu var apgūt, bet vajag laiku un pacietību. Mums gan ir laba skolotāja - paldies Tev Vērotāja par to milzīgo darbu, par ko Tevi apbrīnoju :shock:
Lielum liels paldies visiem, kuri atrod laiku, lai ieliktu foto, ko interesantu uzrakstītu par jebkuru ligzdu.
Turpināšu sekot visam, ar cerību reiz iepazīties klātienē.
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Diskusijas

Post by Feja »

Izlasīju Sunshine komentāru un tomēr kaut ko uzrakstīšu.
Ja man būtu angļu valodas zināšanas, es arī intereses pēc padzīvotos pa ārzemju forumiem un čatiem, bet tā kā angļu valodu pārvaldu 0 līmenī, tad atliek tos tikai lasīt un ar GT tulkot.
Ja runā par šo forumu, tad ir viena liela vaina jau kādu laiciņu - tiešraižu daudz, aktīvo cilvēku forumā paliek arvien mazāk. Nu nevar 7-8 cilvēki ( ir dienas, kad pat mazāk) pavilkt šo tiešraižu daudzumu, sekot līdzi, likt bildes un komentēt. Laikam jau vairs nepiedzīvot Durbertas laikus, kad katrs, kas ienāca forumā, uzrakstīja kādu teikumu un kopā veidojās stāsti. Pat bildes nav jāmāk ielikt.
Ja runā par savsarpējo komunikāciju, tad tā vieglāk izdodas Youtube čatos, kas agrāk nebija pieejami. Tas ir pateicīgs formāts, lai cilvēki padiskutētu par notiekošo taisni tajā brīdī un laikā.
Lūgums neuztvert nevienam personīgi, bet teikšu godīgi, ka vērot tiešraidi un palasīt forumu, kad ir laiks, kad ir garastāvoklis un vēlēšanās, nav viens un tas pats, kas sekot ligzdās notiekošajam ikdienā, spiest taustiņu PrtSc, veidot bildes un sakarīgu stāstu visas sezonas garumā, kas nav nemaz tik īsa (Latvijas beidzās, ārzemju sākās). Tas ir pietiekoši darbietilpīgs process, kas paņem daudz brīvo un arī nebrīvo laiku, arī no personīgās dzīves.
Es esmu cilvēks, kas pieķerās vienai tiešraidei un iesākto darbu nepamet pusratā, bet iespēju robežās izdara to līdz galam un nav man vajadzīga žēlošana un līdzjušana, jo es pati vēlos šeit būt. Paldies, ja kāds pasaka paldies, bet visam ir robežas. Un tad ik pa brīdim iešaujas galvā doma - Kāpēc es vispār to iesāku. Šaubos, vai tādā intensitātē uz priekšu turpināšu. Forumu lasīt ir vieglāk.
Vēl Frīdis jāpalaiž lielajā dzīvē.... :)
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”