Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

imis
Posts: 332
Joined: 21 Apr 2011 08:42

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by imis »

Ruta, urā! :lol: :lol: :lol:
Nu tu būsi trešā acs!
Es arī sāku ar puķēm. Paldies! Tā turpināt! :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Ruta, vareni, ka Tev viss izdevās :D Malacis!

Nu tik jāpamēģina kādu tiešraides bildi pievienot.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Ruta
Posts: 610
Joined: 21 Apr 2011 21:00

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Ruta »

Redziet nu,ko dara ērgļatkarība.Lai gan-ja nebūtu imis atkārtoti mudinājis pamēģināt,sēdētu klusi un "tēlotu beigtu".
Paldies.Tagad centīšos būt noderīga.(Vērotāja pielaidusi atbildības sajūtu).
Ruta
Posts: 610
Joined: 21 Apr 2011 21:00

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Ruta »

Man,lūdzu,padomu.
1)Vai fiksējot kadru,vienmēr atkārtoti jāspiež "video-snapshot" vai var kaut kā ātrāk?
2)Tā "tabuliņa" ar 14 iespējām,kuru vidū ir"snapshot" atrodas tieši aktuālākajā vietā,tā ka jāspiež uz dullo,tad var apskatīt,kas iznācis.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Ruta, diemžēl nekas šajā pasaulē nav ideāls.

Snapshotu diemžēl var nospiest tikai tā kā Tu raksti, tāpēc bieži gadās, ka kamēr uzspied vēlreiz, jau darbība beigusies.

Tas, ka video sadaļa ir vidū ari man liekas neērti, vienīgā izeja atvērt uz visu ekrānu un tad tā sadaļa it kā sanāk virs melnās malas.

Laikam visjēdzīgākā izeja, ir ierakstīt notikumu un tad izkopēt to ko vajag, bet es pagaidām neesmu atradusi neko prātīgu ierakstīšanai un vēl bezmaksas. 2009.gadā man bija kaut kāda ieraksta programmiņa, bet kopš tā laika esmu nomainījusi divus kompjus. Jāpameklē būs, kad būs noskaņojums rakties netā.

Te bilde kā man izskatās, kad atveru VLC uz visu ekrānu, bet pašu kadru uz fullscreen nenospiežu. Tb uz visu ekrānu sanāk tikai augšējais panelis.
Attachments
Untitled.jpg
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Ruta
Posts: 610
Joined: 21 Apr 2011 21:00

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Ruta »

Vērotāja,Paldies par info.Ko nu tur ar ierakstiem,fotomedībām ar savs kaifs.
Man tagad ekrānā ir tā,ka platas melnas malas augšā un apakšā un tā tabuliņa centru tik ļoti neaizsedz.
Būs labi.Tagad tik modra acs un veiklas rokas kustības.
User avatar
CerambyX
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2011 18:03
Contact:

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by CerambyX »

Nezinu kā jums, bet manam VLC Snapshotu ātrāk var dabūt ar taustiņu kombināciju Shift + S (turot nospiestu taustiņu 'Shift' jānospiež burta 'S' taustiņš). ;)
Ruta
Posts: 610
Joined: 21 Apr 2011 21:00

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Ruta »

PALDIES!! Man šitas darbojas.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

CerambyX - ģeniāli! S burts uz manējā ir strīmings, bet patirkāšos uz kaut kādu burtu būtu jāreaģē.
Paldies :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Liels, liels paldies CerambyX - sākumā sajaucu ar Ctrl, bet kad pamēģināju ar Shiftu, viss darbojas. Lieliski :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Papildinu šo tēmu ar citā tēmā rakstīto :

Lai taisītu bildes VLC var lietot iepriekš aprakstītās sarežģītās metodes :D , bet izrādījās, ka viss ir ļoti vienkārši -

- ja ielādētas VLC jaunākās versijas, bilžu un ieraksta pogas ir automātiski integrētas apakšā
VLC.jpg
sarkanā bulta - ieraksts (vienreiz nospiežot uzsāk, atkārtoti nospiežot pārtrauc ierakstu)
zaļā bulta - kadru saglabāšana (tb bildes)

Ja ir vecāka VLC versija, jāatver augšā View un jāieliek ķeksītis pie Advanced Contol, apakšā parādīsies šīs pogas.

Veiksmīgas fotomedības :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Sunshine »

Vērotāja, man te radās vēl viens tāds jautājums... saki, lūdzu, Tu gadījumā nezini, kāpēc VLC pleijerim tiešraides laikā reizēm ekrāna vietā sastājas tādi zaļi klucīši??.. Man tas reizēm gadās biežāk, reizēm retāk, un reizēm tieši tad, kad notiek kaut kas interesants. :x
Tā gadās, pat ja ir atvērts tikai viens VLC pleijeris. Internets arī it kā ir pietiekami ātrs.

Respektīvi, VLC rāda tādu zaļu "miglu" vai arī klucīšus.. pēc brīža gan parasti atkal viss sakārtojas.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Šīs problēmas 100% ir saistītas ar tava pieslēguma ātrumu.

Cik ir pietiekami ātrs? Paskaties properties. (ar labo taustiņu apakšā)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Sunshine »

Vērotāja, es nekur nevaru atrast, kur var VLC redzēt tiešraides ātrumu.. izmeklējos visur, neatradu par to ātrumu. Kurš properties ir jāskatās? Vienkārši uzklikšķinot uz VLC ikonas? Bet tur nav par interneta ātrumu, protams.

Izmērīju tikko vispārīgi ar speedtest.net, man rāda, ka download speed ir 5,11 Mbps, savukārt upload - 0,53 Mbps.
Rīt mēģināšu atkal padarboties, paldies Tev liels un pagaidām arlabunakti!
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Sunshine, domāju, ka VLC ātruma nav vispār, jo tas ir tikai metode (programma) caur kuru Tu translē konstantā ātrumā esošu pārraidi.



Pārraidei ir tāds ātrums kāds ir un tā ir lietotāja izvēle caur ko skatīties ( nu teiksim atverot Tvnetu ar Mozillu, Eksploreru vai Hromu nekļūst jau Tvnets atrāks vai lēnāks, tā ir tikai izvēles metode caur ko skatīties)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Sunshine »

Vērotāja wrote:Šīs problēmas 100% ir saistītas ar tava pieslēguma ātrumu.

Cik ir pietiekami ātrs? Paskaties properties. (ar labo taustiņu apakšā)
Labrīt, Vērotāja! Jā, bet ko Tu rakstīji par tām properties?
Interneta ātrums man ir tie 5 Mbps, lielāku laikam nevarēšu dabūt. Un vienkārši interesanti, ka, kad skatos caur interneta linku (piemēram, http://pontu.eenet.ee/player/konnakotkas.html) viss ir ļoti labi un kārtībā, bet tieši tā pati pārraide VLC reizēm rāda tos kvadrātiņus..
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Sunshine, Tu tikai neapvainojies, bet 5 kbs ir ļoti lēns internets. Tas, ko lietoju brīvdienās no vasarnicas ir 7,5 (LMT intenets datorā) un uzskatu, ka tas ir pārāk lēns.
Darbā 50 mbit/sek.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Sunshine »

Vērotāja, jā, es zinu, ka tas nav nekas izcils..
Man Latvijā arī bija Lattelekom optiskais internets, kas gāja nesalīdzināmi ātrāk.. Bet tagad lieta tāda, ka esmu šobrīd Šveicē, mācos šeit, un tad nu izmantojam pašu lētāko, bezmaksas internetu. Maksas internets te ir ļoti dārgs - kā jau viss Šveicē..
Taču ikdienas internetam it kā pilnīgi pietiek! Tāpat arī skatīties tiešraides html adresē nekādu problēmu, arī vairākas vienlaicīgi. Vienīgi tas vlc reizēm ķeras.

Taču gan jau kaut kā! :) Palasīju te arī vēl visādos forumos par VLC - cik saprotu, attēla "ņirbēšanai" arī citi iemesli varot būt un varot būt vienkārši jāpamaina video uzstādījumi. Paeksperimentēšu te mazliet, varbūt kas uzlabosies!
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Vērotāja »

Sunshine, varbūt palīdzēs pārslēgšana uz rtsp - šajā tēmā Rutai atbildēju.

http://www.dabasdati.lv/forums/viewtopi ... =21&t=1144

Netēmā - Tu dzīvo Šveicē? Super. Esmu tur bijusi. Viesnīca, kurā dzīvoju, atradās Montreux, bet izbraukāju visu to piekrasti - Lozannu, Ženēvu, mazās kalnu pilsētiņas. Pasakaini skaista daba, skaistas pilsētas, ļoti laipni un atsaucīgi cilvēki, tādas ir atmiņas par šo braucienu. Žēl tikai, ka netiku uz leģendāro Montreux džeza festivālu, bet vietu kur bija "dūmi virs ūdens" apskatīju :P

http://youtu.be/WP6mzNvnTt8
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Par attēliem no tiešraides un to ievietošanu forumā

Post by Sunshine »

Patiešām - gods un slava, Tev, Vērotāja!! Kā nomainīju to rtsp, beidzot pazuda visi tie kvadrāti un attēls kļuva daudz, daudz asāks!
Un pagaidām tāds ir VISU laiku - arī atverot vairākus vlc! Man tāds prieks - milzīgs Tev paldies!!! :) :)

Par video arī paldies! :D Noskatījos to un arī vēl pāris citus no šī koncerta, tiešām labi. Šveices franču daļa, kurā Tu biji, noteikti ir ļoti skaista, gribētu kādreiz turp aizbraukt. Pati dzīvoju šobrīd Cīrihē, Šveices vācu daļā. Un, jā, daba viņiem tiešām pasakaina - īpaši jau gleznainie Alpu kalni!
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”