DISKUSIJAS par forumu, 2014-2022

Post Reply
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Made, Tev taisnība par pateicības gaidīšanu, bet te drīzāk bija runa par sirsnīgākām savstarpējām attiecībām, kas mani arī ir reizumis patīkami pārsteidzis ārzemju dabas forumos.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Smagu diskusiju esam pacēluši...
Par cik es pati šobrīd eju cauri personīgai mazajai ellei ar aiziešanu no darba, tad vairāk esmu šajā sāpē šobrīd.
Bet izjūtu arī šo foruma sāpi kā daļu no manis. Jo pati esmu gājusi personīgi cauri tai sajūtai, ka jāieliek pēc iespējas vairāk un ātrāk, lai tikai mani pamanītu un novērtētu, cik "es laba meitene". Un šī jau ir mana subjektīvā problēma, kurā diemžēl es kādu laiku atpakaļ iepinu arī pārējos forumiešus. Un tā jau ir ar mums visiem. Esam mēs katrs ar savu "tarakānu" un subjektīvo sāpi, un esam mēs visi kopā. Un tad, ja es pati izvēlos ar to savu tarakānu strādāt, tad kādā brīdī iestājas tāda kā pieņemšana un atslābums. Atceros šo ierosinājumu par gif vai video. Tā īsti netika pieņemta. Nu un mana izvēle tai brīdī - ir vai nu pazust vai pieņemt, vai turpināt konkurēt. Līdzīgi kā Māris teica - vai forums pazudīs bez manis vai es bez foruma? Jeb precīzāk - vai tiešām forums man nav vajadzīgs? Ir gan. Un tad sanāk pieņemt arī kaitinošo.
Un man nav nekādu rekomendāciju, kā risināt to ķīseli, ko paši esam savārījuši. Bet ar mīlestību un iejūtību, cenšoties neaizvainot... Cerot, ka tas otrs šo mīlestību pieņems nevis aizvainosies šai sajūtā, ka "es taču esmu tomēr slikta meitene un mani neviens nemīl"... Ka mums tomēr izdosies un mēs viens otru nepazaudēsim :)
Sarežģīti, bet man prieks, ka Sunshine šo sajūtu ir pacēlusi un pārējie ir ar tik apbrīnojamu pietāti šo problēmu atbalstījuši. Dēļ pašas bardaka neuzņemos nekādus pragmatiskos padomus un risinājumus sniegt, bet ceru, ka pa visiem mums izdosies vienoties par situācijas risinājumu, kas pieņemams visām pusēm. Jo šeit ir sasniegts kritiskais punkts, kad pieņemšana vairs nestrādā. Šeit jau ir jārisina un jāmeklē kompromisi, manuprāt.
Minētās sajūtas nekādā gadījumā nevajag nevienam uztvert personīgi, tie ir mani tarakāni, kas kalpo tikai par piemēru.
Un paldies Jums visiem, ka Jūs esat, un ka es varu būt kopā ar Jums visiem :)
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

Simba, patiesi un atklāti vārdi, zelta vārdi, paldies Tev.
Nu tieši tā - foruma diskusijās pie vēlēšanās katrs var strādāt ar saviem tarakāniem, un par to pateikties pārējiem - ka ieraudzīti, atpazīti, atmaskoti un nu atlaižami... :D
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Par gifiem un video - personiski es video neprotu, gifi man ļoti patīk, bet arī prasa ļoti daudz laika (vismaz man, jo bildes nav no pilna ekrāna un ir jāizgriež), vienu brīdi ierastā gif programma nedarbojās un citas man nepatika, tāpēc arī no manis nekādas reakcijas uz šo aicinājumu nebija :)) Kompromisam cenšos sabāzt visu vienā bildē (dzeņus vai kartes) :P
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

Jautājums galvenais gan paliek - vai un kā vairot savstarpējo cilvēcīgumu un kā samazināt konkurenci, kas nosit cilvēcīgumu? (Redz, tomēr pieķēros pie risināšanas :lol: )
Bet varbūt sagaidam vakaru, kad visi izteikušies un turpmākās dienas vēl paturpinam ar praktiskiem risinājumiem?
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Man liekas, ka konkurences nav - ka ir vēlēšanās dalīties...
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Diskusijas

Post by mega2 »

Labdien,visiem!
Šajā diskusiju lapā nekad neesmu bijusi,bet par cik Vērotāja deva norādi,ka te ''iet karsti'',nolēmu palasīt :roll:
Un labi vien ir,ka'' ieskrēju''-viss uzreiz kļuva skaidrs par kuru komentētāju un kuru ligzdu iet runa(tiešraides kopēšana) :(
Bija doma,ka citiem forumiešiem būtu interesanti uzzināt detalizētus notikumus ligzdā,kad paši nevar vērot tiešraidi un vakarā visu izlasot rastos iespaids,ka esi bijis klātienē-bet izrādās esmu smagi kļūdījusies-piedodiet! :o
Par tiem gifiem un video arī ļoti labi atceros,ka bija tieši man ieteikts darīt,bet neesmu tik gudra visās datoru lietās un visus tos pigorus ar bilžu graizīšanu,kustīgu bilžu likšanu galīgi nepieprotu :mrgreen:
Nezinu,kam bij domāti pārmetumi par teksta un bilžu neizlasīšanu(droši,ka atkal man)pirms savu komentāru likšanas,bet ar to ''grēko''daudzi forumieši,arī tie,kas ir aizrādījuši citiem to nedarīt :roll:
Nezinu,kā citiem liekās,bet manuprāt ar''labdien''un ''paldies'' teikšanu mums LV ligzdās viss ir vislabākajā kārtībā :P Laikam jāizdara secinājums-neredzu jēgu turpmāk komentēt norises ērgļu ligzdā (žēl,jo bija mana mīļākā),jo rādās,ka tas daudzus tracina(arī bilžu par daudz),bet atvainojiet,ko tad VAR un VAJAG rakstīt forumā,lai nesatracinātu tos,kuri te ir izveidojuši savu''kodolu''un jaunpienācējus īpaši ''nemīl'' :mrgreen:
Atvainojos,ka sanāca'' skarbi'',bet tieši tā pašlaik jūtos-sajūta tāda,ka daudzi''vecajie''pametuši forumu daļēji manis dēļ,lai nebūtu jālasa manis rakstītā detalizētā informācija :evil:
Varat droši atgriezties un komentēt paši!!! :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

mega2 wrote: ...
Laikam jāizdara secinājums-neredzu jēgu turpmāk komentēt norises ērgļu ligzdā (žēl,jo bija mana mīļākā),jo rādās,ka tas daudzus tracina(arī bilžu par daudz),bet atvainojiet,ko tad VAR un VAJAG rakstīt forumā,lai nesatracinātu tos,kuri te ir izveidojuši savu''kodolu''un jaunpienācējus īpaši ''nemīl'' :mrgreen:
Atvainojos,ka sanāca'' skarbi'',bet tieši tā pašlaik jūtos-sajūta tāda,ka daudzi''vecajie''pametuši forumu daļēji manis dēļ,lai nebūtu jālasa manis rakstītā detalizētā informācija :evil:
Varat droši atgriezties un komentēt paši!!! :P
Pēc tādas maksimālisma izpausmes tiešām varbūt labāk neko neteikt, ja viss tik un tā tiek saprasts citādi, kā bijis domāts... un vēl sašķirojot forumiešus "pa plauktiņiem".
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46704
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Made wrote:Es esmu no "vēsajām".

Man liekas, ka dzīvē ir vieglāk, ja cilvēks nepieķeras sava darba augļiem un dara tikai to, ko grib darīt, negaidot par to pateicību. Tad vienmēr atnākusī pateicība ir bonuss un dāvana, kas ir virs tā, ko "dzīve tev ir parādā".
Made, paldies par viedokli. Varu parakstīties zem katra vārda arī attiecībā uz sevi.
Ja ir iekšēja nepieciešamība, rakstīšu kaut vai vienatnē. Ārējā reakcija, labi, ja ir. Bet ja nav, nu tad nav.

Pirmais un galvenais, ir interese par notikumiem un vēlme tos piefiksēt, lai analizētu, atrastu likumsakarības, piefiksētu reakcijas, uzvedību. Ja otrajā, trešajā gadā liekas, ka jau visu zini, tā tas nekad nav. Vienmēr notiek kaut kas jauns, negaidīts, savādāks, ko ir vērts piefiksēt, atcerēties. Vēlāk atrast dienu, datumu, nianses.

Ja desmit reizes skatoties uz mazputnu, desmit reizes roosaluristaja pacietīgi nosauc viņu vārdā, vienpadsmitajā noķer sevi pie domas, ka pazīsti šo putnu! Un divpadsmitajā reizē atpazīsti ne tikai caur kameras aci, bet ieraugot dabā.
Un tas jau ir mans ieguvums! Tas ir bonuss. Ta ir pievienotā vērtība.

Un tā kā neviens no mums nevar būt pie ekrāna 24/7, ir labi, ja kamēr neesmu klāt, manas acis aizvieto kāds cits skatītājs.
Tā, manā skatījumā, ir foruma jēga.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Kāpēc pieņemt kaitinošo?! Šo saskares vietu, ko sauc par forumu, neveido neviens cits, kā mēs paši! Ja kādam kaut kas sāp, tad ir jārunā, un varbūt vēl kādam arī tas sāp. Pie kaut kāda secinājuma jau var nonākt tikai domu apmaiņu ceļā. Ticu, ka mēs visi savos sirds dziļumos gribam to labāko šim forumam, tad attiecīgi arī piedomāsim pie tā. :roll:
Šeit neiet runa par kaut kādām kastām, vecajiem...! Runa ir par to, vai mēs gribam šajā forumā atgriezties, klāt būt. Būt daļiņa no kaut kā savējā, mūsējā.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
La Marie
Posts: 2160
Joined: 02 Jun 2015 11:21

Re: Diskusijas

Post by La Marie »

Neviens jau nav ideāls, arī tie, kas šobrīd uzdrošinājušies pateikt kaut ko kritisku pēc garas klusēšanas.

Es tomēr ieteiktu vienu lietu, kas ir kopīga problēma mums visiem, mani ieskaitot: kritiku vajag uztvert konstruktīvi un domāt par risinājumiem un uzlabojumiem, nevis nostāties aizsardzības pozīcijās, koncentrēties uz sevi, apvainoties un "aiziet no foruma".

Kā esmu sapratusi no tā, ko šodien lasīju citu forumiešu viedokļos, neviens neko personisku nepārmeta ar mērķi kādu padzīt no vērošanas un komentēšanas.
Mēs runājām par informācijas plūsmas uzlabošanu un strukturēšanu, neatkārtošanos bez vajadzības u.taml.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Ja kas, tad šo diskusiju aizsāka Sunshine, un ne jau jūras ērgļu lapas dēļ, tātad paskatīsimies spogulī. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Sveiki, mīļie draugi.
Vispirms liels paldies par labajiem vārdiem, sirsnīgs paldies. Tas tiešām ir tik svarīgi un tik daudz nozīmē..
Patiešām nezinu, kādēļ pēdējā laikā sajutos tik skumji un ar tādu smaguma sajūtu te, forumā, un kas man bija sakrājies.. Tikšu tam pāri, saņemšos. Jūsu atbalsta vārdi ļoti palīdz!

Varbūt tāpēc tas viss, ka patiesībā jūs visi esat ļoti svarīgi un gribas kaut kādu tuvāku kontaktu. Laikam vienkārši gribas reizēm sajust, ka ne tikai putni, bet mēs viens otram esam arī svarīgi.

Un tas nav tikai par par kādu formālu paldies vai labdien teikšanu, galīgi nē. Ielikt kādus interesantākus mirkļus, pamanīt skaisto, vienreizējo dabā ir liels prieks pats par sevi. Ar pilnu pārliecību bildes lieku tāpēc, ka man tas pašai sagādā prieku.
Vienkārši pēdējā laikā sāka pietrūkt kādas savstarpējas apmaiņas ar prieku, emocijām, atgriezeniskās saites, pajokošanās kopā, sarunu par novēroto, parunāšanās vienam ar otru. Nevis tikai mehāniskas bilžu salikšanas pēc iespējas ātrāk.
Sajūtas, ka te nerakstām tikai sausus novērojumus, bet arī līdzdalām priekus, bēdas, uztraukumus, iespaidus.
Ka mēs esam svarīgi viens otram, ka mēs esam šeit kopā, esam ciešākā kontaktā.. Kļūstam par tādiem kā draugiem, domubiedriem, kuriem svarīgi ne tikai atzīmēt, ko kurš putns darījis, bet arī mazliet pakomunicēt vienam ar otru. Ne jau tas plikais paldies ir svarīgs, bet vienkārši kāds dialogs, ciešāka saikne vienam ar otru. Kāpēc gan mēs te, šajā forumā, nevarētu viens otram kaut kādā ziņā kļūt par draugiem viens otram?

Tiešām atvainojos, ka pēdējais ieraksts sanāca tik bēdīgs. Pati nezinu, kāpēc tik bēdīga, nospiedoša sajūta pamazām uzkrājās. Un pārņēma sajūta, ka esmu tikai kaut kāda plika vienība, kas dokumentē putnu dzīvi.. ka aiz tā visa tempa, bilžu likšanas, pēdējā laikā pazūd kaut kas personisks, pazūdam mēs kā cilvēki.
Un sāka likties,ka esi mazliet viens ar visu komentējamo. Kad ilgi, ilgi viens pats kaut ko komentē kādā ligzdā, un kāds tik ļoti, ļoti reti kaut ko ieraksta, paliek tik bēdīgi.. Kaut kāda steigas, bezpersoniskuma sajūta laikam mazliet pēdējā laikā radās..

Man ļoti negribējās izraisīt forumā kādu "krīzi". Bet varbūt katra krīze ir iespēja arī kādai jaunai izaugšanai, attīstībai, jaunai attiecību (=foruma) kvalitātei...

Vēl gribēju piebilst pie mega2 rakstītā. Mega2, vai Tu vari man, lūdzu, ticēt, ka manam rakstītajam patiešām nebija sakars tieši ar Tevi?.. Tik žēl, ka Tu to uztvēri personiski. Bet viss, ko gribēju uzrakstīt, bija manis pašas kaut kāda mazliet bēdīga, mazliet vientuļa sajūta..
Es pati īpaši šajā ne-sezonas laikā Latvijas kameru ierakstus skatījos pavisam maz. Un, tik cik ieskatījos jūras ērgļu ligzdā, man uzreiz gribējās rakstīt par to, cik smukas bildes mega2 salikusi.. visi tie putnu selfiji, skaistās rīta bildes.. Reizēm arī uzrakstīju, bet nekad nekāds tālāks dialogs neizveidojās. Jo jāskrien jau tālāk dokumentēt nākamos notikumus.
Vienkārši gribēju pasacīt, ka varbūt temps ir par strauju, varbūt paskrienam garām viens otram tai visā.. To rakstīju arī pati par sevi, pilnīgi apzinos, ka tā ir arī mana problēma..

Vēlreiz mīļš paldies jums, lianaliesma, Māri, d.e., Zinta, La Marie, Raganiete, par jūsu jaukajiem vārdiem, jūsu atklātību un padalīšanos ar savām izjūtām.. arī visiem pārējiem. Lasu un pārlasu, un pārdomāju visu, ko jūs esat teikuši.
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Diskusijas

Post by Simba »

mega2 wrote:Labdien,visiem!
Mega2, varbūt tomēr ir vērts nevis apcirsties uz papēža un aizsūtīt mūs visus dillēs, bet mēģināt iedziļināties, par ko tieši šeit ir sāpe, un atrast kompromisu. Jo nav jau šeit nevienam mērķis Tevi aizvainot. Tieši otrādāk - tie, kuri tiešām ikdienā klātienē nevēro ligzdas, tiem cilvēkiem ir vakaros iespēja pārskatīt notikumus, no kuriem ļoti liela daļa ir atspoguļota tieši ar Tavu palīdzību.
Šeit nav vienotas formulas - ko DRĪKST un ko VAJAG. Bet Sunshine ļoti skaisti iepriekšējā komentārā arī salika visu pa plauktiņiem.
Tici man, nav šeit mērķis diskreditēt Tevi. Mērķis ir izdarīt tā, lai gan Tu, gan es esam laimīgas un apmierinātas šai forumā. Un ar mums abām arī Māris, piemēram, apmierināts, un mēs ar viņu. Un ar šo trijotni jau vēl arī citi... :) (Māri, Tevi kā piemēru paķēru, pats jau saproti). Tāpēc, Mega, lūdzu, esi iecietīga pret šodienas šo diskusiju un lūdzu ar sirdi sajūti, par ko šeit ir runa. Un neba jau tikai par Tevi vien te bija stāsts, arī par mani (un Māri :P ).
Mega, mīļā sirds, es tiešām ceru, ka tai brīdī, kad aizvainojums pāries, ka Tu tomēr izvēlēsies palikt kopā ar mums :P Jo mērķis ir rast kompromisu.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Labi uzrakstīji, sunshine, tas noteikti bija vajadzīgs komplektā ar Tavu pirmo komentāru :)

Forums ir mainīga lieta un katrs tur meklē kaut ko sev vajadzīgu tajā brīdī. Tas ir lieliski, ja uzšķiļas uguntiņa un gaiši deg ilgāku laiku. Super! Bieži vien runāt nemaz negribas, pietiek tikai redzēt, ka kāds ir mājās un viss notiek :) Un jā, varu iedomāties, ka ir skumīgi un tukši, ja esi kādā vietā, kur neviens neielūkojas. Tad mani nomierina apziņa, ka vismaz es esmu to vietiņu pasildījusi :))

Neprotu es mierināt, bet ticu, ka Tev būs vieglāk un labāk :)
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

mega2 wrote:Labdien,visiem!
Šajā diskusiju lapā nekad neesmu bijusi,bet par cik Vērotāja deva norādi,ka te ''iet karsti'',nolēmu palasīt :roll: ...
mega2, Neķer kreņķi, ja citi pasaka savu redzējumu par lietām ap ērgļu ligzdu.
Mums vienkārši atšķirīgs viedoklis par to, kas ir - detalizēta informācija. Tev taisnība, pēc darba dienas gribas redzēt tos notikumus ligzdā, kuriem nav sanācis izsekot, bet iet runa par apjomu !
Ar to jau forums atšķiras no tiešraides vērošanas 24/7. Ja Tu rakstītu vienkārši hronoloģiski notikumus, būtu ok !
Manuprāt n-tās identiskās bildes, kur reizēm atšķirība reāli ir vien sekundes simtdaļās (šodien pamanījies pat vienā sekundes simtdaļā 2 bildes noķert), nesniedz nevienam absolūti nekādu informāciju.
Putns uzlec uz zara - palēciens 3 bildes, putns sēž 3 bildes, putns aizlido - 3 bildes, kopā jau 9... Nu tik smalki detalizētu info par 30 sekunžu notikumiem tomēr nevajag!
Tanī pat laikā humora izjūta Tev lieliska un būtu žēl, ja Tu tagad apvainotos un pazustu. ;)
Absolūti nepiekrītu Tevis teiktajam par "vecajiem" un "jaunajiem", es pati arī šeit neesmu nemaz tik sen, tāpat nācies daudzas reizes pārliecināties ar kādu toleranci pret jebkuru jaunpienācēju izturas Vērotāja, pārējie moderatori un arī foruma dalībnieki !
Ceru, ka šī diskusija mums visiem nāks par labu un pēc laiciņa mēs ar humoru varēsim atskatīties uz šo "cepienu" ! Image
Last edited by d.e. on 07 Oct 2016 19:54, edited 1 time in total.
Murkjelis
Posts: 1211
Joined: 29 May 2015 20:56

Re: Diskusijas

Post by Murkjelis »

Labvakar, forums!

Man ir vēlme virtuāli apskaut Megu2 un pateikt paldies par katru viņas bildi. Madei es vispār pieminekli uzceltu par viņas reportāžām par melnīšu migrāciju. Un arī visiem pārējiem paldies, ka esat.

Un mani netracina ne tas, ka ir kaut kādi apjomi, ne tas, ka valda klusums vai tieši otrādāk skaņas čalas. Vērotāja pareizi teica - forumu veidojam mēs paši. Ar uzsvaru uz paši - tas ir katrs personīgi. Un ieraugām to arī caur savu personīgo prizmu. Un tikai. Manējā saka - ka visi esat lieliski un labi, ka visi nav pieklusuši. Ieskatos vismaz reizi dienā. Priecājos un skumstu līdz ar jums, bet vienkārši ... šis ir laiks, kad vairāk gribas (kad ir iespēja) klausīties, skatīties un lasīt, ko dara citi. Aiz kadra. Nelogojoties forumā. Bet tā nu nekādi nav foruma vaina.

Bet es saprotu sāpi, kuru "izkliedza" Saules Gaismiņa. Es pazīstu šo sajūtu. Tāpēc paldies, paldies Tev par to, ka esi šeit!
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Murkjelis wrote:Labvakar, forums!

Man ir vēlme virtuāli apskaut Megu2 un pateikt paldies par katru viņas bildi. Madei es vispār pieminekli uzceltu par viņas reportāžām par melnīšu migrāciju. Un arī visiem pārējiem paldies, ka esat.

Un mani netracina ne tas, ka ir kaut kādi apjomi, ne tas, ka valda klusums vai tieši otrādāk skaņas čalas. Vērotāja pareizi teica - forumu veidojam mēs paši. Ar uzsvaru uz paši - tas ir katrs personīgi. Un ieraugām to arī caur savu personīgo prizmu. Un tikai. Manējā saka - ka visi esat lieliski un labi, ka visi nav pieklusuši. Ieskatos vismaz reizi dienā. Priecājos un skumstu līdz ar jums, bet vienkārši ... šis ir laiks, kad vairāk gribas (kad ir iespēja) klausīties, skatīties un lasīt, ko dara citi. Aiz kadra. Nelogojoties forumā. Bet tā nu nekādi nav foruma vaina.

Bet es saprotu sāpi, kuru "izkliedza" Saules Gaismiņa. Es pazīstu šo sajūtu. Tāpēc paldies, paldies Tev par to, ka esi šeit!
Murkjeli, prieks redzēt Tevi šeit un lasīt, ka tomēr ieskaties forumā ! :)
Man jau likās, ka esi aizceļojusi kopā ar mūsu meksikāņu seriāla cienīgajām zaļvārnītēm uz siltajām zemēm ! :D Bet patiesībā jau iepriekš teicu, ka man ir sajūta, ka mūsu te ir daudz vairāk, nekā parādās komentāros ! To es spriedu pēc sevis, jo rādās, ka ikkatram ir brīži, kad gribas vienkārši te ieskatīties un redzēt, ka viss notiek...ar domu - es atgriezīšos kaut kad... ! :)
Tā nu ir, ka aiz katra vairāk vai mazāk atpazīstamā "nika" ir dzīvs cilvēks ar savu sāpi, savām ikdienišķajām un neikdienišķajām problēmām, rūpēm, skumjām un protams arī ar priekiem un ir tikai loģiski, ka tas viss iespaido arī vēlmi runāt vai nerunāt.
Nepazūdi, mēs gaidam Tevi atpakaļ ! ;) Image
Murkjelis
Posts: 1211
Joined: 29 May 2015 20:56

Re: Diskusijas

Post by Murkjelis »

d.e. wrote:
Man jau likās, ka esi aizceļojusi kopā ar mūsu meksikāņu seriāla cienīgajām zaļvārnītēm uz siltajām zemēm ! :D
Nepazūdi, mēs gaidam Tevi atpakaļ ! ;)
Jā, vai ne! Man ar gluži tā liekas, ka es līdz ar zaļvārņiem attālinājos no foruma :) Nosacīti, protams.
Tepat vien esmu un tepat vien būšu.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Murkjelis wrote:
d.e. wrote: Jā, vai ne! Man ar gluži tā liekas, ka es līdz ar zaļvārņiem attālinājos no foruma :) Nosacīti, protams.
Tepat vien esmu un tepat vien būšu.
Tas tiešām priecē ! Es arī gaidu zaļvārnīšus atpakaļ un ticu, ka - būs ! Gan zilzaļie brīnumi, gan seriāla turpinājums ! Gaidam ! :)

P.S. Tāpat es arī gaidu mega2 pie Durbertvillas ērgļiem !
mega2, izdusmojies, izlaid tvaiku, iedzer piektdienas vakara vīna glāzi vai apēd šokolādi vai ceptus kartupeļus...vienalga ko...un atgriezies ar savu - Labrīt ! - Rīta agrumā, kad tādi pūces kā es nupat tikai kā ir aizmiguši ! :D Vēsā mierā ! Te neviens negrib Tevi "izēst" un vispār mums visiem kopā jādod ērgļiem vārdi ! :)
Last edited by d.e. on 07 Oct 2016 21:28, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Diskusijas”