DISKUSIJAS par forumu, 2014-2022

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

d.e. wrote: P.S. Tāpat es arī gaidu mega2 pie Durbertvillas ērgļiem !
mega2, izdusmojies, izlaid tvaiku, iedzer piektdienas vakara vīna glāzi vai apēd šokolādi vai ceptus kartupeļus...vienalga ko...un atgriezies ar savu - Labrīt ! - Rīta agrumā, kad tādi pūces kā nupat tikai kā ir aizmiguši ! :D Vēsā mierā ! Te neviens negrib Tevi "izēst" un vispār mums visiem kopā jādod ērgļiem vārdi ! :)
d.e., cik forši ieteikumi Image - iedzert piektdienas vakara vīna glāzi vai apēst šokolādi vai ceptus kartupeļus! Noderēs daudzveidībai! :lol:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Diskusijas

Post by skarleta »

Jāsaka liels paldies ,tiem rīta cīrulīšiem ,kuri piefiksē ligzdu notikumus :) Es -pūce :DImage
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

lianaliesma wrote:
d.e. wrote: P.S. Tāpat es arī gaidu mega2 pie Durbertvillas ērgļiem !
mega2, izdusmojies, izlaid tvaiku, iedzer piektdienas vakara vīna glāzi vai apēd šokolādi vai ceptus kartupeļus...vienalga ko...un atgriezies ar savu - Labrīt ! - Rīta agrumā, kad tādi pūces kā nupat tikai kā ir aizmiguši ! :D Vēsā mierā ! Te neviens negrib Tevi "izēst" un vispār mums visiem kopā jādod ērgļiem vārdi ! :)
d.e., cik forši ieteikumi Image - iedzert piektdienas vakara vīna glāzi vai apēst šokolādi vai ceptus kartupeļus! Noderēs daudzveidībai! :lol:
Tas saucās - Trīs vienā (vakarā) ! :lol:
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

skarleta wrote:Jāsaka liels paldies ,tiem rīta cīrulīšiem ,kuri piefiksē ligzdu notikumus :) Es -pūce :DImage
Esmu pamanījusi, ka Tu arī esi pūce ! :D
No rīta 7 am es mēģinu pamosties, jo jāiet uz darbu, bet nu nesanāk...esmu reāls zombijs ! :mrgreen:
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7728
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Diskusijas

Post by Ligzdas gariņš »

Atkal esmu palaidusi garām kārtējo karsto diskusiju :shock: mums jau kļūst par tradīciju ik pa laikam sarīkot nelielu forumtrīci lai mēs visi drusku sapurinātos :D
man ļoti gribētos lai visi paliek savās vietiņās,gan būs arī rožaināks laiks ;)
visiem visiem un it sevišķi Sunshine un megai2
Gimme, gimme, gimme just a little smile :-)
https://www.youtube.com/watch?v=o1q_7m2nltQ
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Diskusijas

Post by Tālis »

Labu vakar! :D
Negribu ielaisties tik filozofiskās domu pārmaiņās.
Es visu uztveru salīdzinoši paškritiski.
Neviens jau neesam nolīgti darbā forumā. Tas atkarīgs no katra, kāda ir viņa interese, vēlme un cik to atļauj laiks. Ikvienam ir arī sava dzīve, darbs, nodarbe, prieki, kaites. Arī es esmu pēdējā laikā pakūtrs rakstītājs, tomēr regulāri sekoju līdzi visam un pārlasu ierakstus.
Ja pat ģimenē, darba kolektīvā rodas saskarsmes jautājumi, tad vēl jo vairāk plašākā lokā. Par to nebūt nav jāsatraucas.

Tomēr pēc ilgāka laika, pārlapojot komentārus, pārlasot vērojumus, atziņas, skatoties bildes, redzu, cik patiešām daudz katra vērotāja darba ielikts kopēja mērķa, domas labā. Cik tiešām svarīgs ir tieši Tavs vērotā brīža raksturojums. Protams, ja to nesaglabās, daudzkas var zust vai aiziet aizmirstībā.
Šajā sakarā varu tikai ieminēties, ka gada pēdējā mēnesī Jums būs iespēja vēlreiz 'taustāmi' tikties ar mums visiem tik mīļo Durbertiņu.
Jauku svētdienu un visu turpmāko sadarbību forumā, veiksmi visā!
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47179
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

Vai, šī nu gan ir irnteresanta pūču lapa :D Vienā video var redzēt, ka tā mazā pūcīte ir pat nedaudz mazāka par cilvēka plaukstu.
Interesanti, kā mazā pūcīte izdomāja, ka būs "mamma" lielajām plīvurpūcēm?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
AP2You
Posts: 137
Joined: 21 Apr 2015 06:58

Re: Diskusijas

Post by AP2You »

Vērotāja wrote:
Made wrote:Es esmu no "vēsajām".
Pirmais un galvenais, ir interese par notikumiem un vēlme tos piefiksēt, lai analizētu, atrastu likumsakarības, piefiksētu reakcijas, uzvedību.
Un tā kā neviens no mums nevar būt pie ekrāna 24/7, ir labi, ja kamēr neesmu klāt, manas acis aizvieto kāds cits skatītājs.
Tā, manā skatījumā, ir foruma jēga.
Labdien!
Neesmu jaunais, neesmu vecais, bet šoreiz arī man ir viedoklis ...
Tā nu sanācis, ka darba dēļ reti tiešsaistē vēroju, toties gan rīta agrumā, gan vakarā pārlapoju, galvenokārt Latvijas ligzdu lapas. Mani favorīti Dumpja ligzda un šogad arī Zaļās vārnas māja.
Man šķita ļoti svarīgi ar mirkli, ko pats piedzīvoju pie ekrāna, fotogrāfijas veidā dalīties ar pārējiem foruma biedriem. Ne vienmēr pierakstīju, ka atlidoja no labās puses, jeb ar vaboli mutē. Negaidīju vērtējumu vai komentāru. Šķita, ka fotmirklis, kurā redzams konkrēts laiks, pats jau attaino faktu. Domāju, ja konkrētajā brīdī online esam vien pāris dalībnieku, šis dokumentētais mirklis ir svarīgs tiem, kuriem iespēja vien vēlā vakarā pāršķirstīt foruma lapas. Pēc kāda laika sapratu, ka tā vis nav ... ka svarīgs arī komentārs. Tā kā neesmu nedz tik asprātīgs, nedz daiļrunīgs, no vārdiskās izteiksmes atturējos. Kaut dažkārt ļoti uzjautrinājos par asprātīgajiem komentāriem.
Tagad, vērojot darbību Jūras ērgļa ligzdā, arī " ir noķerti" daži skaisti un interesanti kadri. Diemžēl nevaru tos pievienot, jo man to vienkārši neļauj. Sarkanais paziņojums vēsta "Ir sasniegts pielikumu maksimālais kopējais apjoms."
Nu nav lemts :cry: Bet iespējams tā ir mana neprasme darboties ar PC un tā uzstādījumiem.
Katrā ziņā liels paldies ikvienam, kurš dokumentē notikumus putnu ligzdās! Bezgala interesanti, aizraujoši un arī pamācoši.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47179
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

AP2You wrote: Tagad, vērojot darbību Jūras ērgļa ligzdā, arī " ir noķerti" daži skaisti un interesanti kadri. Diemžēl nevaru tos pievienot, jo man to vienkārši neļauj. Sarkanais paziņojums vēsta "Ir sasniegts pielikumu maksimālais kopējais apjoms."
Pa tiešo forumā neviens bildes vairs neliek. Tā funkcija forumā vispār ir atslēgta.

AP2You, ielikt bildi forumā ir sarežģītāk, nekā pievienot bildi, kura ielikta radikalā :D
Ir vienkārši vienreiz jāpamēģina, nevis jātur svece (bildes) zem pūra.

Atver radikal serveri, reģistrēties nevajag.
http://radikal.ru/

1.solis - Izvēlēties bildi datorā (Vibratj faili)
2.solis - jāieliek parametru ailītē 800 pikseļi
3.solis - Nospiest pogu Zagruzitj na server

Image

4. solis - Parādās adrese, kura jāiekopē savā komentārā

Image

Viss!

Izmēģinājumu poligons lejā, tehniskajā sadaļā
http://www.dabasdati.lv/forums/viewtopi ... 0&start=40
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Diskusijas

Post by Zinta »

Paldies par norādi uz kameru katalogu, kaut kā nebiju tādu tēmu pamanījusi.
Mazie susuri arī ir ziemas miegā, varbūt var pārvietot uz "gulētājiem"
http://www.nabu-leverkusen.de/wir-ueber ... che=1#c798
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

Ielikšu šo ziņu arī te - tiem, kuri varbūt ieskatās tikai ārzemju kamerās :) Tiešām aicinām ikvienu, arī tos, kuri komentē pavisam maz, tomēr ierakstīt te savu dzimšanas dienu!
Sunshine wrote:
Ar Vērotāju un lianuliesmu nospriedām, ka būtu vērtīgi uztaisīt visu vērotāju dzimšanas dienu sarakstiņu :)
Lai varam padarīt mazliet tuvāku un personiskāku mūsu forumu un biežāk pateikt viens otram kādu sirsnīgu vārdu. Mums liekas, ka neliels apsveikums sagādā prieku gan apsveicējiem, gan sveicienu saņēmējiem, un varētu to ieviest kā tādu jauku praksi.
Protams, noteikti nav obligāti visiem visus sveikt. Taču tiem, kuriem to vēlas, būtu jābūt tādai iespējai :)

Šobrīd visiem vērotājiem dzimšanas dienas datumus nezinām. Tādēļ būtu labi uztaisīt mazu sarakstiņu, kurš būs publicēts kā viena no tēmām.

Tad nu sirsnīgi aicinām ikvienu ierakstīt šajā sarakstiņā savu dzimšanas dienu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Tabuliņu jebkurš var rediģēt un labojumi uzreiz tiek saglabāti.
Paldies un lai mums tiešām visiem jauka nedēļas nogale!
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

2 0 1 7

1.janvāris Image

Laimīgu jauno gadu!

Image
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Diskusijas

Post by Sunshine »

14:58
Vai forumam mainījies izkārtojums?... Nevaru vairs atrast R&Dž un Harietas&M15 ligzdas? :shock:

pap. Tomēr atradu..
Bet forumam laikam vienalga mainās izskats?
Šobrīd man pasaules kameras izskatās šādi:

Image
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Diskusijas

Post by MĀRIS »

Ja pareizi saprotu, tad tagad tiek kaut kādi uzstādījumi mainīti. Cerams, ka jaunais izkārtojums būs veiksmīgāks, bet ja neko nedarīs, tad arī nekas nekad nemainīsies /uz labu/! :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
NoraR
Posts: 268
Joined: 16 Jan 2012 20:25
Location: Rīga

Re: Diskusijas

Post by NoraR »

Jā, forums tiek pārorganizēts (mainīta struktūra) - cerams, ka pēc tam cilvēkiem no malas ienākot būs vieglāk orientēties un ceru, ka esošie forumieši veikli noorientēsies jaunajā struktūrā! Ja ir kādi ieteikumi, labojumi par izmaiņām - dodiet ziņu!
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

NoraR wrote: Ja ir kādi ieteikumi, labojumi par izmaiņām - dodiet ziņu!
Šo diskusiju tēmu pēc analoģijas ar Latvijas sadaļu- vajadzētu likt atsevišķi, manuprāt.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Diskusijas

Post by d.e. »

Labvakar !
Pabakstījos pa Eestiņu kameru linkiem, bet neatradu informāciju par pūcīšu Klāra & Klauss šīs sezonas tiešraidi... Mūsu forumā rādās 2013.gada notikumi, kaut sekojām līdzi arī pagājušā gada sezonai. Varbūt kāds zin kaut ko vairāk ? Man liekas pagājušogad februārī tika pieslēgta tiešraide !
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Diskusijas

Post by Lianaliesma »

d.e. wrote:Labvakar !
Pabakstījos pa Eestiņu kameru linkiem, bet neatradu informāciju par pūcīšu Klāra & Klauss šīs sezonas tiešraidi... Mūsu forumā rādās 2013.gada notikumi, kaut sekojām līdzi arī pagājušā gada sezonai. Varbūt kāds zin kaut ko vairāk ? Man liekas pagājušogad februārī tika pieslēgta tiešraide !
LK forumā Pūču sadaļā šī gada sezonas tēma vēl nav atvērta, gaidīsim... http://www.looduskalender.ee/forum/viewforum.php?f=16
2016.gadā tiešraidi uzsāka 11.februārī.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 47179
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Diskusijas

Post by Vērotāja »

d.e. wrote:Labvakar !
Pabakstījos pa Eestiņu kameru linkiem, bet neatradu informāciju par pūcīšu Klāra & Klauss šīs sezonas tiešraidi... Mūsu forumā rādās 2013.gada notikumi, kaut sekojām līdzi arī pagājušā gada sezonai. Varbūt kāds zin kaut ko vairāk ? Man liekas pagājušogad februārī tika pieslēgta tiešraide !
2014-2016.gada pieraksti bija tēmā Dabas kameras Igaunijā http://www.dabasdati.lv/forums/viewtopi ... =47&t=1441
Pašlaik "lasu ārā" pūču komentārus no turienes un pārlieku Klāras un Klausa tēmā. Lai viss par šo ligzdu ir vienkopus.
Bet lēni iet. Ceru, šovakar pabeigšu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Diskusijas

Post by Made »

Vērotāja arī kā vēlā čaklā gudrā "pūce" :lol:
Post Reply

Return to “Diskusijas”