Re: Beleef de Lente 2011

Nīderlandes tiešsaistes kameras
User avatar
CerambyX
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2011 18:03
Contact:

Re: Beleef de Lente 2011

Post by CerambyX »

Nu jā, pareizi - es te tā savā 'šaurībā' domājot, tālāk par Lv sastopamajiem lopiem neaizdomājos :D Pie mums tas T.processionea nav sastopams. Bet nu tā visādi citādi šīs sugas ekoloģija un bioloģija samērā līdzīga ozolu mūķenei. Kas zin, varbūt kādreiz arī pie mums būs sastopama šī suga - izplatoties uz Ziemeļiem. :!:
līva
Posts: 100
Joined: 12 May 2011 15:43

Re: Beleef de Lente 2011

Post by līva »

Vai kāds var patulkot kas notika ar pūcītes(apoga) bērnu ko 25 jūnijā balodis iztrieca no būra, vai viņš pietiekami mācēja lidot un vai vecāki viņu uzrauga. Es domāju apkārtējie cilvēki tur to pamanīja un situāciju novēroja un komentāros ierakstīja. Apbrīnoju kā baložiem neapnīk karot ar apogiem kuri tiem tik daudz spalvu jau izplēsuši.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46453
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Beleef de Lente 2011

Post by Vērotāja »

Līva, viņi raksta, ka mazais jau bija pietiekoši liels un nav nekādu šaubu, ka viņš ir kaut kur blakus ligzdai zemē (zem koka, krūma), vecāki viņu tur pieskatīs un pavisam drīz šim putniņam pievienosies arī otrs.

Nu un vēl viņi apspriež kā pārveidot būri, lai nākotnē šīs kaujas izbeigtu.

Vispār pēc tā, kad izlasīju, ka 8 (!!!) gadu laikā viņi uz apogu-baložu cīņām noskatās un tikai spriedelē par to, ka kaut kas nākošajā sezonā jāmaina, bet neko nedara, man pret šo Belef de Lente vairs nav nekādu simpātiju. :twisted:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
līva
Posts: 100
Joined: 12 May 2011 15:43

Re: Beleef de Lente 2011

Post by līva »

Vērotāja, paldies par skaidrojumu :) Es tiem mazajiem pūkainīšiem jutu līdzi no paša sākuma tāpēc, ka viņi izskatās tik simpātiski. Apbrīnoju viņu pacietību un labo uzvedību, viņi lauza sev ceļu kad citu iespēju vairs nebija. Tikai žēl ka mazākajam tagad ir ļoti vientulīgi. Es ar Gugles vārdnīcu mēģināju tulkot komentārus bez panākumiem. Vēlreiz, paldies.
Locked

Return to “Beleef de Lente”