Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Haliaeetus leucocephalus - Bald Eagle
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Lianaliesma »

Jāāā! Harieta un M atgriezušies ligzdas kokā! Nupat arī jau gribēju iepriecināt sekotājus!

Desiree Deliz's Photography https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0632235488
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Lianaliesma »

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0632235488
Kāda diena! Šodien piecēlos un braucu 2 h, lai redzētu H&M mājās. Es lūdzu, lai viņi būtu tur, kad ierados, bet, kad ierados pulksten 7:00, es ātri nopētīju apkārtni un neredzēju un nedzirdēju viņus. Cik man bija skumji! Tagad domājot par ļaunāko, jo ērgļi no citām ligzdām jau bija pamanīti. Fotografēju ligzdas koku un apkārtējās teritorijas. Beidzot es iesaiņoju kameru un turpinu fotografēt ar savu mobilo tālruni, apņēmības pilna palikt visu dienu, lai redzētu, vai viņi atgriezīsies mājās. 7:59 es paskatījos uz augšu un pie ligzdas koka ieraudzīju abus H&M, OMG Es devos uz savu mašīnu, atkal uzstādīju kameru un sāku fotografēt ar trīcošām rokām, es biju ļooooti laimīga un atvieglota. Tik pateicīga, ka ar H&M viss bija kārtībā un viņi atgriezušies mājās. Tūlīt ķērās pie zaru nešanas uz ligzdas koku. Atnesa 5-6 kociņus, 3 nenokrita. Viņiem vienkārši jāizveido pamats, tad tas būs viegli. M aizlidoja vispirms pulksten 9:12, pēc tam H pulksten 9:43. Es izbraucu 12:30.
Desiree Deliz's Photography
What a day! Got up today and Made the 2hr drive to see H&M's home post Ian. I was praying for them to be there when I arrived but when I arrived at 7am I quickly scanned the area and saw no sight of them and heard no vocals. How sad I was! Thinking now the worst as eagles from other nests were spotted already. I photographed the nest tree and the surrounding areas. Finally I packed my camera and continue to take pictures with my cellphone determined to stay the whole day to see if they will come home. At 7:59am I looked up and there at the nest tree I saw both H&M, OMG I went to my car set up my camera again and began taking photos with shaking hands, I was sooooo very happy over the moon happy and relieved. So grateful that H&M were alright and returned home. They got to work right away on bringing sticks to the nest tree. They brought 5-6 sticks to the nest, 3 stick didn't drop. They just need to get that base going then it will be easy peasy. M left first at 9:12 then H left at 9:43. I left 12:30am.
H&M discussing what branches are needed to start the nest. 10/01/22
Image
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Sassa
Posts: 3598
Joined: 16 Jul 2021 09:44
Contact:

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Sassa »

Šajā 10. oktobra video kāds vērotājs uzfilmējis Harietas un M15 teritoriju un vētras nodarīto postažu apkārtnē. Pritchett saimniecībai noteikti netrūks darāmu darbiņu un ļoti žēl visu zaudēto koku, bet varam būt tik ļoti pateicīgi, ka pašiem saimniekiem viss labi un Harietai un M15 ir viss spars un neatlaidība, kas vien nepieciešams ligzdas atjaunošanai ♥️



(avots: Androcat, YT kanāls: https://www.youtube.com/channel/UCLdt8L ... fCCVbv_ghA)
Lote
Posts: 13324
Joined: 17 Mar 2016 17:43

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Lote »

16.10.
Lady Hawk
SWFL Eagles ~DETERMINATION & RESILIENCE! Harriet Goes UPSIDE DOWN To Grab Pine Sprig! By MLIZ Photos

Liz went to the nest this morning (October 15th 2022) & reports that Harriet & M15 worked non stop on the nest. Harriet went upside down grabbing pine sprigs from the front pine, nest tree & church tree! What a show she gave us! M15 gave the ground photographers a scare when he was on the ground on the other side of the road. He grabbed some grasses but was flying low with traffic coming!! Thankfully he made it safe to the nest.

Many thanks to Mliz photos for giving me permission to share these amazing action shots! Thank you for watching!
Lote
Posts: 13324
Joined: 17 Mar 2016 17:43

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Lote »

20.10.

Kopš vakardienas, 19.10. ir atjaunota tiešraide vienai kamerai..Pārējām pagaidām nepietiek strāvas
Image
Lote
Posts: 13324
Joined: 17 Mar 2016 17:43

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Lote »

20.10.

7.36 Labrīt! Kas par skaistu mājvietu sacēluši :P Nama māte pielāgo bedrīti :P
Image

7.49 Lepnais M15 ar bosu :lol: :lol:
Image
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Baltgalvas ērgļi, DR Florida, ASV, 2021/2022 (Harieta&M15)

Post by Lianaliesma »

Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Locked

Return to “Baltgalvas ērglis”