Sarunas par dažādām tēmām

Discussions
Post Reply
Pūce
Posts: 1
Joined: 23 Apr 2021 09:13

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Pūce »

Labdien! Pievienojos ar savu Lielo Paldies komentētājai mega2! Prieks lasīt un saprast ligzdā notiekošo. Par ērglim iedoto vārdu Čips gribu pateikt tā-ne jau vārds grezno cilvēku(šoreiz ērgli) ,bet ērglis vārdu. Ar saviem darbiem Čips to ir pierādījis.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 11:07 ...
lianaliesma, vienmēr esmu par to, ka DRĪKST diskutēt par manu viedokli, bet es neļaušu apvainot sevi kā cilvēku.
Foruma noteikumu 5. un 6.punkts viewtopic.php?f=15&t=2386
Tam pilnīgi piekrītu, vai vari pateikt, kurš ko tādu izdarījis? Domāju, to noteikti varam slēgt no foruma, atbilstoši foruma manifestam, un lieta beigta. Un varam turpināt runāt par dabu un putniem.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Hildiņa
Posts: 842
Joined: 05 Apr 2020 09:38

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Hildiņa »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 11:02
Hildina wrote: 23 Apr 2021 06:47 Labrīt !

Bet man pavisam piezemētāka problēma .Varbūt esmu palaidusi gar ausīm vai arī neprotu atrast informāciju par lielo gauru tiešraidi no dobuma .Atrodu tikai video, paldies par tiem, bet nevaru uzķert pašu tiešraidi......Varbūt ir zināmas stundas, kad tiešraide pieslēgta ? Gauras priekš manis ir kautkas jauns un gribētu palūrēties :D
Citu kameru tēmā ieliku projekta FB adresi, var tur pajautāt.
Un ir otrs variants - abonē to GaGa projekta Youtube kanālu un pēc tam nospied zvaniņu (atverot jebkuru no kanāla video, tas ir lejā, labajā stūrī un parādās tikai pēc abonēšanas). Tādā veidā informācijai par jebkuru jaunu video vajadzētu parādīties Tavā YT kanālā profila augšā. Bet Tev jānoregulē arī savā profilā, lai saņemtu tieši šī kanāla paziņojumus.
Gaga Ikšķilē kanāls https://www.youtube.com/channel/UCCkleJ ... P4B1s_GHWg

Vēl var abonēt LOB kanālu, tur arī gauras varētu parādīties. LOB kanāls https://www.youtube.com/channel/UC5XBYy ... zF8KOFOWbA

Tomēr, šķiet, vieglāk būtu nemudrīt, bet pajautāt Gagas Feisbukā https://www.facebook.com/GAGA-Ik%C5%A1% ... 7555265608
Paldies, Anda, citādi nekā nevaru apjēgt ar savām " zināšanām " ! Laikam sākšu ar pēdējo variantu .
User avatar
Vērotāja
Posts: 46699
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 11:12 Un varam turpināt runāt par dabu un putniem.
Ārpus Jūras ērgļu tēmas forumā viss ir mierīgi.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Elina
Posts: 187
Joined: 16 Apr 2015 22:18

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Elina »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 11:35
lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 11:12 Un varam turpināt runāt par dabu un putniem.
Ārpus Jūras ērgļu tēmas forumā viss ir mierīgi.
Cik nu mani (cilvēka, kas te nebija rādījies gadus piecus) vārdi ir vai nav svarīgi, bet...

Varbūt vienkārši ir vērts distancēties no Durbes ligzdas? Ir tik daudzas citas, kas ir mierīgas un interesantas, dažas gandrīz vai novārtā atstātas. Nevajag iesaistīties visur, it īpaši tur, kur dara pāri. Durbes ligzda kaut kā kūlās uz priekšu arī bez tevis - lai tā arī turpina darīt. Citas ligzdas tevi sagaidīs ar atplestām rokām.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by d.e. »

lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 01:25 Mīļie Feja, d.e., Raganiete, vai jums nešķiet, ka tie jau ir pārmetumi par apzinātu vēlmi "atsist" pārējiem vēlēšanos būt forumā? Par konkrētu vēlmi sacensties un pārspēt foruma dibinātāju (viņa bija pirmā, kam šis forums rūpēja!) Vērotāju kompetencē un stilā? Tiešām jūs to redzat tā??
P.S. Un tāpēc vairs nekomentējat forumā?
Domāju, ka iemesli katram savi (man piemēram diemžēl nav iespēju vairs tik daudz laika pavadīt pie datora kā agrāk), bet nu...
Jā, domāju, ka tieši neieklausīšanās citos, savulaik daudziem atsita vēlmi jebko šajā tēmā rakstīt. Mani jau daudzus gadus interesē ligzdā notiekošais, interesē viedokļi, diskusijas, bet mani nav laika vērot tiešraidi nepārtraukti! Ļoti labprāt uzzinātu ligzdā notiekošā apskatu šeit forumā!
Kopsavilkumu, "esenci", svarīgāko par notiekošo, nevis tiešraides copy/paste ekrānuzņēmumu formātā.
Es tiešām saku paldies Megai par to, ka viņa dokumentē notiekošo, jo pati arī to lasu, tomēr daudziem no mums jau sen atpakaļ bija diskusija par to, ko un kā atspoguļot, lai forumā paustais sniegtu pārskatāmu informāciju.
Es protams atvainojos, bet mani neinteresē bezgalīgs nekvalitatīvu bilžu birums, kurā netiek atspoguļots absolūti nekas būtisks. Piemēram - putns aizlidoja - kāpēc tur jāliek klāt 3 praktiski vienādas bildes ?
Image
Dienas garumā tādas epizodes ir nereāli daudz un izlobīt būtisko kļūst apgrūtinoši.Tas ir parastais stāsts par kvalitāti, nevis kvantitāti! Par to tika daudz runāts, bet diemžēl bez rezultāta un es domāju, ka daudzi no mums vienkārši vairs neredzēja ne jēgu, ne interesi censties "iespraust" savu domu, bildi vai viedokli tēmā, kurā it kā jau atspoguļots pilnīgi viss, katra galvas kustība, katra skaņa, katrs zvirbulis. Varbūt mēs vienkārši nevarējām vairs "viens otru atrast" tajā bilžu gūzmā. Kā rezultāts palika vienpersonisks skatījums.
Man patīk Megas humora izjūta, reizēm sasmejos par trāpīgiem komentāriem, tomēr augstprātīgais tonis attiecībā pret pārējiem, neieklausīšanās citu viedoklī, tas atgrūž.
Kā jau iepriekš minēju, putniem ir vienalga dodam mēs vārdus vai nedodam, rakstam vai nerakstam! Zinu, ka mēs visi tāpat sekojam līdzi notiekošajam, zinu, ka mēs viens otru satikām un satiksim un priecājos par visu labo, kas notiek. Šī tiešām ir interesanta sezona un man prieks, ka tā škiet gan mums visiem, gan arī daudziem, daudziem jaunpienācējiem.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

d.e. wrote: 23 Apr 2021 13:29 ...
Es protams atvainojos, bet mani neinteresē bezgalīgs nekvalitatīvu bilžu birums, kurā netiek atspoguļots absolūti nekas būtisks. Piemēram - putns aizlidoja - kāpēc tur jāliek klāt 3 praktiski vienādas bildes ?
...
Dienas garumā tādas epizodes ir nereāli daudz un izlobīt būtisko kļūst apgrūtinoši.Tas ir parastais stāsts par kvalitāti, nevis kvantitāti! Par to tika daudz runāts, bet diemžēl bez rezultāta un es domāju, ka daudzi no mums vienkārši vairs neredzēja ne jēgu, ne interesi censties "iespraust" savu domu, bildi vai viedokli tēmā, kurā it kā jau atspoguļots pilnīgi viss, katra galvas kustība, katra skaņa, katrs zvirbulis. Varbūt mēs vienkārši nevarējām vairs "viens otru atrast" tajā bilžu gūzmā. Kā rezultāts palika vienpersonisks skatījums.
Man patīk Megas humora izjūta, reizēm sasmejos par trāpīgiem komentāriem, tomēr augstprātīgais tonis attiecībā pret pārējiem, neieklausīšanās citu viedoklī, tas atgrūž.
...
Nu jā, tam nevar nepiekrist.
Varbūt, mega2, ieklausies un kaut nedaudz pamaini kaut ko.
Arī jaunpienācējiem noteikti patiks, ka forumā komentē vairāk cilvēku.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
almapalma
Posts: 15
Joined: 07 Apr 2021 14:07

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by almapalma »

Elina wrote: 23 Apr 2021 12:08
Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 11:35
lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 11:12 Un varam turpināt runāt par dabu un putniem.
Ārpus Jūras ērgļu tēmas forumā viss ir mierīgi.
Cik nu mani (cilvēka, kas te nebija rādījies gadus piecus) vārdi ir vai nav svarīgi, bet...

Varbūt vienkārši ir vērts distancēties no Durbes ligzdas? Ir tik daudzas citas, kas ir mierīgas un interesantas, dažas gandrīz vai novārtā atstātas. Nevajag iesaistīties visur, it īpaši tur, kur dara pāri. Durbes ligzda kaut kā kūlās uz priekšu arī bez tevis - lai tā arī turpina darīt. Citas ligzdas tevi sagaidīs ar atplestām rokām.
Durbes ligzda nebūs ieguvēja no Vērotājas prombūtnes.
Inese_Incene
Posts: 63
Joined: 05 Apr 2021 20:55

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Inese_Incene »

lianaliesma wrote:Turklāt, tās ir mega2 tiesības :) - vērot pašam un veidot savu komentāru pēc saviem ieskatiem, tāpat kā jebkuram citam, gan forumā, gan YT čatā.
Šis uz ekrāna izskatās labi, bet realitāte ir tomēr cita. Mēģināt jau var.. :lol:
User avatar
Vērotāja
Posts: 46699
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

Elina wrote: 23 Apr 2021 12:08
Varbūt vienkārši ir vērts distancēties no Durbes ligzdas? Nevajag iesaistīties visur, it īpaši tur, kur dara pāri. Durbes ligzda kaut kā kūlās uz priekšu arī bez tevis - lai tā arī turpina darīt. Citas ligzdas tevi sagaidīs ar atplestām rokām.
Paldies, tā arī darīšu.
Gribējās gan pabeigt šo viewtopic.php?p=203883#p203883 salīdzinoši ar jauno tēviņu un šo arī viewtopic.php?p=227447#p227447
Bet izmantojot Jūsu padomu, pievērsīšos kam citam. Tikai ne šajā forumā.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
schwarzstorch
Posts: 405
Joined: 30 Apr 2020 11:29

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by schwarzstorch »

Vērotāja! Kā klājas Jūsu sunītim? :-)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46699
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

schwarzstorch wrote: 23 Apr 2021 15:35 Vērotāja! Kā klājas Jūsu sunītim? :-)
Paldies, lieliski!
Manā Facebook varat paskatīties (jūs paspējāt piefiksēt profilu, negribu šo privāto saiti te atstāt)
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 15:28 ...
Gribējās gan pabeigt šo viewtopic.php?p=203883#p203883 salīdzinoši ar jauno tēviņu un šo arī viewtopic.php?p=227447#p227447
Bet izmantojot Jūsu padomu, pievēsīšos kam citam. Tikai ne šajā forumā.
Vērotāj, nemaz nedomā! Citādi iebruksim pie Tevis Kalngalē! 8-) :lol: :D

Un uztaisi jaunu tēmu! Lūdzu... :roll:
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
schwarzstorch
Posts: 405
Joined: 30 Apr 2020 11:29

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by schwarzstorch »

Sunīši ir liels dzīves prieks, labākie draugi! ♥️

Ceru, Jūs no foruma tomēr nepzudīsit...
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Feja »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 15:28
Elina wrote: 23 Apr 2021 12:08
Varbūt vienkārši ir vērts distancēties no Durbes ligzdas? Nevajag iesaistīties visur, it īpaši tur, kur dara pāri. Durbes ligzda kaut kā kūlās uz priekšu arī bez tevis - lai tā arī turpina darīt. Citas ligzdas tevi sagaidīs ar atplestām rokām.
Paldies, tā arī darīšu.

Vērotāj, tieši vajadzēs Tavu palīdzību. ;) Mazo ērgļu Annas un Andra ligzdā ir nomainījies tēviņš. Lāsumainais Andris nav atgriezies. Šogad abi putni ir līdzīgi. Kaut kāda atšķirība ir astēs un sānu spalvās. Zinu, ka esi uz atpazīstamību ļoti vērīga. Putni gan dotajā brīdī parādās reti.
Sarmīte
Posts: 8860
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Sarmīte »

Vērotāja wrote: 23 Apr 2021 15:28
Elina wrote: 23 Apr 2021 12:08 Varbūt vienkārši ir vērts distancēties no Durbes ligzdas? Nevajag iesaistīties visur, it īpaši tur, kur dara pāri. Durbes ligzda kaut kā kūlās uz priekšu arī bez tevis - lai tā arī turpina darīt. Citas ligzdas tevi sagaidīs ar atplestām rokām.
Paldies, tā arī darīšu.
Gribējās gan pabeigt šo viewtopic.php?p=203883#p203883 salīdzinoši ar jauno tēviņu un šo arī viewtopic.php?p=227447#p227447
Bet izmantojot Jūsu padomu, pievērsīšos kam citam. Tikai ne šajā forumā.
Labdien!Gribēju jau uzreiz rakstīt,tagad jākopē neskaitāmi teksti,lai varētu pateikt,ko domāju.Vērotājai jābūt visās tēmās un jaunas tēmas Durbes ligzdai nav vajadzīgas.Bez Vērotājas laikam tomēr forums nav forums.Tā jau agrāk ir teikuši vairāki forumieši,kas tagad klusē.Vēl gribēju uzrakstīt,ka ne īpaši sapratu lianaliesmas rakstīto,kur tiku pieminēta.Varu tikai uzrakstīt,ka pārāk bieži komentēt neizdodas,jo pagaidām vēl strādāju un brīvajā laikā izskatu gandrīz visas ligzdu tiešraides.Ir forumā tēma(pagaidām) ,kurā esmu katru dienu un dažreiz arī naktīs.Vairs necenšos daudz komentēt un likt bildes,bet tā ,ka vispār to nedaru,neuzskatu. ;)
Vērotāj,nepadodies un turpini,jo arī Tev forums ir sirdī.Visiem ir vajadzīgas Tavas zināšanas.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Raganiete wrote: 23 Apr 2021 16:19 ...Vēl gribēju uzrakstīt,ka ne īpaši sapratu lianaliesmas rakstīto,kur tiku pieminēta.Varu tikai uzrakstīt,ka pārāk bieži komentēt neizdodas,jo pagaidām vēl strādāju un brīvajā laikā izskatu gandrīz visas ligzdu tiešraides.Ir forumā tēma(pagaidām) ,kurā esmu katru dienu un dažreiz arī naktīs.Vairs necenšos daudz komentēt un likt bildes,bet tā ,ka vispār to nedaru,neuzskatu. ;)
Vērotāj,nepadodies un turpini,jo arī Tev forums ir sirdī.Visiem ir vajadzīgas Tavas zināšanas.
Raganiete, gribēju tikai pateikt - pēc tā, kā viena otrai piekritāt (d.e., Feja, Raganiete) izklausījās, ka nekomentējat, jo ir "atsista" vēlēšanās to darīt un tas tiek uzlikts kādam kā smags pārmetums.
Es tomēr domāju, ka tie, kas vēro un komentē redzēto tāpēc, ka pašiem ir interesanti un gribas dalīties ar redzēto, to nepārstāj darīt (kā to dari pati, Raganiet, Ziemeļu albatrosu ligzdas tēmā :) ).
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Sarmīte
Posts: 8860
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Sarmīte »

lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 16:29 ...Es tomēr domāju, ka tie, kas vēro un komentē redzēto tāpēc, ka pašiem ir interesanti un gribas dalīties ar redzēto, to nepārstāj darīt (kā to dari pati, Raganiet, Ziemeļu albatrosu ligzdas tēmā :) ).
Es ,lianaliesma ,neesmu neko pārtraukusi komentēt ,tikai piebremzējusi,jo katru reizi lūgties Tev,lai pirmajā lapā ieliktu galvenos notikumus,ir pazemojoši un apnīkstoši.
Varbūt vienkārši esmu sapratusi,ka es ar saviem komentāriem bāžos nevajadzīgi,jo ja pēc gada man būs jāpārskata visa tēma,lai ko atsvaidzinātu atmiņā.Negribu neko pārmest,esmu samierinājusies,ka pret mani Tev ir īpaša attieksme. Un par mūsu komentāriem vakar ,tas ir parasts secinājums,ka ar d.e.un Feju domājam vienādi.Atklāti sakot,katra reize,kad ko uzrakstu,jau gaidu Tavu "labvēlīgo komentāru".Tas nav patīkami,tāpēc labāk klusēt. ;)Albatrosus pametusi neesmu,cenšos iesākto vienmēr pabeigt,ja negadās nepārvarami apstākļi.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Made »

mega2 ir lieliska reportiere ar fenomenālām darba spējām un lielu personīgā laika ieguldījumu, un - pati varbūt piekritīs - viņai vieglāk ir vienai pašai "vest" tēmu savā detalizētajā manierē, nekā mēģināt sadarboties ar tiem, kas to nedara tik pilnīgi, vai samierināties ar ne tik pilnīgu notikumu atspoguļojumu.
Kad es mēģināju ierakstīt arhīvam notikumus, man palīdzēja viņas pieraksti.

Toties, tikko sākas attiecību skaidrošanas, man tāpat kā Vērotājai kļūst smagi no tādas "agresīvas sarunas formas" (varbūt vietā būtu pārspriest, ko mēs katrs ar to saprotam un ko negribētu pret sevi vai citiem vērstu sajust kopējā telpā). Kamēr mēs bijām "savā sulā", bija izstrādājies paradums neskart sāpīgās tēmas, kuru dēļ, daudzi no foruma vai atsevišķām tēmām distancējās. Pavisam cita atbildība iestājās, kad pēkšņi ligzda kļuva tik megapopulāra un mega2 komunicēšanas stils kļuva par DD forumiešu "oficiālo nostāju", jo skatījos, ka no YT čata klusi pazuda (pa retam tik parādoties) citi foruma "niki", bet tie YT čata komentētāji, kas forumā saucas citādi, līdz ar to neidentificējas kā forumieši. Protams, mega2 bija ļoti liela slodze (forums + YT "atslēdzniece") un varētu saprast, ka azarts visu paspēt nav tas labākais sabiedrotais pārdomātu atbilžu rakstīšanai. Cik sekoju līdzi, neapmierinātību forumā Durbes tēmā pirmie sāka  jaunie, kas speciāli tāpēc reģistrējās, ka vēlējās izbeigt tādas attiecības, gan cenšoties izlīdzināt situāciju, gan piemetot pagalīti vienā vai otrā vietā, kur likās, "ka apbižo". Tad arī vecie parādīja, ka viņiem ir kauns par "kašķīgo" komunikāciju, un tad vispār viss "aizgāja lielajā".

Vērotājas parādīšanās man likās kā veldzējošs lietutiņš. Man tiešām patīk viņas komunikācijas veids un līdzenā valoda. Un ļoti žēl, ka viņa ir tik neaizsargāta pret ļoti nesmalkām atbildes reakcijām (maigi teikts, varētu tiešām arī vērtēt kā agresīvas saskarsmes formas).
Elina wrote: 23 Apr 2021 12:08 Varbūt vienkārši ir vērts distancēties no Durbes ligzdas? Ir tik daudzas citas, kas ir mierīgas un interesantas, dažas gandrīz vai novārtā atstātas. Nevajag iesaistīties visur, it īpaši tur, kur dara pāri. Durbes ligzda kaut kā kūlās uz priekšu arī bez tevis - lai tā arī turpina darīt. Citas ligzdas tevi sagaidīs ar atplestām rokām.
lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 15:08 Vērotāj, nu uztaisi lūdzu atsevišķu tēmu, kurā liekam gan notikumu bildes, gan to analīzi, bet mega lai turpina piefiksēt ligzdā notiekošo pa savam. Jo kā pati atzini, principā jau ir labi, ja ir piefiksēti visi notikumi un hronoloģiski.
Par Durbes tēmu - nu mīļa tā ligzda ir visiem, un daudziem tur gribētos piedalīties. Kāpēc būtu jādistancējas, ja gribas.. Es vairākkārt esmu teikusi, ka man nav nekas pretī, ja ir daudz bilžu (tiesa, gribas vairāk no labajiem apgaismojuma apstākļiem un mazāk no tumšajiem laikiem) - tad it kā ir daļēji piepildīta pontu minūšu arhīva tukšā vieta. Bet telefonā un arī datorā tās ir grūti pārrullējamas. Kad es rakstīju videogabaliņus no tiešraides, es izkopēju sev orientierim mega2 tekstus vien (jo visu dienas laiku jau nevaru ierakstīt) - sanāca kā stāstiņš, super! Domāju, ka mierīgi varētu atļauties paralēlu Durbes ligzdas tēmu, kur būtu vairāk teksta un mazāk bilžu, un autori viens otru respektētu un mēģinātu sadarboties.
Last edited by Made on 23 Apr 2021 17:35, edited 1 time in total.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Raganiete wrote: 23 Apr 2021 17:10
lianaliesma wrote: 23 Apr 2021 16:29 ...Es tomēr domāju, ka tie, kas vēro un komentē redzēto tāpēc, ka pašiem ir interesanti un gribas dalīties ar redzēto, to nepārstāj darīt (kā to dari pati, Raganiet, Ziemeļu albatrosu ligzdas tēmā :) ).
Es ,lianaliesma ,neesmu neko pārtraukusi komentēt ,tikai piebremzējusi,jo katru reizi lūgties Tev,lai pirmajā lapā ieliktu galvenos notikumus,ir pazemojoši un apnīkstoši.
Varbūt vienkārši esmu sapratusi,ka es ar saviem komentāriem bāžos nevajadzīgi,jo ja pēc gada man būs jāpārskata visa tēma,lai ko atsvaidzinātu atmiņā.Negribu neko pārmest,esmu samierinājusies,ka pret mani Tev ir īpaša attieksme. Un par mūsu komentāriem vakar ,tas ir parasts secinājums,ka ar d.e.un Feju domājam vienādi.Atklāti sakot,katra reize,kad ko uzrakstu,jau gaidu Tavu "labvēlīgo komentāru".Tas nav patīkami,tāpēc labāk klusēt. ;)Albatrosus pametusi neesmu,cenšos iesākto vienmēr pabeigt,ja negadās nepārvarami apstākļi.
Raganiet, nu atkal izdevās mani pārsteigt.
Jāsaka, ka pati pēc savas izvēles staigā ar akmeni azotē, gan pašai grūti, gan bail, ka arī otram tāds ir un tas ir gatavs mest. Man tas nepiemīt, tāpēc arī neizprotu.

Jau pirms gadiem un ik pa laikam saku, ka katrs, kurš vēlas, var par to pateikt, atvērt savu tēmu un pats veidot informatīvās sākuma lapas, ko papildināt vēlāk. Ja neviens nav piemeldējies un pienāk jaunās sezonas laiks, tad man kaut kā prasās atvērt diskusiju pašai.. vainīga... :lol:
Bet laikam jau labāk dažiem šķiet, ja nav, tad lai nav, bet tikai lai es nebūtu tā, kas atver tēmu. :lol:

Albatrosu tēmu ik pa laikam vēroju, bet neuzdrošinos tajā komentēt, jo vienmēr tieku neadekvāti saprasta un pārprasta, un mīļā miera labad nejaucos.
Varu mēģināt izveidot albatrosu tēmai Tavus tukšus komentārus un lūdzu darbojies pati. Tas apmierinās?
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Post Reply

Return to “Diskusijas”