Sarunas par dažādām tēmām

Discussions
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Made »

Made wrote: 25 Apr 2021 09:45 Un diemžēl es tagad neatrodu otru piemēru - kad tika veidota saīsinātā reportāža - ar vienu divām bildēm un dienas pārstāstu. Man arī patika.
Hmmm... un bija taču arī atsevišķa tēma ar bildēm par to, kā Milda un Raimis būvēja ligzdu "no nulles".. :roll: nevaru atrast... vai es kaut ko jaucu?
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Made wrote: 25 Apr 2021 19:28
Made wrote: 25 Apr 2021 09:45 Un diemžēl es tagad neatrodu otru piemēru - kad tika veidota saīsinātā reportāža - ar vienu divām bildēm un dienas pārstāstu. Man arī patika.
Hmmm... un bija taču arī atsevišķa tēma ar bildēm par to, kā Milda un Raimis būvēja ligzdu "no nulles".. :roll: nevaru atrast... vai es kaut ko jaucu?
:)

tā top jaunā Durbes ligzda - zariņš pie zariņa.... 27.09.18 - 10.10.18
Ligzdas Gariņš
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Made »

lianaliesma wrote: 25 Apr 2021 19:33 tā top jaunā Durbes ligzda - zariņš pie zariņa.... 27.09.18 - 10.10.18
Ligzdas Gariņš
Paldies, lianaliesma :) un Ligzdas Gariņ :) bet bija arī tēma, vai ne?
Līga
Posts: 28
Joined: 05 Apr 2021 18:13

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Līga »

pelce wrote: 25 Apr 2021 19:07 Es protams atvainojos , bet Dabasdraugs2x2, egae, Queters, Līga utt - ja jau reiz ir izveidota atseviška tēma sarunām , jautājumiem utt, tad runāsim tur, jo šo tēmu izdalīja tikai un vienīgi hronoloģiskajiem pierakstiem.
Nevēlējos nevienu aizskart, bet nu ...
Murgs. Kāpēc tā?
Kas pa murgu?
Kāpēc nedrīkst uzdot jautājumus, komentēt?
Līga
Posts: 28
Joined: 05 Apr 2021 18:13

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Līga »

Faktiņa wrote: 25 Apr 2021 19:14 Mega2, vai tiesham, ka vienmer izdzivo tikai viens ergleens? Vai medz but ari savadak, ka, piemeram, izdzivo 2 ergleni?
Kuš, jautājumus izrādas nevar šeit uzdot. Man jau aizrādīja 🤦‍♀️
Murgs kautkāds. 😡
pelce
Posts: 245
Joined: 04 Jun 2015 08:47

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by pelce »

Murgs. Kāpēc tā?
Kas pa murgu?
Kāpēc nedrīkst uzdot jautājumus, komentēt?
Kuš kuš mieru tikai mieru. Drīkst uzdot. Blakus vesela tēma uztaisīta.

Lūk skaidrojums par blakus izveidoto tēmu.
Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)
Post rakstīja lianaliesma » 19 Apr 2021 15:50

Tēma Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene) 24.04.2021. tika sadalīta 2 tēmās:

1.Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti) viewtopic.php?f=27&t=4085&p=278068#p278068
Tajā mega2 vai kāds cits forumietis vienmēr pieraksta visu notiekošo ligzdā hronoloģiskā secībā.

2. Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.) viewtopic.php?f=27&t=4135
Šeit visi rakstām savus novērojumus ligzdā, komentārus par novēroto, liekam fotoattēlus un video, ja vēlamies - arī savus jautājumus, pārdomas, viedokļus.

Šajā tēmā visi forumieši, kas vēlamies,
1.rakstām savus komentārus par novēroto ligzdā,
2.liekam fotoattēlus, video,
3.jautājam par sev neskaidro,
4. rakstām savas pārdomas, viedokļus, notiekošā analīzi.
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by aijucis »

d.e. wrote: 25 Apr 2021 18:50 Vērotāj, lūdzu agriezies, padalies ar savu skatījumu par ligzdā notiekošo un nepazūdi mums pavisam. Mēs tik ilgi Tevi gaidījām atpakaļ, lūdzu neņem tik ļoti pie sirds tos, kuri sāpināja. To cilvēku, kuri Tevi ciena, saprot un novērtē ir daudz, daudz vairāk!
Pievienojos.
Varna
Posts: 20
Joined: 23 Apr 2021 10:44

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Varna »

Vērotāja pazuda? Nav labi.. Ja bija kas nelāgs, tad tas jāatstāj malā un jāaizmirst, jo šogad ļoti trūkst tādu zinošu un pacietīgu komentētāju un vērotāju. Priekšā vēl sarežģīta vasaras sezona, Vērotāj, jāturās kopā! :)
pelce
Posts: 245
Joined: 04 Jun 2015 08:47

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by pelce »

d.e. wrote: 25 Apr 2021 18:50
Mums te šaipus ekrāna trūkst ne tikai piegādāta zivs.
Ļoti trūkst Vērotāja ar savu pieredzi, dziļo redzējumu un sapratni par putniem! Vērotāj, lūdzu agriezies, padalies ar savu skatījumu par ligzdā notiekošo un nepazūdi mums pavisam. Mēs tik ilgi Tevi gaidījām atpakaļ, lūdzu neņem tik ļoti pie sirds tos, kuri sāpināja. To cilvēku, kuri Tevi ciena, saprot un novērtē ir daudz, daudz vairāk!
Pievienojos!
Queters
Posts: 12
Joined: 22 Apr 2021 17:45

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Queters »

pelce wrote: 25 Apr 2021 19:07 Es protams atvainojos , bet Dabasdraugs2x2, egae, Queters, Līga utt - ja jau reiz ir izveidota atseviška tēma sarunām , jautājumiem utt, tad runāsim tur, jo šo tēmu izdalīja tikai un vienīgi hronoloģiskajiem pierakstiem.
Nevēlējos nevienu aizskart, bet nu ...
Da labi, nevajag sākt... Neliekas absurdi, ka jautājumu vai komentāru kas attiecas uz minēto faktu vienā sadaļā precizēs vai pārjautās citā?
Turklāt, tikko radīji vairākus liekus ierakstus šajā daļā, bez kuriem varēja iztikt :!:
Jenna
Posts: 16
Joined: 22 Apr 2021 21:33

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Jenna »

pelce wrote: 25 Apr 2021 19:07 Es protams atvainojos , bet Dabasdraugs2x2, egae, Queters, Līga utt - ja jau reiz ir izveidota atseviška tēma sarunām , jautājumiem utt, tad runāsim tur, jo šo tēmu izdalīja tikai un vienīgi hronoloģiskajiem pierakstiem.
Nevēlējos nevienu aizskart, bet nu ...
Sviests.
Ja Mega2 dokumentē ligzdas notikumus un kādam uz viņas rakstītā pamata vai bildes rodas jautājumi par ligzdā notikušo, tad kāpēc jāiet speciāli uz otru tēmu, kaut kā īpaši jāatzīmē, par kuru tieši notikumu/laika brīdi iet runa? Un ja, piemēram, grib atbildi saņemt no Mega2, viņai ko, būtu pa divām diskusijām jādarbojas?
Ja kāds grib te jautāt, tad lai jautā. Nejau skatītāji vai Mega2 izdomāja to ideju par otru tēmu.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by d.e. »

Varna wrote: 25 Apr 2021 20:04 Vērotāja pazuda? Nav labi.. Ja bija kas nelāgs, tad tas jāatstāj malā un jāaizmirst, jo šogad ļoti trūkst tādu zinošu un pacietīgu komentētāju un vērotāju. Priekšā vēl sarežģīta vasaras sezona, Vērotāj, jāturās kopā! :)
Vērotāja ir ilggadēja šī foruma veidotāja un virzītāja (ne tikai Jūras ērgļu sadaļā), kura šeit "uzaudzinājusi" ne vienu vien dabas mīļotāju un putnu vērotāju. Nav viegli pēc gadiem ilga ieguldīta milzīga darba saņemt nepamatotus pārmetumus un reizē rast motivāciju strādāt tālāk, kaut gan viņas pieredze un atdeve šajā visā ir neatsverama un ne tikai viņas, arī pārējo sekotāju, kuri labi pārzin šeit notiekošo.Ļoti ceru, ka neskatoties atpakaļ, viņa radīs spēku turpināt iesākto!
Odeta2021
Posts: 4
Joined: 22 Apr 2021 12:33

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Odeta2021 »

Jenna wrote: 25 Apr 2021 20:11
pelce wrote: 25 Apr 2021 19:07 Es protams atvainojos , bet Dabasdraugs2x2, egae, Queters, Līga utt - ja jau reiz ir izveidota atseviška tēma sarunām , jautājumiem utt, tad runāsim tur, jo šo tēmu izdalīja tikai un vienīgi hronoloģiskajiem pierakstiem.
Nevēlējos nevienu aizskart, bet nu ...
Sviests.
Ja Mega2 dokumentē ligzdas notikumus un kādam uz viņas rakstītā pamata vai bildes rodas jautājumi par ligzdā notikušo, tad kāpēc jāiet speciāli uz otru tēmu, kaut kā īpaši jāatzīmē, par kuru tieši notikumu/laika brīdi iet runa? Un ja, piemēram, grib atbildi saņemt no Mega2, viņai ko, būtu pa divām diskusijām jādarbojas?
Ja kāds grib te jautāt, tad lai jautā. Nejau skatītāji vai Mega2 izdomāja to ideju par otru tēmu.
Pilnīgi piekrītu šim te.
lindaz
Posts: 4
Joined: 20 Oct 2020 07:26

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by lindaz »

Te nav klaču un jautājumu lapa!!! Vai mēs drīkstam vienk lasīt pliku hronoloģiju? Kad es ienācu šajā dabasdati.lv lapā, es sākumā izlasīju VISU info, pēc kā man neradās NEVIENS jautājums. Cieniet citu darbu gadu garumā! Jums ir piešķirta klaču un jautājumu lapa, ja jau nejēdzat iepazīties ar informāciju. Kad saņemsieties un pavadīsiet brīvdienas dabadati.lv lapā, tad sapratīsiet, par ko ir runa! Pētiet, izziniet, jums viss ir iedots uz paplātes! Pēc tam jums klaču grupa nebūs nepueciešama.
P. S. Vajadzētu ļaut šajā sadaļā rakstīt tikai "vecajiem" vērotājiem, kas rakstīja un ievējoja noteikumus PIRMS mēdiju reklāmas.
User avatar
CerambyX
Posts: 428
Joined: 14 Apr 2011 18:03
Contact:

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by CerambyX »

d.e. wrote: 25 Apr 2021 20:26 Vērotāja ir ilggadēja šī foruma veidotāja un virzītāja (ne tikai Jūras ērgļu sadaļā), kura šeit "uzaudzinājusi" ne vienu vien dabas mīļotāju un putnu vērotāju.
Vērotāja tiešām ir zelta cilvēks šajā forumā (es redzot tādu vienaldzību no LDF puses pret šo forumu droši vien sen būtu jau zaudējis motivāciju tā darboties), bet pārspīlēt jau tomēr nevajag. Manuprāt nevienu putnu vērotāju Vērotāja gan nav izaudzinājusi. Vismaz es tiešām nezinu nevienu no foruma, kas šobrīd tiešām aktīvi un ar labām zināšanām dotos dabā un vērotu putnus (nu tā nedaudz nopietnākā līmenī kā Daugavmalā vai Jūrmalā gulbjus paskatīties). Tas gan nav akmens 'Vērotājas dārziņā' - vienkārši, manuprāt, lielākajai daļai joprojām interese par putniem tomēr paliek ļoti virspusēja (kamerā dzirdamās putnu dziesmas reti kurš izrāda interesi iemācīties utt.) un Vērotājas (un citu pašu aktīvāko forumistu) monstruālais laika ieguldījums to nav īpaši spējis mainīt. Par to man citreiz tādas skumīgas pārdomas raisās.
esmues
Posts: 9
Joined: 20 Apr 2021 13:32

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by esmues »

lindaz wrote: 25 Apr 2021 20:44 Te nav klaču un jautājumu lapa!!! Vai mēs drīkstam vienk lasīt pliku hronoloģiju? Kad es ienācu šajā dabasdati.lv lapā, es sākumā izlasīju VISU info, pēc kā man neradās NEVIENS jautājums. Cieniet citu darbu gadu garumā! Jums ir piešķirta klaču un jautājumu lapa, ja jau nejēdzat iepazīties ar informāciju. Kad saņemsieties un pavadīsiet brīvdienas dabadati.lv lapā, tad sapratīsiet, par ko ir runa! Pētiet, izziniet, jums viss ir iedots uz paplātes! Pēc tam jums klaču grupa nebūs nepueciešama.
P. S. Vajadzētu ļaut šajā sadaļā rakstīt tikai "vecajiem" vērotājiem, kas rakstīja un ievējoja noteikumus PIRMS mēdiju reklāmas.
PIEKRĪTU. Vēlos lasīt tikai hronoloģiju ar laika uzskaiti. Diskusijas un jautājumus lūdzu pie atvēlētās tiem tēmas. :!:
Leo
Posts: 581
Joined: 14 Feb 2015 09:46

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Leo »

CerambyX wrote: 25 Apr 2021 20:48
d.e. wrote: 25 Apr 2021 20:26 Vērotāja ir ilggadēja šī foruma veidotāja un virzītāja (ne tikai Jūras ērgļu sadaļā), kura šeit "uzaudzinājusi" ne vienu vien dabas mīļotāju un putnu vērotāju.
Par to man citreiz tādas skumīgas pārdomas raisās.
Tādi laiki...... stikliņu bakstīšanas paaudze. Kādēļ ko mācīties, ja to var noskaidrot google vai arī pajautāt savā sociālā konta profilā. Virspusēja pasaule un virspusēji cilvēki....visu ātri, satikt, dabūt, pamest, mainīt, aizmirst, iesākt, uzsākt.
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by d.e. »

CerambyX wrote: 25 Apr 2021 20:48 ....Vismaz es tiešām nezinu nevienu no foruma, kas šobrīd tiešām aktīvi un ar labām zināšanām dotos dabā un vērotu putnus (nu tā nedaudz nopietnākā līmenī kā Daugavmalā vai Jūrmalā gulbjus paskatīties). Tas gan nav akmens 'Vērotājas dārziņā' - vienkārši, manuprāt, lielākajai daļai joprojām interese par putniem tomēr paliek ļoti virspusēja (kamerā dzirdamās putnu dziesmas reti kurš izrāda interesi iemācīties utt.) un Vērotājas (un citu pašu aktīvāko forumistu) monstruālais laika ieguldījums to nav īpaši spējis mainīt. Par to man citreiz tādas skumīgas pārdomas raisās.
Atļaušos citēt kādas agrākas foruma vērotājas, kura vairs nepavada laiku pie datora vērojot tiešraidi, šodien "aizkadrā" teikto: " Ejot dabā, vērojot putnus, mācoties atpazīt tos pēc izskata un dziesmām, palīdzot LOB un DAP ar praktiskām lietām, ziedojumiem un vasaras monitoringiem, es spēju vairāk darīt dabas un putnu labā. Tajā pat laikā, esmu ļoti pateicīga tieši forumam!"
Domāju, ka tādi cilvēki ir ne viens vien.
Un pat, ja kādam vērotājam ir tikai "virspusēja" interese, varbūt arī tas ir daudz, ja cilvēks pirms tam vispār ir mācējis atšķirt tikai Daugavmalas gulbi no promenādes baloža, nu ok, vēl kādu zvirbuli vai vārnu! :D Var just, ka par tiešraidēm tiek diskutēts sabiedrībā, spriests par putnu paradumiem un dzīvi kā tādu pat kolektīvos un ģimenēs, kur nekad agrāk neviens īpaši nav iedziļinājies dabas norisēs. Nekad visi nekļūs par profesionāļiem un man ir prieks, ka vismaz kāda sabiedrības daļa kļūst kaut mazliet ieinteresētāka!
Raugos uz šo visu no gaišās puses!
Faktiņa
Posts: 15
Joined: 03 Apr 2021 16:18

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Faktiņa »

Jautajumu noliedzeji te piepludina forumu ar murgainiem tekstu palagiem, kamer citi uzdod tikai iisus un korektus jautajumus par aktualo temu!!! Un tadus, kas interesee visus!!! Beidziet pashi te vienreiz palagot savus murgus!
Jenna
Posts: 16
Joined: 22 Apr 2021 21:33

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene, hronoloģiski pieraksti)

Post by Jenna »

esmues wrote: 25 Apr 2021 21:04
lindaz wrote: 25 Apr 2021 20:44 Te nav klaču un jautājumu lapa!!! Vai mēs drīkstam vienk lasīt pliku hronoloģiju? Kad es ienācu šajā dabasdati.lv lapā, es sākumā izlasīju VISU info, pēc kā man neradās NEVIENS jautājums. Cieniet citu darbu gadu garumā! Jums ir piešķirta klaču un jautājumu lapa, ja jau nejēdzat iepazīties ar informāciju. Kad saņemsieties un pavadīsiet brīvdienas dabadati.lv lapā, tad sapratīsiet, par ko ir runa! Pētiet, izziniet, jums viss ir iedots uz paplātes! Pēc tam jums klaču grupa nebūs nepueciešama.
P. S. Vajadzētu ļaut šajā sadaļā rakstīt tikai "vecajiem" vērotājiem, kas rakstīja un ievējoja noteikumus PIRMS mēdiju reklāmas.
PIEKRĪTU. Vēlos lasīt tikai hronoloģiju ar laika uzskaiti. Diskusijas un jautājumus lūdzu pie atvēlētās tiem tēmas. :!:
Savādi. Tieši vecie lietotāji stāstīja, ka forums NAV viena cilvēka blogs ar hronoloģiju, ka vecajos labajos laikos bija sarunas un daudz cilvēku iesaistījās un tieši tāpēc, ka it kā mega ir privatizējusi šo tēmu, tika izveidota jauna tēma. Tagad - kad pāris gribētāji piedalās megas tēmā pēc labākajiem foruma standartiem diskutējot, mega neko sliktu par to nesaka un arī atbild, bet iebildumi ir kam... Vecākiem dalībniekiem, kuri ir neapmierināti, ka cilvēki nepieņem viņu vakar/aizvakar izdomātos noteikumus? A nevajadzēja balsošanu izveidot par to, ja reiz par Čipa vārdu veidos balsošanu?
Post Reply

Return to “Diskusijas”