Sarunas par dažādām tēmām

Discussions
Dabasdraugs2x2ie
Posts: 22
Joined: 26 Apr 2023 14:21

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2023 (Milda un Voldis/ Kate, Kursis)

Post by Dabasdraugs2x2ie »

Nu jau gan,kas te ko strīdēties,man patīk visi saliktie apraksti,paldies jums! :P 🥳 😘
Lilitt
Posts: 4
Joined: 22 Apr 2021 12:35

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2023 (Milda un Voldis/ Kate, Kursis)

Post by Lilitt »

Nekādus cilvēkus mīlēt te nav jāmācās.
Milzīgs paldies Megai un Vērotājai par milzīgo ieguldīto darbu un hronoloģisko stāstu un ceru, ka tā tas arī turpināsies. Šobrīd ļoti labi redzams, kas ir kas. Pēdējā lapā ir nevis ērgļi, bet stulbi teksti.
Ami
Posts: 3259
Joined: 31 Mar 2021 15:34

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2023 (Milda un Voldis/ Kate, Kursis)

Post by Ami »

Lilitt wrote: 29 Jul 2023 22:49 Nekādus cilvēkus mīlēt te nav jāmācās.
Milzīgs paldies Megai un Vērotājai par milzīgo ieguldīto darbu un hronoloģisko stāstu un ceru, ka tā tas arī turpināsies. Šobrīd ļoti labi redzams, kas ir kas. Pēdējā lapā ir nevis ērgļi, bet stulbi teksti.
Sveicināti, Jūsu 3 komentāri pa visu forumu varbūt ir lieki? Nevajag apsaukāties, ka vērotāji liek stulbus :!: komentārus.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2023 (Milda un Voldis/ Kate, Kursis)

Post by Lianaliesma »

Lilitt wrote: 29 Jul 2023 22:49
Tiešām interesanti, šis "forumietis" ir forumā ierakstījis kopumā tikai 3 komentārus - divus 2021.gada 22.aprīlī un šodien, 2023.gada 29.jūlijā, lai paustu savu svarīgo nostāju šajā jautājumā. Tiešām interesants dabas vērotājs. :)
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2023 (Milda un Voldis/ Kate, Kursis)

Post by Lianaliesma »

Dziesma 108 wrote: 29 Jul 2023 20:59
Lianaliesma wrote: 29 Jul 2023 13:40
MĒS MĀCĀMIES BEZ NOSACĪJUMA IEMĪLĒT NE TIKAI PUTNUS, BET ARĪ CILVĒKUS.
PALDIES , Liana liesma !
Par labāko citātu , ko lasu šodien forumā. :P
MĪLĒSIM VIENS OTRU !
Tas ir tik vienkārši un skaisti.
Un neko vairāk šajā pasaulē nevajag. :P
Dziesma 108, paldies. Priecājos, ka esam dabasmīļu blicīte. :)
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Lilitt
Posts: 4
Joined: 22 Apr 2021 12:35

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2023 (Milda un Voldis/ Kate, Kursis)

Post by Lilitt »

Ir ļoti daudzi kā te raksta "interesanti vērotāji", kas vēro, nevis raksta, nedomāju gan, ka mans viedoklis un nostāja tādēļ būtu uzskatāma par nesvarīgu. Toties nevienā no maniem 3 komentāriem nav bezjēdzīgs copy/paste no googles transleitera.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Labdien,
Pateicoties mega2, jau agrāk vesela virkne veco forumiešu pameta forumu.
Nu arī mans laiks pienācis, nevēlos ik pa laikam lasīt rupjas piezīmes par vēlmi dalīties tiešraižu notikumu dokumentēšanā, un liekas, ka ir daudz cilvēku, kas pievienojas mega2 naidīgajai attieksmei pret citiem.

Turpmāk vairs nekārtošu foruma Igaunijas un Pasaules tiešraižu tēmas, nemaz nerunājot par Latvijas ligzdu tēmām.

Gribu teikt paldies par jauko sadarbību Vērotājai, kā arī pārējiem labsirdīgi noskaņotajiem putnu tiešraižu vērotājiem. Mans īpašs paldies Lotei un sandrai3006, daloties priekā un forumā pastāstot par notikumiem Pasaules tiešraižu ligzdās. Image
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Mīce
Posts: 457
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Mīce »

Lianaliesma wrote: 30 Jul 2023 12:48 Labdien,
Pateicoties mega2, jau agrāk vesela virkne veco forumiešu pameta forumu.
Nu arī mans laiks pienācis, nevēlos ik pa laikam lasīt rupjas piezīmes par vēlmi dalīties tiešraižu notikumu dokumentēšanā, un liekas, ka ir daudz cilvēku, kas pievienojas mega2 naidīgajai attieksmei pret citiem.

Turpmāk vairs nekārtošu foruma Igaunijas un Pasaules tiešraižu tēmas, nemaz nerunājot par Latvijas ligzdu tēmām.

Gribu teikt paldies par jauko sadarbību Vērotājai, kā arī pārējiem labsirdīgi noskaņotajiem putnu tiešraižu vērotājiem. Mans īpašs paldies Lotei un sandrai3006, daloties priekā un forumā pastāstot par notikumiem Pasaules tiešraižu ligzdās. Image
Skumji, ka te kaut kas jādala .Es neveltu tik daudz laika putnu vērošanai, bet priecājos, ka kāds tomēr to velta ,lai mēs būtu informēti par norisēm ligzdās. Līdz ar to reizē ar vērotājiem kļūstam zinošāki, saprotošāki un līdzjūtīgāki pret visu dzīvo radību.Tiešām nesaprotu strīda iemeslu.Es uzticos vecāko forumiešu komentāriem, jo tie ir balstīti arī uz novērojumu pieredzes . Vēlos,lai neviens no vecākajiem komentētājiem nepamet forumu un turpina diskutēt, jo šādi mēs sniedzam arī jaunpienācējiem zināšanas un "velosipēds" nav jāizgudro no jauna. Pie tam tas taču ir nepieciešams mūsu dabas zinātnes pētniekiem .Kāpēc tad vispār tika uzsākti šie projekti- vērot putnus?
Ami
Posts: 3259
Joined: 31 Mar 2021 15:34

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Ami »

Lianaliesma wrote: 30 Jul 2023 12:48 Labdien,
Pateicoties mega2, jau agrāk vesela virkne veco forumiešu pameta forumu.
Nu arī mans laiks pienācis, nevēlos ik pa laikam lasīt rupjas piezīmes par vēlmi dalīties tiešraižu notikumu dokumentēšanā, un liekas, ka ir daudz cilvēku, kas pievienojas mega2 naidīgajai attieksmei pret citiem.

Turpmāk vairs nekārtošu foruma Igaunijas un Pasaules tiešraižu tēmas, nemaz nerunājot par Latvijas ligzdu tēmām.

Gribu teikt paldies par jauko sadarbību Vērotājai, kā arī pārējiem labsirdīgi noskaņotajiem putnu tiešraižu vērotājiem. Mans īpašs paldies Lotei un sandrai3006, daloties priekā un forumā pastāstot par notikumiem Pasaules tiešraižu ligzdās. Image
Jūs Mums pietrūkstat Image
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by MĀRIS »

Labdien.
Lianaliesma wrote: 30 Jul 2023 12:48 Labdien,
....
. Image
Nezinu vai tas ir prāta darbs. Protams man nav tiesību Tev ko pārmest, un es vienmēr esmu cienījis un cienīšu Tavu izvēli, bet skumjš paliks forums bez Tevis... Es ar prieku ieraudzīju Tavus postus pie Jūras ērgļiem, jo labi atceros jau iepriekšējās sadursmes ar megu šajā tēmā un cerēju ka tas kašķis ir beidzies, un tas blogs patiešām varētu atkal pārvērsties par forumu, bet....
Ko es varu teikt - tikai izteikt lūgumu - paliec kaut ārzemju tēmās... Bez Tavas klātbūtnes šeit patiešām paliks skumji...
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Made
Posts: 9360
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Made »

Man šķiet, ka mega2 šķietamais naidīgums nāk no viņas apbrīnojamajām darbaspējām. Tik pilnīgai un detalizētai ligzdas notikumu atspoguļošanai ir vajadzīgs laiks, nevar operatīvi atpoguļot ekstra notikumu, pirms nav aprakstītas mazākas ekstras iepriekš.
Jā, tāda pieeja kādam var patikt un kādam šķist pilnīgi lieka un nevajadzīga. Tēmas vēsture rāda, ka mega2 vislabprātāk raksta viena, jo katrs hronoloģijas apsteigums viņas sagatavoto darbu faktiski norok - nevar pastāvīgi nodarboties ar atskatu (sak, divas stundas pirms tam bija tas...) un rediģēt sagatavoto materiālu, lai pielāgotos tam, kas jau ielikts forumā.. ir ļoti jāsaņemas, lai savu rūgtumu neparādītu. Bet vai tad tiešām forumā nevar pastāvēt viņas "personīgais blogs"? Vai nebūtu, kas lasa un novērtē? Labi, lai tā nav šī "galvenā" tēma, lai sāk kādu jaunu, un šajā lai sanāk citi komentētāji, kas var kopā sadzīvot kā forumā. Pagājušo reizi neizdevās, otra tēma apsīka. Vai tāpēc, ka bija noformēta kā diskusiju tēma un nevis "galvenā"? Varbūt tagad vairs neapsīktu, ja mega2 rakstītu jaunu grāmatu un citi varētu turpināt vecajā? Lasītājiem būtu tikai ieguvums, izvēles iespēja.

P.S. paskatījos, ka Durbes tēmā viss turpinās, mega2 strādā, no vienas puses viss ir labi.. ko varētu darīt, lai arī no otras puses būtu labi - man tāpat kā Mārim patika lianasliesmas komentāri un klātbūtne :roll: varbūt kādu jauktu tēmu "(kā nosaukt - Dienas prieks? Momenti? Paskaties?)", kur ielikt vai nu pilnu komentāru (Durbes ligzdai u.tml.) vai arī tikai saiti uz kādas citas ligzdas notikumiem, kurus gribas atzīmēt kā emocionālus vai citādi interesantus, vai īpaši izdevušos kadrus.. :roll:
Post Reply

Return to “Diskusijas”