Sarunas par dažādām tēmām

Discussions
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Lianaliesma wrote: 07 Dec 2021 10:33 Image Paldies, Nordri, par skaistajiem video un par mīlestību uz dabu! Image
Nordri veidotie video no savvaļas tiešraidēm pasaulē https://www.youtube.com/channel/UCuO2e5 ... 71sTzL8cHw

Forums par piemiņu Nordri http://vilnis.rolfor.me/viewtopic.php?id=25
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Made »

Paldies par ziņu! Paldies par adresēm! Foruma tēma kā saulītes atspīdums spogulī - un siltums arī nāk caur tiem, kas viņu zinājuši. Biju redzējusi tikai nedaudzus viņa video, YT kanāls paveras tik bagātīgs. Sarunu iespaidā paskatījos Mississippi kameras video "ar fantāzijas elementiem", kur redzams Žeņa pats vējmietiņu audzē (дербенник, Lýthrum). Tie augot arī pie Amūras, pats viņš dzīvoja Habarovskā - no turienes laikam viņš tobrīd bija "teleportējies" uz Mississippi.. un tagad jau visuresošs..

Редько Евгений Викторович
Image

User avatar
Vērotāja
Posts: 46708
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

Cik ļoti skumji, ka aiziet cilvēki, kas patiesi mīl putnus un dalās ar citiem šajā mīlestībā. Viņš bija savējais, lai gan nebijām personiski
pazīstami.
Lai Nordri tur apkārt daudz putnu, lai viegli....

Image

Atcerēsimies viņa savdabīgos video, kur savienojas realitāte ar fantāziju un krāsām.
Nordri veltījums Raimim
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lote
Posts: 13324
Joined: 17 Mar 2016 17:43

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Lote »

10.12.
Mārtiņš D wrote: 09 Dec 2021 20:01 12:18 Saimnieks aprauga ligzdu. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=v_I7uUJVGkQ
Labrīt!
Škiet ,ka šis video jau ir ielikts vakardienas apskatā!
Mārtiņš D
Posts: 931
Joined: 07 May 2021 21:34
Location: Rucava

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Mārtiņš D »

TasPatsFans wrote: 10 Dec 2021 09:01
Mārtiņš D wrote: 09 Dec 2021 20:01 12:18 Saimnieks aprauga ligzdu. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=v_I7uUJVGkQ
Labrīt!
Škiet ,ka šis video jau ir ielikts vakardienas apskatā!
Labrīt. Ne gluži šāds. Un vienādās bildes jums netraucē?
Last edited by Mārtiņš D on 10 Dec 2021 09:14, edited 1 time in total.
Triine
Posts: 9858
Joined: 19 Apr 2020 14:43

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Triine »

Labrīt!
Otrs video ir mūzikas pavadījumā.Simoninnas- dabas fondam,Mārtiņa-šovam :lol: :D

Personīgi man mūzikas pavadījums pie video liekas absolūti lieks.Gaume tomēr visiem ir dažāda :D
Sezonas nobeigumā,apkopokumā,kapēc gan nē.Tomēr visu, ko aprakstam,laikam vairak jāuzskata par dokumentu.
Last edited by Triine on 10 Dec 2021 09:14, edited 1 time in total.
Lote
Posts: 13324
Joined: 17 Mar 2016 17:43

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Lote »

Triine wrote: 10 Dec 2021 09:09 Labrīt!
Otrs video ir mūzikas pavadījumā.,Mārtiņa-šovam :lol: :D
Tāds šovs ir? :lol: :lol: Goda vārds nezināju :!:
Mārtiņš D
Posts: 931
Joined: 07 May 2021 21:34
Location: Rucava

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Mārtiņš D »

Triine wrote: 10 Dec 2021 09:09 Labrīt!
Otrs video ir mūzikas pavadījumā.Simoninnas- dabas fondam,Mārtiņa-šovam :lol: :D

Personīgi man mūzikas pavadījums pie video liekas absolūti lieks.Gaume tomēr visiem ir dažāda :D
Sezonas nobeigumā,apkopokumā,kapēc gan nē.Tomēr visu, ko aprakstam,laikam vairak jāuzskata par dokumentu.
Kāds vēl dokuments? Kāds šovs? Es papildinu (izkrāsoju) vizīti! Vai tas ir aizliegts? Katrs var ievietot savus skatījumu uz notikumiem. Ja nepatīt mani darbi, var arī neskatīties.
Triine
Posts: 9858
Joined: 19 Apr 2020 14:43

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Triine »

Mārtiņš D wrote: 10 Dec 2021 09:18
Triine wrote: 10 Dec 2021 09:09 Labrīt!
Otrs video ir mūzikas pavadījumā.Simoninnas- dabas fondam,Mārtiņa-šovam :lol: :D

Personīgi man mūzikas pavadījums pie video liekas absolūti lieks.Gaume tomēr visiem ir dažāda :D
Sezonas nobeigumā,apkopokumā,kapēc gan nē.Tomēr visu, ko aprakstam,laikam vairak jāuzskata par dokumentu.
Kāds vēl dokuments? Kāds šovs? Es papildinu (izkrāsoju) vizīti! Vai tas ir aizliegts? Katrs var ievietot savus skatījumu uz notikumiem. Ja nepatīt mani darbi, var arī neskatīties.
Dabas datu forums cik man zināms,nav izklaides platforma.Sorry Mārtiņ. :)
Tevis montētie video ir super Mārtiņ.ne par to ir runa.
Mārtiņš D
Posts: 931
Joined: 07 May 2021 21:34
Location: Rucava

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Mārtiņš D »

Triine wrote: 10 Dec 2021 09:21
Mārtiņš D wrote: 10 Dec 2021 09:18
Triine wrote: 10 Dec 2021 09:09 Labrīt!
Otrs video ir mūzikas pavadījumā.Simoninnas- dabas fondam,Mārtiņa-šovam :lol: :D

Personīgi man mūzikas pavadījums pie video liekas absolūti lieks.Gaume tomēr visiem ir dažāda :D
Sezonas nobeigumā,apkopokumā,kapēc gan nē.Tomēr visu, ko aprakstam,laikam vairak jāuzskata par dokumentu.
Kāds vēl dokuments? Kāds šovs? Es papildinu (izkrāsoju) vizīti! Vai tas ir aizliegts? Katrs var ievietot savus skatījumu uz notikumiem. Ja nepatīt mani darbi, var arī neskatīties.
Dabas datu forums cik man zināms,nav izklaides platforma.Sorry Mārtiņ. :)
Tad kādēļ raksti tādus komentārus ja nav izklaide? Šis ir forums. Dabas Datu novērojumu sadaļa cik man zināms ir Dabasdati.lv Vai ne tā?
Triine
Posts: 9858
Joined: 19 Apr 2020 14:43

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Triine »

Tieši tā.Un tagad mēs jauki diskutējam. :) Izsakam savas domas.
Triine
Posts: 9858
Joined: 19 Apr 2020 14:43

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Triine »

Izlasīju Māri tavu ziņu pirms izdzēsi.Ne gluži tas,ko pieminēji.Bet uztveru to tiešam kā dokumentu.ja tas nav tā,tad lai jautri te iet!!!

Mistiskā veidā,mēs jau citā tēmā :lol:
Sassa
Posts: 3598
Joined: 16 Jul 2021 09:44
Contact:

Re: Jūras ērgļi Slīterē, 2021 (Silva un Slīters)

Post by Sassa »

Milzīgs paldies Simoninna un Mārtiņam D par abiem skaistajiem video!
Image

Ļoti novērtēju darbiņu un mīlestību, kādu video autori iegulda šajos atspoguļojumos. Turklāt lasītājiem ir tik interesanti redzēt vairākus skatījumus, kā arī bieži priecē rūpīgi un pārdomāti izvēlētais mūzikas pavadījums, ja video veidotājiem šādi labpatīkas papildināt savus brīnišķīgos darbiņus.

Tā tik turpināt!Image
Sassa
Posts: 3598
Joined: 16 Jul 2021 09:44
Contact:

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Sassa »

Aicinu visus, jo īpaši šajā svētku laikā, novērtēt, cienīt vienam otru un katra ieguldīto darbiņu un atcerēties pateikt labus vārdusImage

Manuprāt, ir tikai jauki, ka iemīļotie putni ik pa laikam rosina forumiešus uz radošākām izpausmēm, ciktāl tas nesagroza nekādus faktus un ir foruma noteikumu ietvaros. Zinu, ka daudzi vērotāji, lasītāji novērtē šādu pieeju, un tā sagādā viņiem prieku.

Paldies visiem, kuri ieguldās foruma veidošanā ar sirdi un dvēseli - novērtēju gan ļoti rūpīgu faktisku, gan radošāku dokumentēšanas pieeju!

Skaistu dienu visiem!Image
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by MĀRIS »

Labdien!
Jau no pirmssākumiem esmu skandinājis, ka forums nav, nevar būt sausu faktu, zinātniskā traktāta utt vieta, jo tad manis šeit nebūtu. Šis ir FORUMS, vieta kur satiekas cilvēki ar vienādām interesēm /putni, daba/, bet katrs ar savu pieeju, redzējumu. Un taisni šī dažādība arī ir foruma vērtība! Nav mans viedoklis svarīgāks par Tavējo. Žēl, ka Vērotāja un Simoninna ir noņēmušas savus parakstus...

Sirdmiera pilnu Jums šo kluso laiku...
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Paldies Simoninna un Mārtiņam D! Par mīlestību uz putniem, par ieguldīto laiku vērošanā un komentēšanā, par labvēlību!
Visi laipni aicināti darboties forumā!
Image
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Triine
Posts: 9858
Joined: 19 Apr 2020 14:43

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Triine »

Mīļie cilvēki,forumieši!Es izteicu tikai savas domas,nevienam neko neuzspiežot.
Visiem milzīgs paldies par darbošanos un sadarbību tēmu rakstīšanā.
Ja mēs esam spējīgi uztvert cildinājumus,tad jāmāk arī uztvert kritiku :)

Lai visiem jauka diena! :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46708
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Vērotāja »

Ielikšu arī es savu pieckapeiku :D
Mēs nupat pieminējām aizgājušo Nordri. Viņš vienmēr izcēlās ar saviem ļoti savdabīgajiem darbiem - it kā reāls video, bet samontēts, sakombinēts, izkrāsots un reālā dzīve pārvērtās Nordri stāstītā pasakā.

Šī diskusija atgādina tās, kuras forumos bijušas no pirmsākumiem - vai ir labi izskaistināt fotogrāfijas? Vai ir labi izskaistināt video?
Mans viedoklis sakrīt ar Māra rakstīto - mēs visi esam dažādi un katram ir savi priekšstati. Forums ir vieta, kurā mēs sadzīvojam un dažāds redzējums nav nekas slikts. Viss, kas nepazemo, neaizskar, nedara otram pāri, ir tiesīgs būt.

Man kā ļoti racionāli domājošam cilvēkam patīk realitāte, fakti, cipari, bet tādu sausiņu apvienība būtu garlaicīgākā vieta pasaulē! Un ir brīnišķīgi, ka ir kāds, kas uz šo visu var paskatīties ar romantiskām vai mākslinieciskām acīm. Tas tikai bagātina :P
Un vienmēr esmu par to, ka lai taču ir līdzīgas bildes, līdzīgi video, jo no daudz var izvēlēties un tas ir daudz labāk, nekā kad kaut kas ir palaists garām.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Lianaliesma »

Māri, Vērotāj! Image
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Mārtiņš D
Posts: 931
Joined: 07 May 2021 21:34
Location: Rucava

Re: Sarunas par dažādām tēmām

Post by Mārtiņš D »

Varde katliņā tiek sildīta pamazām. Saruna ar Latvijas Dabas fonda padomes vadītāju Andreju Briedi.

https://www.delfi.lv/news/national/atbi ... JZau4kgMnA
Post Reply

Return to “Diskusijas”