Tehniski jautājumi

Discussions
zaigucis222
Posts: 10
Joined: 06 May 2019 14:45

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2019 (Milda un Raimis)

Post by zaigucis222 »

Ligzdas gariņš wrote: 21 May 2019 20:32 zaiguci,izmēģini atvērt tiešraides citos ne Google hrome/nezinu kādi tev ir/
Internet Explorer (pazīstams kā Edge) - E
Mozilla Firefox
Opera
Svieki! izmēģināju Explorer,gan Chrome... man nesanāk, notīrīju visas kešatmiņas utt.būs jāiztiek. Paldies! :| skatīties jau var arī ar šādu vēsturi, un piekomentēt arī. :D
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7716
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2019 (Milda un Raimis)

Post by Ligzdas gariņš »

zaigucis222 wrote: 21 May 2019 20:49 Svieki! izmēģināju Explorer,gan Chrome... man nesanāk, notīrīju visas kešatmiņas utt.būs jāiztiek. Paldies! :| skatīties jau var arī ar šādu vēsturi, un piekomentēt arī. :D
varbūt kā sandra3006 saka atkarīgs arī no tā kāds Windovs?gan atnāks Vērotāja viņa paskaidros labāk ;)
kautgan ja man ir jaunais Windovs,kāpēc tad vienā pārlūkā rāda tā,otrā savādāk? :roll: kaukāds šurumburums :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2019 (Milda un Raimis)

Post by Vērotāja »

Ligzdas gariņš wrote: 21 May 2019 20:58
varbūt kā sandra3006 saka atkarīgs arī no tā kāds Windovs?gan atnāks Vērotāja viņa paskaidros labāk ;)
kautgan ja man ir jaunais Windovs,kāpēc tad vienā pārlūkā rāda tā,otrā savādāk? :roll: kaukāds šurumburums :D
Tikko atbraucu, vēl neesmu "izkodusi" kur ir atšķirība uzstādījumos.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
zaigucis222
Posts: 10
Joined: 06 May 2019 14:45

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2019 (Milda un Raimis)

Post by zaigucis222 »

Ligzdas gariņš wrote: 21 May 2019 20:58
zaigucis222 wrote: 21 May 2019 20:49 Svieki! izmēģināju Explorer,gan Chrome... man nesanāk, notīrīju visas kešatmiņas utt.būs jāiztiek. Paldies! :| skatīties jau var arī ar šādu vēsturi, un piekomentēt arī. :D
ir.
varbūt kā sandra3006 saka atkarīgs arī no tā kāds Windovs?gan atnāks Vērotāja viņa paskaidros labāk ;)
kautgan ja man ir jaunais Windovs,kāpēc tad vienā pārlūkā rāda tā,otrā savādāk? :roll: kaukāds šurumburums :D
man arī ir Windows10, bet nu kā ir, tā . paldies!
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

Nu tā, jau piekto stundu darbojos ar 12 stundu atmiņu, saslēdzu visādas atļauju kombinācijas, lejuplādēju speciālo Flash-HTML5 for Youtube un vēl sazin ko. Vairākas reizes pēc katras pārslēgšanas pārstartēju. Un nekas nesanāca.
Domāju, jāmet miers, jau dziļa nakts. Un tikai tagad, pirms izslēgšanas, nolēmu iztīrīt kešatmiņu (neizdarīju to agrāk, jo izlasīju, ka tas nenostrādā). Iztīrīju un tūlīt visas tiešraides pārslēdzās 12 stundu režīmā.
(Man Windows10, pārlūkprogramma Google Chrome)



Esmu saglabājusi darbību žurnālu, rīt vai parīt pamēģināšu uz cita datora pa vienam slēgt, tad zināšu, kas tieši nostrādāja.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Tehniskas problēmas

Post by Lianaliesma »

Vērotāj, paldies, izdzēsu kešatmiņu un uzreiz parādījās 12 stundu video atskata režīms.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 22 May 2019 02:35 Vērotāj, paldies, izdzēsu kešatmiņu un uzreiz parādījās 12 stundu video atskata režīms.
Paldies, lianaliesma, tā arī domāju, ka kešatmiņas tīrīšana nostrādāja. Nodzēš vecos uzstādījumus, tā tam vajadzētu būt.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7716
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Tehniskas problēmas

Post by Ligzdas gariņš »

Vērotāj,nu tu mums esi viena zelta galva :P
vai kešatmiņas tīrīšana ir tas pats kas vēsture par skatītām lapaspusēm?
ja jā tad es tīrīju arī Google Chromē,bet vienalga 4 stundas rāda :roll:
vai nevarētu būt ka jums ir Google Chrome jaunāka versija ieinstelēta?man varbūt kāda sena versija?
kā uzrakstīju šo penteri,iegāju caur Google Chrom un arī man tagad rāda 12 stundas - zili brīnumi :shock: :shock: :shock:
Sarmīte
Posts: 8861
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Tehniskas problēmas

Post by Sarmīte »

Labrīt!
Brītiņu atpakaļ izlasīju par to,ka ir tomēr iespēja redzēt 12 stundu vēsturi.Izlēmu paskatīties savā datorā,iztīrīt kešatmiņu(sen tas nav darīts) :) Taču pirms tam izlēmu paskatīties,kas notiek bez tīrīšanas.Ieslēdzu datoru un uzslēdzu savu mīļos albatrosus,kur bija iespēja redzēt 2 stundas.Nezinu vai tas turpināsies,kad ieslēgšu datoru vēlreiz,bet bet pašlaik varu skatīties 12 stundu notikumus. :P :P :P
Līdz kešatmiņas tīrīšanai netiku. :)
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Tehniskas problēmas

Post by Feja »

Sveicināti! Vakar Betiņu tiešraidē pilnīgi netīšām šos “zilos brīnumus” atklāju un čatā uzrakstīju, ka tāda iespēja ir, tāpēc droši varu teikt, ka es nekādu kešatmiņu pirms tam nebiju un neesmu tīrījusi (to tak nevar izdarīt nejauši? ). Mob. telefobā arī ir 12 stundu iespēja, kurā arī nekas nav darīts.
zaigucis222
Posts: 10
Joined: 06 May 2019 14:45

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2019 (Milda un Raimis)

Post by zaigucis222 »

Ligzdas gariņš wrote: 21 May 2019 20:32 zaiguci,izmēģini atvērt tiešraides citos ne Google hrome/nezinu kādi tev ir/
Internet Explorer (pazīstams kā Edge) - E
Mozilla Firefox
Opera
Labrīt! vakar visādi izmēģinājos, tad nu nekā nebija, bet šodien visur rāda 12 stundas... :D
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

Labrīt.

Lielākajā daļā ierīču ķešatmiņas paš-tīrīšana un paš-atjaunošanās ir ielikta kā uzstādījums.
Domāju, ka šorīt pie ieslēgšanas vairumam pārslēgsies pat, ja nedarīs neko.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

Lai Youtube ievietoto video varētu attēlot kā video lodziņu, video adresi ņem no augšējās adrešu joslas.
Youtube adreses sastāv no daļām - pirmā daļa paša video adrese, tad zīme & un dažādi paplašinājumi, kas tos ierindo atskaņošanas sarakstos vai citādi klasificē.
Mums ir nepieciešama tikai adreses pirmā daļa līdz zīmei & (kā ilustrēts attēlā)



Kad adrese iekopēta komentārā, to iezīmē un nospiež zīmīti youtube, kas atrodas augšējā komentāra joslā.
Rezultātā ievietotajai adresei jāizskatās tā (bez atstarpēm)

[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=JO3osA0c5J0 [/youtube]
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Tehniskas problēmas

Post by Made »

Ligzdas gariņš wrote: 22 May 2019 03:02 kā uzrakstīju šo penteri,iegāju caur Google Chrom un arī man tagad rāda 12 stundas - zili brīnumi :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: tā vienmēr ir - pietiek pasūdzēties sistēmas administratoram un atsaukt speciālistu, kad nav vairs ko parādīt - viss iet kā smērēts :P augstākie spēki jokojas :lol:
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 24 Sep 2019 21:58 Re, kā, Vērotāj! Nezināju, ka to strīpu no sirsniņām (un citiem smailijiem) var noņemt! Kā?! :lol:
Un pati esmu "ielīdusi" Vērotājas rakstītajos Durbes ligzdas pirmajos komentāros, pievienojot Nordri veidotos pēdējos video, un man, kā jau perfekcionistam, jāizlabo katrs punkts vai garumzīme. Bet jāteic, ka ikreiz nejūtos labi, pievienojot infu ne-savā komentārā, lai gan ar Vērotāju vienojāmies, ka tā savstarpēji darām :oops: :roll:
lianaliesma, tas ir lieliski, ka pieraksti vai palabo sākuma komentārus :P

Par smailiņiem: nez kādēļ patlaban tā lapa neveras vaļā, tāpēc nevaru ielikt piemēru. Bet viss ir vienkārši - jānodzēš no smaila adreses URL saite un jāatstāj tikai IMG smailiņš. Tad strīpa pazūd.
(sarkano nodzēš, melno atstāj)
[URL= http: //smayliki.ru/smilie-1225960359. html] [IMG] http:// s19.rimg.info/121195bc3360bf3344bd708841e38bad.gif[/IMG] [ /URL]
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Tehniskas problēmas

Post by Lianaliesma »

Lieliski! Paldies, Vērotāj!
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
ame
Posts: 490
Joined: 03 Mar 2014 10:39
Location: Turku, Finland

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by ame »

WARNING:

a virus of some sort tried to sneak in camouflaged as a Potplayer update.
my firewall noticed it and removed the "update".

this is off-topic here. Verotaja Image
would you copy this message to a better place, please?

BRĪDINĀJUMS:

sava veida vīruss mēģināja ielīst maskējies kā Potplayer atjauninājums.
mans ugunsmūris to pamanīja un noņēma “atjauninājumu”.

tas šeit ir ārpus tēmas. Verotaja Image
vai jūs kopētu šo ziņojumu labākā vietā, lūdzu?
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2020 (Milda un Raimis)

Post by Lianaliesma »

AME,
PALDIES PAR INFORMĀCIJU!
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

Sākoties sezonai, kādam varbūt ir problēmas ar iekļūšanu forumā.
Aktualizēju:
Vērotāja wrote: 22 Feb 2019 14:31 PROBLĒMAS AR IEKĻŪŠANU FORUMĀ


Sākoties sezonai, iespējams, būs lietotāji, kuri vairs neatceras pagājušos gados izdomāto paroli. Vai arī parole nenostrādā citu iemeslu dēļ.
Šajā gadījumā visērtāk ir pieprasīt paroles atjaunošanu.

Ieiet autorizācijas logā
Nospiest uz uzraksta - es aizmirsu savu paroli (I forgot my password)



Atvērsies šāds dialoga logs
Ievadīt lietotājvārdu
Ievadīt savu e-pasta adresi - to, ar kuru reģistrējāties forumā!
Nospiest Submit



Uz e-pastu atnāks pagaidu parole ar kuru varēs ienākt forumā.
Vēlāk vajag ieiet savā profilā un nomainīt paroli.

Daudzi cilvēki šo gadu laikā ir vērsušies pie manis ar problēmu, ka paroles atjaunojuma funkcija nestrādā.
99,9% problēma bija tā, ka tiek ievadīts vai nu nepareizs lietotājvārds vai nepareizs (t.i. cits) e-pasts.

Ja nav īstas pārliecības ar kādu vārdu esat reģistrējušies, to var paskatīties te - lietotāju sarakstā memberlist.php
(Kreisajā pusē augšā ir uzraksts Tiešās saites > apakšā nospiest uz uzraksta Lietotāji)

:!: :!: Ja ar iekļūšanu tomēr ir problēmas, lūdzu rakstiet man verotaja@inbox.lv
Paroles es neredzu, ar to nevarēšu palīdzēt, taču varu paskatīties ar kādu e-pastu esat reģistrējušies.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Tehniskas problēmas

Post by Vērotāja »

Paroles nomaiņa:

1. Augšējā labajā stūrī ieiet savā profilā


2. Izvēlēties "Labot profilu"


3. Izvēlēties > Profils > Labot konta uzstādījumus
Ja tiek mainīta automātiksi atsūtītā parole, tad tā ir jāiekopē ailē "pašreizējā parole"
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Post Reply

Return to “Diskusijas”