Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Made »

sandiskr wrote: 22 Mar 2018 12:02 Vēl viens pluss varētu būt tāds, ka tulkojuma uzlabojumus varam nekavējoties izvietot esošajā forumā. Var izvietot arī nepabeigtu tulkojumu, tā, piemēram, svarīgākās kategorijas būs iztulkotas, bet tās, kas kritīs acīs var pamudināt uz tulkošanu. Protams, tas nozīmēs, ka būs redzamas divas valodas vienlaicīgi - tas ir jautājums vai tā vispār vajag.
Paldies, sandiskr!
Ai, cik lieliski, ka varam virzīties uz priekšu. Divas valodas vienlaicīgi ir labāk nekā tikai angļu valoda, ne?
Es nezinu, vai deru darīšanai :D (vismaz šonedēļ nevaru veltīt laiku un varbūt vispār neko tur nemācēšu), bet variantu aprunāšanā, ja vajag, gan laikam malā nenocietīšos (ja ir zināms, kuras vietas visvairāk kritizēja vecajā tulkojumā, tagad varētu uzlabot). :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Mjāāā. Es arī varētu palīdzēt ...stāvot malā, vaimanājot /tā klusi lai netraucē/,.... :oops: Šoreiz no manis sanāk tikai līdzjutējs un patērētājs. :roll: :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
sandiskr
Posts: 5
Joined: 07 Apr 2014 21:17

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by sandiskr »

Ja es pareizi saprotu, vispirms vajag pieslēgties ar lietotāju vai reģistrēties. Izmaiņas var izdarīt tikai lietotāji.

Pēc tam apakšā zem " <> Code " (kreisajā augšpusē) atrodas poga uz kuras bildē rakstīts "Branch: master ".
To vajag nospiest to un izvēlēties "development". Tā pāriet no master (produkcijas,publicējamā) uz development (izstrādes, jauno izmaiņu) zaru.

Pēc attēla var redzēt, ka jau ir ieiets iekšā mapē "latvian_3_2_2".
Redzamas 3 izvēles:
1) ext/phpbb/vigilink/language/lv
2) language/lv
3) latvian_3_2_2/styles/prosilver/theme/lv

Tās visas ir mapes, kurās iekšā ir tulkojamie faili.
language/lv satur galvenos tulkojamos failus, kas tiek izmantoti foruma pamatdarbībā. Pēc faila nosaukuma var aptuveni nojaust, kam tas tiek izmantots. Piemēram, viewforum.php tulkojumi, drošvien, tiek izmantoti skatā, kad redzams viss forums vai tēmu izvēles. Fails viewpost.php, drošvien, tiek izmantots, lai attēlotu visus tekstus foruma ieraksta apskatīšanai (jeb šajā skatā, kur var izlasīt šo ziņu).

Kad nospiež uz kāda no failiem, atverās skats ar faila saturu:
edit.jpg
kur nospiežot uz "zīmuļa" atveras rediģēšanas skats ar šādu nobeigumu (vismaz man, citiem būs cita bilde):
commit.jpg
Kad ir izdarītas izmaiņas, tad var spiest "Commit changes" zaļo pogu.
Virs tās pogas ir divi ievadlauki, kurus var arī neaizpildīt, bet ja grib, tad pirmā aile ir izmaiņu nosaukums un otrā aile ir komentārs par izmaiņām.

Tā kā šī ir versiju kontrole, tad spiežot Commit changes var arī sagaidīt paziņojums, ka šis fails jau ir izmainīts - ja kāds cits ir paspējis failu izmainīt. Ja būs konflikti - jeb pirmais iesūtītājs būs iesniedzis savādākus datus par kādu no izmainītajiem tulkojumiem - tad tiks parādīts salīdzinājums un piedāvāti risinājumi, ko darīt. Princips ir "kas pirmais brauc...".
User avatar
Vērotāja
Posts: 46716
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Paldies, tik tālu skaidrs. Vakarā eksperimentēsim un tad būs jautājumi
Pašlaik mazliet jāpastrādā algas darbā :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Viky »

Sveiki,

Skatos, skatos un nevaru atrast....vai tagad ir iespēja tikt uzreiz uz pēdējo neizlasīto ziņu? :roll:
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Viky wrote: 22 Mar 2018 14:55 Sveiki,

Skatos, skatos un nevaru atrast....vai tagad ir iespēja tikt uzreiz uz pēdējo neizlasīto ziņu? :roll:
Es māku tikt tikai uz aktīvo tēmu (topics). :lol: Vai tas ir tas, ko domā? Vērotāja arī šīs tēmas 1. vai 2.lapā ar bildi rādīja
Ja nav, tad jāgaida, kad kāds vēl izlasīs ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Datorā jā. :P
Image

Telefonā es arī tieku tikai uz pēdējo lapu. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Zinta »

Es uz pēdējo nelasīto ziņu eju kreisajā pusē nospiežot lielo klucīti vai mazo dzelteno lapiņu, uzbraucot ar kursoru parādās Unread posts
pirms tam Quick links atveru Unread posts. Kā jau te iepriekš minēja, izmantoju "metod tikaņja" :)
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

MĀRIS wrote: 22 Mar 2018 15:11 Datorā jā. :P
Paldies, Māri! Šo nezināju :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 46716
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Zinta wrote: 22 Mar 2018 15:27 Es uz pēdējo nelasīto ziņu eju kreisajā pusē nospiežot lielo klucīti vai mazo dzelteno lapiņu, uzbraucot ar kursoru parādās Unread posts
pirms tam Quick links atveru Unread posts. Kā jau te iepriekš minēja, izmantoju "metod tikaņja" :)
Ilustrācijai bilde.
Tas, ka tēmā ir neizlasīti komentāri parādās kreisajā pusē kā dzelteni klucīši. Uz tā uzspiežot, tiek uz pēdējo komentāru

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Vērotāja wrote: 22 Mar 2018 16:09
Tas, ka tēmā ir neizlasīti komentāri parādās kreisajā pusē kā dzelteni klucīši. Uz tā uzspiežot, tiek uz pēdējo komentāru
Un ja tas klucītis mani aizved uz tēmas pirmo lapu, tad es vispār šo tēmu neesmu lasījusi? :shock:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Man arī tā ir bijis ar dzelteno klucīti, ka aiznes uz tēmas pirmo lapu, tāpēc es jau esmu pieradis spiest uz to mazo, rindas galā, kuru jau norādīju. Tā es vienmēr esmu nokļuvis pie pēdējās ziņas. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Nu vēlreiz, paldies! :)
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Made »

Es aktīvo tēmu sarakstā uz tēmas pēdējo lapu spiežu (kas pirms atbilžu skaita)..
Tam kvadrātiņam ir vieglāk trāpīt :lol:
User avatar
Vērotāja
Posts: 46716
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Sandra L. wrote: 22 Mar 2018 16:25
Vērotāja wrote: 22 Mar 2018 16:09
Tas, ka tēmā ir neizlasīti komentāri parādās kreisajā pusē kā dzelteni klucīši. Uz tā uzspiežot, tiek uz pēdējo komentāru
Un ja tas klucītis mani aizved uz tēmas pirmo lapu, tad es vispār šo tēmu neesmu lasījusi? :shock:

Mani tas dzeltenais klucītis kreisajā pusē aizved nevis uz pēdējo komentāru, bet uz pēdējo nelasīto komentāru - tas ir sākot no tā komentāra, kas ir sarakstīti kopš es pēdējo reizi atvēru šo tēmu.
Ja tēma vispār nav vaļā vērta, tad teorētiski tam vajadzētu būt pašam pirmajam komentāram.
Uzbraucot uz dzeltenā klucīša kursoru parādās uzraksts Unread posts - nelasītās ziņas.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

23.03.
Vērotāja wrote: 22 Mar 2018 20:03 ... Mani tas dzeltenais klucītis kreisajā pusē aizved nevis uz pēdējo komentāru, bet uz pēdējo nelasīto komentāru - tas ir sākot no tā komentāra, kas ir sarakstīti kopš es pēdējo reizi atvēru šo tēmu. ...
Labrīt!
Šorīt pārbaudīju - patiešām darbojas! Paldies, Vērotāja! :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Viky
Posts: 3041
Joined: 12 May 2015 08:54
Location: Rīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Viky »

Paldies par ieteikumiem :)
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7716
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Ligzdas gariņš »

paldies visiem par īsāko ceļu un neceļu norādēm! ;)
savādāk jau var apmaldīties tais ceļos,kvadrātiņos,klucīšos un t.t.....kā tais trijās priedēs :lol:
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Simba »

Vai kāds ir atšifrējis, ko nozīmē sarkans kvadrātiņš lielajā kvadrātā pie tēmas - man pie dažiem ir, pie dažiem nav, bet algoritmu neatkožu... Varbūt ir izskanējis un esmu palaidusi garām, piedodiet :roll:
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Simba wrote: 23 Mar 2018 18:16 Vai kāds ir atšifrējis, ko nozīmē sarkans kvadrātiņš lielajā kvadrātā pie tēmas - man pie dažiem ir, pie dažiem nav, bet algoritmu neatkožu... Varbūt ir izskanējis un esmu palaidusi garām, piedodiet :roll:
Simba, es arī visu laiku mēģinu to saprast :lol: Varētu būt tēmas,kurās pats esi ko komentējis? :idea:
Post Reply

Return to “Diskusijas”