Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
User avatar
Vērotāja
Posts: 47442
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote: 22 Mar 2019 16:34 22.03.
Sveiki, Mīlīši!
Kaut kad agrāk solīju, ka šopavasar izziņošu datumu, kad priecāšos Jūs visus gribētājus uzņemt Kuldīgā. Tagad man ir izkristalizējies viens datums - 13. aprīlis. Nākošajā nedēļā ir Lieldienas, un pēc tam jau "Lido zivis" pasākums, bet to "bardaku" es tā saprotu ka neviens negrib.
Apsolu parādīt Ventas rumbu, ķieģeļu tiltu, makšķerniekus, noteikti arī kādu lidojošo zivi, kaut kā nebūt Jūs pabarot... Vakarā ja būs gribētāju arī pirti izkurināt... Nu kaut kā tā.............
Patiešām gaidīšu visus gan aktīvos, gan šobrīd pasīvos...
Pieteikties šeit vai rakstīt uz e-pastu verotaja@inbox.lv


Pierakstījušies braucienam uz Kuldīgu 13.aprīlī

1. Saimnieks Māris
2. Vērotāja Anda
3. skarleta ar kungu
4. Kamiņiene pēc 17.oo


Transports:
Kaimiņiene varēs kādu paņemt mašīnā atpakaļceļā uz Rīgu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
puke
Posts: 942
Joined: 09 Jan 2011 11:01

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by puke »

02.04.

Nedēļas nogalē (6.-7.aprīlis) notiks Putnu dienas. Ar programmu var iepazīties te - http://www.putnudienas.lv/lv/pasakumu-kalendars/

Šogad programma gan mazliet skopāka ar piedāvājumu kā citus gadus, bet laiku sola burvīgu un gan jau gribētāji savu pasākumu atradīs. Pati būšu Svētes palienē 6.04. :)
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Lianaliesma »

03.04.
IlzeP wrote: 03 Apr 2019 15:42 Putnu tiešraides pašreizējā apjomā un tehniskajā kvalitātē iespējams nodrošināt tikai pateicoties ziedotāju atbalstam. Tāpēc Latvijas Dabas fonds sadarbībā ar SIA “Motacilla” ir radījuši īpašus kreklus ar tiešraižu varoņu – zivjērgļu un jūras ērgļa – portretiem. Iegādājoties šo kreklu, tiek atbalstītas putnu tiešraides.

“Mēs esam ļoti pateicīgi visiem tiešraižu atbalstītājiem, kas regulāri ziedo līdzekļus, lai mēs varētu turpināt daudziem tūkstošiem cilvēku rādīt putnus un dabu ciešā tuvplānā. Tagad visiem skatītājiem ir iespēja iegādāties kreklu ar iemīļoto putnu portretiem, un iegādājoties šo kreklu, arī ziedot tiešraidēm. Pērkot un nēsājot šos kreklus, jūs atbalstīsiet un popularizēsiet putnu tiešraides un arī saudzīgu un izpratnes pilnu attieksmi pret dabu un tās resursiem,” saka Jānis Ķuze, Latvijas Dabas fonda eksperts un tiešraižu projekta vadītājs.

Šobrīd ir pieejami divu veidu krekli. Uz viena attēloti 2017. gada zivjērgļu ligzdas iemītnieki Teo un Tīna. Savukārt, uz otra krekla redzams jūras ērglis Raimis, kurš jau otro gadu saimnieko ligzdā Durbē.

Kreklus var iegādāties http://www.motacilla.lv/?mod=107&produc ... type_id=18, viena krekla cena ir 30 EUR Latvijā un 40 EUR ārvalstīs (ieskaitot piegādi). 10 EUR no katra krekla tiek ziedoti putnu tiešraižu nodrošināšanai.

Pieejami arī krekli angļu valodā.

Latvijas Dabas fonds saka lielu paldies visiem privātajiem ziedotājiem un uzņēmumiem, kas atbalsta putnu tiešraides!

Papildu informācija:
Liene Brizga-Kalniņa
Komunikācijas vadītāja
Latvijas Dabas fonds
+371 29110527
liene.brizga@ldf.lv
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Hildina
Posts: 2639
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Hildina »

Gribētos uzzināt autoru putnu attēliem .
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Simba »

Es arī braukšu uz Kuldīgas pasākumu. No Ķemeriem :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 47442
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote: 22 Mar 2019 16:34 22.03.
Sveiki, Mīlīši!
Kaut kad agrāk solīju, ka šopavasar izziņošu datumu, kad priecāšos Jūs visus gribētājus uzņemt Kuldīgā. Tagad man ir izkristalizējies viens datums - 13. aprīlis. Nākošajā nedēļā ir Lieldienas, un pēc tam jau "Lido zivis" pasākums, bet to "bardaku" es tā saprotu ka neviens negrib.
Apsolu parādīt Ventas rumbu, ķieģeļu tiltu, makšķerniekus, noteikti arī kādu lidojošo zivi, kaut kā nebūt Jūs pabarot... Vakarā ja būs gribētāju arī pirti izkurināt... Nu kaut kā tā.............
Patiešām gaidīšu visus gan aktīvos, gan šobrīd pasīvos...
Pieteikties šeit vai rakstīt uz e-pastu verotaja@inbox.lv


Pierakstījušies braucienam uz Kuldīgu 13.aprīlī

1. Saimnieks Māris
2. Vērotāja Anda
3. skarleta ar kungu
4. Kamiņiene pēc 17.oo
5. Simba
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by skarleta »

Jau laicīgi meklēju riteņus ,no Rīgas puses ,kuri mani varētu aizripināt uz pasākumu pie Māri . Es no Zolitūdes , gandrīz blakus Ulmaņa Gatve ( veikals " Skaijs") Tur arī varētu mani paķert :oops: Savādāk nekā :| Mans Kungs :D komandējumā :roll: PLĪZZZZZZZZ :roll:
Simba
Posts: 1627
Joined: 02 May 2015 18:46

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Simba »

skarleta wrote: 09 Apr 2019 18:06 Jau laicīgi meklēju riteņus ,no Rīgas puses ,kuri mani varētu aizripināt uz pasākumu pie Māri . Es no Zolitūdes , gandrīz blakus Ulmaņa Gatve ( veikals " Skaijs") Tur arī varētu mani paķert :oops: Savādāk nekā :| Mans Kungs :D komandējumā :roll: PLĪZZZZZZZZ :roll:
Skarleta, es Tev teikšu īsi un kodolīgi. Vilciens no Tevis ir sasniedzams. Kāp iekšā vilcienā, brauc līdz Ķemeru vai Slokas stacijai un tad sastādi man kompāniju līdz Mārim :P Der? :P Vai arī brauc iepriekšējā vakarā ciemos un no rīta bez stresa un vilcieniem iztikt :P
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by skarleta »

Simba , mīļš paldies par atsaucību ,došu Tev ziņu kā viss sabīdīsies :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 47442
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Māri, kā Tu domā, varbūt varētu pasākumu pārcelt uz vasaras otru pusi? Ar ornitologu pieaicināšanu un ligzdošanas sezonas apspriešanu?
Maz cilvēki pieteikušies.


Man arī nebūs daudz laika, piezvanīja mērnieks no vzd, būs pirmdien no rīta, bet līdz viņa atnākšanai vēl mums daudz kas jāsavāc (jānovāc). Svētdien no rīta sarunāti palīgi.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

Mīlīši!
Es jau labprāt pārceltu visu uz rudeni, bet "zivis lido" tikai pavasarī. Ja godīgi, tad arī man nav kur cilvēkus uzņemt - sēta izrakņāta, visapkārt bardaks, bet dzīve jau tāpēc neapstājas...
Cik man zināms, tad Skarleta ar Simbu izbrauc no Ķemeriem 12.00., tātad pirms diviem viņas ir Kuldīgā. Ja pareizi sapratu, tad Kaimiņiene būs /cerams/ ap 17.00.
Jau trīs gadus atpakaļ solīju atrādīt "lidojošās zivis", un šogad beidzot gribu šo parādu nolīdzināt. Saprotu, ka esmu tālu no Rīgas....
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Kaimiņiene
Posts: 167
Joined: 25 May 2015 12:16

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Kaimiņiene »

Piedod, Māri! Bet es laikam arī pievienošos Vērotājas teiktajam, ka vajag tikšanos pārcelt vēlāk. Visur notiek Putnu dienas, svētdien Rīgas grupa brauc uz Ropažu mežiem meža irbes klausīties un citus putnus vērot. Tur, iespējams, pārējie forumieši piedalās. Ja ir tik maz braucēju, tad es arī nedzīšos uz Kuldīgu un braukšu uz saviem Vidzemes mežiem putnus klausīties.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

Labrīt!
Tādā gadījumā šis pasākums atceļas.
Varbūt D.e. vēlāk mūs uzaicinās pie sevis...
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

14.04.
Labdien!
Nupat piezvanīja Jānis Ķ. ar iepriecinošu ziņu, ka tehniskās problēmas tiešraidēm esot novērstas. Vakar esot sakārtojuši vistu vanaga tiešraidi, un šodien melnā stārķa tiešraidi, bet kamēr mēs pa telefonu klačojāmies, tikmēr ieslēdzu melnā stārķa tiešraidi, un ... sāk griezties ripulis... To arī Jānim paziņoju, kas protams nekādu prieku Viņā neizraisīja. Ja kādas dienas nekas nemainīsies, tad būs spiesti braukt mainīt rūteri.
Šonedēļ esot pabeiguši kārtot arī zemūdens kameru, un nākošās nedēļās otrajā pusē viņu plānots "laist gaisā", pirmās raudas un sapali jau esot piefiksēti, kaut ūdens esot diezgan netīrs jo nākot no purva.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47442
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Māri, paldies par jaunumiem :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by d.e. »

MĀRIS wrote: 12 Apr 2019 06:36 ...
Varbūt D.e. vēlāk mūs uzaicinās pie sevis...
Manas zivis nelido, manas tik pa dūņām perās un uz pannas! :D Vajadzētu gan saštukot kaut ko, bet man liekas, ka tagad pavasarī daudziem savi pavasara dārza darbi u.t t +u.c. Vairāk tā kā uz siltas vasaras pusi gribētos. P. S. Paldies par jaunumiem, gaidu zivju kameru, man tie fišiņi patīk gan akvārijos, gan brīvos ūdeņos. ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

Labdien.
LDF palaista nēģu kamera. https://www.youtube.com/watch?v=vluMf73 ... dex=9&t=0s
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47442
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Saņēmu ziņu, ka nākamnedēļ palaidīs zaļo vārnu kameru. Tā ir labā ziņa!
Labās ziņas sliktā daļa ir tā, ka tiks palaista tikai būra iekšpuses kamera. Bet labāk kaut kas, nekā nekas.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
mega2
Posts: 56485
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by mega2 »

Vērotāja wrote: 16 May 2019 16:18 Saņēmu ziņu, ka nākamnedēļ palaidīs zaļo vārnu kameru. Tā ir labā ziņa!
Labās ziņas sliktā daļa ir tā, ka tiks palaista tikai būra iekšpuses kamera. Bet labāk kaut kas, nekā nekas
Un kā tad ar gredzeniem-iekšpusē jau pilnīgi nekas nebūs redzams-es protams atvainojos,bet kāda tad vērošanai jēga? :o
Liekas,ka tieši gredzenu nolasījums ir svarīgs un izpaliks tā zaļvārņu skaistā pielidošana! :roll:
Made
Posts: 9360
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Cerēsim, ka šajā sezonā būs citas prioritātes :P Ņammu jau gan labāk no āra redz..
Post Reply

Return to “Diskusijas”