Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
ladida
Posts: 578
Joined: 20 Jul 2013 10:03

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by ladida »

Labsvakars, draugi!
Man arī spēkā tas, ka labprāt brauktu, bet pašai "riteņi" nav... :D

Kā jau iepriekš rakstīju, esmu Ķengaragā, bet noteikti varu kaut kur piebraukt...
Jamsi, reiz tu mani jau vedi vienā pasākumā, - varbūt arī šoreiz? :) Toreiz tu mani savāci pie Nacionālā teātra.
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Jamsis »

MĀRIS wrote: 10 Sep 2020 09:56 Forši! Tad jau Ērgļos tiksimies!
Labrīt!
Cikos tiekamies Ērgļos?
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

11.09.
Labrīt!
ladida wrote: 10 Sep 2020 21:41 ...
Jamsi, reiz tu mani jau vedi vienā pasākumā, - varbūt arī šoreiz? :) Toreiz tu mani savāci pie Nacionālā teātra.
...
Cerēsim, ka Jūs abas sakontaktēsities.

***Pūka tomēr netiek uz tusu lai kā arī gribētu, jo atgriežoties no Baltkrievijas bija jādodas pašizolācijā, kura tikai nupat kā beigusies, un visādi sīki darbiņi tagad sagruvuši virsū.
*** Ļoti jau cerēju ka Vērotāja vismaz kādu ziņu ierakstīs, jo manās acīs Viņa ir Foruma ikona. Visādā ziņā Viņa ir piereģistrējusies pirmajā foruma atklāšanas dienā memberlist.php?start=300 /kopā ar U. Bergmani, Pūku, CerambyX,.../. Protams ir arī vecāki vēl aktīvi reģistrējušies dalībnieki, kā foreļjanka, puķe, ... , bet tomēr...
***Vēl gaidam kādu ziņu no Schwarzstorch, pārējie tā kā būtu apzināti, protams, ja Jamsis ir sakontaktējies ar Ladidu.

***Šobrīd man zināmais maršruts ir - ~10.00. Rīgā satieku Madi un Lianaliesmu, un braucam uz Suntažiem, kur satiekam La Marie /ap 11.00./ Šeit arī ar Jamsi varam satikties un ripināt tālāk jau bariņā. Tad jau komandēšanu pārņem La Marie, bet orientējoši ap 13.00. mēs varētu būt Ērgļos, kur pievienojas visi pārējie tusētāji. Tad caur nekurieni braucam uz Uģa pusi, lai ap 17.00. būtu pie Viņa, apskatam rehabilitācijas staciju, un braucam uz Medņriestiem, kas arī ir galamērķis. Kaut kā tā.

Neesmu es organizators, nesitiet!!!
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Kartē pirms Suntažiem ceļa malā redzu Lielo Kangaru skatutorni.. es jau nekāptu, bet varbūt ir kādi gribētāji, ja laiks ļauj :P
User avatar
Jamsis
Posts: 2400
Joined: 01 Mar 2015 15:49

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Jamsis »

Made wrote: 11 Sep 2020 10:25 Kartē pirms Suntažiem ceļa malā redzu Lielo Kangaru skatutorni.. es jau nekāptu, bet varbūt ir kādi gribētāji, ja laiks ļauj :P
Varbūt tiešām satiekamies ap 11.00 - 11.30 (bez steigas) pie skatu torņa un tad ripinam tālāk uz Suntažiem.
Mums taču nav kur steigties, visa diena brīva.
Māri, nesatraucies, mēs sakontaktēsimies (ar Ladidu) :D , tāpēc jau jautāju, lai varam sarunāt laikus. Vēl jau caur veikalu jāizbrauc :)
Mīce
Posts: 456
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Mīce »

Lai jums foršs pasākums! Es arī varbūt nākamgad! ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

Jamsis wrote: 11 Sep 2020 11:17
Made wrote: 11 Sep 2020 10:25 Kartē pirms Suntažiem ceļa malā redzu Lielo Kangaru skatutorni.. es jau nekāptu, bet varbūt ir kādi gribētāji, ja laiks ļauj :P
Varbūt tiešām satiekamies ap 11.00 - 11.30 (bez steigas) pie skatu torņa un tad ripinam tālāk uz Suntažiem.
Mums taču nav kur steigties, visa diena brīva.
Māri, nesatraucies, mēs sakontaktēsimies (ar Ladidu) :D , tāpēc jau jautāju, lai varam sarunāt laikus. Vēl jau caur veikalu jāizbrauc :)
Mīlīši!
Šobrīd mana atbildība ir nokļūt ap desmitiem Rīgā lai savāktu Madi un Lianaliesmu. Tad jau es visu tālāko atbildību uzvelšu viņām. Pēc tam katrs kas pievienosies mūsu pulciņam saņems savu atbildības devu, tā kā Jūs jau tagad varat kontaktēties, kalt plānus, spraust maršrutus..., tikai ar vienu norunu, ka ap 17tiem esam pie Rehabilitācijas centra.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
schwarzstorch
Posts: 405
Joined: 30 Apr 2020 11:29

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by schwarzstorch »

Sveicieni!
Kaut kā biju gatavojusies, ka pasākums notiks pa dienu un vakarpusē varēšu doties mājās. Pievienoties tik vēlu diemžēl nevarēšu. :( Varbūt nākamreiz. Lai visiem foršs pasākums! Sveicieni Uģa k-gam!
User avatar
La Marie
Posts: 2160
Joined: 02 Jun 2015 11:21

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by La Marie »

Patīkamais gatavošanās un plānošanas drudzis pirms tikšanās, vai ne?! :)

Ja Māris ar Lianuliesmu un Madi tiekas 9:30, brauc cauri Kangariem, apstājas pie skatu torņa un tur uzkāpj, tad joprojām 11:00 varam +/- plānot Suntažus un ap 13:00 būt Ērgļos.

No Ērgļiem dodamies Vestienas virzienā un apciemojam Latvijas augstāko ‘kalnu’ Gaiziņu. Tikko googlē apskatījos, ka tur ir arī kafejnīca, ja gribam ēst pusdienas. Bet varam arī kaut kur tāpat piemesties un apēst līdzpaņemtās sviestmaizes.

Tālāk ceļš ved pie Uģa. Ļoti gribas apskatīt rehabilitācijas centru.
Kaut kā tā. :)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

schwarzstorch wrote: 11 Sep 2020 17:07 Sveicieni!
Kaut kā biju gatavojusies, ka pasākums notiks pa dienu un vakarpusē varēšu doties mājās. Pievienoties tik vēlu diemžēl nevarēšu. :( Varbūt nākamreiz. Lai visiem foršs pasākums! Sveicieni Uģa k-gam!
Žēl, bet katram mums savas iespējas. Sveicienu protams nodošu, arī no Marfo un Biker.

Rīt ap 9.30 pacentīšos būt pie Mades, un tad jau pa diviem mēs kaut kā risināsimies tālāk... :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
ladida
Posts: 578
Joined: 20 Jul 2013 10:03

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by ladida »

Čiv riv! :D
Mēs ar Jamsi esam sakontaktējušās, rīt tiekamies 9:30 centrā un dodamies ceļā. Tad jau pa ceļam sazināmies ar pārējiem un tiekamies kaut kur Latvijas ārēs :P
Uz tikšanos!
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

13.septembris

Nupat esmu atgriezusies mājās, varbūt vēl kāds ir ceļā, bet Māris jau nu noteikti vēl brauc.. Liels paldies viņam kā šī pasākuma gara uzturētājam un sargātājam, paldies Uģim par uzņemšanu un būšanu ar mums. Un protams, mums pašiem, lieliskajiem ceļabiedriem! Ļoti ļoti patīkama šo dienu garša, gan jau būs vēl iespaidu stāsti un bildes, bet šobrīd iesākumam - La Marie lieliski noorganizēts un iemūžināts sveiciens forumiešiem no tiem, kas aizbrauca otrā dienā. :P

Image
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Lianaliesma »

Laba diena!

Atgriezušies esam, pilni svaiga lauku gaisa un iespaidu. :P
Turpceļā atkal tikšanās un iepazīšanās prieks ar forumiešiem mijās ar elpu aizraujošajiem panorāmas skatiem no Lielo Kangaru skatutorņa un Gaiziņa (Gaissa kalna) virsotnes. Tad pakavējāmies viesmīlīgās La Marie mājās uz lašmaizīšu un mammas ceptās gardās ābolkūkas pauzi. Savvaļas putnu rehabilitācijas stacijā mūs sagaidīja tikko no kartupeļu lasīšanas atgriezies Uģis un divi stacijas pastāvīgie iemītnieki - jūras ērgļu meitene un klija, un Uģis izstāstīja par izārstētajiem un atpakaļ dabā palaistajiem putniem (3 pūces, zivjērglis, melnais stārķis...). Un tad sekoja jauks vakars ornitologu saieta namiņā, kurā tikām laipni sagaidīti cauri vecas ābeles ābolu piesētiem goda vārtiem, pie ugunskura, ar gardu alu muciņā un kūpinātām karpām, ar izkurinātu pirtiņu un vēsu dīķīti, ar sarunām un dziesmām... Uhhh... Tās vakara noskaņu izjūtas jau nevar izstāsīt, bija jauki.
Paldies lielais visiem!
Image

Image

Image

Nu tik gaidām bildes no La Marie fotoapcirkņiem! :)

P.S. Interesanti... Staltais Gaiziņš rudzu laukos… /Guntis Eniņš / 17.07.2012 https://www.la.lv/staltais-gaizins-rudzu-laukos-2
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

14.09.
Labdien!

Vispirms jau gribēju pateikt patiešām lielu paldies visiem tiem, kas izbrīvēja šo brīnišķīgo dienu, lai pavadītu viņu šādā kompānijā! Vienmēr man ir patikušas šīs pasēdēšanas, pačalošanas, it sevišķi ar cilvēkiem, kuri arī pasauli uztver kaut nedaudz radniecīgi ar Tevi. Patiešām no sirds paldies!!!
Neesmu nekad bijis liels dokumentētājs, vienmēr esmu paļāvies uz cilvēkiem kuriem ir tādas dotības, un visas cerības lieku uz La Marie, Madi, LL, vai kādu citu kurš māk rakstiski izteikties. Tāpēc arī man nekā diža nav pat ko parādīt, jo visu to burvību, kuru guvām gan Kangaru skatu tornī, pie La Marie mājās, Gaiziņa virsotnē, Tiltkalnos, Medņriestos, un arī pašā ceļā es nespēju aprakstīt, kā arī siltumu kuru Tu saņem no cilvēkiem! Tas ir kaut kas kolosāls!!! Varu tik pateikt, ka tagad varēšu murrāt kādu laiku kā tāds runcis uz siltas krāsnsaugšas.

Bet vienu lietu gan es arī varu mēģināt nodot - ugunskura burvību, kas tāpat kā ūdens čalas nekad neapnīk...



P.s. Sveicienus no Marfo, Baiker, D.e., Madaras_Ozolas, un pārējiem, kuri to bija lūguši nodevām!
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Tā mēs te dziedam :D :P
Videomirklis ir atbilde uz pēdējo teikumu Māra videomirklī: "Tā mēs te sēžam" :)



Šoreiz pie ģitāras skaņām pietrūka Madaras balss pavadījuma tik daudzām dziesmām no pirmā līdz pēdējam vārdam. Labi, ka mums ir Aijucis, kas arī zina dziesmas.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Par namiņu nedaudz - tas celts pēc mežsarga mājas projektu konkursā godalgotā projekta. Mežsargs tur nedzīvo, tur notiek vides apsaimniekošanas apvienības aktivitātes ar mērķi 1.Bioloģiskās daudzveidības saglabāšana: Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju, sugu un biotopu apsaimniekošana;
Zinātnisko pētījumu veikšana bioloģijas jomā; Ar dabas aizsardzību saistītu projektu vadība; Ekotūrisma organizēšana, viesu māju pakalpojumu sniegšana; 2. Sabiedrības izpratnes veicināšana par dabas aizsardzību. To izlasīju lursoft.lv, bet arī Uģis stāstīja nedaudz par nopietniem saietiem un ne mazāk nopietniem atgadījumiem :P

Te ir jau lianaliesma bildē redzamais skats uz iebraucamo ceļu un lauku.. (arī "goda vārti", tāpat kā ābeles loks)
Image

un te ir āres, kas ir daļa no mazā ērgļa parauglaukuma, pa kreisi aiz kadra mežmalā ir tornis, kur meitenes agri no rīta gāja vērot (un aizbēga, jo nejēgā briežutu)
Image

La Marie gan jau arī būs šī bilde, pirms manis nobildēta :P
Image

Kopējais Emīla Ēmaņa vitrāžas skats ir no pagājušās ciemureizes, izrādās, tas bija 2017.gadā! (tik sen?! kā pērn liekas..).
Ja manā stāstā varbūt ir par maz emociju vakara ieguvumu uzskaitē, tad ziniet, ka tās ir tādas pašas, kā toreiz un vēl siltākas (tās pašas zvaigznes!!!)

Te sākas mūsu 2017.gada iespaidi (tikai nav daudzo bilžu iekš failiem.lv) viewtopic.php?p=155798#p155798 :D :P

Bet forumā biju ielikusi bildi ar pīļu mājiņu, kuras nu vairs nav, un es visiem uzbāzos ar atmiņām par to :lol: (toreiz bija jājautā Uģim, kas tas par veidojumu). Laikam pīļu mājiņa tā var kļūt arī leģendāra, jo tiem, kas nav redzējuši, varbūt liekas, ka ir tāda pat kā Rīgas kanāla gulbju mājiņa :lol: viewtopic.php?p=155893#p155893
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Biker »

Sveiki!
Liels paldies par bildēm un video.
Kaut es būtu tur bijis.

Hello.
Thank you very much for pictures and videos.

I wish I had been there..
User avatar
La Marie
Posts: 2160
Joined: 02 Jun 2015 11:21

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by La Marie »

Sveiki, draugi!

Bija patiess prieks sestdien un svētdien būt kopā ar daļu no jums, izbaudīt Latvijas rudeni un ornitaloga Uģa Bergmaņa viesmīlību.
Diena bija patiesi izdevusies - mūs lutināja it viss, sākot ar mīlīgu saulīti, paugurainajām ainavām, stirnu skriešanos, dzērvju klaigām, ugunskura liesmām un Uģa sarūpējām karpām... visu pat ne uzskaitīt! Punktiņu uz i laikam uzlika piekļūšana gardās ugunskur zupas katlam vecajā Ērgļu stacijā. Pavisam nejauši, pavisam garāmejot, bet tikām arī tur uzņemti kā labi draugi, kurus ar tukšiem vēderiem tālāk laist nevar.

Fotogrāfijas no maniem aparātiem būs vēlāk, bet šobrīd mazs video ar Uģa Bergmaņa stāstu par šīs vasaras ciemiņiem plēšputnu rehabilitācijas centrā.

Paldies mīļš visiem, visiem! Māri, buča Tev par šoferēšanu! Izbaudīju. :)

Madara_Ozola
Posts: 218
Joined: 28 May 2015 21:30

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Madara_Ozola »

Patiess prieks visus skatīt vaigā - kā jau allaž - mīļie, putnu puiši un meitas, jo gadus, jo kļūstat arvien jaunāki, staltāki, šarmantāki un enerģiskāki. Ko gan laiks mums var padarīt. :)
Uģis Bergmanis
Posts: 245
Joined: 05 May 2014 20:10

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Uģis Bergmanis »

Labvakar, Forumieši! Man bija patiess prieks un arī gods Jūs visus satikt un uzņemt meža mājā. Iepriekš biju saticis tikai Māri un Madi. Tas labi, ka mūsu pulks ir tik plašs, gan jau kādreiz mums piebiedrosies arī tie, kuri netika, arī forumieši ārpus Latvijas. Šis saiets mani motivēja uztaisīt jaunu āra galdu un solus, kā arī iebetonēt jaunu pirts priekšas slieksni. Nākošajā saietā, kā jau solīju, vairāk pastāstīšu par maniem piedzīvojumiem ar vilkiem, parādīšu no mājas uzņemtās filmas un fotogrāfijas.

Vēl par Spilves kameru - sakari ar purva centrāli mums ir, purva kamera arī darbojas, rūteris strādā. Ir bojājums vai nu kameras kabelī (alnis izrāvis kabeli no centrāles, varbūt peles sagrauzušas), vai kameras modulī jeb t.s. "smadzenēs". Tāpēc ir jādodas purvā ar rezerves detaļām un ar IT jomas speciālistu atbalstu. To darīsim nākošajā nedēļā, līdz tam jāsagatavojas.
Post Reply

Return to “Diskusijas”