Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
Post Reply
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Post by Vērotāja »

:arrow:

Šajā tēmā ievietojam paziņojumus, informāciju.


Sadalīju Diskusijas 3 tēmu grupās:

- par dabu https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=37&t=3861

- saites uz rakstiem, video https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=37&t=3857

- foruma dzīve un paziņojumi - šī tēma
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Sveiki! Vai ir kāda iespēja tāpat kā iepriekšējā foruma versijā, lai ieejot kādā sadaļā, ērti izkļūtu uz aktīvajām tēmām. Tagad kamēr atradu, ka caur 'Quick links' (viss angliski, vai latviski nebūs?) jāspiež 'Active topics' . :?
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Man šī visas pasaules "angliskošana" vispār !!! :evil: Visu laiku priecājos, ka no tā šeit bijām izmukuši, bet tagad būtībā mēģinam kopēt LK. :cry: /Tas protams atkal ir mans subjektīvais viedoklis, kuram var piekrist /nepiekrist./
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Sarmīte
Posts: 8811
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sarmīte »

Pilnīgi piekrītu,Māri.Ja tagad nevaru ienākt forumā bez GT,tad diez vai tas vispār jādara. Sajūta,ka pēkšņi esmu mainījusi valsti. :(
Tās manas domas un visa reforma prieku nesagādāja.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote: 21 Mar 2018 11:30 Man šī visas pasaules "angliskošana" vispār !!! :evil: Visu laiku priecājos, ka no tā šeit bijām izmukuši, bet tagad būtībā mēģinam kopēt LK. :cry: /Tas protams atkal ir mans subjektīvais viedoklis, kuram var piekrist /nepiekrist./
Māri, pašlaik IT mēģina kaut ko izdomāt.
Nav phpBB pakotnēs latviešu valodas pakas. Vienkārši nav. Igauņu ir, lietuviešu ir, visas ir, bet latviešu nav :evil:
https://www.phpbb.com/languages/
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Raganiete wrote: 21 Mar 2018 11:45 Pilnīgi piekrītu,Māri.Ja tagad nevaru ienākt forumā bez GT,tad diez vai tas vispār jādara. Sajūta,ka pēkšņi esmu mainījusi valsti. :(
Tās manas domas un visa reforma prieku nesagādāja.
Raganiete, diemžēl šī ir reforma piespiedu kārtā.
Vecajai foruma versijai 31.martā beidzas sertifikāts un to vairs nevarēja izmantot.
Jaunās versijas ir kādas ir. Par valodām rakstīju iepriekšējā komentārā.
Varbūt IT izdosies kaut kādu automātisko tulkošanu pieslēgt.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Es jau YT Durbertvillas ērgļu čatā rakstīju arī par foruma krāsu - man šis zilais tonis liekas biku pa agresīvu - gribētos kaut ko mierīgāku, pieklusinātāku. Protams atkal - ja "pakotne" to pieļauj. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Zinta »

Mēģinu kaut ko saprast, angļu valodu neprotu, bet vai kaut vai līdz 31.martam vecajā versijā nevajadzēja painformēt par izmaiņām un dot kaut elementāras norādes kā vispār forumā kaut ko atrast un saprast.
Pirmās emocijas noplaks, pārmaiņas protams ir laba lieta, tikai jautājums kādēļ tām jābūt kā auksta ūdens šaltij?
Tagad arī, lai nosūtītu komentāru spiežu visu pēc kārtas uz dullo cerībā ka kaut kas sanāks :cry:
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Māri, vai tad Tev vēl nav nomainījusies krāsa uz zaļo? Krāsu nomainīja pirms pusstundas.
Ja Tu neredzi šādu bildi, tad nospied vairākas reizes F5 vai augšā ar rimbuli atsvaidzini lapu

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Zinta wrote: 21 Mar 2018 12:07 Mēģinu kaut ko saprast, angļu valodu neprotu, bet vai kaut vai līdz 31.martam vecajā versijā nevajadzēja painformēt par izmaiņām un dot kaut elementāras norādes kā vispār forumā kaut ko atrast un saprast.
Pirmās emocijas noplaks, pārmaiņas protams ir laba lieta, tikai jautājums kādēļ tām jābūt kā auksta ūdens šaltij?
Tagad arī, lai nosūtītu komentāru spiežu visu pēc kārtas uz dullo cerībā ka kaut kas sanāks :cry:
Zinta, nez vai man būtu jātaisnojas par to, kur neesmu ne vainīga, ne arī varu kaut kā ietekmēt, ne arī iepriekš zināju.
:cry:
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Zinta »

Lapa zila un "ŗimbuli" nezinu kur atrast.
Vērotāja, izteicu savas domas par jauno skatu uz dzīvi, tev nav ne par ko jātaisnojas.
Bieži velns nav tik melns kā viņu mālē, tikai pirmie iespaidi ir nu maigi sakot, ne pārāk patīkami.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: 21 Mar 2018 12:07 Māri, vai tad Tev vēl nav nomainījusies krāsa uz zaļo? Krāsu nomainīja pirms pusstundas.
Ja Tu neredzi šādu bildi, tad nospied vairākas reizes F5 vai augšā ar rimbuli atsvaidzini lapu
Izspaidījos rimbuļus, F5, pat kompi restartēju - man viss ir zils. :roll:
Priecājos par Tavu smuko bilžuku - kaut man tāds būtu.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Image

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
mega2
Posts: 55835
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by mega2 »

Laba diena,cik nu kuram laba!
Es kā,muļķis no 4:30 mēģināju tikt forumā,bet viņš man spītīgi prasīja ielogoties,lai gan veco paroli neņēma pretī! :o Tā nu saspaidīju visu,ko varēju un gaidīju,kad dēls modīsies un nāks man palīgā,arī viņam neizdevās nekur tikt ar manu veco paroli un nācās mainīt uz jaunu! :twisted: Bet nu vispār par šādām izmaiņām LDF vajadzēja izziņot laicīgi,ka tahnisku iemeslu dēl forums nebūs pieejams no tāda...līdz tādam??? :ugeek:

Jā,nu man jau šitie visi pārkārtojumi dikti nepatīk,esmu no tiem ieraduma cilvēkiem,kam nepatīk pārmaiņas un manā vecumā visu jauno ir grūti apgūt,kur nu vēl svešā mēlē un ja ar datoru esi un ''jūs''? :o
Jau divās lapās fušierus salaidu,jo divreiz aizsūtīju vienu un to pašu ziņu,jo nevarēju saprast,kā labot savu iepriekš aizsūtīto komentāru pierakstot kaut ko klāt-kura poga tagad jāspiež??? :roll:
Pilnībā piekrītu Mārim un Raganietei par valodu un saprotu arī Vērotāju-viss iet uz priekšu,bet mēs bremzējam! :lol:
Jā un kas ar ''apskatīt aktīvās tēmas''sadaļu,tāda vēl ir vai būs,jo nav jautri vērt vaļā visas lapas pēc kārtas un arī jautājums par krāsojumu,kad neizlasīta(jauna) ziņa bija sarkana,bet kad izlasīta mainīja krāsu-kā ar to????
Atvainojos,es te bišku izplūdu emocijās :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15169
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Vērotāja! Tā krāsu palete jau ir rakstīšanai, ne fona noformējumam. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Zinta, visas lapas visos pārlūkos atsvaidzina ar šo rimbuli :P
Mozillā, šķiet, ka tas ir otrā pusē adrešu rindai. Šī bilde ir Chrome pārlūkam.

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote: 21 Mar 2018 12:28 Vērotāja! Tā krāsu palete jau ir rakstīšanai, ne fona noformējumam. :roll:
Jā, Māri. Tas ir ziņojumam.
Viss pārējais augšā ir tā kā bija iepriekš, tikai krāsas vairs nav labajā pusē, tāpēc pieliku bultu kur atrast.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sunshine »

Laba dieniņa! :)

Man tāpat kā Mārim - viss auksti zils, arī pēc refresh :roll: Bet citādi tomēr priecājos par pārmaiņām - tās vienmēr ik pa laikam ir nepieciešamas un atsvaidzina, atdzīvina visu veco.. Parasti jau visiem grūti sākumā pierast un pieņemt, bet beigās tomēr būs forši :)
Last edited by Sunshine on 21 Mar 2018 12:33, edited 1 time in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Es uzrakstīju IT jautājumu kāpēc visi redz zilo, bet man ir Zaļais stils.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46444
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

mega2 wrote: 21 Mar 2018 12:26 Pilnībā piekrītu Mārim un Raganietei par valodu un saprotu arī Vērotāju-viss iet uz priekšu,bet mēs bremzējam! :lol:

Jā un kas ar ''apskatīt aktīvās tēmas''sadaļu,tāda vēl ir vai būs,jo nav jautri vērt vaļā visas lapas pēc kārtas un arī jautājums par krāsojumu,kad neizlasīta(jauna) ziņa bija sarkana,bet kad izlasīta mainīja krāsu-kā ar to????
mega, ne nu es eju uz priekšu, nekā. To, ka forumā ir izmaiņas ieraudzīju tikai šorīt, kad pirms 9 te ienācu.
Un arī man nepatīk, bet nav jēgas skumt par to, ko nevar mainīt.

Nelasītās ziņas no sākumlapas redzamas kā sarkani punktiņi un atverot pirms tēmas parādās dzeltens lodziņš.
Image

Vienīgais pluss jaunajā versijā, no sākumlapas var redzēt kurā tēmā ir pēdējie ieraksti
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Post Reply

Return to “Diskusijas”