Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

Sveiki, Mīlīši!
Tā kā mēs ar Daigas esam negauši, tad mums ar vienu dienu tusam nepietiek, un mēs jau piektdien "uzklupsim Dianai krāgā", tā kā šoreiz man sestdien braukšana cauri Rīgai izpaliek. Bet nav neatrisināmas lietas, piektdien, sestdien pasekošu līdzi notikumu attīstībai, un ja būs vajadzība - atrisināsim. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Tālis »

Sveiki!
Made saka, ka viņai labs variants ar vilcienu no Zemitāniem, pēc tam ar SOS no Saulkrastu 1. :lol:
Nav problēmu. Man tad būtu no Rīgas stacijas. Vilciens Garciemā ir 11:52, tad 12:52. Domāju, ka pašā laikā. Vēl tikai jāsaskaņo ar Madi, lai būtu Garciema stacijā reizē.
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Nopirku pasākumam kafiju, tēju, cukuru.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Tālis wrote: 01 Aug 2019 17:04 Sveiki!
Made saka, ka viņai labs variants ar vilcienu no Zemitāniem, pēc tam ar SOS no Saulkrastu 1. :lol:
Nav problēmu. Man tad būtu no Rīgas stacijas. Vilciens Garciemā ir 11:52, tad 12:52. Domāju, ka pašā laikā. Vēl tikai jāsaskaņo ar Madi, lai būtu Garciema stacijā reizē.
Tāli, man nav problēmu Tev un Madei aizbraukt pakaļ uz Rīgu.
Absolūti nekādu!

Atsūti man uz verotaja@inbox.lv adresi kur man jābūt. Tikai ielu un mājas Nr., nekādus dzīvokļus nevajag.
Made, atsūti Tu man arī to adresi, kur Tevi paņemt.

Kad braukšu no Garupes ārā, nosūtīšu īsziņu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by d.e. »

Vērotāja wrote: 01 Aug 2019 13:19
d.e. wrote: 01 Aug 2019 13:15 Oppā, Vērotāj, mēs reizē rakstam. :D Domā vajag baigi konkrēti groziņus?
Nē, ar groziņu biju domājusi to, ka katrs paņem kaut ēdamu :lol:
Jā, nu es jau arī apmēram tāpat to biju domājusi. :D Domāju, ka paķeram katrs kaut ko ēdamu un būs daudzmaz ok. Tātad, kafija, tēja, sēnes jau ir, grils un ogles arī ir, pārējo ēdamo dzeramo pēc ieskatiem, bet neforsējam. Var kādu tomātu paķert vai cepamdesu vai pīrāgu vai jebko citu, bet ar domu, ka nedaudz, jo būs jāpaliek visiem uz vietas, kamēr viss tiek noēsts :D Vienvārdsakot, kas katram kārojas, to paņem un būs labi. :D Būs vēl kādi 4 - 5 mūsējie, kas pagaidām nav šajā sarakstā, bet, ja varēs tikt, tad arī atbrauks sestdien.
Prieks būs redzēt visus! Ja kāds vēl domā, tad droši var pievienoties mūsu pulciņam jebkurā laikā.
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Tālis »

Vērotāja wrote: 01 Aug 2019 18:21
Tāli, man nav problēmu Tev un Madei aizbraukt pakaļ uz Rīgu.
Absolūti nekādu!

Mīļo Vērotāj, Paldies! Tavu variantu nepieņemu nekādā ziņā.
Vai tad man grūti pašam aizbraukt ar vilcienu. Būtu labi, ja no Garciema stacijas kādam būtu iespēja aizvizināt līdz galam, lai nenomaldītos. Neatkarīgi no Mades lēmuma būšu Garciema stacijā 12:52.
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Es gan pieņemu un aicinu Tāli un Dzintru arī - tas taču tik patīkami! :)
Lai gan - es ar vilcienu arī sen neesmu braukusi, bet ar auto būs pievienotā vērtība - varēsim sākt tusu jau ceļā :D
Vērotāja būs mūsu ekskluzīvā rīcībā! :P Kad vēl tā gadās!
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Made, uzrakstīju Tev, izbraukšu ap 12-tiem, tad +- ap 13 būsim Garciemā.

Dzintra brauks no Vecāķiem.
Tāli, meils verotaja@inbox.lv, piedāvāju tomēr izvizināt :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

:D :P
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by aijucis »

d.e. wrote: 01 Aug 2019 18:43 Jā, nu es jau arī apmēram tāpat to biju domājusi. :D Domāju, ka paķeram katrs kaut ko ēdamu un būs daudzmaz ok. Tātad, kafija, tēja, sēnes jau ir, grils un ogles arī ir, pārējo ēdamo dzeramo pēc ieskatiem, bet neforsējam. Var kādu tomātu paķert vai cepamdesu vai pīrāgu vai jebko citu, bet ar domu, ka nedaudz, jo būs jāpaliek visiem uz vietas, kamēr viss tiek noēsts :D Vienvārdsakot, kas katram kārojas, to paņem un būs labi. :D Būs vēl kādi 4 - 5 mūsējie, kas pagaidām nav šajā sarakstā, bet, ja varēs tikt, tad arī atbrauks sestdien.
Prieks būs redzēt visus! Ja kāds vēl domā, tad droši var pievienoties mūsu pulciņam jebkurā laikā.
Mūspusē visko cep. Labprāt paņemšu kādus pīrādziņus un firmas maizīti
User avatar
Vērotāja
Posts: 46714
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Vērotāja »

Ir:
kafija, tēja, cukurs
sēnes
pīrādziņi un maizīte

Vēl nav pieteikušies paņemt:
tomātus, mazsālītus gurķus vai vēl kādus dārzeņus
kaut ko liekamu uz grila
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
puke
Posts: 932
Joined: 09 Jan 2011 11:01

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by puke »

Mani plāni vēl ļoti neskaidri, jo no rīta viena putnu vērošana un nezinu cikos pārradīšos, līdz ar to arī cikos tikšu līdz tusiņa vietai. Visticamāk būšu kopā ar savām abām lēdijām. Varu paņemt gurķus, burkānus vai kādus citus dārzeņus, bet jārēķinās, ka tie uz galda parādīsies kaut kad nevis plkst13.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

Labdien!
Vazājos jau pa Rīgu, līdzi man ir k-kādi gurķi, tomāti, kādu cepamgaļu, cepumus,... paķersim veikalā, un galu galā jau nebraucam izēsties, bet viens otru samīļot... :P
Ps. Kūpināta zivs gan šoreiz nav, laikam pirmā reize... :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Es varētu desiņas nopirkt un redzēs, kas vēl gadīsies..
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by d.e. »

Māri, tā nevar! :mrgreen: Tev vēl ir laiks ieiet veikalā un nopirkt bundžiņā šprotes eļļā! Katram sanāks pa zivtiņai un tradīcija būs ievērota! :D
User avatar
MĀRIS
Posts: 15171
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by MĀRIS »

d.e. wrote: 02 Aug 2019 12:53 Māri, tā nevar! :mrgreen: Tev vēl ir laiks ieiet veikalā un nopirkt bundžiņā šprotes eļļā! Katram sanāks pa zivtiņai un tradīcija būs ievērota! :D
Klausos un paklausu!😋
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Sarmīte
Posts: 8861
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Sarmīte »

Labvakar!
Pagājusi ļoti skaista diena.Liels paldies d.e.par iespēju viesoties brīnišķīgā vietā
Image
Paldies visiem forumiešiem.Tikšanās izvērtās(kā parasti)ļoti,ļoti jauka.
https://failiem.lv/u/7jrusvgb
Bildes ir,bet ar kvalitāti šoreiz jāsamierinās. :oops:
Last edited by Sarmīte on 05 Aug 2019 18:46, edited 1 time in total.
Hildina
Posts: 2634
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Hildina »

Labrīt ! Sirsnīgs paldies par bildēm !!! Laiks ir jauks , vietas pazīstamas :D Visus itkā pazinu , bet viena seja gan man sveša .
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Tālis »

Raganiete, liels Paldies par skaisto kopā saiešanas virtuālo skatījumu! :)
Patīkama "pēcgarša".
No manis bonuss!
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi, pasākumi

Post by Made »

Labrīt! Šajās viesmīlīgajās mājās vienmēr ir jauki pabūt, liels paldies namamātei un visiem mums, kas vakar bijām tik necerēti daudz. Bija liels prieks visus satikt un pabiedroties arī abos mazajos turpceļa :D un atpakaļceļa :D "forumos". Vērotāja bija īsta "cāļu mamma" un savāca dažus tālu izkliedētos vienkop zem sava spārna. :P Liels apmierinājums katru reizi redzēt foruma pasākumos ģimenes locekļus :D Bez vīru atbalsta Mārim vienam plānāk klātos :P vai arī mums, kas pie galda :P Bez abiem jauniņajiem nemiera gariem noskaņa nebūtu tik žirgta un bez Laimas īpašās vēlēšanās atpakaļbraucienam pēdējie tusētāji nebūtu aizgājuši uz saulrietu :D Manās bildēs ir gandrīz tikai tas (nez kā būtu jānosauc saulrieta laiks - kaut vai 21:30 - pēc lapenes pulksteņa, skat, apmēram tādu https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg).

Image

Saulei pakaļ noraudzījās pavisam jauniņš mēnestiņš - tik jauns, ka uz bildes kautrējās parādīties :P
Image

bildes ir te: https://failiem.lv/u/5w6ydtbq

Ornitologu šoreiz nebija, bet bija sveicieni no Jāņa Ķuzes (viņam realizējās cita alternatīva) un vēl Simba (vai d.e. ?) lasīja ziņas "no zaļajām vārnām" - jā, esam kopā ar Edmundu Račinski un Ievu Mārdegu arī virtuāli. :D :D :D
Last edited by Made on 04 Aug 2019 12:16, edited 3 times in total.
Post Reply

Return to “Diskusijas”