Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by d.e. »

Labi, Māri, pierunāji ! :lol:
Es gan vairāk biju domājusi, ja būtu bijusi agrākā braukšana un Knips tad vēl lielajā būrī būtu. Tur pavisam tuvu sanāk tā pienākšana. Tornī jau tas tā dabīgāk, cilvēki pa mežu staigā arī brīvā dabā. Vienvārdakot man likās pat labāk, ja augustā.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47441
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Līdz augustam varbūt pūka uz turieni brauks ciemos, varbūt var safilmēt? :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47441
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Čatā redzēju, ka Māris raksta:
Labrīt vēlreiz! No DD foruma brauksim pie Knipa 4. augustā, bet tas nenozīmē ka kāds individuāli nebrauks jau agrāk.
Pēc aprēķiniem sanāk, ka dabiskā ceļā Knips būtu izlidojis apmēram 17.jūlijā. Bet tas nozīmē, ka 4.augustā platformā Knipsis nebūs. Ja nu viņu varētu ieraudzīt tikai laikā, kad viņš atlidos baroties, ja atlidos.
Ja gribam ieraudzīt Knipsi būrī, tad sanāk, ka vienīgā iespēja to izdarīt ir 14-15.jūlijs.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: 28 Jun 2018 08:47 ...Ja gribam ieraudzīt Knipsi būrī, tad sanāk, ka vienīgā iespēja to izdarīt ir 14-15.jūlijs.
Man galīgi nebūtu pretenziju, bet jau rakstīju, ka šie datumi Uģim ir aizņemti - mazo ērgļu gredzenošana. viewtopic.php?p=190994#p190994
Varbūt ka tajos datumos kādi Knipa fani grib vienkārši aizskriet līdz Uģim, aizvest Knipam kādu fišiņu un pie reizes uzmest aci, kādu bilžuku uztaisīt.
Vispār Vērotāja, es būtu ļoti pateicīgs, ja Tu mani atbrīvotu no šīs organizatoriskās daļas. Es, kā jau normāls latvietis, māku tikai bļaustīties uz tiem, kas kaut ko dara, nevis pats darīt. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47441
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Man tas nesastāda grūtības saorganizēt, taču nez vai būs braucēji?
Varbūt mazākā grupā kādā darba dienā aizbraukt tās zivis aizvest un safotografēt un safilmēt, bet uz tusiņu, cik, atceros, d.e. aicināja. Tad varētu izmantot viņas viesmīlību, ja vien ir forumieši, kas spēj aizmirst domstarpības un jautri savstarpēji pakomunicēt.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Vērotāja wrote: 28 Jun 2018 15:05 Man tas nesastāda grūtības saorganizēt, taču nez vai būs braucēji?
Varbūt mazākā grupā kādā darba dienā aizbraukt tās zivis aizvest un safotografēt un safilmēt, bet uz tusiņu, cik, atceros, d.e. aicināja. Tad varētu izmantot viņas viesmīlību, ja vien ir forumieši, kas spēj aizmirst domstarpības un jautri savstarpēji pakomunicēt.
Tādā gadījumā mums vienkārši organizējas divi pasākumi - viens ir brauciens pie Knipa , un otrs - tuss.
Vajag tikai sazvanīt Uģi, un pēc pāris nedēļām izkļančīt Viņam vienu vakaru uz pāris stundām, kad forumieši un ne tikai, /jo varbūt arī YT čatotāji gribētu iesaistīties/, varētu apmeklēt Viņa valstību. No Rīgas līdz Uģim var aizskriet arī pēc darba laika.
Un atsevišķi taisam saskriešanos pie d.e. Man to tusu gribētos tomēr ar Jāņa Ķ. piedalīšanos, lai tad patiešām izrunātu šo jūras ērgļu gredzenošanas jautājumu, pēc manām domām tas ir tas lielākais "klupšanas akmens" arī mūsu forumā.
Es vienkārši biju iedomājies apvienot šos divus pasākumus vienā.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by d.e. »

Labvakar !
Māri, būtu labi noskaidrot vai J.Ķuzem ir laiks kādā jūlija nedēļas nogalē, kad arī Tu pats vari. Man jūlija otrajā pusē ir atvaļinājums, labprāt visus satiktu. ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

29.06.
Labrīt!
d.e. wrote: 28 Jun 2018 21:56 Māri, būtu labi noskaidrot vai J.Ķuzem ir laiks kādā jūlija nedēļas nogalē, kad arī Tu pats vari. Man jūlija otrajā pusē ir atvaļinājums, labprāt visus satiktu. ;)
Es fiziski nevaru 21. un 28. jūlijā, pārējie datumi pagaidām ir + - brīvi, bet nezinu kad Jānis var. Mēģināšu ar Viņu sakontaktēties.
Neuzskatu, ka mūsu starpā valdītu kaut kādas nepārvaramas barjeras, jo visi esam ar "putniem galvā", tikai katrs pa savam to saprotam. Šāds pasākums būtu vajadzīgs kaut vai tāpēc vien, lai Jānis mums /arī man/ izskaidrotu gredzenošanas būtības ne jau vispārzināmos faktus, migrācijas, barošanas vietas,..., bet pa piemēru - kādus augļus ir nesusi šī nu jau 40 gadus ilgušā Latvijas jūras ērgļu gredzenošana, vai viņu ir vajadzīgs turpināt redzot ka šī iejaukšanās ligzdas dzīvē tomēr nes neparedzamas sekas. Varbūt patiešām ir pienācis laiks šo visaptverošo gredzenošanu nomainīt ar efektīvāku izsekošanu - raidītāju,...
Domāju ka daudziem forumiešiem šāds pasākums varētu būt saistošs.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Nupat atzvanīja Jānis un nosauca datumu - 4. augustu, vieta - pie Uģa "Medņriestos" /piedod d.e./, jo tur var mierīgi telpā sasēsties un aprunāties, un visticamāk ka Knips arī turpat vien būs. Es jau Viņu brīdināju, ka šoreiz nepietiks ar pliku lekciju, ka būs smagi jautājumi...
Varbūt šoreiz jau sākam sasaukties tie, kam šāds pasākums liekas interesants, un kas vēlētos viņā piedalīties - vai maz ir vērts kaut ko Vērotājai turpināt organizēt. /Rozā kaķis var pārskriet jebkurā laikā./
Mani var pierakstīt.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by d.e. »

Labrīt !
Forši, ka ir skaidrība, man jau galvenā doma bija par satikšanos un izrunāšanos ( ne jau konkrēti obligāti pie manis - to ierosināju, jo citu ideju par tikšanos tobrīd nevienam nebija, bet man likās, ka ir jāsanāk kopā un jāizrunājas, nevis tikai virtuāli jācepās ! ) ;) :)
Domāju, ka būšu. Un vēl...es nesaredzu nekādas problēmas kopā pabūt un padiskutēt ar dažādi domājošiem cilvēkiem un pat ar diametrāli pretēji domājošiem cilvēkiem, ja tas ir kādā vienā jautājumā, nevis dzīves uzskatos kā tādos. Galu galā mēs katrs varam domāt kā gribam, palikt pie sava viedokļa, ja argumenti nepārliecina u.t.t., tāpēc jau nav jākašķējas un jāpārvērš viss par nez kādu drāmu. Viss ir atkarīgs no mums pašiem un es ticu, ka viss būs vislabākajā kārtībā ! :)
User avatar
Vērotāja
Posts: 47441
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Labrīt.

Mans viedoklis sakrīt ar iepriekšējiem, ka dažādas domas gredzenošanas jautājumā jau nenozīmē, ka mēs visi nemīlētu putnus un nevēlētu tiem tikai labu.

Tātad:
Pasākums 4.augustā Madonas rajonā pie Uģa Bergmaņa. Piedalīsies Jānis Ķuze un arī Knips.
Pieteikušies:
1. Māris
2. d.e.
3. Vērotāja
4. Ligzdas gariņš
5. Hildiņa
6. Gunita B (no Youtube)
7. Evija (caur e-pastu) - vēl precizēs

Transports.
Vajadzīgs:
1. Ligzdas gariņam no Rīgas (atrisināts!)
2. Hildiņai no Rīgas

Piedāvā:
1. Gunita B (YT) piedāvā paņemt 2-3 cilvēkus no Rīgas
2. Māris - 3 - 4 vietas.


Cilvēki no Youtube, iereģistrējieties forumā un piesakieties!
Ja nu nemaz negribas reģistrēties, tad sūtiet pieteikumu uz verotaja@inbox.lv
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7733
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Ligzdas gariņš »

Sveiciens! ;)
sliecos domāt ka tikšu,ja kāds paķers auto no Rīgas/ja ne tas rozā kaķis/
Hildina
Posts: 2639
Joined: 12 Mar 2015 11:07
Location: Rīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Hildina »

Ligzdas gariņš wrote: 29 Jun 2018 10:30 Sveiciens! ;)
sliecos domāt ka tikšu,ja kāds paķers auto no Rīgas/ja ne tas rozā kaķis/
Labrīt ! Arī es labprāt, ja vien kādam brīva vieta no / caur Rīgu braucot
User avatar
Vērotāja
Posts: 47441
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Ligzdas gariņ, Hildiņ, pierakstīju.
Par transportu - kurš ar kuru, to jau tuvāk braukšanai, kad būs zināms viss braucēju sastāvs :P
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
skarleta
Posts: 7070
Joined: 10 Aug 2015 00:28

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by skarleta »

Uz vienu vai divām dienām ???????????????? :roll:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

skarleta wrote: 29 Jun 2018 15:26 Uz vienu vai divām dienām ???????????????? :roll:
Kā sirds vēlas, ja kādam ir iekāriens pa nakti braukt mājās - nav problēmu. Es gan labprāt izmantošu Uģa laipno atļauju nosnausties.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7733
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Ligzdas gariņš »

Māri,ja tu brauc caur Rīgu ar savu bērīti,tad vai varu jau aizņemt vietiņu?
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Ligzdas gariņš wrote: 29 Jun 2018 17:50 Māri,ja tu brauc caur Rīgu ar savu bērīti,tad vai varu jau aizņemt vietiņu?
Nav problēmu. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Saule
Posts: 29
Joined: 08 Oct 2013 19:37

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Saule »

Labdien!
Mēs arī gribētu braukt Saule un Saules Māris 4. augustā, tikai, ja kāds varētu paņemt līdzi no Rīgas. Nupat atjaunoju paroli, lai varētu uzrakstīt šo tekstiņu.
User avatar
Ieinteresētā
Posts: 102
Joined: 06 Jun 2015 09:56

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Ieinteresētā »

Labvakar!
Pamazām briest doma, ka vajadzētu ( gribu) arī man saņemties un aizbraukt Knipuci apraudzīt. Būšu ( ja saņemšos) ar auto. Vismaz 2 vietas automašīnā brīvas.
Post Reply

Return to “Diskusijas”