Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Feja »

lianaliesma wrote: 18 Jun 2018 00:57 .... Nevēlos būt šeit “dabas drauga pēdiņās” statusā kompetentu un visādi citādi jauku cilvēku vērtējumā, kas savu kompetenci pauž sarkastiskā, uzbrūkošā veidā, nespējot savu domu aizstāvēt un nekompetentos pārliecināt labvēlīgi, draudzīgā veidā dabai un cilvēkiem...
Arī lika aizdomāties... Cik nu katrs mēs sevi cienam, tik arī spējam pievērt acis. Ornitologa komunikācija ar tiešraižu vērotājiem caur trešo personu man nav īsti saprotama un pieņemama jau sen, un ja šim starpposmam ir izdevīgi un ir vēlme šo forumu iznīcināt , viedokļu un uzskatu nesakritības dēļ, tad tas izdodas perfekti (pamazām pa pilienam).
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Made »

Feja wrote: 18 Jun 2018 11:10 ja šim starpposmam ir izdevīgi un ir vēlme šo forumu iznīcināt , viedokļu un uzskatu nesakritības dēļ, tad tas izdodas perfekti (pamazām pa pilienam).
Vērotāja, manuprāt šis ir pret foruma noteikumiem un šo izteikumu neglābj anonīms vispārīgs adresāts un teikuma daļas ievadvārds "ja", jo atslēgas vārdi, cik es sapratu, ir "starpposmam" "izdodas". Te nav vainīga Simba, kas MS komentāru publicēja acīmredzot ar viņa paša ziņu. Un Mārim Strazdam arī nav pienākuma komunicēt forumā.
Feja
Posts: 7079
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Feja »

Made wrote: 18 Jun 2018 11:32
Feja wrote: 18 Jun 2018 11:10 ja šim starpposmam ir izdevīgi un ir vēlme šo forumu iznīcināt , viedokļu un uzskatu nesakritības dēļ, tad tas izdodas perfekti (pamazām pa pilienam).
Vērotāja, manuprāt šis ir pret foruma noteikumiem un šo izteikumu neglābj anonīms vispārīgs adresāts un teikuma daļas ievadvārds "ja", jo atslēgas vārds ir "izdodas". Te nav vainīga Simba, kas MS komentāru publicēja acīmredzot ar viņa paša ziņu. Un Mārim Strazdam arī nav pienākuma komunicēt forumā.
Made, ja līdz šim būtu ievēroti foruma noteikumi... Nav laiks te ķidāt uz atpkaļu komentārus. Reizēm Tu arī neesi saprotama. It kā objektīvs cilvēks ar analītisku domāšanu. Droši manu komentāru var izdzēst, tikai pateicu savas domas, nepieminot personas vārdos. Šajā brīdī es domāju, par lianaliesma aizvainojumu.
Sarmīte
Posts: 8969
Joined: 06 Oct 2015 11:02
Location: Ragana

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sarmīte »

Necitēšu nevienu,jo kamēr nācu atpakaļ pie datora ,ir jau uztapusi atsauce uz noteikumiem. ;) Es saprotu,mūs (dažus) padomju laika produktus var ātri iebaidīt.
Šeit pat nav runa par publicēšanu,bet par to,ka neticu un neticēšu,ka M.S. sēdēja pie datora un analizēja forumiešu domstarpības.Viņš saņēma atstāstu un mēs visi saprotam,ka atstāsts ir atstāsts.Nedomāju,ka kādam būtu tiesības kādu no mums nosaukt par dabas draugiem pēdiņās.Vai nu šiem vārdiem ir dažādas nozīmes.Bet katrs gan atstāstot,gan nosaucot,rīkojas pēc savas sirdsapziņas.Ļoti žēl,ka viss tā nemanot jūk un brūk. :cry:
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Made »

Feja, pateikt var dažādi un tāda mētāšanās ar mājieniem, nenosaucot cilvēkus vārdos, man šķiet sliktāka, nekā tieša runa, jo vienmēr tiek pārspīlēta. Tomēr šoreiz es Tavā formulējumā saskatu nepamatotu apvainojumu, ka Simbai izdodas izjaukt forumu - ar ko? ar to, ka publicēja šīs ziņas? Ja arī biji domājusi tā, kā Raganiete paskaidroja, tad no Tava komentāra tas nav skaidrs.
Nu ļoti žēl, ka pašas neuzņēmāties iniciatīvu komunicēt ar MS, kad Vērotāja bija beigusi to darīt... nu, nav viņš mīksti paņemams un pārliecināms, lielai upei lieli līkumi :P (man gan ir aizdomas, ka gan jau kaut ko arī palasa melno stārķu tēmā).
User avatar
Vērotāja
Posts: 47270
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Nezinu vai MS lasa forumu, varbūt jā, varbūt nē.
Bet MS noteikti lasa Youtube čatu un diezgan uzmanīgi. Un no tiem laikiem, kad ar viņu vēl komunicēju, diezgan bieži Youtube viedoklis tiek identificēts ar foruma viedokli.


Tāpēc vēl jo vairāk skumji par lianasliesmas lēmumu, jo ļoti apšaubu, ka MS komentārā bija domāta viņa tai skaitā. Neesmu redzējusi lianuliesmu komentējot Youtube.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Made wrote: 18 Jun 2018 11:32 ... Un Mārim Strazdam arī nav pienākuma komunicēt forumā.
Mīļā Made. Mīlīši. Tur jau tā nelaime, ka mums nevienam šeit nav pienākuma ...
Saprotu Simbu, jo daļēji esmu līdzigā situācijā, kā kaut kur Feja izteicās "sēžot uz diviem krēsliem, ka neizkrītu pa vidu".
Gribas šajā dzīvē kaut kam ticēt - sievai, dēliem, draugiem, ... speciālistiem, un tad nu sanāk sēdēt uz diviem, trīs krēsliem, jo vienā pusē draugi, otrā sieva,..., trešajā speciālisti, beigās esi uz ...zemes, un nesaproti kā tā. Vienkārši ļoti skumji ...


Ps. Ja esmu kādu aizvainojis /un zinu ka esmu/, tad patiešām atvainojos.
Bet nevaru apsolīt neko nākotnē, jo esmu tāds kāds esmu.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by d.e. »

Vērotāja wrote: 18 Jun 2018 12:10 Nezinu vai MS lasa forumu, varbūt jā, varbūt nē.
Bet MS noteikti lasa Youtube čatu un diezgan uzmanīgi. Un no tiem laikiem, kad ar viņu vēl komunicēju, diezgan bieži Youtube viedoklis tiek identificēts ar foruma viedokli.
Tāpēc vēl jo vairāk skumji par lianasliesmas lēmumu, jo ļoti apšaubu, ka MS komentārā bija domāta viņa tai skaitā. Neesmu redzējusi lianuliesmu komentējot Youtube.
Es arī domāju, ka nekas nebija domāts personīgi, drīzāk - forumiešiem kā tādiem + apvienojumā ar YT čatotājiem.
Taisnība, MS diezgan skarbs, tomēr būsim godīgi ...arī it kā skaisti sakārtoti, emocionāli un visādi citādi dvēseliski izjusti teikumi var sāpīgi aizvainot.
Ja forumā ornitologus netieši, bet nosauc par barbariem, kas atņem putniem bērnību...tāpat mēs (forumieši) arī puse esam viedie, kas sakata to, ko citi "brīnumsvecīšveidīgie" nesaredz u.t.t.+u.c.
Sanāk tāda savstarpēja mētāšanās ar izteicieniem, kurš nu kā mācēs izteikties un beigās visi apvainojušies viens uz otru, kārtējie paziņojumi es aizeju u.t.t.
Tas viss jau ir bijis n-tās reizes. Diemžēl !
Mēs jau varam aiziet, kaut visi rindiņā, kaut pa vienam, tikai kāds no tā labums.
Gribētos, lai mēs visi tomēr spētu būt tolerantāki un nedramatizētu situāciju.

P.S. Ceru, ka visi tie, kas jau aizgājuši, vai apsver domu aiziet, pēc laika atkal sanāks kopā. :)
Varbūt vienkārši vajag kādu brīdi atpūsties, lai pēc tam atkal kopā gan priecātos, gan mazliet pakašķētos.
Last edited by d.e. on 18 Jun 2018 20:55, edited 2 times in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47270
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

d.e. pievienojos domai par aiziešanas lietderību, jo
1. aiziešana nekādā mērā nerisina situāciju, kuras dēļ tiek aiziets
2. ar "forumu" tiek aizvietots tas, kas tiešām cilvēkam ir radījis diskomfortu.
Apmēram tā - trolejbusā aizvaino rupjš cilvēks, vai pie tā ir vainīgs trolejbuss?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Murkjelis
Posts: 1211
Joined: 29 May 2015 20:56

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Murkjelis »

Piekrītu visam, ko teica d.e.

Arī šis nav gadījums par brīnumainā kārtā aizdegušos vienu pagali.

Par iešanu prom.....nu, es kā virtuāla suicīda profesionālis ar 15 gadu stāžu, varu pilnīgi noteikti teikt - jūs varat aiziet prom no tās vietas, kura jums patiešām nav vairs vajadzīga. Svarīgs esi Tu. Nevis Jānis, Pēteris un Anniņa, kas pateica kaut ko nepatīkamu. Tikai Tu pats. Un Tava vēlme būt vai nebūt. Ja pamats, kāpēc Tu dari tās vai citas lietas ir daudz būtiskāks par kāda tēla viedokli, diskusijām, aizvainojumiem utt.utjp., Tu tāpat atgriezīsies, jo to vajag Tev. Dzīve mainās, intereses mainās, mainās personīgās Pavlova piramīdas un var pienākt brīdis, kad vienkārši klusējot izslēdz lietas, vietas vai tēlus no savas dzīves. Bez dramatisma. Viss ir Tevī. Un pat, ja Tavs viedoklis vai pieredze būs diametrāli pretējs kāda cita viedoklim vai pieredzei, pat ja kādā brīdi būs plūktiņš, Tu noskurināsies un iesi tālāk un turpināsi iesākto. Jo tas ir svarīgi Tev.
Šeit, neskatoties uz šo, kā MS teica "histēriju" , ir īsta miera osta. Un godīgi sakot (lai arī es paskrēju pa pakulām ar uguni), es īsti konfliktu neredzu. Tādu pamatīgu - neredzu. Visi ar un par putniem :)

Image
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

25.06.
Ligzdas gariņš wrote: 25 Jun 2018 15:31
Mīce wrote: 25 Jun 2018 15:00 .... Neko darīt- rudenī varbūt būs jātiekas Mētrienā? Gan jau Uģim būs laba kartupeļu raža :D
Mīce,ja gribam redzēt Knipuci,tad tuss jātaisa jūlijā,jo rudenī mazulis droši vien būs vai nu jau palaists,
vai augstajā platformā,zives ar var piegādāt pie vien braucien ;)
Labdien!
Domāju, ka šī saruna jāturpina šajā sadaļā. Es arī domāju, ka nav ko atlikt līdz augustam, jo tad Knips jau būs tornī augšā, un mēs nedabūsim no viņa atvadīties. Sakontaktējos ar Uģi Bergmani, un Viņš labprāt mūs pieņemtu pie sevis 21. un 22. jūlijā. Arī zivju lielais daudzums jau būs patukšots. Ko tauta domā par šādu variantu? :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Ligzdas gariņš »

viss jau labi,es par👍tikai vajadzētu nogaidīt laikam tās 2 nedēļas,lai Knipucis atžirgst un tad var runāt par tusu ;)
Mīce
Posts: 456
Joined: 15 Jun 2012 11:27
Location: Limbaži,Valmiera

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Mīce »

MĀRIS wrote: 25 Jun 2018 16:31 25.06.
Ligzdas gariņš wrote: 25 Jun 2018 15:31
Mīce wrote: 25 Jun 2018 15:00 .... Neko darīt- rudenī varbūt būs jātiekas Mētrienā? Gan jau Uģim būs laba kartupeļu raža :D
Mīce,ja gribam redzēt Knipuci,tad tuss jātaisa jūlijā,jo rudenī mazulis droši vien būs vai nu jau palaists,
vai augstajā platformā,zives ar var piegādāt pie vien braucien ;)
Labdien!
Domāju, ka šī saruna jāturpina šajā sadaļā. Es arī domāju, ka nav ko atlikt līdz augustam, jo tad Knips jau būs tornī augšā, un mēs nedabūsim no viņa atvadīties. Sakontaktējos ar Uģi Bergmani, un Viņš labprāt mūs pieņemtu pie sevis 21. un 22. jūlijā. Arī zivju lielais daudzums jau būs patukšots. Ko tauta domā par šādu variantu? :P
Man biļetes uz Positivusu... ;)
User avatar
karliiina_13
Posts: 10430
Joined: 23 Apr 2018 12:03

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by karliiina_13 »

Mīce wrote: 25 Jun 2018 21:13
MĀRIS wrote: 25 Jun 2018 16:31 25.06.
Ligzdas gariņš wrote: 25 Jun 2018 15:31
Mīce,ja gribam redzēt Knipuci,tad tuss jātaisa jūlijā,jo rudenī mazulis droši vien būs vai nu jau palaists,
vai augstajā platformā,zives ar var piegādāt pie vien braucien ;)
Labdien!
Domāju, ka šī saruna jāturpina šajā sadaļā. Es arī domāju, ka nav ko atlikt līdz augustam, jo tad Knips jau būs tornī augšā, un mēs nedabūsim no viņa atvadīties. Sakontaktējos ar Uģi Bergmani, un Viņš labprāt mūs pieņemtu pie sevis 21. un 22. jūlijā. Arī zivju lielais daudzums jau būs patukšots. Ko tauta domā par šādu variantu? :P
Man biļetes uz Positivusu... ;)
es atbalstu...jāsāk saldētavā krat jaunie zivs krājumi :)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

MĀRIS wrote: 25 Jun 2018 16:31 ...Viņš labprāt mūs pieņemtu pie sevis 21. un 22. jūlijā. Arī zivju lielais daudzums jau būs patukšots. Ko tauta domā par šādu variantu? :P
Kad zvanījos ar Uģi B. tad biju aizmirsis, ka man šie datumi ir aizņemti. Diemžēl... :cry:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
karliiina_13
Posts: 10430
Joined: 23 Apr 2018 12:03

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by karliiina_13 »

MĀRIS wrote: 26 Jun 2018 15:08
MĀRIS wrote: 25 Jun 2018 16:31 ...Viņš labprāt mūs pieņemtu pie sevis 21. un 22. jūlijā. Arī zivju lielais daudzums jau būs patukšots. Ko tauta domā par šādu variantu? :P
Kad zvanījos ar Uģi B. tad biju aizmirsis, ka man šie datumi ir aizņemti. Diemžēl... :cry:
Image
User avatar
Vērotāja
Posts: 47270
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

MĀRIS wrote: 26 Jun 2018 15:08
MĀRIS wrote: 25 Jun 2018 16:31 ...Viņš labprāt mūs pieņemtu pie sevis 21. un 22. jūlijā. Arī zivju lielais daudzums jau būs patukšots. Ko tauta domā par šādu variantu? :P
Kad zvanījos ar Uģi B. tad biju aizmirsis, ka man šie datumi ir aizņemti. Diemžēl... :cry:
Māri, bez tevis nekā.
Varbūt Uģim ir citi datumi brīvi?
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Ātrāk Uģis nevar - mazo ērgļu gredzenošana, 28. - 29. jūlijs arī Uģim aizņemts. Tad atliek tikai 4. - 5. augusts. Sazvanījos ar Uģi - pēc Viņa domām Knips tad noteikti būs augšā uz "platformas",/ tās pašas, kuras Vērotāja atzīmēja,/ bet mums, "karsējmeitenēm" noteikti ar acīm apmīļojams. Nu kaut kā tā. Atvainojos par šo misēkli. :oops: :roll:

P.s. Knips šodien flocējis līni, kā mīļais! :P :P :P :P :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by d.e. »

MĀRIS wrote: 26 Jun 2018 16:22 P.s. Knips šodien flocējis līni, kā mīļais! :P :P :P :P :P
Tas šajā visā ir galvenais ! :) Man protams arī gribētos Knipu redzēt, bet, ja loģiski padomā, tad viņam ciemiņi....jo mazāk, jo labāk ! Lai aug par brīvu putnu un mazāk pie cilvēkiem pierod. ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

d.e. wrote: 26 Jun 2018 17:30 Tas šajā visā ir galvenais ! :) Man protams arī gribētos Knipu redzēt, bet, ja loģiski padomā, tad viņam ciemiņi....jo mazāk, jo labāk ! Lai aug par brīvu putnu un mazāk pie cilvēkiem pierod. ;)
Protams par brīvu putnu! Bet bez cilvēku klātbūtnes Knipam neiztikt. Uģis mani arī telefonsarunā pārliecināja, ka cilvēku bariņš zem torņa uz pāris minūtēm nekādu skādi Knipa pašlepnumam nenodarīs. Es pats arī labprāt uzmestu vēl vienu skatu šim "sāpju bērnam". Mēģinu arī Jāni Ķ. pierunāt uz šo tikšanos. Ja vien Viņš varēs - jau daļēji solījās, pašlaik brien pa purvu un neredzot savu plānotāju, bet ja nebūšot jau pierakstīts datums, tad ieradīšoties.
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Post Reply

Return to “Diskusijas”