Te varat uzdot jautājumus vai informēt

Discussions
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Atradās aktuālās tēmas. :P
Image
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Image
Apskatījos - tas ir tāds tonis, kādu Vērotāja redz. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Man arī viss zils. Gan pa jaunam ieejot, gan rimbuļus spiežot :lol:
Ko izsaka 'Priekšskatīt ziņu'? Kāda tam doma un nozīme? :roll:
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Urāāā! Nu ir dzeltenzaļš! Forši! :P :P :P
Ja vēl ar valodu tiktu galā, tad man pretenziju nebūtu., ja nu vienīgi komunikācijas trūkums, bet pie tās jau mēs, latvieši esam pieraduši. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Ō, pēkšņi palika zaļš :o
User avatar
d.e.
Posts: 3022
Joined: 02 Jun 2015 16:25

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by d.e. »

Man viss skaists un zaļš, pirms pusdienām bija tā zilā versija, bet tagad viss nomainījies, kad pa jaunu ielogojos. Ir smuki, man patīk ! :)
Ar tām pārmaiņām jau vienmēr sākumā liekas, kaut kas nesaprotams un bieži vien šķiet, ka ierastā sistēma bija ērtāka, bet es domāju, ka pēc pāris dienām būsim ar visu apraduši.
Last edited by d.e. on 21 Mar 2018 13:58, edited 1 time in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47162
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Sandra L. wrote: 21 Mar 2018 13:48 Man arī viss zils. Gan pa jaunam ieejot, gan rimbuļus spiežot :lol:
Ko izsaka 'Priekšskatīt ziņu'? Kāda tam doma un nozīme? :roll:
Sandra, arī vecajā forumā šī funkcija bija.
Doma, lai Tu redzi kā izskatīsies tas, ko Tu uzraksti. Piemēram, Tu saliec bildes, bet redzi jau tikai adreses, nevis bildes. Nospiežot šo funkciju, Tu pirms publicēšanas vari paskatīties kā tas izskatīsies gatavā veidā, ar redzamām bildēm, krāsām utt.
Es šo funkciju vēl lietoju, ja kāds ir novērsis un esmu aizmirsusi kāds pulksteņa laiks uz bildes, tad paskatos un ierakstu komentārā un tad publicēju.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 47162
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

Neizlasītās ziņas var skatīties šeit

Image
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Vērotāja wrote: 21 Mar 2018 13:58 Sandra, arī vecajā forumā šī funkcija bija.
Doma, lai Tu redzi kā izskatīsies tas, ko Tu uzraksti. Piemēram, Tu saliec bildes, bet redzi jau tikai adreses, nevis bildes. Nospiežot šo funkciju, Tu pirms publicēšanas vari paskatīties kā tas izskatīsies gatavā veidā, ar redzamām bildēm, krāsām utt.
Es šo funkciju vēl lietoju, ja kāds ir novērsis un esmu aizmirsusi kāds pulksteņa laiks uz bildes, tad paskatos un ierakstu komentārā un tad publicēju.
Paldies, Vērotāja! Redz kā, nemaz nezināju šo! Bet, kad svešā mēlē un kāds paskaidro, tad vismaz pamanīju :lol: :lol: :lol:
IlzeP
Posts: 99
Joined: 13 Oct 2017 19:56

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by IlzeP »

Sveicināti!
Izmaiņas diemžēl bija neizbēgamas, jo, saglabājot iepriekšējo versiju, pēc 31. marta vairs nevarētu reģistrēties neviens jauns lietotājs - tā bija novecojusi. IT cilvēks nezināja, cik lielas šīs izmaiņas būs, pārejot uz jauno versiju, tas atklājās no rīta. Lūdzu, piedodiet par neērtībām! Angļu valoda nav uzlikta tīšām, pašlaik tiek meklētas "latviskošanas" iespējas, bet vēl nav zināms, vai tas būs iespējams. Tāpat mēģinām atrast labāko krāsu shēmu - vai šī pašreizējā zaļā varētu būt ok? Bilde "galviņā" tiks nomainīta.
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

IlzeP wrote: 21 Mar 2018 14:29 Sveicināti!
Tāpat mēģinām atrast labāko krāsu shēmu - vai šī pašreizējā zaļā varētu būt ok? Bilde "galviņā" tiks nomainīta.
Šī ir gan labāka par zilo ;)

Man prasītos teksts lielāks, bet bilde bik' mazāka
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Zinta »

Paldies, angliskās pogas varētu arī palikt, ja būtu vienuviet apskatāma visu pogu nozīme, Vērotāja jau cenšas tādus "čaiņikus" kā mani, ar bildītēm un bultiņām uzvest uz pareizā ceļa :)
Krāsas šķiet būs labi!
User avatar
Vērotāja
Posts: 47162
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Vērotāja »

To pogu nozīmi es varētu tuvākajās dienās sarakstīt atsevišķā tēmā (ja līdz tam neizdosies latviskot).
Bet šobrīd nav laika, ar šīm pārmaiņām šodien vēl neesmu strādājusi, bet ir darba diena un darbi gaida.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sandra L. »

Vai no foruma var aši aiziet uz galveno Dabasdati lapu? Vai jāver divi logi? Iepriekš bija ļoti labi pāriet, uzklikšķinot uz Dabas dati acs.
Vai arī pati Dabas datu lapa mainīsies???
Made
Posts: 9358
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Made »

Tagad krāsas ļoti patīkamas, siltas :)
Ar lielām cerībām gāju pārbaudīt meklēšanas iespējas, bet nekā tomēr :(
Kad pēdējoreiz bija foruma lielā pārkārtošana (mainīja tēmu nosaukumus un klasifikāciju), pazuda iepriekšējās daļas normālas atrašanas iespējas, meklēja jaunajā materiālā, pieķerot tikai šo to no vecā vai nemaz.
Vai nevarētu tagad meklēšanu sakārtot par jaunu un no sākuma?
Piemēram, ja es meklēju "Zīļuka", man atrod tikai 15 ierakstus no 2017.gada :roll:
IlzeP
Posts: 99
Joined: 13 Oct 2017 19:56

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by IlzeP »

Par meklēšanas iespējām mēģināšu noskaidrot.
Ar latviešu valodu pagaidām bēdīgi, risinājums nav atrasts... :| Itkā automātiski uzlikt neesot iespēju.
Tiek izmēģināta "galviņas" bilde, pašlaik ir uzlikta DD augšiņa, bet man tās aukstās krāsas galīgi neiet kopā ar foruma siltajām...
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by MĀRIS »

Par fona tonīti - paldies! Patiešām daudz labāks, kā bija zilais. Par valodu arī - gan jau beigās atšifrēsim ko nozīmē "Save draft", "Submit", utt. Mani vairāk uztrauc tās platās neizmantotās malas, kas samazina "darba laukumu". Katrā pusē 4+ cm. Vai nav iespējams viņas padarīt šaurākas? :roll:
Image
Bet savādāk - Forši! Paldies! :P
Ps. Ak jā - varbūt varētu arī "smaidiņos" kādas pārmaiņas, jautrību ieviest. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
IlzeP
Posts: 99
Joined: 13 Oct 2017 19:56

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by IlzeP »

Jā, forši būtu šo to pamainīt, bet man ir aizdomas (IT jomā gan neko daudz nesaprotu), ka šajā vizuālajā noformējumā neko daudz mainīt nevaram - tas ir jau izvēlēts no gataviem piedāvātajiem variantiem un, ja mēs gribētu pēc sava prāta, būtu jāalgo dizaineris, kas būvē, kā mums patīk. Kāds var mani palabot, ja kļūdos.
User avatar
Biker
Posts: 824
Joined: 20 Jan 2017 13:53

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Biker »

IlzeP wrote: 21 Mar 2018 14:29 Sveicināti!
Izmaiņas diemžēl bija neizbēgamas, jo, saglabājot iepriekšējo versiju, pēc 31. marta vairs nevarētu reģistrēties neviens jauns lietotājs - tā bija novecojusi. IT cilvēks nezināja, cik lielas šīs izmaiņas būs, pārejot uz jauno versiju, tas atklājās no rīta. Lūdzu, piedodiet par neērtībām! Angļu valoda nav uzlikta tīšām, pašlaik tiek meklētas "latviskošanas" iespējas, bet vēl nav zināms, vai tas būs iespējams. Tāpat mēģinām atrast labāko krāsu shēmu - vai šī pašreizējā zaļā varētu būt ok? Bilde "galviņā" tiks nomainīta.
Zaļš ir labi.
man patīk "jaunais izskats"/ I like the "new look".
User avatar
Sunshine
Posts: 8336
Joined: 08 May 2013 15:49

Re: Paziņojumi un foruma dzīve

Post by Sunshine »

Man arī patīk jaunais vizuālais noformējums un viss! Man liekas, tagad ir ļoti pārskatāmi un forši :)
Arī angļu valoda, manuprāt, noteikti varētu palikt, līdzīgi kā Looduskalender. Tēmu nosaukumi un ieraksti ir latviski, tas jau galvenais.
Post Reply

Return to “Diskusijas”