Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Discussions
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

MĀRIS wrote: 05 Jul 2018 12:03 LG! Bet tas viss taču ir iespējams! Ņem un saorganizē šo pasākumu. Uģa tel. Nr. Tev ir, ar alvuku vai kādu citu forumā sarunā braukšanu, par zivtiņām padod forumā un čatā ziņu,...! Ja būtu iespēja - arī labprāt piedalītos, bet.... :P
no manis slikts un haotisks organizētājs :oops: Māri nepārdzīvo,tu varēsi piedalīties 4.augustā,
tāpat taču ar tukšā rokām nebrauksim ņemsim līdz zivītes Knipam un kompānijai ;)
labi tad pēc 11 vai 12 datuma sazināšos ar Uģi un alvuku/jo pati guļos slimnīcā/tad informēšu kā un kas...
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

Es arī varu braukt un aizvest, ko būšu sarūpējusi, bet tikai 22. jūl. 4.aug. es netieku. Brauciens būtu no Straupes. Var kāds pievienoties pa ceļam vai ar mazu līkumiņu.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by MĀRIS »

LG! Tu zini, ka slimnīcā ar Tevi būsim mēs visi forumieši, tāpēc nemoci mūs tur, un atgriezies ātrāk mājās! :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

Aizmirsu pierakstīt - ja vien tur ir kāds, kas var saņemt vedumu un tāda individuāla braukšana Uģim nerada neērtības.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Vērotāja »

Ziņa no Uģa (caur Pūku):
Pagaidām zivis ir pilna saldētava, jaunām zivīm nav vietas. Zivis pietiks vismaz divām nedēļām.
Attiecībā par braukšanu agrāk par oficiāli norunāto pasākumu - lūgums ļoti savlaicīgi (t.i.dažas nedēļas iepriekš) pieteikt vizīti, taču pats Uģis brauc prom un visticamāk nebūs mājās, zivis varēs pieņemt kāds no ģimenes locekļiem.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

tiko sazvanījos ar alvuku,viņa ir ar mieru aizvest zivis,ja mēs savācam zivtiņas,bet 22 nevar,ja nu vienīgi 21,vai 20 vakarā pa taisno no Rīgas var aizvest,pavisam aizmirsu ka viņa dzīvo Koknesē/es tad netieku/viņa var aizņemties fotoaparātu vai ar telefonu sataisīt Knipuča video :P
mums tad vajag kā pagājušo reiz savākt zivis 20 jūlijā un nodot viņai Rīgā,vēl tik jāuzzin vai būs kāds no Uģa ģimenes mājās tajā 20 vai 21?
sazvanījos arī ar pašu Uģi,norunājām ka 21 jūlijā varētu nodot tās zivtes un redzēt Knipu :P
kad būs tuvāk tad konkrētu pulksteni sarunāsim.
tā ka tagad tik mums vajag sarunāt to zivju nodošanu alvukam 20 jūl. droši vien pēc darba Rīgā,
būtu labi zināt kurš ir ar mieru nodot zivtiņas tai laikā?/es pats par sevi saprotams piedalos/
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Vērotāja »

Donate:

Biedriba „Vides apsaimniekošanas apvienība "Mednuriests""

Adress: „Mednuriests”, Metrienas pagasts, Madonas novads, LV 4865

Registration Nr. 40008163804
Bank: Swedbank
SWIFT/BIC code: HABALV22
Bank account IBAN : LV15HABA0551030308755
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

aijuci,ja tu arī gribi braukt un nodot zivītes pati vai nodot alvukam kad vedīs,jūs jau varat sarunāt laiku/kad nāks tuvāk brauciena laiks/ un kopā tikties tur vai Madonā,lai nesanāk tāda individuāla braukšana ;)
te ir alvuka telefons:
viewtopic.php?p=190170#p190170
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

Vērotāj,ja jau Uģis ir ar mieru,tad jau mēs varam tās zivtiņas savākt kā pagājušo reiz un tad meitenes sataisīs video ;)
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

Es 21.jūl. diemžēl nevaru ne pati braukt, ne nodot zivtiņas līdz pat vakaram.
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

Tā kā man ļoti, ļoti gribas redzēt Knipuci un aizvest arī savu cienastu, bet negribas būt nevienam par nastu, tad, saplānojot savas "varēšanas", visprātīgāk laikam būtu braukt 5. aug. agri no rīta. Es tā sapratu, forumieši arī tur vēl būs. Vai es pareizi esmu sapratusi?
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by MĀRIS »

Mīlīši.
Jāsaprot viena lieta - nav garantēts, ka 4.-5. augustā mēs redzēsim Knipu. Pilnīgi iespējams,ka viņš tajā laikā būs izdomājis "pamedīt" pāris dienas patstāvīgi, un būs uz to laiku "noziepējies", kad mēs ieradīsimies. Viss ir iespējams, bet mēs, forumieši, vismaz viena daļa 5. augustā līdz pusdienlaikam domājams ka vēl tur pat vien klīdīsim. Pie tam rehabilitācijas stacija atrodas citā vietā, bet saiets, tikšanās ar Jāni Ķ., nakšņošana, notiks "Medņriestos".
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

Paldies, Māri, par paskaidrojumu, bet kas attiecas uz redzēšanu - galvenais lai ērglēnam viss veiktos.
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

tāpēc jau gribas tai 20 vai 21 jūl. vest tās zivītes,lai būtu mums par piemiņu Knipa video,jo nav garantija ka tusiņā redzēsim Knipu,iepriekš daudzi no čata gribēja piedalīties zivju vākšanā,bet vai tagad būs nezinam :?:
tāpēc pagaidām gribētos zināt vai ir reāli savākt zivis ko vest,jo ar sauju zivju jau nedzenāsim šoferīti ;)
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by MĀRIS »

Ligzdas gariņš wrote: 05 Jul 2018 17:28 tāpēc jau gribas tai 20 vai 21 jūl. vest tās zivītes,lai būtu mums par piemiņu Knipa video,jo nav garantija ka tusiņā redzēsim Knipu,iepriekš daudzi no čata gribēja piedalīties zivju vākšanā,bet vai tagad būs nezinam :?:
tāpēc pagaidām gribētos zināt vai ir reāli savākt zivis ko vest,jo ar sauju zivju jau nedzenāsim šoferīti ;)
Domāju, ka pagaidām nav ko iespringt, vēl laiks ir divas nedēļas, šobrīd daudzi sitas pa dziesmu svētkiem. Kaut kad nākošās nedēļas beigās par šo vajadzētu sākt runāt. Bet tas tā - manas domas. :roll:
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

laikam jau tev taisnība Māri ;)
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

20.jūl.es varu iesaistīties, bet pasākumu sākt ne ātrāk par plkst.15.00. Varbūt kāds var piegādāt zivis uz Straupi vai pa ceļam. Savukārt Alvukam piegādāt Rīgas puses ļaudis. Mētrainē varam satikties. Būtu jauki, ka būtu kāds ceļabiedrs. Vienā virzienā ceļā paiet apm. 2,5h. Tas ir izdarāms. Man nākošajā dienā jābūt možai.
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7732
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Ligzdas gariņš »

aijucis wrote: 05 Jul 2018 19:06 20.jūl.es varu iesaistīties, bet pasākumu sākt ne ātrāk par plkst.15.00. Varbūt kāds var piegādāt zivis uz Straupi vai pa ceļam. Savukārt Alvukam piegādāt Rīgas puses ļaudis. Mētrainē varam satikties. Būtu jauki, ka būtu kāds ceļabiedrs. Vienā virzienā ceļā paiet apm. 2,5h. Tas ir izdarāms. Man nākošajā dienā jābūt možai.
darbdienās Uģis ir ļoti vēlu mājās,tāpēc jau domājām uz to 21,bet pagaidām kā Māris saka cilvēki ir dziesmu svētkos līdz ausīm,jāpagaida kad nāks tuvāk datumi,tad sarunāsim ;) varbūt līdz tam laikam atsauksies kāds zivju devējs Straupes apkārtnē vai līdzbraucējs.
User avatar
Vērotāja
Posts: 47265
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by Vērotāja »

Meitenes, kas grib braukt uz Mētrienu pirms kopīgā pasākuma: lūdzu nerunājiet nekādus datumus kamēr vizīte tieši šajā dienā un laikā nav saskaņota ar Uģi.
Ligzdas gariņš sarunāja, ka var ierasties 21.jūlijā. Ja grib pārcelt uz citu dienu, vajag vispirms lūgt Uģa piekrišanu.


p.s. Ligzdas gariņ, piekrītu Mārim, ka līdz svētdienas naktij lielākā daļa Latvijas dzied un dejo, kas nedzied, tie tiekas ar sabraukušajiem no tālām malām radiem un draugiem.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
aijucis
Posts: 630
Joined: 23 Jun 2018 20:58

Re: Savvaļas putnu rehabilitācijas stacija Latvijā

Post by aijucis »

Es tikai izklāstu savas iespējas, apsvērumus. Bez foruma senioru (labā nozīmē) akcepta tāpat neko nedarīšu.
Post Reply

Return to “Diskusijas”