Sarunas un informācijas par jūras ērgļiem Durbē un citur

User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Lianaliesma »

Made wrote: 11 Sep 2021 14:19
Feja wrote: 11 Sep 2021 14:04 [..] Mega kā partizānis paiet malā un pēc laika ierodas it kā tas viss, ko šeit diskutē, uz viņu neattiecas. Raksta savu blogu savā stilā tālāk no vietas, kur iepriekš beigusi.😀
Manuprāt, lieliski dara! :P Nu nesanāk viņai komandā darboties, toties viņai ir savi mega plusi. Kāpēc visiem jābūt vienādiem?
Liekas, ka mega2 sākotnēji ļoti burtiski izprata hronoloģisko datu pierakstu būtību - tas, ka komentārus ievieto hronoloģiskā secībā, nebūt nenozīmē, ka jāpieraksta pilnīgi viss tiešraides ligzdā un apkārtnē redzamais.
Taču daudziem forumiešiem, arī Vērotājai, tieši tas patika, un tas droši vien megu2 iedrošināja.

Un tas ir ļoti liels darbs, es ko tādu nekad neuzņemtos darīt.
Tāpēc arī mans paldies megai2.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Lianaliesma »

Made wrote: 11 Sep 2021 14:16 ...
Es nezinu, kuru konkrēti komentāru meklējat, bet es paskatījos, ka vismaz šis Jūsu komentārs ir uz vietas un arī tālākā diskusija..
https://forums.dabasdati.lv/viewtopic.p ... 39#p300139
...
Super Made, liekas, ka īstais. Man neizdevās uz sitiena atrast.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 11 Sep 2021 13:54 :!: P.S. Atgādināšu Jūsu paša un CerambyX atzinīgo komentāru par mega2 ieguldīto darbu Hronoloģisko pierakstu tēmā.
Neviens nenoliedz megas ieguldīto darbu un tēmas noderīgumu no hronoloģiskās dokumentēšanas viedokļa.
Un nedomāju, ka Durbes situācija ir jāattiecina uz visu pārējo, šī situācija ir izņēmums un mums tas ir jāpieņem kā pamats.

Made, laikam kā vienmēr neskaidri izteicos, bet variants Nr.1 jau arī bija tāds, ka ir divas tēmas. Viena, kurā megai neviens netraucē un otra, kur var katrs rakstīt.
Un tieši tā, lai noklausītos visas nakts ierakstu un skaņas, megai vajag laiku. Un pa to laiku jau notikumi ir dziļi paskrējuši priekšā.
Tāpēc divas tēmas būtu optimālas, tur varētu komentēt aktuālo, nesagaidot kamēr mega dokumentē nakts un pārējos notikumus.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Vērotāja »

lianaliesma wrote: 11 Sep 2021 14:27 Super Made, liekas, ka īstais. Man neizdevās uz sitiena atrast.
Kāda nozīme pagātnei, raudzīsimies uz priekšu un mēģināsim atrast risinājumu, kas būs labs visiem :D
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Lianaliesma »

Vērotāja wrote: 11 Sep 2021 14:28 ...
Tāpēc divas tēmas būtu optimālas, tur varētu komentēt aktuālo, nesagaidot kamēr mega dokumentē nakts un pārējos notikumus.
Vērotāj, laikam tajā laikā nenāci forumā un esi palaidusi to garām. Tieši ar tādu domu jau izveidoju pašlaik esošās tēmas. :lol:
Pirmo tēmu nevaram nosaukt par megas2 tēmu, jo arī toreiz mega2 bija atkāpusies atpūsties, kas ir saprotami.
Otrajā tēmā visu forumiešu komentāri un arī sarunas par to, tādas vai citādas sugas ciemiņš ligzdā.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by mega2 »

Lasot visus šos komentārus,skaidrs ir viens-''jātin makšķeres'',kā man jau pavasarī kāds gudrs cilvēks ieteica (diemžēl vairs nevarēju atrast to komentu)...

Vērotāja un lianaliesma-apvienojat atpakaļ abas tēmas,lai nejauktu prātu komentētājiem-visi varēs rakstīt,ko/kā un kad grib-kam gan vajadzīga tāda hronoloģija? :shock:

no šī brīža vairs neapgrūtināšu šo tēmu ar savu klātbūtni,kurā visiem esmu,kā ''kamols rīklē''...

īpaši jau Tev,Feja novēlu viss to labāko-ilgi centies mani ''izēst'' no šīs tēmas-beidzot Tev tas izdevās!
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Lianaliesma »

mega2, kāpēc neredzi sev veltītos daudzos paldies, bet pamanīji tikai nelāgo? ;)
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Made »

Vērotāja wrote: 11 Sep 2021 14:28 [..] variants Nr.1 jau arī bija tāds, ka ir divas tēmas. Viena, kurā megai neviens netraucē un otra, kur var katrs rakstīt.
Un tieši tā, lai noklausītos visas nakts ierakstu un skaņas, megai vajag laiku. Un pa to laiku jau notikumi ir dziļi paskrējuši priekšā.
Tāpēc divas tēmas būtu optimālas, tur varētu komentēt aktuālo, nesagaidot kamēr mega dokumentē nakts un pārējos notikumus.
Pārlasīju uzmanīgāk Tavus variantu piedāvājumus, piekrītu, ka mans "trešais" ir Tavs "pirmais", biju pārņemta..
lianaliesma wrote: 11 Sep 2021 14:31 Otrajā tēmā visu komentāri un arī sarunas par to, tādas vai citādas sugas ciemiņš ligzdā.
Vai šis ir tas pats, ko es domāju ar savu trešo un Vērotājas pirmo variantu. Ideālajā gadījumā, kad nenotiek nekas ārkārtējs, "komentāri" nozīmē arī notikumu atspoguļojumu neatkarīgi no hronoloģijas (atzīmējot, protams, laikus)? Tas, kas iesākumā arī pavīdēja. Bet tad nogrima kaut kādā dīvainā viedokļu vētrā.. Un, kad beidzās traģiskās aktualitātes, tēma gandrīz apstājās.
Last edited by Made on 11 Sep 2021 14:47, edited 1 time in total.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Lianaliesma »

Ak dies...
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Vērotāja »

mega2 wrote: 11 Sep 2021 14:36 Lasot visus šos komentārus,skaidrs ir viens-''jātin makšķeres'',kā man jau pavasarī kāds gudrs cilvēks ieteica (diemžēl vairs nevarēju atrast to komentu)...

Vērotāja un lianaliesma-apvienojat atpakaļ abas tēmas,lai nejauktu prātu komentētājiem-visi varēs rakstīt,ko/kā un kad grib-kam gan vajadzīga tāda hronoloģija? :shock:

no šī brīža vairs neapgrūtināšu šo tēmu ar savu klātbūtni,kurā visiem esmu,kā ''kamols rīklē''...

mega, un kāpēc Tu nelasi to, ka visi tevi slavē? Ka visi atzīst, ka Tavs darbs ir milzīgi ieguldīts un apbrīnas vērts? Kāpēc Tu atzinību negribi redzēt?
Jo viss tiek darīts tāpēc, lai Tu varētu mierīgi un netraucēti turpināt savu iesākto darbu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Feja »

mega2 wrote: 11 Sep 2021 14:36

īpaši jau Tev,Feja novēlu viss to labāko-ilgi centies mani ''izēst'' no šīs tēmas-beidzot Tev tas izdevās!
Vismaz beidzot Tavs viedoklis....Nu, nu mega! Manī Tu varbūt ieklausies, citus ignorē. Un Tu zini, ka gadiem Tevi esmu atbalstījusi, bet pag. gada Tavs privātīpašnieciskums uz Durbes tēmu ( sākās ar ērgļa vārda došanu utt.) mani “salauza”. Ja Tu būtu kaut nedaudz paškritiska un ne tik egoistisks forumietis, viss būtu kārtībā. Durbes tēma ir kļuvusi par viena cilvēka vienveidīgu subjektīvu skatījumu uz ligzdā notiekošo un pat sāku šaubīties, vai kāds vispār vairs Durbes tēmu rakstīs. Man personīgi pietrūkst video. Tos jāiet skatīt uz LK. Moderators šo var dzēst.
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Made »

Feja, kāpēc tad nepiedalies uzturēšanā - ir taču brīva šī tēma, visiem viedokļiem atvērta. Iesāksi Tu, vēl kāds pavilksies.. skat, jau atdzīvosies. Nevajag gribēt no otra, es arī šo uzrakstīju tikai tāpēc, ka Tu iesāki..
Last edited by Made on 11 Sep 2021 15:05, edited 1 time in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Vērotāja »

Made wrote: 11 Sep 2021 14:59 Feja, kāpēc tad nepiedalies uzturēšanā - ir taču brīva šī tēma, visiem viedokļiem atvērta. Iesāksi Tu, vēl kāds pavilksies.. skat, jau atdzīvosies.
Šī tieši konkrētā tēma neatdzīvosies, tai ir slikta un skumja aura.
Tāpēc vakar šo tēmu pārsaucu par Diskusijām un aicināju apspriest to, ka varētu atvērt jaunu tēmu. Kā restartu jaunajai sezonai, lai skumjo atstātu pagātnē un sāktu no jauna.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by mega2 »

Vērotāja wrote: 11 Sep 2021 14:46
mega, un kāpēc Tu nelasi to, ka visi tevi slavē? Ka visi atzīst, ka Tavs darbs ir milzīgi ieguldīts un apbrīnas vērts? Kāpēc Tu atzinību negribi redzēt?
Jo viss tiek darīts tāpēc, lai Tu varētu mierīgi un netraucēti turpināt savu iesākto darbu.
Paldies,Vērotāja,lianaliesma,Made-es lasu un novērtāju jūsu attieksmi,bet arī viena darvas karote var sabojāt medus mucu-kad ilgu laika posmu tiek izteikti pārmetumi,apvainojumi un cita veida negācijas manā adresē-cik tad to var izturēt? :o

Kad tika nodalītas tēmas aprīļa beigās,jau likās,ka nelabvēļi un skauģi rimsies,bet nekā-otra lapa,kas tika atvēlēta visa veida diskusijām un notikumiem ligzdā,apsīka,kā nebijusi-vairs nevienam nebija vajadzības pēc viņas-jau tad bija doma mani ''izēst''...
User avatar
Vērotāja
Posts: 46713
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Vērotāja »

mega2 wrote: 11 Sep 2021 15:08
mega, un vēl viens iemesls, ka Tev nav nekāda iemesla dusmoties. Jo Tu pati rakstīji:

mega2 wrote: 25 Aug 2021 14:52 Izskatās,ka ērgļu pāris Milda un K kungs ir nolēmuši būt kopā un palēnām uzsākt jauno sezonu! :P
Visi,kas grib izteikties,uzjautāt,pārrunāt notikumus ligzdā,laipni aicināti to darīt šeit atstājot otru-hronoloģijas lapu tikai tekošo notikumu komentēšanai-paldies par sapratni! :P
Pašlaik runa tikai par to, ka tieši šo konkrēto tēmu atstājam mierā un kā restartu atveram jaunu. Lai nav šīs skumjās lietas tēmas sākumā.
Tavu tēmu - ligzdas hronoloģiju - nekā tas neskartu un nekādas izmaiņas tur nebūtu.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
User avatar
Aleksejs Šarīpins
Posts: 109
Joined: 13 Jul 2018 18:53
Contact:

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Aleksejs Šarīpins »

lianaliesma wrote: 11 Sep 2021 13:54
SA Travel wrote: 11 Sep 2021 13:48 ...
lianaliesma, nekā personīga, bet jums pašai nav ienacīs prāta šo Manifestu pārlasīt?
Forumieša Manifesta mērķis ir skaidrs un saprotams, bet es tur neatradu nevienu sadaļu par personīgo blogu veidošanu zem pamata linka.
Par personīgo blogu te runājat tikai jūs. Katrai tēmai ir kāds, kas uzņēmies vairāk dokumentēt.
Un jā, esmu lasījusi un ļoti atbalstu Simbas radīto Manifestu.

Manifesta mērķis ir - labvēlīga attieksme pret pārējiem. :)

:!: P.S. Atgādināšu Jūsu paša un CerambyX atzinīgo komentāru par mega2 ieguldīto darbu Hronoloģisko pierakstu tēmā.
CerambyX wrote: 22 Apr 2021 14:26
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 12:03
Labdien, mega2!
Patīkami lasīt Jūsu veidoto forumu. Viss ir skaidrs un pa plauktiem!
Un piekrītu, ka tagad pēkšņi parādijušies "loģiski scēnārij" un "skolotāj".
Pievienojos SA Travel komentāram! Izsaku atbalstu un pateicību mega2 par neatlaidīgo kameras dokumentēšanu! Vienmēr bija prieks dienas beigās ieiet un caurskatīt to, kas dienā noticis.
Tieši tā, šāda pozīcija man joprojām arī saglabājas, tas ko dara mega2 ir apsveicami un nāk tēmai tikai par labu, bet, es runāju par citu lietotāju komentāru pārvietošanu uz citām sadaļām. Forumam ir JĀBŪT atvērtam visiem lietotājiem ar iespēju piefiksēt, izteikt viedokli un saņemt atbildes.
Un vēl, gribas arī piebilst, ka rāda laiks, ne vienmēr pietiek ar bildēm, dažreiz lai izāķet savrīgu informāciju ir nepieciešams arī video.
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Lianaliesma »

SA Travel wrote: 11 Sep 2021 15:23 ...es runāju par citu lietotāju komentāru pārvietošanu uz citām sadaļām. Forumam ir JĀBŪT atvērtam visiem lietotājiem ar iespēju piefiksēt, izteikt viedokli un saņemt atbildes.
Un vēl, gribas arī piebilst, ka rāda laiks, ne vienmēr pietiek ar bildēm, dažreiz lai izāķet savrīgu informāciju ir nepieciešams arī video.
Te Made atrada Jūsu komentāru neskartu, no 1.septembra :lol: https://forums.dabasdati.lv/viewtopic.p ... 39#p300139
Un protams, mums vienmēr ir svarīgi video ieraksti.
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
User avatar
Aleksejs Šarīpins
Posts: 109
Joined: 13 Jul 2018 18:53
Contact:

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by Aleksejs Šarīpins »

lianaliesma wrote: 11 Sep 2021 15:30
SA Travel wrote: 11 Sep 2021 15:23 ...es runāju par citu lietotāju komentāru pārvietošanu uz citām sadaļām. Forumam ir JĀBŪT atvērtam visiem lietotājiem ar iespēju piefiksēt, izteikt viedokli un saņemt atbildes.
Un vēl, gribas arī piebilst, ka rāda laiks, ne vienmēr pietiek ar bildēm, dažreiz lai izāķet savrīgu informāciju ir nepieciešams arī video.
Te Made atrada Jūsu komentāru neskartu, no 1.septembra :lol: https://forums.dabasdati.lv/viewtopic.p ... 39#p300139
Un protams, mums vienmēr ir svarīgi video ieraksti.
Man, tā pat ka Jums, neizdevās vakar atrast to komentāru, jo tur viena no atbildēm bija pievienots arī links uz video no ame, kurū gribēju papētīt dziļāk. Jo, priekš manīm, 10 sekundes video ir 250 bildes.
Un atradu viņu vakar citā sadaļā, nezinu, varbūt mistika, bet skatījos vakar ļoti uzmanīgi. 😉
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene-novērojumi un sarunas, no 24.04.2021.)

Post by mega2 »

mega2 wrote: 01 Sep 2021 22:57
SA Travel wrote: 01 Sep 2021 21:52
Vērotāja wrote: 31 Aug 2021 12:35 Tā izskatās. Gan krāsa, gan spārnu garums kā mazajiem šī gada ērglēniem.
Labvakar, Anda! Apskatījos ekrāna šāvienus arī LK forumā, droši ir tas, ka tas nav mazais ērglis. Vai nav gadījumā ierakstīts video fragments? Pēc šīm bildēm ir sarežģīti saprast, bet es teiktu, ka tas ir peļu klijāns.
Video ir pārāk īss,lai kārtīgi saskatītu putnu...
https://www.youtube.com/watch?v=Bkti-EK ... =MSanmaelo
Viss ir pareizi,SA Travel-izskatās,ka Jūsu lielais aizvainojums ir vērsts pret mani,jo es atbildi uz jūsu komentāru ievietoju otrā lapā un izskatās,ka Jūs viņu atradāt pēc vairākām dienām-tāpēc ļoti atvainojos par Jums sagādātajām neērtībām! :roll:
Post Reply

Return to “Arhivētās sadaļas”