Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

User avatar
alvuks
Posts: 8
Joined: 22 Jun 2018 10:34
Location: Koknese

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by alvuks »

Varis
Ami
Posts: 3250
Joined: 31 Mar 2021 15:34

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Ami »

Čips!
ElīzaR
Posts: 16
Joined: 08 Apr 2021 10:23

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by ElīzaR »

ElīzaR wrote: 22 Apr 2021 20:08 Precīzāk... Ir cilvēki, kas tagad raksta "Čips", "Čips", "Es par Čipu". Es nevēlos nevienu aizvainot...

Šī tēma ir izveidota, lai cilvēki var ierakstīt atsevišķas idejas vārdam. Šeit vēl nenotiek balsošana. Pietiek, ja viens cilvēks jau ieraksta konkrētu vārdu, pārējiem vairs nevajag to rakstīt.

Balsošana notiks jau Vērotājas minētajā datumā un laikā.

Lūgums respektēt!
Pirms rakstiet savu viedokli, lūdzu izlasiet šo!
User avatar
Aleksejs Šarīpins
Posts: 109
Joined: 13 Jul 2018 18:53
Contact:

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Aleksejs Šarīpins »

Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 20:20
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 20:14 Tā pēc, piedāvāju slēgt šo tēmu un atstāt visu ka ir. Jo ja jau J.Ķuze nosauca tēviņu TV raidijumā par Čipu, tad lai jau paliek...
LDF/Jānis Ķuze varētu atrisināt šo jautājumu, ja ierakstītu šeit savu viedokli.

Vienpersoniski slēdzot tēmu, izraisīšu otras puses aizvainojumu.
Šo situāciju varētu atrisināt ''третейский суд" - LDF
Anda, nedomāju, ka iesaistīt šajā tēmā Jāni, būtu tik nepieciešams, man tas liekas druksu bērnišķīgi.
Un uzskatu, ka šinī forumā nevajadzētu rasties kaut kādām "pusēm". Svarīgi ir vērot un fiksēt notikumus ligzdā, nevis ņemties ap kaut kādu jezgu. IMHO 😉
nolik
Posts: 56
Joined: 29 Mar 2020 10:18

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by nolik »

Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 20:20 Šo situāciju varētu atrisināt ''третейский суд" - LDF
Un kas jādara, lai LDF atrisina šo situāciju? Kā sazināties ar LDF?
nolik
Posts: 56
Joined: 29 Mar 2020 10:18

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by nolik »

Paldies, Vērotāja.
Esenga
Posts: 7
Joined: 18 Apr 2021 19:08

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Esenga »

Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 19:56
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 19:40 Kāpēc kaut kas ir jāmaina?

63 cilvēki gribēja mainīt vārdu viewtopic.php?f=27&t=4133

Tikai lūdzu nevajag vairs mest akmeņus man virsū, jo es domāju, ka putniem vārdus vispār nevajag likt.
Es piespiedu "jā" nevis lai mainītu, bet lai balsotu par vārdu ČIPS.
Esenga
Posts: 7
Joined: 18 Apr 2021 19:08

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Esenga »

Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 19:56
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 19:40 Kāpēc kaut kas ir jāmaina?

63 cilvēki gribēja mainīt vārdu viewtopic.php?f=27&t=4133

Tikai lūdzu nevajag vairs mest akmeņus man virsū, jo es domāju, ka putniem vārdus vispār nevajag likt.
Es piespiedu "jā" nevis lai mainītu, bet lai balsotu par vārdu ČIPS.
aijaskr
Posts: 1
Joined: 22 Apr 2021 16:27

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by aijaskr »

Fredis
User avatar
Aleksejs Šarīpins
Posts: 109
Joined: 13 Jul 2018 18:53
Contact:

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Aleksejs Šarīpins »

Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 20:31
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 20:26
Anda, nedomāju, ka iesaistīt šajā tēmā Jāni, būtu tik nepieciešams, man tas liekas druksu bērnišķīgi.
Un uzskatu, ka šinī forumā nevajadzētu rasties kaut kādām "pusēm". Svarīgi ir vērot un fiksēt notikumus ligzdā, nevis ņemties ap kaut kādu jezgu. IMHO 😉
Ja Jums ir spēks, novadiet šo tēmu līdz galam.
Man spēka vairs nav... es neesmu tik stipra.
Anda, ka jau rakstīju, neredzu vajadzību šai tēmai vispār. To var vienkarši izdzēst/bloķēt un vairs pie viņas neatgriezties, 60 cilvēki to varēs pārdzīvot. :)
Mums priekšā ir daudz notikumu kurus vajadzēs gan fiksēt, gan apspriest un galu gala, ja viss būs sekmīgi, tad varēs domāt par cāļu vārdiem. ;)
nolik
Posts: 56
Joined: 29 Mar 2020 10:18

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by nolik »

SA Travel wrote: 22 Apr 2021 20:42 To var vienkarši izdzēst/bloķēt un vairs pie viņas neatgriezties, 60 cilvēki to varēs pārdzīvot.
Vērotāja jau nevar.
kosrem
Posts: 46
Joined: 04 Jul 2015 09:09
Location: Rīga

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by kosrem »

ElīzaR wrote: 22 Apr 2021 20:15
kosrem wrote: 22 Apr 2021 20:12 Pirmais bija Rūdis. Tad Megai2 ienāca prātā paspēlēties ar vārdiem, Fredis, Frīdis, kamēr nonāca līdz čipošanai. Nebūtu ākstījusies, paliktu Rūdis. Normāls vārds.
Rūdis bija pavisam cits ērglis...
Nu tad par daudz to ērgļu! Fredis, Frīdis, misters X u.t.t.
Saulesozols
Posts: 2
Joined: 22 Apr 2021 14:59

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Saulesozols »

Esenga wrote: 22 Apr 2021 20:39
Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 19:56
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 19:40 Kāpēc kaut kas ir jāmaina?

63 cilvēki gribēja mainīt vārdu viewtopic.php?f=27&t=4133

Tikai lūdzu nevajag vairs mest akmeņus man virsū, jo es domāju, ka putniem vārdus vispār nevajag likt.
Es piespiedu "jā" nevis lai mainītu, bet lai balsotu par vārdu ČIPS.
Es piereģistrējos un balsoju ar "JĀ" šī paša iemesla dēļ . Lai nobalsotu par vārdu ČIPS .
Nodus
Posts: 3
Joined: 14 Apr 2021 14:33

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Nodus »

Es jau minēju savu vārda variantu Līvs. Pirmkārt, līvs- varenās tautas pārstāvis, otrkārt līdzība ar angļu vārdu LIFE-dzīvība, dzīve. Un... Nu, varbūt arī LIVE- tiešraidē, kur mēs visu šo brīnumu novērojām. Bet mani apmierina arī Čips. Ir jau pierasts, un nav arī sliktu asociaciju.
chipchip
Posts: 1
Joined: 22 Apr 2021 17:28

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by chipchip »

Ūpīte wrote: 22 Apr 2021 19:29 Es arī, es arī...sekoju, lasīju..un šodien "norāvos"...un piereģistrējos...lai pateiktu, cik no malas dīvaina izskatās šī "greizsirdība"...)))
Es priecīgi lasīju Megas reportāžas, super un paldies...un es nezinu,kas te bija pirmais, kas pēdējais, kam priekšroka, kam otrā roka utt.informēt par notiekošo ligzdā...kas drīkst dot vārdu, kas nē, ka ir kāda īpaša paražu tiesība, kā vārds tiek dots...tas ir smieklīgi, tik tiešām...jo tikpat ar interesi izlasu arī citu komentārus, piezīmes un vērojumus...
..un jā, man ir Čips -pa manam, burvīgs vārds (arī ērglim)...)))

Jūtos līdzīgi, kā te aprakstījusi Ūpīte. Arī es piereģistrējos, lai savu balsi atdotu par Čipu!

Komentāri, ka vārds nav gana stiprs, ka tas ir suņa vārds un kas tik vēl ne, manuprāt, nekādu kritiku neiztur. Neejam taču aizrādīt draugiem un radiem, kad tie saviem bērniem vai mājdzīvniekiem dod vārdus, kas mums nešķiet ne spēcīgi, ne labskanīgi.

Šī gada piedzīvojumi un pārdzīvojumi Durbertvillā ir tik netradicionāli - kāpēc, lai tāds nebūtu arī jaunā Mildas drauga vārds?
_jolka_
Posts: 59
Joined: 08 Apr 2021 16:08

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by _jolka_ »

SA Travel wrote: 22 Apr 2021 20:42
Vērotāja wrote: 22 Apr 2021 20:31
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 20:26
Ja Jums ir spēks, novadiet šo tēmu līdz galam.
Man spēka vairs nav... es neesmu tik stipra.
Anda, ka jau rakstīju, neredzu vajadzību šai tēmai vispār. To var vienkarši izdzēst/bloķēt un vairs pie viņas neatgriezties, 60 cilvēki to varēs pārdzīvot. :)
Mums priekšā ir daudz notikumu kurus vajadzēs gan fiksēt, gan apspriest un galu gala, ja viss būs sekmīgi, tad varēs domāt par cāļu vārdiem. ;)
Ja izdzēsīs šo tēmu, tad atkal sāksies ''neapmierināto komentāru'' birums ligzdas notikumu hronoloģijā, to nevajadzētu izprovocēt.
Tiešām gribētos vērot un apspriest gaidāmos notikumus ligzdā bez visa šī ''ķīseļa'' :D
Tāpaticita
Posts: 5
Joined: 07 Apr 2021 20:52

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Tāpaticita »

Čips
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Feja »

Vērotāj, vispār neiespringsti. Jāuztaisa tabula un jānobalso par ieteiktajiem ērgļu vārdiem.Tā tak mēs esam darījuši. Un viss. Te vispār nav, par kaut ko uztraukties. Būs vairākumā Čips, tad būs Latvju bāleliņš Čips. :) Čiposim tālāk un varbūt uz priekšu nedosim megai tik lielas pilnvaras. Jaunie komentētāji jau nezina, kāpēc ir izveidojusies situācija, ka Mildas tēmu līdz šim pārvalda pārsvarā viens cilvēks. Nebrīnīšos, ka līdz ar Mildas ligzdas plašo publicitāti kāds medijs gribēs intervēt megu. Visi te "perās", bet Mildas tēmā viss notiek - " suņi rej, karavāna iet tālāk." ;)
Man piemēram arī patīk vārds - Līvs, Kaut vai Fredis. Milda un Fredis.
Visvairāk pārsteidz, ka šobrīd ir tik daudz komentētāju un tik maz foruma putnu tēmu vērojumu rakstītāju.
Es pāris gadus atpakaļ arī gandrīz vienītī, kopā ar Liz(LK) no Vācijas iznesu Zīles un Ozola lizgdas tēmu. Man neviens tā pārspīlēti nepateicās un neklanījās.
User avatar
Saulene
Posts: 1350
Joined: 25 Feb 2016 16:18

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Saulene »

kosrem wrote: 22 Apr 2021 20:12 Pirmais bija Rūdis. Tad Megai2 ienāca prātā paspēlēties ar vārdiem, Fredis, Frīdis, kamēr nonāca līdz čipošanai. Nebūtu ākstījusies, paliktu Rūdis. Normāls vārds.
Jā, Mega2 pašas veidotajā hronikā 12.aprīlī figurē 3 vārdi - 7:39 Mildu apciemo Fredis, bet 7:46 viņai labpatīkas to pašu putnu pārdēvēt par Čipu, bez kāda plašāka pamatojuma. Tajā pašā ierakstā pieminēts Frīdis.
Elina
Posts: 187
Joined: 16 Apr 2015 22:18

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Elina »

nolik wrote: 22 Apr 2021 20:44
SA Travel wrote: 22 Apr 2021 20:42 To var vienkarši izdzēst/bloķēt un vairs pie viņas neatgriezties, 60 cilvēki to varēs pārdzīvot.
Vērotāja jau nevar.
Nevaino Vērotāju, kas visam šeit notiekošajam pieiet pragmatiski.

Cilvēku viedokļi dalījās -> tika uztaisīta balsošana -> vairākums nobalsoja, ka audžutēva vārds ir jāliek uz balsošanu -> tiek uzsākts ierastais vārda došanas process ar vārdu piedāvājumu un balsošanu.

Viņa rūpējas, lai viss būtu tīri un kārtīgi.

Ja vairums vērotāju ir par Čipu, tad to parādīs balsojuma rezultāti. Ja nav, nu tad nav, neatkarīgi no tā cik daži skaļi kliedz...

Par ko tagad cepties?
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”