Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Locked
User avatar
Vērotāja
Posts: 46681
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Vērotāja »

Saskaņā ar balsojuma rezultātiem, 66% balsotāju vēlas apspriest un balsot par Durbes ligzdas tēviņa, kura pagaidu vārds ir Čips latviešu forumā un Mr.C angļu forumā, vārdu.
Image

1.
Lūdzu komentāros ierakstīt piedāvātos vārdus.
:!: :!: Lūdzu nerakstīt vārda piedāvājumus Jūras ērgļu ligzdas notikumu tēmā. Tie no turienes netiks ņemti vērā.

2.
:arrow: Vienā komentārā lūdzu ieteikt vienu vārdu. Ja vienā komentārā tiks ieteikti vairāki vārdi, vērā tiks ņemts tikai pirmais.
Ja komentārā vārds tiks izcelts, par to paldies, tas atvieglos darbu.
Aģitācija ir atļauta.
:!: Vārdus var iesniegt trīs dienas, līdz svētdienas vakaram (plkst. 19.00)

3.
:arrow: Visi piedāvātie vārdi tiks ievietoti balsošanas tabulās. Katrā tabulā 10 vārdi. Piemēram, ja tiks ieteikti 50 vārdi, tiks izveidotas 5 tabulas utt.
:!: Balsošana ilgs divas dienas - no pirmdienas rīta 0.00 līdz otrdienas vakaram 24.00

4.
:arrow: Katras tabulas uzvarējušais vārds tiks izvirzīts balsošanas otrajai kārtai.
Ja pirmās kārtas tabulu būs daudz, otrajā kārtā piedalīsies ne vairāk kā desmit vārdi (t.i. viena balsošanas tabula). Šajā gadījumā tiks atmesti vārdi ar vismazāko balsu skaitu.
:!: Otrās kārtas balsošana ilgs divas dienas no trešdienas rīta 0.00 līdz ceturtdienas vakaram 24.00
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Inese_Incene
Posts: 63
Joined: 05 Apr 2021 20:55

Re: Durbes JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Inese_Incene »

Jumis
nolik
Posts: 56
Joined: 29 Mar 2020 10:18

Re: Durbes JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by nolik »

Čips
waser
Posts: 3
Joined: 22 Apr 2021 16:56

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by waser »

Kārlis
Lara
Posts: 9
Joined: 30 Aug 2020 08:46

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Lara »

Čips
Edijs
Posts: 5
Joined: 14 Apr 2021 07:01

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Edijs »

mega2 wrote: 22 Apr 2021 19:17
Lilitt wrote: 22 Apr 2021 18:54 Tagad kad Mega komentāros konsekventi raksta "tēviņš", tas izskatās šausmīgi
Sveika,Lilitt!
man jau arī nepatīk,bet ja jau Čipa vārds šorīt vairs uzkrītoši netika izmantots,tad mīļā miera labad nolēmu to nelietot,kamēr tiks apstiprināts kāds no ''īstajiem'' vārdiem! :roll:
Es nesaprotu tos kas tā uzcepās par šo vārdu es tāpat saukšu par Čipu un miers.
ElīzaR
Posts: 16
Joined: 08 Apr 2021 10:23

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by ElīzaR »

Oskars
ElīzaR
Posts: 16
Joined: 08 Apr 2021 10:23

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by ElīzaR »

Armands
inchuks2000
Posts: 2
Joined: 22 Apr 2021 12:40

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by inchuks2000 »

Čips
Simoninna
Posts: 4906
Joined: 16 Apr 2021 11:44

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Simoninna »

1. Angļu forums arī pieņēmis vārdu Čips.
2. PusLatvija, arī tie kas neseko tiešraidēm zina, ka ir ērglis Čips.
3. Nākotnē atskatoties forumā bus grūti saprast, ka Fredis/Frīdis ir arī Čips un vēl cits vārds.

Lai paliek mums labi zināmais superērglis Čips, Čipiņš, Čipsis.
Viens mieru nesošs vārds īstajā vietā ir labāks par vienu tūkstoti gaistošu vārdu virknējumu.

Dhammapada
Ūpīte
Posts: 5
Joined: 22 Apr 2021 12:02

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Ūpīte »

Es arī, es arī...sekoju, lasīju..un šodien "norāvos"...un piereģistrējos...lai pateiktu, cik no malas dīvaina izskatās šī "greizsirdība"...)))
Es priecīgi lasīju Megas reportāžas, super un paldies...un es nezinu,kas te bija pirmais, kas pēdējais, kam priekšroka, kam otrā roka utt.informēt par notiekošo ligzdā...kas drīkst dot vārdu, kas nē, ka ir kāda īpaša paražu tiesība, kā vārds tiek dots...tas ir smieklīgi, tik tiešām...jo tikpat ar interesi izlasu arī citu komentārus, piezīmes un vērojumus...
..un jā, man ir Čips -pa manam, burvīgs vārds (arī ērglim)...)))
P.S. ik pa brīdim paskatos uz mazo Raimīti un prieks tik milzigs... un raugoties uz viņu, izskatās, ka viņam pašam ir milzīgs pārsteigums (laikam ērgļu cālis tāds izskatās - kā visu laiku par kaut ko brīnītos), ka viss tik veiksmīgi iegrozījies... domājams, tā būs arī tālāk...))
putne
Posts: 3
Joined: 21 Apr 2021 17:40

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by putne »

Čips. Tādu viņu iepazinu, un tā lai paliek.
Sulamite
Posts: 4
Joined: 16 May 2020 19:01

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Sulamite »

Čips
User avatar
Vērotāja
Posts: 46681
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by Vērotāja »

Lūdzu par vārdu vārda tēmā.
Ūpīte wrote: 22 Apr 2021 19:29 Es arī, es arī...sekoju, lasīju..un šodien "norāvos"...un piereģistrējos...lai pateiktu, cik no malas dīvaina izskatās šī "greizsirdība"...)))
Nedomāju, ka tā ir greizsirdība no to komentētāju puses, kas ieteica apspriest vārdus.
Mans uzskats, ka putniem vārdi vispār nav jāliek.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Sandra+
Posts: 9
Joined: 22 Apr 2021 15:17

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Sandra+ »

Čips.
esmues
Posts: 9
Joined: 20 Apr 2021 13:32

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Mildas ģimene)

Post by esmues »

Es arī priecātos, ja forumā paliktu vienkārši kompaktas atskaites ar laiku/foto vai video par notikumu attīstību bez liekām emocijām un strīdiem. Jo Youtube čatā jau to pietiek :) Man ļoti palīdz ienākt te un ātri izlasīt visu, kas notika, ieraudzīt minūtes un Youtube patīt 'bildi' un vēlreiz visu noskatītos, kas interesē. Nothing personal visiem, kas komentē forumā, jūs visi esiet forši! Megai paldies par lielu darbu, kas te ieguldīts! Paldies arī visiem pārējiem, kas pamana sīkumus un ieliek atsauci uz minūtēm.
ize
Posts: 5
Joined: 22 Apr 2021 19:35

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by ize »

Čips!
User avatar
Aleksejs Šarīpins
Posts: 109
Joined: 13 Jul 2018 18:53
Contact:

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Aleksejs Šarīpins »

Pilnībā piekrītu U.Piterāna komentāram:
CerambyX wrote: ↑ Vajadzētu palikt Čipam un miers - ir jau gana iegājies. Jāatceras, ka vārds, ja pareizi saprotu kontekstu, jau nav kā 'čips' kā datorā vai kovid vakcīnā, bet gan no tēviņa balss, ko arī igauņu forumā atzīmēja atveidojot viņa saucienus kā 'Cheep' - kas būtu kā 'čīps', bet nu Latviski labskanīgāk tomēr izklausās Čips. Tātad tas nav tāds pilnīgi nejaušs vārds no zila gaisa. Bet tas tā. Manuprāt, mega2 ir tik daudz laika ieguldījusi šīs kameras dokumentēšana (var citiem tas patikt/nepatikt, bet nu kaut kādā brīdī jūs te visi bijāt nosvīduši - ja nebūtu mega2 neatlaidība, tad te forumā varētu tukšumu lasīt) un tagad tā atņemt un piesmiet viņas lietoto vārdu (pat ja tas bija tikai kā pagaidu variants) šķiet kaut kā morāli neētiski. Tagad visi baigie gudrinieki lien no pakšiem ārā. Paies 2-3 nedēļas, dzīve ligzdā (cerams) ieies ikdienas ritmā un tad atkal visi pazudīs un par ligzdas dokumentēšanu aizmirsīs. Saprotu, ka citiem varbūt skauž/nepatīk/vai citu iemeslu dēļ nav pieņemams, ka 'kā tad tā, kā tad tā - nav vārds dots balsošanas veidā', bet vienmēr taču var būt izņēmumi. Ja visi tagad tā 'noprotoestēs', tad nu es personīgi mega2 vietā sūtītu visus dillēs un vairs te nerādītos :D

Protams, vienmēr strīdus gadījumā var (un iespējams šoreiz vajg) griezties pēc palīdzības pie ligzdas saimniekiem - Jāņa Ķuzes un LDF. Lai palīdz izšķirt šo kašķi.
Kāpēc kaut kas ir jāmaina?
DaceK
Posts: 3
Joined: 21 Apr 2021 17:34

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by DaceK »

Kārlis
User avatar
Ligzdas gariņš
Posts: 7716
Joined: 01 Jun 2015 06:39
Location: Ligzda:-)

Re: Durbes ligzdas JĒ tēviņa vārda piedāvājumi

Post by Ligzdas gariņš »

labdien! atkal un atkal mēs kāpjam uz viena un tā paša grābekļa,tā vien izskatās ka šis tiek nēsāts līdz - kā sarunas sākas par vārdu došanu tā noteikti kašķis,nu ja jau neprotam mierīgā ceļā visu atrisināt,tad varbūt lai paliek tie paši vārdi kas jau bij Milda un RaimisII,galu galā pat karaļi tika nummuroti.
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”