Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Feja »

Tikai ierosinājums- Neviens nezina, kā šī " izrāde" beigsies, bet jaunais tēviņš te jau labu brīdi ir viens no galvenajiem varoņiem. Varbūt tomēr tā "uz ātro" jāiebalso sakarīgāks vārds. Savādāk baidos, ka ja šis ērglis tomēr būs uz ilgāku palikšanu, tad netiks vaļā no šīs pagaidu iesaukas " Čips." Ļoti labi kāds čatā uzrakstīja, gan krievu valodā, kad sanāca diskusija par tēviņa vārdu - "Nekas nav patstāvīgāks par pagaidu." Kaut kā dīvaini skan - Milda un Čips. Tad jau labāk Milda un Čarlijs. :lol:
Iveta1
Posts: 22
Joined: 04 Apr 2021 13:48

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by Iveta1 »

Čips ir ok 👍 ka vainas?
Grappler87
Posts: 3
Joined: 20 Apr 2021 17:50

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by Grappler87 »

Vārdam obligāti jābūt tīri latviešu? Vai kaut kas no kaimiņiem arī der? Un vai ir vēlamais pirmais burts? ;)
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by Feja »

Iveta1 wrote: 21 Apr 2021 17:09 Čips ir ok 👍 ka vainas?
Es neesmu nekad bijusi aktīva šajā tēmā, bet pēc šīs ligzdas spēcīgajiem tēviņu vārdiem Roberts, Vents un Raimis....nu kaut kā tā čipošana neiederas. Tikai mans subjektīvais viedoklis un protams, ne mana teikšana. ;)
egae
Posts: 35
Joined: 04 Apr 2021 14:01

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by egae »

Kāpēc viņam jāmaina vārds, ko nozīmē jocīgi skan, normāli skan un pierasts, vēl jo vairāk, ka pašam putnam ne silts ne auksts.
User avatar
mega2
Posts: 55979
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by mega2 »

vai mēs stipri nesteidzamies ar to īsto vārda došanu-cik ilgi Čips ir šeit-2 nedēļas? :shock:
mums jau ir rūgta pieredze ar vārda došanu vairākiem ērgļim-laikam piemirsies-kā tika pie vārda,tā prom! :roll:
zinu,ka daudzus tracina šis vārds,bet varbūt tomēr nedaudz pagaidīsim un pavērosim,kas notiks tālāk ar cāli un kā veidosies viņu attiecības tālāk,ja kaut kas noies greizi? :cry:
Edijs
Posts: 5
Joined: 14 Apr 2021 07:01

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by Edijs »

mega2 wrote: 21 Apr 2021 17:17 vai mēs stipri nesteidzamies ar to īsto vārda došanu-cik ilgi Čips ir šeit-2 nedēļas? :shock:
mums jau ir rūgta pieredze ar vārda došanu vairākiem ērgļim-laikam piemirsies-kā tika pie vārda,tā prom! :roll:
zinu,ka daudzus tracina šis vārds,bet varbūt tomēr nedaudz pagaidīsim un pavērosim,kas notiks tālāk ar cāli un kā veidosies viņu attiecības tālāk,ja kaut kas noies greizi? :cry:
Piekrītu Mega2 iesaku pagaidīt jo vārda došana tas šobrīd ir mazsvarīgi.
Hildiņa
Posts: 842
Joined: 05 Apr 2020 09:38

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Hildiņa »

Tur ir 2 jautājumi - man uz tiem ir dažādas atbildes...
Mercure2
Posts: 1
Joined: 14 Apr 2021 15:24

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Mercure2 »

Man liekas, ka nedaudz par ātru vārdu nomainīt. Šī iesauka ir laba.
Tālis
Posts: 5273
Joined: 13 Apr 2012 10:18

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Tālis »

Domāju, ka šobrīd domāt par vārda 'došanu' būtu nepiedienīgi,
kad izšķiras tik dramatiski notikumi...
Putnu dzīves iepazīšana un mīlestība uz tiem vieno cilvēkus.
DiiDii
Posts: 713
Joined: 14 Apr 2021 22:07

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by DiiDii »

Pierasts pie vārda Čips un nav slikts vārds, bet pagaidām jau arī nav citu vārdu, no kā izvēlēties.. ;)
Feja
Posts: 7078
Joined: 08 Feb 2016 21:51

Re: Jūras ērgļi Durbē, 2021 (Milda un Raimis)

Post by Feja »

mega2 wrote: 21 Apr 2021 17:17 vai mēs stipri nesteidzamies ar to īsto vārda došanu-cik ilgi Čips ir šeit-2 nedēļas? :shock:
mums jau ir rūgta pieredze ar vārda došanu vairākiem ērgļim-laikam piemirsies-kā tika pie vārda,tā prom! :roll:
zinu,ka daudzus tracina šis vārds,bet varbūt tomēr nedaudz pagaidīsim un pavērosim,kas notiks tālāk ar cāli un kā veidosies viņu attiecības tālāk,ja kaut kas noies greizi? :cry:
Ir jau Tev taisnība, bet Ventu es šodien vēl atceros un " Čips" aizies tautiņās. Iespējams, ka jau ir aizgājis. Es par šo iesauku aizdomājos, kad kāds komentētājs izteicās - "nosaukuši kā tādu suni." Putnam protams vārds ir vienalga. Nekas viņa dzīvē no tā nemainīsies, bet mēs - cilvēki putna vārdu lietojam, rakstām nez cik reizes dienā čatā, forumā. Goda vārds " griež ausīs."
Tad kā pareizi raksta Tālis, nesaucam labāk nekā, tad kā to dara LK - Mr.C
esmues
Posts: 9
Joined: 20 Apr 2021 13:32

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by esmues »

Oficiāli varēsim saukt tad,kad būs bijušas "kāzas". Bet tikmēr jādzīvo dienu no dienas. Vēl nav zināms vai viņš sāks barot. Ja vairākums (un tā šobrīd čatā izskatās) lieto vārdu Čips/ Mr C, tad lai iet.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46715
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Vērotāja »

esmues wrote: 21 Apr 2021 18:01 Oficiāli varēsim saukt tad,kad būs bijušas "kāzas". Bet tikmēr jādzīvo dienu no dienas. Vēl nav zināms vai viņš sāks barot. Ja vairākums (un tā šobrīd čatā izskatās) lieto vārdu Čips/ Mr C, tad lai iet.
Tieši tādēļ ir šī aptauja.
Ja cilvēkus apmierina esošais vārds, tad mēs to redzēsim aptaujas rezultātos.
Ir gan viens viedoklis, gan pretējais. Šī aptauja parādīs kuri ir vairākumā.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Made »

Nja.. es neesmu pret to, ka vārdu kāds izvēlas, nevis visi nobalso, bet iepriekšējie mega2 lietotie varianti man labāk patika - Rūdis un Fredis. Šodien pirmo reizi es lietoju sava video komentārā "Čips" - ilgi nevarēju saņemties viņu tā saukt (Vērotāja laikam arī - par Čipsi sauca :) ) un pat bija neērti, kad lasīju portālos, ka mēs tā esam viņu nosaukuši. Pamīksts liekas tas vārds, tad jau YT redzētais Čirps (Chirp) likās labāks. Bet nu aizlaidām viņu tautās, ko nu? :roll:

Raimis gan arī kādu laiku bija Tramps, kamēr tai lietai pieķērāmies nopietnāk..

Kādu brīdi padomāšu, pirms te balsot.. varbūt samierināties ar neapmierinošu faktu.. (tikai ne jau YT čata dēļ, tur var saukt kā grib tie, kas tur komentē).

Un man gribētos "nokristīt" mazuli, kamēr nav tāpat sanācis ar vārdu.
Last edited by Made on 21 Apr 2021 18:09, edited 1 time in total.
User avatar
Vērotāja
Posts: 46715
Joined: 14 Apr 2011 10:48
Location: Carnikavas novads

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Vērotāja »

Made wrote: 21 Apr 2021 18:04 Nja.. es neesmu pret to, ka vārdu kāds izvēlas, nevis visi nobalso, bet iepriekšējie mega2 lietotie varianti man labāk patika - Rūdis un Fredis.
Piekrītu.
Domāju, ka nebūtu šīs tēmas, ja paliktu iepriekš lietotie vārdi.
Dabu vajag mīlēt ar sirdi, bet izprast to vajag ar prātu. U.Piterāns
Lizbete
Posts: 2
Joined: 21 Apr 2021 17:53

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Lizbete »

Arī esmu par to, ka oficiālais vārds tiek nomainīts. Saprotams, ka ērgļu ir daudz, un katram neiedos lielisku vārdu, bet Čips, manuprāt, ļoti nepiestāv mūsu varonim. Žēl, protams, ka šobrīd šis ir tas vārds, kas tiek piesaukts ne vien čatā un forumā, bet arī medijos. Jācer, ka ērglis saņems jaunu vārdu kas tik pat ātri tiks "uzķerts".
Iepriekš Vērotāja ērgli devēja par Čipsi (jo galu galā, oficiāla vārda nav), tieši tik pat brīvprātīgi, kā to bija darījusi Mega2 (Čips). Tika saņemts aizrādījums. Tagad ir patīkami lasīt, ka Vērotājas komentāros nu ir "ērglis" vai kā citādi neitrāli. Atbalstu Vērotāju!
Dzintra
Posts: 14
Joined: 05 Apr 2021 20:10

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Dzintra »

Domāju, "faniem" jāiesniedz savi varianti, un tos liek uz balsošanu. :)
Made
Posts: 9304
Joined: 07 Apr 2015 10:32

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Made »

Dzintra wrote: 21 Apr 2021 18:19 Domāju, "faniem" jāiesniedz savi varianti, un tos liek uz balsošanu. :)
Tā tas notiks, ja šajā aptaujā vairākums atbildēs "Jā".
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Aptauja par balsošanu par Durbes tēviņa vārdu

Post by Sandra L. »

Sveiki! Šorīt, kad ieraudzīju, ka izšķīlies cālis, rakstot komentāru arī nevērās mute (pirksti neklausīja) nosaukt par Čipu...
Locked

Return to “Arhivētās sadaļas”