🔒Jūras ērgļi Durbē 2017 (Milda un Raimis)

Haliaeetus albicilla - White-tailed Eagle
User avatar
mega2
Posts: 56452
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by mega2 »

7:03 katrs sēž savā zarā un sāk sadziedāšanos :P
Image
8:11-8:12 pēc ilgstošas sēdēšanas zaros dāma uzleca uz Raima zara knakstīties,abi pabļaustījās un viens pēc otra aizlidoja,Raimis pirmais :roll:
Last edited by mega2 on 13 Apr 2017 08:28, edited 1 time in total.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by MĀRIS »

Labrīt! Tā arī nosēdējuši visu rītu zarā, 8.12. aizlido. :P
Image

Image
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Zolina
Posts: 100
Joined: 01 Jun 2015 21:45

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Zolina »

12:22 18+, man likās interesants fakts, ka pirms "tā" sāka skaļi klaigāt un tad viss smuki notika... Meitenei būs iepaticies, šoreiz iniciatore bija viņa :)
User avatar
mega2
Posts: 56452
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by mega2 »

12:13 abi ērgļi ligzdā-Raimis pirmais ar netīrām kājām,viņam seko jaunā dāma :lol:
Image

Image
User avatar
mega2
Posts: 56452
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by mega2 »

12:16 abi rokās pa ligzdu netīrām mutēm(knābjiem),jau caurumu ligzdas vidū uztaisījuši,tad vajadzēja ligzdas malas kokus pārbaudīt uz izturību un paklausīties,kā dzērves vai gulbji tuvumā sasaucās :lol:
Image
Pavasare
Posts: 18
Joined: 13 Apr 2017 09:43
Location: Smiltene

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Pavasare »

Sveiki, dabas draugi! Šī ir mana pirmā sezona, kad sekošu līdzi ligzdām un ligzdošanai. :) Esmu visā šajā liels iesācējs, bet ļoti patīk sekot līdzi. Vairs nav neviena diena, kad neesmu forumā un kamerās. :D Pēc profesijas esmu veterinārārsta asistents, bet putni kā tādi un viss par tiem man ir kas jauns!

Bet gribētu palūgt palīdzību! Patreiz visvairāk intereses ir tieši par Melnajiem stārķiem, Jūras ērgļiem un Zivjērgļiem. Gribēju pajautāt, lai kāds izstāsta tās atšķirības, kā jūs atšķirat Jūras ērgļus. Tie man liekas vienādi, lai kā arī censtos ieraudzīt atšķirību. :D Ar Zivjērgļiem jau esmu tikusi skaidrībā, bet ar šiem diviem - nekā! :roll:
User avatar
mega2
Posts: 56452
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by mega2 »

Zolina wrote:12:22 18+, man likās interesants fakts, ka pirms "tā" sāka skaļi klaigāt un tad viss smuki notika... Meitenei būs iepaticies, šoreiz iniciatore bija viņa :)
Vispār iniciators,kā vienmēr bija Raimis,kurš pirmais sāka saukt pirms 18+,dāma pēc tam piebalsoja,ka bija jau gandrīz piepiesta zemei :lol:

Image
User avatar
mega2
Posts: 56452
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by mega2 »

12:56 Raimis koka zarā,dāma ligzdā un abi šūpojās vējā :P
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by MĀRIS »

12.58. Mīlīte bolās uz mums. :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
User avatar
Lianaliesma
Posts: 48277
Joined: 02 Jun 2013 16:41

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Lianaliesma »

Pavasare wrote:Sveiki, dabas draugi! Šī ir mana pirmā sezona, kad sekošu līdzi ligzdām un ligzdošanai. :) Esmu visā šajā liels iesācējs, bet ļoti patīk sekot līdzi. Vairs nav neviena diena, kad neesmu forumā un kamerās. :D Pēc profesijas esmu veterinārārsta asistents, bet putni kā tādi un viss par tiem man ir kas jauns!

Bet gribētu palūgt palīdzību! Patreiz visvairāk intereses ir tieši par Melnajiem stārķiem, Jūras ērgļiem un Zivjērgļiem. Gribēju pajautāt, lai kāds izstāsta tās atšķirības, kā jūs atšķirat Jūras ērgļus. Tie man liekas vienādi, lai kā arī censtos ieraudzīt atšķirību. :D Ar Zivjērgļiem jau esmu tikusi skaidrībā, bet ar šiem diviem - nekā! :roll:

Sveicināta, Pavasare, vērotāju forumā! :)

Esam ieviesuši tradīciju katras tekošā gada sezonas tēmas sākumā ievietot:

1.lapā - galveno informāciju par tiešraides kameras un citām svarīgām interneta adresēm, kā arī ligzdas saimnieku foto ar atšķirības zīmēm,
2.lapā - informāciju par ligzdu un iepriekšējām ligzdošanas sezonām,
3.lapā - informāciju par un atsauces uz tekošās sezonas notikumiem.

Ja ir patika un interese, var paskatīties iepriekšējo sezonu pierakstus, ko viegli atšķirt pēc virsrakstā pievienotā gadskaitļa.
Tas būtu tas, ar ko sākt. Lai veicas! Ja kas, jautā. :)
Kad acis, ausis un sirds atveras, dvēsele izpeldas skaistumā. Z.Mauriņa
Saskaņu forumā veicina savlaicīga un publiska vienošanās par pieņemamāko problēmas risinājumu.
Mēs mācāmies bez nosacījuma iemīlēt ne tikai putnus, bet arī cilvēkus. :P
Pavasare
Posts: 18
Joined: 13 Apr 2017 09:43
Location: Smiltene

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Pavasare »

Paldies lianaliesma :) Noteikti pārskatīšu!
User avatar
mega2
Posts: 56452
Joined: 30 May 2015 12:27

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by mega2 »

13:19 abi aizlido-Raimis pirmais,dāma skrien pakaļ :cry:
Last edited by mega2 on 13 Apr 2017 13:26, edited 1 time in total.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by MĀRIS »

Pavasare wrote:Sveiki, dabas draugi! Šī ir mana pirmā sezona, kad sekošu līdzi ligzdām un ligzdošanai. :) Esmu visā šajā liels iesācējs, bet ļoti patīk sekot līdzi. Vairs nav neviena diena, kad neesmu forumā un kamerās. :D Pēc profesijas esmu veterinārārsta asistents, bet putni kā tādi un viss par tiem man ir kas jauns!

Bet gribētu palūgt palīdzību! Patreiz visvairāk intereses ir tieši par Melnajiem stārķiem, Jūras ērgļiem un Zivjērgļiem. Gribēju pajautāt, lai kāds izstāsta tās atšķirības, kā jūs atšķirat Jūras ērgļus. Tie man liekas vienādi, lai kā arī censtos ieraudzīt atšķirību. :D Ar Zivjērgļiem jau esmu tikusi skaidrībā, bet ar šiem diviem - nekā! :roll:
Čau šajās mājās! Prieks, ka pulciņš paliek kuplāks! :P
Par jūrnieku identifikāciju mums pat ir speciāla tēma, kur var palasīties, pa kādiem celmiem mēs esam lauzušies! :lol: :P https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=27&t=2535
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
Pavasare
Posts: 18
Joined: 13 Apr 2017 09:43
Location: Smiltene

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Pavasare »

Paldies. Kaut kā nebiju pirms tam šo tēmu ieraudzījusi! :D Laikam tiešām šie ir tie putni, kas ir ļoti līdzīgi un vajag uztrenēt ačteles, lai tās atšķirības ievērotu. :)
MĀRIS wrote:
Pavasare wrote:Sveiki, dabas draugi! Šī ir mana pirmā sezona, kad sekošu līdzi ligzdām un ligzdošanai. :) Esmu visā šajā liels iesācējs, bet ļoti patīk sekot līdzi. Vairs nav neviena diena, kad neesmu forumā un kamerās. :D Pēc profesijas esmu veterinārārsta asistents, bet putni kā tādi un viss par tiem man ir kas jauns!

Bet gribētu palūgt palīdzību! Patreiz visvairāk intereses ir tieši par Melnajiem stārķiem, Jūras ērgļiem un Zivjērgļiem. Gribēju pajautāt, lai kāds izstāsta tās atšķirības, kā jūs atšķirat Jūras ērgļus. Tie man liekas vienādi, lai kā arī censtos ieraudzīt atšķirību. :D Ar Zivjērgļiem jau esmu tikusi skaidrībā, bet ar šiem diviem - nekā! :roll:
Čau šajās mājās! Prieks, ka pulciņš paliek kuplāks! :P
Par jūrnieku identifikāciju mums pat ir speciāla tēma, kur var palasīties, pa kādiem celmiem mēs esam lauzušies! :lol: :P https://dabasdati.lv/forums/viewtopic.php?f=27&t=2535
Zolina
Posts: 100
Joined: 01 Jun 2015 21:45

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Zolina »

mega2 wrote:
Zolina wrote:12:22 18+, man likās interesants fakts, ka pirms "tā" sāka skaļi klaigāt un tad viss smuki notika... Meitenei būs iepaticies, šoreiz iniciatore bija viņa :)
Vispār iniciators,kā vienmēr bija Raimis,kurš pirmais sāka saukt pirms 18+,dāma pēc tam piebalsoja,ka bija jau gandrīz piepiesta zemei :lol

Nu nezinu gan :) Dāma jau pazemīgi ieņēma pozu, kad Raimis tikai sāka bļaut :D Bet nu labi, lai jau viņš ir tas iniciators...
User avatar
Sandra L.
Posts: 4648
Joined: 01 Apr 2015 11:02

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Sandra L. »

Zolina wrote:
mega2 wrote:
Zolina wrote:12:22 18+, man likās interesants fakts, ka pirms "tā" sāka skaļi klaigāt un tad viss smuki notika... Meitenei būs iepaticies, šoreiz iniciatore bija viņa :)
Vispār iniciators,kā vienmēr bija Raimis,kurš pirmais sāka saukt pirms 18+,dāma pēc tam piebalsoja,ka bija jau gandrīz piepiesta zemei :lol

Nu nezinu gan :) Dāma jau pazemīgi ieņēma pozu, kad Raimis tikai sāka bļaut :D Bet nu labi, lai jau viņš ir tas iniciators...
Galvenais jau, ka abiem bija gribēšana un varēšana. ;)
Žēl tikai, ka jaunāsaimniece tik vēlu ieradās. (Aber tomēr varbūt vēl ir cerība :?: ;) )
Zinta
Posts: 382
Joined: 12 May 2014 16:54

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Zinta »

Pirms 18+ Madāma nokārtojās pāri malai, pamīņājās un tad pietupās ligzdā, tikai tad Raimis sāka saukt, kam piebalsoja Madāma.
User avatar
MĀRIS
Posts: 15172
Joined: 29 Apr 2015 16:32
Location: Kuldīga

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by MĀRIS »

Sandra L. wrote: Žēl tikai, ka jaunāsaimniece tik vēlu ieradās. (Aber tomēr varbūt vēl ir cerība :?: ;) )
Jānis Ķ. vēlāko olu dēšanas faktu ir piefiksējis aprīļa sākumā, tāpēc Viņš runā par aprīļa vidu, kā pēdējo termiņu. Bet kas zin - kameras tomēr lauž daudzus stereotipus,...! :roll: :P
Dabu nevar iemācīt. Viss notiek pēc dabas likumiem. Imis /Tālis/
pelce
Posts: 245
Joined: 04 Jun 2015 08:47

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by pelce »

Cik nez laikam jāpaiet no pirmā +18 līdz nobriedušai olai? Varbūt tomēr mums ir maza maza maza cerība :roll:
Prizhs
Posts: 145
Joined: 21 Apr 2015 19:40

Re: Jūras ērgļi Durbē 2017

Post by Prizhs »

Interesanti, manuprāt, kāpēc Jūras ērgļiem tik svarīgi ir tik laicīgi dēt olas? Viņiem nav jāsteidzas prom uz siltajām zemēm, šeit ir cauru gadu... Kas slikts notiktu, ja olas izdētu 3-4 nedēļas vēlāk nekā ierasts?Un kāpēc tad putni pārojas, ja viss nokavēts? Viņi tak nav cilvēki, kas apmierina savas baudkāres vajadzības, bet to dara tikai vairošanās pēc... Galvenais tak populācija :D Un Durbes ligzda jau dažādus brīnumus ir piedzīvojusi... Te viss vēl var notikt! :)
Locked

Return to “Jūras ērglis”